پنجشنبه ۲۱ آذرساعت ۱۴:۱۹Dec 2019 12

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل 90»

نسیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نسیم آنلاین : طبق گزارش کمیسیون اصل 90 در پرونده فساد در فوتبال: یکی از نقاط چالش برانگیز آئین نامه انضباطی قبلی فدراسیون فوتبال، عدم قید مهلت در ابلاغ آرای انضباطی از سوی دبیرکل فدراسیون و نیز فقدان ساز و کار در صورت امتناع وی از ابلاغ رأی بود ...
ثمره نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
داوود محمدی رییس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: کمیسیون اصل نود به جد اجرای آیین نامه ارزیابی وسع با هدف تحت پوشش قراردادن بیمه برای تمامی آحاد جامعه را پیگیری خواهد کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۱    
گروه ا ستان ها نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: دولت بودجه ای را با رقم 484 هزار میلیارد تومان تقدیم مجلس کرده که از دیدگاه بنده ارقام آن کاملاً غیرعملیاتی، شعاری و غیرواقعی است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در جلسه امروز گزارش کمیسیون درباره شرکت های خودروسازی سایپا و ایران خودرو که توسط کارشناسان و کمیته اقتصادی کمیسیون تهیه شده بود، مطرح و قرائت شد. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۲:۵۰    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس گفت: از آنجاکه فرهنگ حزب گرایی در کشور نهادینه نشده است؛ تقریباً شخص محور هستیم تا حزب محور و در انتخابات به صورت حزبی عمل نمی کنیم.
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی گفت: کسانی که در حوزه رسانه در خارج از قانون با آبروی کسی بازی می کنند باید مورد برخورد دستگاه های نظارتی و دستگاه قضایی قرار گیرند؛ بردن آبروی افراد قبل از اثبات جرم، جرم محسوب می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: برای مبارزه با تخلفات در صنعت خودروسازی لازم است موانع توسعه و نوگرایی کردن این صنعت رفع و شفاف سازی شود.
برترین ها / خبرورزشی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرورزشی: کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از سال 1396 طرح تحقیق و تفحص در فوتبال را آغاز کرد. محور تحقیقات مجلس بررسی تخلفات و فساد های فوتبال است. البته این گزارش گاهی وقت ها با واکنش منفی اهالی فوتبال روبه رو شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۰:۱۸    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: براساس اسناد موجود 100 هزار میلیارد تومان در خودروسازی گم شده و اگر این شرکت ها فروش نقدی نداشته باشند قادر به پرداخت حقوق کارگران خود نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۳:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: وجود حساب های اجاره ای و نیابتی ابزاری برای سوداگران جهت فرار مالیاتی شده است. هرچه سریع تر باید به سمت ساماندهی این حساب ها برویم. شرایطی باید فراهم شود که دیگر کسی نتواند از حساب دیگران استفاده کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: ایران در تولید علم رتبه ممتازی دارد و در در رده های پنجم تا دهم دنیاست اما در زمینه تبدیل علم به ثروت و تجاری سازی تحقیقات موفق نبوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا - رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان با توجه به نیاز کشور باید در حوزه آب و ارتقای کیفیت آن ورود جدی پیدا کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۵    
تهران- ایرناپلاس- نایب رئیس فراکسیون ولایی درباره تشکیل کمیته حقیقت یاب توسط کمیسیون اصل 90 برای پیگیری حوادث آبان ماه می گوید: با توجه به حجم خسارت سنگینی که به دلیل گران شدن بنزین، در سطح کلان به کشور تحمیل شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه بعضی از گروه های خاص شغلی همچون پزشکان تخلف های مالیاتی دارند، گفت: مجلس باید به عنوان ناظر به ماجرای عدم نصب کارتخوان از سوی پزشکان، ورود کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: متأسفانه دولت آقای روحانی بدون برنامه و براساس اصل غافلگیری، طرح سهمیه بندی بنزین را طوری اجرایی کرد که مجلس و مردم غافلگیر شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس با اشاره به تدوین طرحی دو فوریتی برای تک نرخی شدن قیمت بنزین گفت: این طرح سیاسی نیست و نمایندگان از فراکسیون های مختلف پای آن را امضاء کردند.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان این که این طرح به صورت دوفوریتی روز دوشنبه (4 آذر) بعد از ظهر تحویل هیات رئیسه مجلس شده است ، اظهار کرد: انتظار داشتیم که طرح به صورت خارج از نوبت در جلسه علنی روز سه شنبه بررسی شود ...
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۶    
به گزارش اصلاحات نیوز؛ خجسته در مصاحبه خود درباره ادعای دولت در خصوص نظارت برکالاها گفت: این چه نوع نظارتی است که روزبروز قیمت کالاها افزایش پیدا می کند و این انتظار از دولت و سران قوا وجود دارد که در زمینه نظارت و کنترل قیمت ها، دقیق و قدرتمند عمل کنند. ...
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از تهیه طرح دوفوریتی برای تک نرخی شدن بنزین خبر داد و گفت که این طرح تقدیم هیات رئیسه مجلس شده است. گسترش نیوز: بهرام پارسایی اظهار کرد: ما در یک طرح دوفوریتی پیشنهاد کردیم که نرخ بنزین با نرخ 1500 تومان تک نرخی شود، چرا که دو نرخی بودن آن منشاء فساد است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از تدوین گزارشی درباره بحث تراریخته در این کمیسیون خبر داد و گفت: برخی دستگاه های دولتی در این موضوع به وظایف قانونی خود عمل نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: اگر خودروسازان اقدامی برای بهینه سازی مصرف سوخت خودروها نکنند، با افزایش قیمت بنزین هم جهش سرسام آور مصرف مهار نمی شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۵    
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین در کشور و افزایش قیمت بنزین گفت:دولت درباره پرداخت کمک هزینه های معیشتی به مردم شفاف سازی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به افزایش هزینه های درمانی باید آموزش خانواده و پیشگیری از بیماری ها در اولویت مسئولان پزشکی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۹    
دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: کمیسیون اصل 90 به بانک ملت 3 ماه فرصت داد تا تسهیلات مربوط به فولاد فسا را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد و در غیر این صورت پس از گذشت 3 ماه پرونده برای رسیدگی بیشتر به قوه قضائیه ارسال خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۱    
کمیسیون اصل 90 مجلس بعد از ظهر امروز (دوشنبه) برای بررسی مهمترین مسایل اقتصادی و بانکی تشکیل جلسه داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۲    
رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس گفت: برنامه های عملیاتی دولت برای کنترل قیمت ها موثر نبوده است و شاهد افزایش قیمت کالاها و خدمات هستیم در حالی که سزاوار نیست بر پیکر نحیف و رنجور مردم تاخته شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه دولت در اجرای قانون تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریسی مدام سنگ اندازی می کند، گفت: مهلت قانونی دولت برای اصلاح آیین نامه اجرایی استخدامی نیرو های حق التدریس امروز به پایان رسید. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با تاکید بر ضرورت نظارت بر بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها گفت: مردم دیگر توان گرانی ها را بیش از این ندارند؛ لذا نباید در این شرایط سخت اقتصادی، کاری انجام داد که شرایط سخت تر شود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۰    
شفقنا- سخنگوی کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه ائتلاف بین اصلاح طلبان بیشتر از اصولگراها شکل خواهد گرفت، اظهار کرد: اصلاح طلبان در نهادهای قدرت خیلی نفوذ ندارند و قدرت چانه زنی آنها در حاکمیت خیلی بالا نیست بنابراین چاره ای جز انسجام ندارند ولی طیف های مختلف اصولگراها دارای قدرت چانه زنی بالایی هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی بر ضرورت اعمال مدیریت دقیق دولت برای جلوگیری از افزایش نرخ کالاهای اساسی تأکید کرد و گفت: آسایش و معیشت مردم در گروی کنترل قیمت ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۱    
رئیس کمیسیون اصل 90 با اشاره به اینکه فضاهای مجازی دارای تنوع گسترده ای است، گفت: افزایش سرانه مطالعه نیازمند به تولید متنوع کتاب برای اقشار با دیدگاه های متنوع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۹    
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه هیچ انسان عاقلی اغتشاش و ناامنی در جامعه را قبول نمی کند گفت: از دولت انتظار داریم حمایت معیشتی از مردم را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از تشیکل کمیته ای برای رفع ایرادات پروژه آیلند در استان مرکزی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۷:۲۵    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 ضمن انتقاد از نحوه اجرای افزایش قیمت بنزین این شیوه را امری کارشناسی نشده دانست.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای اطمینان سازی باید کمک خود به مردم در ازای افزایش قیمت بنزین را قبل از گرانی به حساب مردم واریز می کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید تیمی از اعضای این کمیسیون از استان سیستان و بلوچستان گفت: اعضای کمیسیون در نشست امروز با مسئولان مربوطه وضعیت آمار اشتغال این استان را بررسی کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بانکداری اسلامی در کشور قابل اجراست. دنیا بانکداری اسلامی را اجرا می کند، اما ما آن را اجرا نمی کنیم. در اروپا وام ها نیم تا یک درصد است. در آن کشورها بانکداری اسلامی اجرا می شود و ربا نیست. اما در کشور ما این اتفاق نیفتاده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از موضوع جلسه علنی امروز و در دستور کار قرار گرفتن سوال از وزیر کشاورزی انتقاد کرد و گفت، آیا مسائل جامعه و اصلاح قیمت بنزین مهم تر است یا یک سوال صوری و قانع شدن از جواب وزیر؟
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گزارش آسیب شناسی قانون تشکیلات، وظایف انتخابات شوراهای اسلامی و بررسی طرز کار دستگاه های متولی در اجرای قانون انتخابات را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در جریان جلسه علنی امروز مجلس گزارش کمیسیون اصل 90 در خصوص آسیب شناسی قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و بررسی طرز کار دستگاه های متولی در اجرای قانون انتخابات قرائت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: دولت باید با اتخاذ تدابیر لازم و نظارت و کنترل بر بازار به فرصت طلبان اجازه افزایش قیمت کالاها در بازار را ندهد.
ناطقان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
جلسه نوبت عصر مجلس شورای اسلامی دقایقی پش آغاز شد و گزارش کمیسیون اصل 90 در مورد آسیب شناسی قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
جلسه نوبت عصر مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و گزارش کمیسیون اصل 90 در مورد آسیب شناسی قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در ماجرای افزایش قیمت بنزین بهتر بود دولت پیش از اجرا، مردم را توجیه می کرد و نظرات نمایندگان و کارشناسان را می شنید.
بانک ورزش   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بانک ورزش - مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی گفت: نامه ای مبنی بر تعویق انتخابات والیبال ندیده ام شاید این نامه خدمت وزیر آمده باشد اما ارجاع نشده است. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۲    
انتخابات فدراسیون والیبال در حالی چهار روز دیگر برگزار می شود که کمیسیون اصل 90 خواستار لغو برگزاری انتخابات و ثبت نام مجدد نامزدهاست و وزیر ورزش و جوانان هم هنوز واکنشی به استعفای معاون خود نداده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها گفت: کمیسیون اصل 90 اگر سوالاتی در مورد والیبال داشته باشد با مستندات پاسخ می دهیم اما من سوالی ندیدم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰    
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها در وزارت ورزش و جوانان گفت: من هیچ سوالی از سوی کمیسیون اصل نود مبنی بر لغو انتخابات فدراسیون والیبال ندیده ام.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه دستگاه قضایی بدون هیچ گونه ملاحظه اموال غارت شده بیت المال را برگرداند گفت: کسی حق ممانعت و سنگ اندازی در مسیر اقدامات قاطع قوه قضائیه را ندارد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق کمیسیون اصل 90 در مجلس شورای اسلامی، اگر دستگاهی به مردم ظلم کرد، مردم می توانند از آن ها شکایت کرده و حقوق خود را احیا کنند.