چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۵:۲۷Dec 2018 19

جدیدترین‌های «جشنواره ترنج»

بیتوته   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۰۹:۴۷    
عارف شریفی که کارشناسی تئاتر را در دانشگاه شهسوار و ارشد کارگردانی تئاتر را در دانشگاه هنر تهران خوانده است و جایزه بهترین کارگردانی برای نمایش هملت از جشنواره ترنج را در کارنامه دارد، از 16 تا 30 مهرماه 1397 کاری متفاوت را در تماشاخانه هنر به روی صحنه برده است. گفت وگوی ما را با او بخوانید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۹    
فیلم کد ویدیو دانلود فیلم اصلی دانلود
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۴    
خبرگزاری شبستان: جشنواره هنرهای تجسمی بچه های مسجد با عنوان ترنج ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد همزمان با سراسر کشور در مازندران برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۱    
خبرگزاری شبستان: جشنواره هنرهای تجسمی بچه های مسجد با عنوان ترنج ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۲    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی ترنج ویژه هنرمندان عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد همزمان با سراسر کشور در این استان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۱    
دزفول میزبان اولین جشنواره استانی شعر دانشجویی ترنج خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۱    
اختتامیه بیست و دومین جشنواره کانون های فرهنگی هنری اجتماعی و دینی (ترنج) تهران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۹    
دومین جشنواره کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی (ترنج) دانشگاه تهران روز گذشته آغاز به کار کرد و تا 28 بهمن ماه ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۳/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۱    
محسن رضایی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در تنکابن اظهار کرد: شش اثر نمایشی از شهرستان های غرب استان در این جشنواره برای رقابت به روی صحنه می روند و یک اثر دیگر نیز به صورت جنبی به نمایش در می آید. ...