دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۳:۲۲Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «طرح محسنین»

ایکنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۴۱    
گروه اجتماعی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس از جذب قریب 10 هزار حامی ایتام و طرح محسنین ویژه مددجویان طی ماه مبارک رمضان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۸    
مدیرکل کمیته امداد استان قم گفت: 4 هزار کودک در سطح استان واجد شرایط طرح محسنین هستند که از مردم درخواست حمایت از این کودکان راداریم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۷    
کرمانشاه - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کرمانشاه گفت: در ماه مبارک رمضان امسال، یک هزار نفر از افراد خیر و نیکوکار استان، برای کمک به ایتام و فرزندان خانوارهای مشمول طرح محسنین اعلام آمادگی کردند.
بهارستانه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۰    
شرکت در طرح محسنین امکان زندگی بهتر را برای کودکان بسیاری فراهم می کند و این زندگی بهتر تنها نیازمند حمایت شهروندان می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۱    
گروه شهرستان ها - رئیس کمیته امداد شهرستان خوشاب اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 56 حامی برای فرزندان ایتام و طرح محسنین جذب شده است.
موج   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۹    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: طی امسال و سال آینده میزان پرداختی طرح محسنین به 200 هزارتومان نزدیک شود. به گزارش خبرگزاری موج، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شامگاه چهارشنبه 16 خرداد در نشست خبری که در حاشیه اجرای طرح محسنین در جنب حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۵    
مردم نیکوکار نکا پارسال 600 میلیون تومان در بخش های مختلف به صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام و فرزندان محسنین کمک کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۹    
زنجان-مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در استان زنجان 1750 نفر تحت پوشش طرح محسنین قرار گرفتند و از اول ماه مبارک رمضان تا 19 رمضان 122 حامی سرپرستی فرزندان محسنین را قبول کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۵    
مردم زنجان در اجرای طرح محسنین (حمایت از ایتام)حضور چشم گیری دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۱    
طرح محسنین، شب های قدر در زنجان برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: درصدد هستیم با ایجاد پایگاه های ثبت نام از حامیان در مقابل مصلی و مراسم برگزاری شب های احیا، در ایام شهادت حضرت علی(ع) از نیکوکاران اردبیلی دعوت کنیم تا در طرح محسنین شرکت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۵    
هزار و 200 مددجوی طرح محسنین در چهارمحال و بختیاری چشم انتظار حامی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: 2 هزار کودک گیلانی "محسنین" فاقد حامی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۵    
طرح محسنین برای حمایت از کودکانی که از حضور پدر و مادر به علت بیماری، از کار افتادگی، زندان و سالمندی محروم هستند اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۷    
رشت - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان با دعوت از خیران و نیکوکاران برای کمک به ایتام و فرزندان محسنین استان گفت: پنج هزار فرزند محسنین تحت پوشش این نهاد هستند که حدود 2 هزار نفر از این تعداد، هیچ حامی ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۵    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: پنج هزار نفر از فرزندان مددجوی کمیته امداد استان زیر پوشش طرح محسنین قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۴:۵۱    
مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان آستارا با اشاره به اینکه طرح جذب حامی برای کودکان ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان شدت می گیرد گفت: مردم بافرهنگ و خیر شهرستان آستارا در حامی یابی و یتیم نوازی تاکنون کم رنگ ظاهر شده و اکثر حامیان طرح محسنین و ایتام غیربومی هستند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۸    
گروه اجتماعی - استاندار استان مرکزی گفت: استانداری همزمان با ماه مبارک رمضان حمایت از 80 کودک طرح محسنین را عهده دار شد. کمیته امداد به تنهایی نمی تواند در کاهش فقر و محرومیت موفق باشد و رفع محرومیت از جامعه نیازمند همدلی و همکاری همه بخش ها است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- هفتمین روز از خرداد ماه 1397 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به "فحاشی به بازیگر سریال رهایم نکن در فضای مجازی" اشاره کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیر تولید برنامه ماه عسل گفت: لحظه هایی در برنامه ما روی می دهد که لطف خداست و شامل حال ما شده است. اتفاقاتی مانند آزادی زندانیان در سال گذشته که نزدیک به 1000 نفر آزاد شدند. به برکت ماه رمضان و برنامه ماه عسل که مردم به آن اعتماد کردند حدود 23 میلیارد پول جمع شد که اتفاق کمی نیست.
راک نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۴    
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گچساران گفت:هم اکنون 548 خیر و حامی در طرح محسنین و اکرام ایتام با این نهاد همکاری دارند که در سال جاری528 میلیون و 895هزار ریال کمک کرده اند. 548 خیر و حامی در طرح محسنین و اکرام ایتام با کمیته امداد گچساران همکاری می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۴    
رشیدی گفت:کمیته امداد استان قم در روز 21 ماه رمضان برنامه ویژه ای را در میدان آستانه برگزار خواهد کرد و شاهد اجرای طرح حامی یابی برای ایتام و کودکان غیریتیم نیازمند خواهیم بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۱    
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه تعداد ایتام تحت پوشش این نهاد حمایتی در سطح استان مرکزی 2200 نفر است، گفت: بیش از 5 هزار فرزند طرح محسنین در سطح استان مرکزی داریم که از این تعداد 600 نفر حامی ندارند و امسال هدف گذاری ما جذب حامی برای آنان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۴    
طرح اکرام ایتام و محسنین از سال 1378 جهت حمایت از کودکان یتیم و نیازمند در کمیته امداد امام اجرا می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۱    
مدیرکل هماهنگی مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: در حال حاضر تعداد 151 هزار و 970 کودک یتیم که والدین خود را از دست داده اند تحت پوشش طرح اکرام و 140 هزار کودک بد سرپرست تحت پوشش طرح محسنین هستند ...
میبد خبر   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۳    
مدیر کمیته امداد میبد بیان داشت: در حال حاضر 374 حامی نیکوکار در میبد حمایت از 99 کودک غیر ایتام و 155 سالمند از کار افتاده و بیمار را برعهده دارند.
صبح قزوین   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۱    
قائم مقام کمیته امداد استان قزوین گفت: با حضور حامیان و خیران در طرح اکرام ایتام، یتیم بدون حامی نداریم؛ اما در طرح محسنین 111 نفر فاقد حامی هستند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در مورد طرح حامی یابی و حمایت از فرزندان محسنین در ماه مبارک رمضان گفت: 600 کودک طرح محسنین در استان مرکزی فاقد حامی هستند که تلاش داریم برای آنان جذب حامی کنیم.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک شعبان گفت: تمرکز مجموعه کمیته امداد در ماه شعبان، آمادگی برای برنامه های ماه مبارک رمضان است.