یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۰۹Oct 2019 20

جدیدترین‌های «استیضاح»

روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
استیضاح فعلاً متوقف شده است، اما دموکرات ها به رهبری نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان به جدال رئیس جمهور ادامه می دهند و فعلاً پروتکل های تشریفاتی و ادبیات معمول سیاسی دیگر بی معنا شده است و لفاظی میان دو طرف در حد بیمار خواندن هم اوج گرفته است.
پارسینه   ۷ ساعت پیش    
حسن هانی زاده کارشناس مسائل بین الملل، درباره کندی روند استیضاح ترامپ، اظهار کرد: با توجه به اینکه مجلس نمایندگان آمریکا به خصوص نانسی پلوسی به دنبال استیضاح ترامپ هستند می توان احتمال تحقق این امر را قوی دانست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگر سیاسی گفت:فرانسه می خواهد ازطریق تهدید شکلی از بازدارندگی را ایجاد و ایران را متقاعد کند تا از ادامه مسیر خود در جهت کاهش تعهدات منصرف شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۱    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه در جلسه اخیر مجلس شورای اسلامی، نمایندگان طرح استیضاح وزیر نیرو را امضا کردند. نمایندگان اصفهان نیز پشتیبان استیضاح وزیر نیرو هستند.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس جمهور آمریکا چند هفته پس از به راه افتادن شایعاتی درباره مهیا شدن ریک پری برای استعفا، سرانجام کناره گیری وزیر انرژی این کشور را تایید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری نوشت, آدام شیف عضو فاسد کنگره از اینکه می بیند نمایندگانی که او فکر ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- ادامه تنش ها در واشنگتن بر سر استیضاح ترامپ، خودداری مقامات دولت آمریکا از ارائه اسناد درباره تماس تلفنی ترامپ و رئیس جمهور اوکراین و ادامه اعتراضات در پایتخت لبنان علیه دولت سعد حریری از جمله تحولات جهان طی ساعات گذشته هستند. تاریخ انتشار: 09:24 - 27 مهر 1398 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار سابق جمهوری خواه ایالت اوهایو ضمن انتقاد از مواضع و سیاست های دونالد ترامپ از استیضاح او حمایت کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۰    
نمی توان حکومتی بی قانون را تنها با خودِ قانون رام کرد. تظاهرات مردمی است که می تواند بدل به اهرم فشار شود. اگر دموکرات ها می خواهند تاکتیک های رئیس جمهوری آمریکا را در سال 2019 شکست دهند، باید بار دیگر تظاهرات را مدنظر قرار دهند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آمریکا گفت: محوریت چهارمین مناظره انتخاباتی دموکرات ها رئیس جمهوری این کشور بود و به نظرم استیضاح او می تواند انسجام لیبرال ها را دوچندان کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۴:۴۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز ، نتایج نظرسنجی رویترز و اپسوس که روز جمعه منتشر شد نشان داد محبوبیت سیاسی جو بایدن رقیب انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری 2020 در میانه تحقیقات کنگره آمریکا درباره استیضاح ترامپ در مقایسه با دیگر ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس روابط بین الملل معتقد است که استیضاح ترامپ عملی نمی شود به این دلیل که این تنها یک ضربه انتخاباتی به رئیس جمهور ایالات متحده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داد اکثر مردم آمریکا از استیضاح رئیس جمهور کشورشان حمایت می کنند.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
واران: برخی مسائل از سیاست مهمتر هستند، این استیضاح یکی از آنهاست. / سندرز: به نظر من ترامپ فاسدترین مرد تاریخ آمریکاست / هریس: در روز روشن مرتکب جرم شده ، او همیشه بر سر مردم آمریکا معامله می کند. / بایدن: ثابت شده است که رئیس جمهور و دزدان کنارش دروغ می گویند. موضوع اصلی فساد ترامپ است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۹    
در چهارمین مناظره نامزدهای دموکرات برای کارزار انتخاباتی 2020 آمریکا ، آنها درباره اتفاقات شمال سوریه و استیضاح ترامپ حرف زدند.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، مهدی مطهرنیا درباره فرآیند استیضاح رئیس جمهور آمریکا در قانون اساسی این کشور گفت: در قانون اساسی ایالات متحده آمریکا اینطور تبیین شده است که استیضاح باید با موضوع مشخص و مستند به مجلس نمایندگان ارجاع شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ خبرگزاری رویترز در گزارشی از دالاس به قلم استیو هولاند با عنوان " انتقاد ترامپ از دموکرات ها و دفاع از رویکردش برای عقب نشینی از سوریه" نوشت ...
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مرور نتایج دو نظرسنجی اخیر( فاکس نیوز و هیل )، نگرانی ها و آشفتگی های رئیس جمهور ایالات متحده در قبال انتخابات ریاست جمهوری سال آینده را بیشتر کرده است. ترامپ همواره سعی کرده است رای دهند گان مستقل و جمهوریخواهان را به سوی خود متمایل سازد اما به نظر می رسد در محاسبات خود به شدت اشتباه کرده است!
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- به دنبال پیگیری شدید دموکرات ها برای پرونده تحقیقات استیضاح ترامپ، بامداد جمعه تعدادی از حامیان رئیس جمهوری آمریکا با راه اندازی راهپیمایی اعتراض آمیز در واشنگتن خواستار متوقف شدن این تحقیقات شدند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۰:۴۵    
ترامپ اگر استیضاحش در مجلس نمایندگان رأی بیاورد، بعد باید در سنا جلسه محاکمه بر اساس مفاد استیضاح برایش برگزار شود و درصورتی که دوسوم اعضای سنا، وی را گناهکار تشخیص دهند، از کار برکنار می شود.
سلام نو / جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در چند روز گذشته شهادت دو مقام زن در برابر نمایندگان کنگره موضوع "دیپلماسی موازی" ترامپ در قبال اوکراین را بازتر کرده و همزمان رویارویی ترامپ با نانسی پلوسی، قدرتمندترین چهره دموکرات ها در کنگره، باز هم زمینه ساز یک مشاجره جنجالی در کاخ سفید شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- تازه ترین نظرسنجی تازه موسسه گالوپ حاکی است که اکثریت مردم آمریکا با استیضاح و برکناری دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور موافق هستند.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دمکرات های کنگره بنا دارند جان بولتون ، مشاور امنیت ملی اخراجی آمریکا، را برای تحقیقات استیضاح رئیس جمهوری این کشور احضار کند. این خبر را پایگاه اینترنتی دیلی بیست امروز - پنج شنبه- به نقل منابع آگاه گزارش داد. ...
ابنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته نظارت و اصلاحات مجلس نمایندگان آمریکا که از حامیان جدی استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور بود، درگذشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - الیجا کامینگز رئیس کمیته نظارت و اصلاحات مجلس نمایندگان آمریکا که از حامیان جدی استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور بود، روز پنجشنبه در سن 68 سالگی درگذشت.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۵    
ممکن است در عید شکر گزاری در اواخر ماه نوامبر که روز جشن و تعطیلی در آمریکا است، استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور اعلام شود.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، رسانه های آمریکایی روز پنج شنبه از مرگ الیجا کامینگز رئیس کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا و یکی از مهمترین منتقدان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خبر دادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان ارشد دموکرات که در پیشبرد پرونده استیضاح دونالد ترامپ نقشی کلیدی داشت، امروز به دلیل بیماری درگذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اکثریت مجلس سنای آمریکا از سناتور های جمهوری خواه خواست برای استیضاح احتمالی ترامپ آماده باشند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نتایج نظرسنجی جدید گالوپ حاکی از آن است که اکثر آمریکایی ها خواستار استیضاح و برکناری رئیس جمهور کشور خود هستند.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو درباره احتمال استیضاح خود گفت: آنچه که من خبردار شدم، مستلزم این است که با نمایندگان مجلس درباره اش صحبت کنیم و آنچه که مدنظر آنان است را توضیح دهیم تا موضوع برطرف شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا از انتشار علنی متن مصاحبه های انجام شده با شاهدان در پرونده مربوط به استیضاح دونالد ترامپ خبر داده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا گفت که کمیته وی جزییات مکتوب گفتگوها با شاهدان در تحقیقات استیضاح ترامپ را منتشر خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا تاکنون نتوانسته رسوایی اوکراین گیت را کنترل کند. این رسوایی پس از افشای اطلاعاتی توسط یک مامور امنیتی آغاز شد ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، تازه ترین نظرسنجی موسسه "گالوپ" نشان از حمایت 52 درصدی مردم آمریکا از استیضاح دونالد ترامپ دارد. نتایج این نظرسنجی که روز چهارشنبه منتشر شد، نشان از افزایش 7 امتیازی حمایت ها از استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نسبت به نظرسنجی مشابه در ماه ژوئن دارد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- نتایج جدیدترین نظرسنجی انجام شده در آمریکا نشان می دهد که بیشتر مردم این کشور موافق استیضاح دونالد ترامپ و کنار گذاشتن وی از قدرت هستند. تاریخ انتشار: 09:11 - 25 مهر 1398 - کد خبر: 559580
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس ارشد مسائل آمریکا گفت: روند استیضاح رئیس جمهوری آمریکا از سوی دموکرات ها کلید خورده اما در این میان مخالفت جمهوری خواهان باعث شده تا آن را شکست خورده جلوه بدهند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۵    
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، روز سه شنبه و در نخستین جلسه این مجلس بعد از تعطیلات دوهفته ای اعلام کرد که رأی گیری رسمی درباره تحقیقات مربوط به استیضاح دونالد ترامپ را به حالت تعلیق درآورده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۴:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سابق رئیس جمهور آمریکا خواهان استیضاح ترامپ شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد پیشین وزیر خارجه آمریکا در تحقیقات استیضاح رئیس جمهوری آمریکا شرکت می کند.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که متن نشست های شهادت دهی در تحقیقات مربوط به استیضاح ترامپ منتشر می شود. آدام شیف رئیس دمکرات کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفت این کمیته متن مصاحبه با شهود در تحقیقات مربوط به استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور منتشر خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که متن مصاحبه های انجام شده با شهود، ذیل تحقیقات آغاز روند استیضاح دونالد ترامپ، در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دمکرات ها فقط در امور خارجه آب زیر کاه ترند و طبق معمول جامعه ستیزی جنگ افروزانه شان را پشت لعابی از حرافی های کلیشه ای اغراق شده درباره دمکراسی و بشردوستی پنهان می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر سیاسی گفت: مدارک برای اجرای استیضاح ترامپ از نظر حقوقی کافی است، اما مجلس آمریکا در شرایط فعلی قصد ایجاد بحران جدید در سیستم سیاسی را ندارد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد، با رای گیری در صحن این مجلس بر سر آغاز تحقیقات رسمی برای استیضاح دونالد ترامپ مخالف بوده و فعلاً این رای گیری انجام نخواهد شد. ...
بیتوته   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری اوکراین در ارتباط با رسوائی اوکراین گِیت اعلام کرد: اوکراین در روند استیضاح ترامپ مداخله نمی کند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین اعلام کرد این کشور در روند تحقیقات برای استیضاح رئیس جمهور آمریکا مداخله نمی کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
بعد از آنکه معاون رئیس جمهور امریکا، وکیل شخصی دونالد ترامپ و در نهایت وزارت دفاع امریکا اعلام کردند که در روند تحقیقات مجلس نمایندگان در جریان استیضاح رئیس جمهور ایالات متحده، خودداری می کنند ...
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۳۷    
رئیس جمهور اوکراین گفته است کشورش در فرآیند تحقیقات مرتبط با استیضاح ترامپ، دخالتی انجام نخواهد داد.