سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۹:۵۸Mar 2020 31

جدیدترین‌های «بیت المقدس»

 
محمدرضا خمسیه گفت: رزمایش سلامت و دفاع بیولوژیک با استقرار گردان امام حسین (ع)، گردان فاتحین و گردان بیت المقدس و الزهرا (س) در سطح شهرستان رامسر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون اجرایی سپاه بیت المقدس کردستان گفت: تعداد 439 تخت برای قرنطینه و نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا در این استان ایجاد شد تا در صورت لزوم مورد استفاده قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۷    
معاون اجرایی سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: سپاه کردستان برای کمک به مجموعه بهداشت و درمان استان، 7 نقاهتگاه را در شهرستان های استان ایجاد کرده است تا در صورت لزوم بیماران کرونایی در این اماکن پذیرش شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از پایگاه های تاکتیکی و عملیاتی سپاه پاسداران در بانه بازدید و در یک فضای صمیمی با مدافعان امنیت و آسایش مردم در این شهرستان مرزی گفت وگو کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۶    
طرح ایست و بازرسی سلامت و کنترل و ضدعفونی خودروها توسط بسیجیان پایگاه مقاومت بیت المقدس توانه حوزه شهید بروجردی در ورودی روستای توانه شهرستان نهاوند اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۲    
ایرنا - سنندج - به همت سپاه بیت المقدس کردستان کارگاه جهادی تولید ماسک توسط 40 نفر از خواهران و برادران بسیجی در 2 کارگاه ایجاد شده و روزانه حدود هشت هزار عدد ماسک در آنها تولید می شود.(عکس:سیدمصلح پیرخضرانیان)
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۲    
در راستای طرح مقابله با کروناکنترل تردد خوردوهای غیر بومی در سطح شهرستان فاریاب توسط بسیجیان گردان بیت المقدس انجام شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: وضعیت امنیتی استان کردستان در شرایط مطلوب قرار دارد، با توجه به شرایط سخت اقلیمی، پایگاه های سپاه در فصول مختلف برای برقراری امنیت به صورت شبانه روزی، نیروها مستقر و پا در رکابند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سرگرد پاسدار روح الله قاسمی خشاب روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:مرحله سوم ضدعفونی اماکن عمومی به همت گروه های جهادی، گردان های عملیاتی امام رضا (ع)و بیت المقدس شهید سهراب محبعلی، بسیج سازندگی، کادر شهید علی هاشمی حوزه مقاومت بسیج شهید بهرام مزارعی ، کشاورزان ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از توزیع 3 هزار و 750 بسته معیشتی در بین اقشار نیازمند جامعه جهت مقابله با کرونا ویروس خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در برنامه چوارباخ بخشی از اقدامات جهادی سپاه استان در خصوص مقابله با کرونا و همچنین برخی از اقدامات این سپاه در حوزه مردم یاری و محرومیت زدایی را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی سپاه بیت المقدس استان خبر منتشره و منتسب به فرمانده سپاه کردستان پیرامون فرار زندانیان از زندان سقز به دلیل ترس از کرونا که در برخی رسانه ها منتشر شده را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در روزهای پایانی سال گذشته 350 پروژه محرومیت زدایی در استان اجرایی و 290 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به جوانان جویای کار پرداخت شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پیامی اعیاد شعبانیه؛ میلاد با سعادت امام حسین (ع) روز پاسدار و ولادت حضرت ابوالفضل (ع) روز جانباز را تبریک گفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی سپاه بیت المقدس کردستان خبر منتشر شده مبنی بر مصاحبه فرمانده سپاه بیت المقدس در مورد فرار تعدادی از زندانیان از زندان سقز با خبرگزاری مهر را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۳    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: سپاه برای تأمین امنیت پایدار، آسایش و ارائه خدمات به مردم، اقدامات مردم یاری و محرومیت زدایی در استان ایثار و همیشه خود را سپر بلای جان مردم کرده و در تداوم این راه، تلاش می کند.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۲۴    
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: زندانیان متواری شده شناسایی، تحت تعقیب و تیم هایی متشکل از نیروهای انتظامی و اطلاعات سپاه برای دستگیری آنان اعزام شده اند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: زندانیان متواری شده شناسایی، تحت تعقیب و تیم هایی متشکل از نیروهای انتظامی و اطلاعات سپاه برای دستگیری آنان اعزام شده اند.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
برترین ها: روز گذشته حدود 80 تن از زندانیان زندان سقز از این زندان گریختند و حالا سپاه درباره این ماجرا توضیحاتی داده. در روزهای گذشته نیز حوادث مشابهی در زندان پارسیلون خرم آباد، الیگودرز رخ داده بود و شایعاتی هم درباره زندان تبریز بود که تکذیب شد. ...
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: زندانیان متواری شده شناسایی، تحت تعقیب و تیم هایی متشکل از نیروهای انتظامی و اطلاعات سپاه برای دستگیری آنان اعزام شده اند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: استاندار کردستان با حضور در مراسم آغاز عملیات سراسری دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت از زحمات پاسداران و بسیجیان در مقابله با کرونا در استان قدردانی کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۵۳    
سپاه بیت المقدس کردستان از ابتدای شیوع کرونا در کردستان تا کنون 18 کارگاه تولید ماسک را در کردستان راه اندازی کرده است.
نوای آبیدر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: تخریب و توهین به کادر درمانی توسط رسانه های معاند و ضدانقلاب نشانه درماندگی آنان در مقابل دستاوردهای بهداشت و درمان است و چهره ضدمردمی آنان را برای همگان نمایان تر کرد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
گروه جهادی شهدا با همکاری گردان بیت المقدس بسیج حوزه 12 با راه اندازی ویزیت صلواتی بیماران با حضور پزشکان متخصص نسبت به رفع نیاز درمانی مستمندان و توده های مردم اقدام جدیدی را در دستور کار قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
قم - مسئول فرهنگی گردان بیت المقدس حوزه 12 قم گفت: قرارگاه جهادی شهدا با هدف قطع زنجیره ویروس کرونا در قم تشکیل و هر روز یک پزشک متخصص بیماران مناطق محروم را به صورت صلواتی ویزیت می کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۲    
شفقنا-مقداد حسنی کارشناس مسایل رژیم صهیونیستی در قفقاز در یادداشتی نوشت: افتتاح سفارت ارمنستان در بیت المقدس از نشانه های صلح و آشتی بین ارمنستان و آذربایجان در پشت پرده تحولات است که پایمال شدن حقوق قره باغ اسلامی را به دنبال خواهد داشت و همان بلوغی است که نظریه پرداز صهیونیسم مطرح نمود و نهایت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه جهادی شهدا با همکاری گردان بیت المقدس بسیج حوزه 12 با راه اندازی ویزیت صلواتی بیماران با حضور پزشکان متخصص نسبت به رفع نیاز درمانی مستمندان و توده های مردم اقدام جدیدی را در دستور کار قرار داده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در نشست خبری به تشریح مهمترین اقدامات سپاه برای مقابله با ویروس کرونا در استان پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۰    
سپاه بیت المقدس کردستان از تجهیزات خودرویی خود برای مقابله با ویروس کرونا رونمایی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به تشریح اهم اقدامات سپاه برای مقابله با ویروس کرونا در استان پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اینفوگرافیک عملیات بیت المقدس 4 منتشر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
موشن گرافیک با موضوع گرامیداشت سالروز عملیات بیت المقدس 4 در ادامه قابل بهره برداری است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ از برگزاری رزمایش پدافند زیستی شهر کبودراهنگ با حضور بسیجیان گردان های بیت المقدس و امام حسین(ع) خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عملیات بیت المقدس 4 در پنجمین روز فروردین سال 1367 با رمز یا ابا عبدالله الحسین (ع) در محور حلبچه- شاخ شمیران به صورت نیمه گسترده، به فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز شد و تا هفت فروردین ادامه داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۳    
نقاهتگاه بیماران کرونایی به همت سپاه بیت المقدس استان کردستان در سالن 22 گولان سنندج ایجاد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسوول بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس ازتوزیع 15 هزار ماسک رایگان تولید شده توسط جهادگران در مناطق محروم و حاشیه نشین استان کردستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۷    
بیمارستان سیار شهید قاضی سپاه بیت المقدس با ظرفیت 60 تخت به منظور خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا در سنندج افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۹    
عملیات سراسری دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت سپاه بیت المقدس در استان کردستان اجرا شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۵۷    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: نیروهای سپاه و بسیج در سراسر استان در کنار مردم و دوشادوش آنها برای ریشه کن سازی کرونا فعالیت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز عملیات سراسری دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت سپاه کردستان با حضور استاندار، فرمانده سپاه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و فرماندار سنندج در محوطه استادیوم 22 گولان سنندج برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: 6 نقاهتگاه توسط سپاه بیت المقدس در شهرستان های مختلف استان ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رزمایش و عملیات دفاع بیولوژیکی تحت عنوان شهدای سلامت به منظور مقابله با بحران کرونا روز چهارشنبه با حضور تجهیزات خودرویی سپاه بیت المقدس کردستان در ورزشگاه 22 گولان سنندج برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق در پیامی سالگرد عملیات بیت المقدس 4 را گرامی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: حفظ سلامت مردم اولویت سپاه استان است و برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان استان، تمامی امکانات و تجهیزات و نیروهای سازمانی را بکار گرفته ایم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از برگزاری عملیات دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت همزمان با چند استان کشور در کردستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به تشریح اهم اقدامات سپاه برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم در استان پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ضمن یادآوری سازماندهی 13 هزار بسیجی برای مقابله با کرونا در استان، گفت: تاکنون حدود 50 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در بین اقشار نیازمند در مناطق مختلف کردستان توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۱    
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری از اقدامات سپاه بیت المقدس استان در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت سال نو با ماموستا فایق رستمی امام جمعه سنندج دیدار کرد.