دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۵۰Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «زکات فطریه»

جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۵    
حجت عرب روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مردم شهرستان سمنان در پنج ماهه نخست سال 97 هشت میلیارد و چهل میلیون ریال زکات پرداخت کردند. وی تصریح کرد: از این میزان، پنج میلیارد و 120 میلیون ریال زکات مستحبی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۶    
در سال گذشته هشت میلیارد و 100 میلیون تومان زکات فطریه و مستحبی بین 23 هزار و 400 نفر توزیع شده که بیانگر افزایش پرداخت زکات توسط گیلانیان است.
تابا خبر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۲    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) دزفول گفت: مردم دزفول از ابتدای امسال تاکنون افزون بر 2 میلیارد و 800 میلیون ریال زکات پرداخت کرده اند. به گزارش تابا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۱:۱۷    
دبیر شورای زکات استان کردستان گفت: در پنج ماهه امسال هم یک میلیارد و 625 میلیون تومان زکات غلات، 8 میلیارد و 300 میلیون زکات فطریه و 4 میلیارد و 530 میلیون تومان زکات واجب جمع آوری شده است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۰۸:۱۵    
حجت الاسلام و المسلمین باب الله شهسواری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان زکات جمع آوری شده یک میلیارد و 100میلیون ریال زکات مستحبی و چهار میلیارد و 500 میلیون ریال زکات واجب و مابقی نیز زکات فطره و کفاره بوده است . ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۳    
مدیرکل کمیته امداد استان تهران ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه زکات استان در بهار 97 گفت: مردم استان تهران در بهار سال جاری بیش از چهار میلیارد و 356 میلیون تومان زکات پرداخت کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۹    
شهرری - ایرنا - مسئول اجرایی زکات شهرستان ری گفت: 6 میلیارد ریال زکات از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان جمع آوری شد که بیشتر آن زکات فطریه بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۰    
میزان زکات فطریه و موعد برگزاری نماز عید سعید فطر در آبادان و خرمشهر تعیین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۷    
حجت الاسلام وحیدپور: بر اساس ارزیابی صورت گرفته مقدار فطریه در تهران برای هر نفر 8 هزار تومان و در قم 7 هزار تومان برای سه کیلوگرم گندم اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۰۶    
مردم استان سمنان در عید سعید فطر 734 میلیون تومان زکات فطریه و کفاره عمد و غیرعمد پرداخت کردند .
خزر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۲۱:۳۴    
خزر: حالا اما خزرآنلاین به اسناد جدیدی دست پیدا کرده است که نشان می دهد در کنار اختلاف آمار در میزان زکات دریافتی توسط کمیته امداد گیلان از مردم، در خصوص نحوه و محل هزینه کرد آن هم مسایل قابل تاملی وجود دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۰    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: 74 میلیارد ریال زکات فطریه طی روز عید فطر و ایام پس از آن در استان جمع آوری شده است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۳:۱۴    
حجت الاسلام قهرمان احمدی روز سه شنبه در نشست شورای زکات، افزود: 47 درصد مبلغ فوق برای رفع مشکلات محرومین و 53 درصد نیز در پروژه های عمرانی مناطق روستایی هزینه شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۱    
گناوه- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دیلم استان بوشهر گفت: میزان زکات فطریه جمع آوری شده امسال در این شهرستان 850 میلیون ریال بود که درمقایسه با مدت مشابه قبل رشد 300 درصدی داشته است.
دانا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۲۱:۳۴    
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) از میزان دریافتی زکات فطریه و توزیع آن در میان مددجویان رباط کریمی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۹    
دو میلیارد و 200میلیون تومان زکات فطره برای حمایت از محرومان خراسان شمالی جمع آوری شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۹    
بندرعباس- ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) رودان گفت: 4 میلیارد و 790 میلیون ریال زکات فطریه برای کمک به محرومان و نیازمندان زیرپوشش این نهاد از سوی مردم این شهرستان جمع آوری شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۸    
بندرعباس- ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) رودان گفت: 4 میلیارد و 790 میلیون ریال زکات فطریه برای کمک به محرومان و نیازمندان زیرپوشش این نهاد از سوی مردم این شهرستان جمع آوری شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۱    
گروه اجتماعی - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان همدان عنوان کرد: مردم نیکوکار استان همدان در عید سعید فطر سه میلیارد تومان زکات فطریه خود را به پایگاه ها و ستادهای کمیته امداد پرداخت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۹    
مدیرکل کمیته امداد استان گفت: امسال مردم روزه دار خراسان شمالی دو میلیارد و 120 میلیون تومان زکات فطره به کمیته امداد استان پرداخت کردند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۵    
گروه اجتماعی – رئیس اداره اجرایی زکات کمیته امداد آذربایجان غربی از جمع آوری 55 میلیارد ریال زکات فطریه در ماه مبارک رمضان امسال در استان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۱:۰۳    
ضیاء رضایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان زکات فطریه از طریق 600 صندوق ثابت و سیار این نهاد در سراسر استان جمع آوری شده است. وی ادامه داد: همچنین بیش از 300 پایگاه ویژه به منظور جمع آوری زکات فطریه مردم روزه دار این استان در شهرستان های استان نیز امسال تدارک دیده شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۰۰    
دبیر شورای زکات شهرستان اردکان گفت: تا کنون بیش از 568 میلیون ریال زکات فطریه در اردکان جمع آوری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۹    
امسال زکات فطریه روزه داران چهارمحال و بختیاری 28 درصد افزایش یافته است.
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۶:۱۱    
معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور گفت: بر اساس گزارشات اولیه 17 میلیارد و 600میلیون تومان از محل زکات فطریه جمع آوری شده است که این رقم در روزهای آتی افزایش خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۴۰    
امسال یک میلیارد و 310 میلیون و 574 هزار ریال زکات فطریه در استان چهارمحال و بختیاری جمع آوری شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۴    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری از جمع آوری 153 میلیارد ریال زکات فطریه تا امروز 30 خرداد در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۶    
سنندج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با مشارکت خوب اقشار مختلف مردم و خیرین، در پایان ماه مبارک رمضان بیش از 80 میلیارد ریال زکات فطریه در استان جمع آوری شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۲    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری از جمع آوری 153 میلیارد ریال زکات فطریه در این استان خبر داد و گفت: این میزان در مقایسه با سال گذشته 20 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۰    
رئیس کمیته امداد شهرستان ایوان از افزایش 20 درصدی میزان پرداخت زکات فطریه جمع آوری شده این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.