جمعه ۰۲ اسفندساعت ۱۵:۳۴Feb 2020 21

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل 90»

انتخاب   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
داود محمدی رسیدگی به معوقات بانکی را از دیگر اقدامات کمیسیون اصل نو برشمرد و اظهار کرد: معوقات بسیار بالای بانک ها طی چندین دهه گذشته روی یکدیگر انباشته شده و اکنون بیش از 130 هزار میلیارد تومان معوقات بانکی در کشور وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی توجهی مجلس و سایر دستگاه های مسئول به مهاجرت نخبگان، جوانان و نیروی انسانی از کشور گفت: اگر می خواهیم کشور در آینده با تهدید نبود نیروی انسانی و اقتصادی مواجه نشود باید برای حفظ سرمایه های انسانی به نتیجه مشخصی برسیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۵۴    
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: جریانات سیاسی نباید به گونه ای عمل کنند که به دنبال تحمیل گزینه های خود در انتخابات باشند و اگر گزینه هایشان رای نیاورند اصل انتخابات را زیر سوال ببرند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۹    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه دیگر در دنیا کسی به میزان پول کشورها نگاه نمی کند، گفت: تقویت نظامی اعتبار کشورها را افزایش می دهد، بنابراین باید با افزایش قدرت، خودباوری و اعتبار جهانی را رقم بزنیم.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، عصر چهارشنبه در مراسمی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار، مبارک قدم مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، محمد نصیری فرماندار البرز، فرخزاد معاون عمرانی 425 واحد مسکن مهر در ناحیه شهری مهرگان به بهره بردای رسید. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، عصر چهارشنبه در مراسمی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار، علی فرخزاد معاون عمرانی، مبارک قدم مدیرکل راه شهرسازی، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، گونجی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، وارثی مدیرکل بهزیستی استان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: سپردن کارها به مردم موجب موفقیت در امور و جلب رضایت عمومی می شود.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۰    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی خواستار ورود مدعی العموم و شورای عالی امنیت ملی به تناقض گویی ها درباره سقوط هواپیمای اوکراینی و همچنین عدم توقف پروازهای چین شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی خواستار ورود مدعی العموم و شورای عالی امنیت ملی به تناقض گویی ها درباره سقوط هواپیمای اوکراینی و همچنین عدم توقف پروازهای چین شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۸   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی خواستار ورود مدعی العموم و شورای عالی امنیت ملی به تناقض گویی ها درباره سقوط هواپیمای اوکراینی و همچنین عدم توقف پروازهای چین شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۲    
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: لازمه انتخاب اصلح، حضور پرشور مردم در انتخابات است و از سوی دیگر این حضور پرشور وحدت و یکپارچگی و حمایت مردم از نظام را به دشمن نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۰:۲۳    
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: بعضی ها در صدد هستند تا با برهم زدن وحدت زمینه را برای جولان خود فراهم کنند اما باید بدانند که مردم در 22 بهمن و دوم اسفند سیلی محکمی به صورت آنها خواهند نواخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه معامله قرن آغاز فروپاشی و نابودی صهیونیست ها است، گفت: هر قراردادی که یک طرفه آن ایالات متحده آمریکا باشد نتیجه ای جز تحقیر ابدی را در پی نخواهد داشت.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
کمیسیون امور داخلی و شوراها هفته آینده، گزارش های وزارت کشور و اطلاعات در خصوص علل وقوع حادثه جان باختن جمعی از هموطنان در تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان را بررسی می کند. به گزارش ایلنا، دستور جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو به شرح زیر است: ...
اقتصاد آنلاین / خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، نشست کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی دوشنبه (7بهمن ماه) با دستور کار بررسی طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران و طرح اصلاح برخی قوانین راجع به تامین اجتماعی برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: با کاهش 20 هزار میلیارد تومانی بودجه کشور مدیران باید در همه هزینه های جاری و عمرانی دستگاه های اجرایی صرفه جویی کنند.
شاخص نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۴    
شاخص : رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در کل کشور 65 هزار پروژه نیمه تمام داریم که برای تکمیل آن حتی بدون هزینه برای سایر بخش ها به 16 سال زمان نیاز داریم لذا خواستاریم تا پروژه جدیدی برنامه ریزی نشود.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: سه گزارش تهیه شده از سوی این کمیسیون درباره وضعیت بازار خودرو، سیل فروردین ماه و سقوط هواپیمای آسمان آماده ارائه به صحن علنی مجلس و همچنین مراجع قضایی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: با وجود تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از سرمایه گذاران، برخی دستگا های اجرایی و نظارتی در این مسیر سنگ اندازی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه این کمیسیون با وزیر کشور گفت: مراجع امنیتی نسبت به تبعات افزایش قیمت بنزین در این شرایط هشدار داده بودند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت پرهیز از اختلافات و تاکید بر مشترکات بر ضرورت ایجاد فضای پرنشاط در آستانه انتخابات مجلس تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۵    
نشست کمیسیون اصل 90 امروز یکشنبه 29 دی ماه با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۱    
تهران- ایرنا- کمیسیون اصل 90 مجلس دهم با وجود تهیه گزارش هایی در مورد پرونده های مختلف به ویژه در حوزه اقتصادی، نتوانست آنچنان که باید انتظارها را برآورده سازد. در این دوره، برخی از موضوعاتی که در دستور کار کمیسیون قرارگرفت یا گزارش هایی که از این نهاد در صحن عمومی قرائت شد، به نتیجه ای مشخص نرسید ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فعال زیست محیطی با بیان اینکه متأسفانه قانون هوای پاک هنوز به طور کامل اجرایی نشده، گفت: اجرای شدن قانون هوای پاک مستلزم پیگیری نهادهای متولی همچون محیط زیست، شهرداری و نظارت سازمان بازرسی، دیوان محاسبات و کمیسیون اصل 90 است که باید بیشتر به آن توجه شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از قرائت گزارش کمیسیون اصل 90 درباره عملکرد خودروسازان تا پایان سال در صحن علنی مجلس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از بررسی حوادث و حواشی پیش آمده پس از گرانی بنزین در کشور در نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی رد صلاحیت های نمایندگان مجلس نشان می دهد برخی نمایندگان کمیسیون اصل 90 که باید چشم بینای قوه مقننه برای بررسی موضوعات اقتصادی باشند و همچنین فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری، رد صلاحیت شده اند؛ موضوعی که کارکرد ساختارهای ضدفساد نهاد قانونگذاری را با ابهاماتی مواجه می کند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از تدوین گزارش این کمیسیون درباره خودروسازان خبر داد و گفت: بزودی گزارش مذکور در صحن مجلس قرائت می شود.
رادیو اقتصاد در برنامه "بهارستان" جمعه 27 دی ماه، با موضوع کمیسیون اصل 90 و کارکردهای آن در خدمت شنوندگان خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آستارا از طرح شکایت خود از محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به کمیسیون اصل 90 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از مصوبات کارگروه های رفع موانع تولید اجرایی نمی شود که این موضوع مشکلات زیادی را برای تولیدکنندگان داخلی ایجاد کرده است.
ناطقان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت پرهیز از سیاسی و امنیتی کردن حادثه سقوط هواپیما اضافه کرد: رهبری هم تاکید کردند که جلوی این حوادث گرفته شود؛ این اتفاق زمانی می افتد که دسترسی آزاد برای تشخیص اشتباهات رخ داده وجود داشته است ...
آی تی آنالایز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان نقشه برداری کشور با اشاره به اهمیت اجرای قانون کاداستر، به ضرورت اشتراک داده های مکانی دستگاه ها و سازمان های مجری این قانون تاکید کرد. مسعود شفیعی در نشست روند کاداستر اراضی که با حضور نمایندگان کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی و سرپرست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری برگزار شد ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
کمیته ای در کمیسیون اصل نود برای بررسی حوادث آبان تشکیل شده است.
خودرو بانک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بهرام پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس درباره افزایش قیمت پراید پس از خبر توقف خط تولید این خودرو اظهار داشت: وزارت صمت سیاست شفافی درباره قیمت گذاری خودرو ندارد و در ماه های گذشته بدون معرفی خودروی جایگزین، حرف از توقف خط تولید پراید می زنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۱    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از دولت و رئیس کمیسیون تلفیق مجلس خواست وضعیت بودجه فرهنگیان و بازنشستگان را برای سال 99 مورد توجه جدی قرار دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از بررسی علل اجرایی نشدن قانون کاداستر در مهلت قانونی در نشست این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۳    
نشست اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی امروز 22 دی ماه 1398 برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع آمریکایی ها در خاک عراق شروع خوبی بود اما آمریکایی ها بدانند تسویه حساب اصلی سپاه و جریان مقاومت در راه است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۱    
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: موشک باران پایگاه های امریکایی توسط سپاه پاسداران دارای جنبه بازدارندگی است و کشور را واکسینه می کند، چراکه دشمن درصورت عدم پاسخگویی مناسب گستاخ تر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۷    
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: اقدام آمریکا در ترور سپهبد شهید سلیمانی، بی نتیجه بودن برجام و مذاکره با این حیوان درنده را به اثبات رساند و امروز وظیفه دولتمردان، اتکا به توان داخلی و ایستادگی در برابر مستکبران است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۸    
تهران- ایرنا- کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، ظرفیت های قانونی گسترده ای مانند تحقیق و تفحص از نهادهای مختلف جهت مبارزه با فساد دارد؛ امکانی که تا به امروز آن طور که باید مورد استفاده قرار نگرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک مرکزی به تولیدکنندگان و سرمایه گذاران کشور پاسخگو نیست گفت: بانک مرکزی بزرگ ترین و جدی ترین مانع در برابر سرمایه گذاری و رونق تولید است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۶:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس نهم با تاکید بر اینکه پس از بررسی های انجام شده در این کمیسیون به این نتیجه رسیدیم که بنزین پتروشیمی ها منشا آلودگی هوا نبوده است، گفت: در دوران ریاست بنده در کمیسیون اصل 90 فقط همین یک گزارش را قرائت نکردند و طبق نظر هیئت رئیسه در دستور کار صحن قرار نگرفت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۳    
روزنامه مردم سالاری - 16 دی 1392 احمدی نژاد ملزم به حضور در دادگاه ؛ مردم سالاری تیتر اول خود را براساس اعلام این خبر زد که دادگاه کیفری استان تهران برای بار دوم محمود احمدی نژاد را برای بیان دفاعیاتش در مورد شکایت کمیسیون اصل 90 مجلس و شاکیان خصوصی احضار کرده است ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: همسنگران، همرزمان و شاگردان سردار سلیمانی راه ارزشمند و پربرکت وی را ادامه می دهند و قطعا این شهادت به نقطه عطفی در تاریخ مقابله با تروریسم تبدیل شده و خط نورانی مقاومت تقویت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: پروژۀ دوخطه شدن راه آهن قزوین _ تهران 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امیدواریم با نگاه ویژه به این پروژه در سال جاری شاهد افتتاح آن باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از تاخیر در تعیین رئیس برای سازمان هلال احمر انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۹    
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری گفت: قانون اساسی و قوانین عادی حق اعتراض را برای مردم ایران محترم شمرده است.