سه شنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۱۰May 2020 26

جدیدترین‌های «زکات فطریه»

 
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این روزها که مردم از ترس ابتلا به کرونا بیشتر از پرداخت های آنلاین استفاده می کنند، شرکت پرداخت نوین سامانه پرداخت غیرحضوری زکات فطریه سال 99 را راه اندازی کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه میزان زکات فطریه سال جاری را 100 هزار ریال اعلام کرد و گفت: این مبلغ معادل سه کیلوگرم گندم برای هر نفر تعیین شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۷    
در دو عید فطر و قربان دو اقدام واجب است: زکات فطریه و قربانی توسط حجاج بیت الله الحرام؛ لذا عید اسلامی یعنی روزی که نیازمندان در آن گرسنه نمانند و بچه های فقیر هم به غذای خوب و لذیذ برسند و همه با هم در خوشی شریک باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان فارس از تدارک 597 پایگاه جمع آوری زکات فطریه در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل از برپایی هزار و 100 پایگاه ثابت و سیار برای جمع آوری زکات فطریه در نقاط مختلف استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: روش های غیر حضوری پرداخت زکات فطریه از طریق شماره گیری تلفن گویای 096887 و کد دستوری ستاره 5 مربع ستاره 8877 است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مردم مومن استان می توانند زکات فطریه و کفاره خود را با سه روش به دست نیازمندان و مددجویان بهزیستی آذربایجان غربی برسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان ؛ نماز عیدسعیدفطر، به شکرانه یک ماه عبادت و بندگی در ماه ضیافت الهی با رعایت همه نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در استان زنجان اقامه شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۱    
مسئول ستاد زکات شهرستان رامهرمز گفت: 8 مرکز جمع آوری زکات فطریه رو در سطح شهر بر پا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل زندان های اصفهان از مردم خواست تا ثوابی دیگر به اعمال خود اضافه و زکات فطریه خود را صرف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نمازگزاران عید فطر همزمان با اقامه نماز این عید سعید، زکات فطریه خود را نیز در راستای کمک به فقرا و نیازمندان در صندوق های کمیته امداد واریز کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان - رشت "خیریه" از آمادگی این آسایشگاه برای دریافت زکات فطریه مردم خبر داد.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خوزستان گفت: امسال 250 پایگاه ثابت در روز یکشنبه و دوشنبه برای جمع آوری زکات فطریه در سطح مراکز پرتردد استان خوزستان در نظر گرفته شده است. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان همدان با بیان اینکه ادارات بهزیستی استان همدان آمادگی جمع آوری زکات فطریه مردم استان را دارند، گفت: مردم همدان در کمترین زمان و راحت ترین شکل ممکن می توانند زکات فطریه و سایر وجوهات شرعی خود را از طریق سازمان بهزیستی در اختیار افراد نیازمند قرار دهند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رییس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: مردم فطریه خود را به شماره حساب هایی پرداخت کنند که از طریق رسانه ملی و رسانه های معتبر اعلام شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: شهروندان قزوین مراقب باشند که تمام صندوق های زکات فطریه متحدالشکل با عنوان شورای زکات استان قزوین در سطح استان قرار گرفته و از پرداخت در صندوق های غیرمجاز خودداری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۱:۰۵    
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه میزان زکات فطره روزه داران استان در سال جاری را 60 هزار ریال اعلام کرد و گفت: این میزان زکات فطریه از سوی دفتر مقام معظم رهبری بر اساس قوت غالب گندم تعیین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان سمنان میزان زکات فطریه در این استان را برای هر نفر 10 هزار تومان اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۲:۰۱    
رئیس پلیس فتا کیش گفت: شهروندان برای پرداخت زکات فطریه مراقب کلاهبرداری سایت ها و اشخاص فرصت طلب باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تبریز-مدیر کل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی از امکان پرداخت غیر حضوری زکات فطره در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۳    
رئیس ستاد اقامه نماز کرمان گفت: زکات فطریه برای افرادی که قوت غالب آنها نان است 10 هزار تومان و برای افرادی که برنج مصرف می کنند 50 هزار تومان تعیین شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۰    
کلیه عزیزان داخل کشور و خارج از کشور میتوانند زکات فطریه خود را به آسانی از طریق وبگاه www.albgaher.ir پرداخت و رسید پیامکی دریافت نمایند. کلیه وجوهات جمع آموری شده توسط مرکز نیکوکاری کمیته امداد امام خمینی صورت جلسه و در همان روز بین نیازمندان توزیع می گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: با توجه به اینکه معمولا قوت غالب عمده مردم نان است باید سه کیلوگرم گندم یا هزینه آن را پرداخت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آستارا از راه اندازی سیستم پرداخت الکترونیکی زکات فطریه در این شهرستان مرزی و بندری خبر داد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه خیریه توانبخشی حضرت علی اکبر(ع) بیرجند گفت: بیش از 85 پایگاه برای جمع آوری زکات فطریه بزرگترین موسسه توانبخشی شرق کشور در شهرستان بیرجند برپا می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مرکز خدمات حوزه های علمیه در اطلاعیه ای از امکان پرداخت زکات فطره از طریق سامانه سخای این مرکز خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان گفت: در روز عید سعید فطر، 690 پایگاه در مسجدها و مراکز نیکوکاری این استان برای جمع آوری زکات فطریه پیش بینی شده است که 170 پایگاه آن در شهر همدان قرار دارد.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مصیب حیدری رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت:مومنین روزه دار وهم وطنان عزیز به دو روش حضوری وغیرحضوری میتوانند زکات فطریه وکفارات خود را به دست ایتام ونیازمندان برسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۱    
حجت الاسلام والمسلمین قریشی نماینده، ولی فقیه در استان زکات فطریه امسال را 3 کیلو گندم به ارزش 10 هزار تومان اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
932 پایگاه کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی آماده جمع آوری زکات فطریه مردم مومن مازندران است.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۳    
مدیرکل بهزیستی کرمانشاه گفت: 180 پایگاه و سامانه شبانه روزی الکترونیکی بهزیستی برای جمع آوری زکات فطریه در استان کرمانشاه مستقر می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: 4200 نیروی مردمی در 2067 پایگاه کمیته امداد، آماده جمع آوری زکات فطریه در کرمانشاه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۸    
مدیرکل کمیته امداد استان گفت: 110 پایگاه این اداره کل آماده دریافت زکات فطریه روزه داران خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از راه اندازی 300 پایگاه برای جمع آوری زکات فطریه در استان خبر داد و گفت: همچنین تعداد 50 هزار پاکت مخصوص جمع آوری فطریه نیز در بین مردم استان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – معاون مشارکت های مردمی اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا پرداخت فطریه به صورت الکترونیکی برای هموطنان خوزستانی امکانپذیر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۶    
میزان زکات فطریه از سوی مراجع تقلید به ازای هر نفر 10 هزار تومان معادل سه کیلو گندم تعیین شده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
از سوی دفاتر حضرات آیات مراجع تقلید ناصر مکارم شیرازی، لطف الله صافی گلپایگانی، جعفر سبحانی و سید محمدعلی علوی گرگانی، میزان زکات فطره امسال مشخص شد. به گزارش روز نو :مبلغ زکات فطریه سال 99 و کفاره روزه قضا از سوی رهبر معظم انقلاب ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد ملایر از برپایی 34 پایگاه جمع آوری زکات فطریه در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۰    
حجت الاسلام کفیل با بیان اینکه اجر و ثواب صدقه واجب با صدقه مستحب قابل مقایسه نیست، گفت: زکات فطریه زکاتی واجب است و نباید در ادای واجبات به دیده رفع تکلیف نگریست، بلکه باید در بهترین و بالاترین سطح ادا شود.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
موسسه خیریه حکیم مانند سنوات گذشته امسال نیز آماده دریافت زکات فطریه و کفاره شما مومنان و روزه داران عزیز است که در اسرع وقت به دست نیازمندان بحق و محترم برساند. شما روزه داران عزیز می توانید بصورت الکترونیکی ذکات فطریه خود را به حساب این موسسه واریز نمایید. ...
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سید عبدالخالق آرامش دوست گفت: برای رعایت پروتکل بهداشتی از طریق فضای مجازی و غیر حضور مردم می توانند فطریات خود را پرداخت کنند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پاکدشت گفت: 71 پایگاه زیر نظر کمیته امداد حضرت امام(ره) در روز عید سعید فطر فطریه و کفاره مردم را جمع آوری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
میزان زکات فطریه به ازای سه کیلو گندم برای هر نفر 10هزار تومان اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: سامانه مبتنی بر تلفن همراه در خصوص پرداخت زکات فطریه در استان راه اندازی شده که می توان با کمترین مشکل، مبلغ موردنظر را پرداخت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زکات فطریه در استان کرمانشاه برای هر نفر 10 هزار تومان اعلام شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۲    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: پرداخت زکات فطریه علاوه بر روش های حضوری، کارت به کارت شبکه بانکی و کد مهربانی #5*0*028*8877* میسر است.
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعلام روش های دریافت زکات فطریه توسط این نهاد، گفت: دفاتر کمیته امداد در سراسر کشور، مراکز نیکوکاری و روش های غیر حضوری برای دریافت زکات فطریه مردم عزیز ایران اسلامی پیش بینی شده است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سعید فریور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز افزود: در این راستا علاوه بر اختصاص شماره حساب، شماره کارت مجازی و کد دستوری مبتنی بر تلفن همراه اختصاص یافته است. وی اضافه کرد: مردم مومن و خیّر آذربایجان غربی می توانند زکات فطریه و کفاره خود را با هر سه روش به دست [...]