شنبه ۲۷ مردادساعت ۰۷:۰۶Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «استیضاح»

نواندیش   ۱ دقیقه پیش    
نواندیش: با استیضاح کدام وزیر موافقید؟ نظر خود را در این لینک (صفحه سرویس سیاسی) ثبت کنید
خبرگزاری تابناک   ۳ ساعت پیش    
تهدید رییس جمهور، ااحتمال افزایش نرخ سود بانکی، احمدی نژاد پایه گذار بی اخلاقی در سیاست، سرمقاله 350 روزنامه آمریکا علیه ترامپ، در خواست احتکار قانونی، کوک شدن ماموریت برای برایان هوک، 110 هزار میلیارد در جیب 108 نفر، پیش به سوی ایران دیجیتال، یک کنوانسیون و چند روایت! ...
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش    
اقتصادنیوز:حمید رضا حاجی بابایی نماینده مردم شهرستان های همدان و فامنین در مجلس در جمع خبرنگاران گفت: جلسه استیضاح ربیعی وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استیضاح و محاکمه مجلس بود و در جریان این استیضاح، هم اخلاق استیضاح شد و هم وزیر، ما اگر از وزیری خوشمان نمی آید دلیلی ندارد آبروی او را ببریم.
موج   ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن با تأکید بر خانه تکانی دولت در تیم اقتصادی و صنعتی خواستار حضور افراد متخصص و جوان در بخش اقتصاد و صنعت کشور شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، وضعیت صنعت کشور بعد از اجرای تحریم های مجدد در سردرگمی عجیبی به سر می برد ...
دیار میرزا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۷:۱۰    
امام جمعه آستارا اظهار داشت: دستگاه های نظارتی و مدیران ما کجا تشریف دارند؟ نعوذبالله می گویند که وضعیت حجاب در سواحل دارد تبدیل به زمان شاه و طاغوت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۸    
امام جمعه آستارا بابیان اینکه وزرای وزارتخانه های تأثیرگذار در معیشت و اقتصاد مردم باید برکنار شوند گفت: نمایندگان مجلس از خنثی بودن خارج شده و به جای استیضاح وزیر کار باید وزیر اقتصاد را برکنار می کردند.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۲    
چند مدتی است که اعضای شورای شهر آزادشهر تصمیم به حذف شهردار گرفته اند. آنها با طرح سوال از شهردار وی را استیضاح کردند، اما مصوبه آنها به دلیل شفاف نبودن سوالات توسط فرمانداری رد شد.
پایتخت ما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بی نتیجه ماندن طرح تحقیق و تفحص از شهرداری فقط مختص به این موضوع نیست بلکه شاهدیم همه طرح ها، سوال ها، استیضاح ها و تحقیق و تفحص ها بی نتیجه و بی فایده بوده است.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۳    
بطحایی با بیان اینکه صدماتی که بر بدنه آموزش و پرورش وارد می شود به آسانی قابل ترمیم نیست، گفت: به محض کوجکترین خطا در یک مدرسه یا توسط یک مدیر و معلم، با بزرگنمایی فضای کشور را ملتهب می کنند و به سرعت به دنبال استیضاح و برکناری مدیران هستند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۰    
نمایندگان مجلس تقاضای استیضاح وزیران کشور و آموزش و پرورش و اجلاس سران کشورهای عضو دریای خزر در آکتائو ی قزاقستان درباره رژیم حقوقی دریای خزر را در جلسات کمیسیون های تخصصی بررسی خواهند کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۰    
آزمون آتی مجلس شورای اسلامی در خصوص کمک به بهبود شرایط مردم و کشور بسیار مهم و اساسی است. نمایندگان نباید تحت هیچ شرایطی متاثر از جو پیرامون استیضاح های در حال پیگیری خود باشند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۴    
تهران - ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است برخی نمایندگان کارآمدی استیضاح را در مجلس از بین نبرند و آن را وسیله امتیازگیری قرار ندهند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۳    
یک عضو فراکسیون امید با بیان اینکه در روزهای آینده بازهم شاهد استیضاح و سوال از رئیس جمهور خواهیم بود، بیان کرد: شاید در استیضاح وزرای کشور و اقتصاد که نگاه غیرسیاسی روی آن کمتر وجود دارد شاهد این رفتاها نباشیم اما هنگام سوال از رئیس جمهور قطعا نگاه سیاسی و جناح بندی وجود دارد که امیدوارم این حرکات ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس مطرح کرد: بحث های انتخابات و مسائل مربوط به آن حاشیه ای است و باید تلاش کنیم کشور را از بحران نجات دهیم. ضمن اینکه من معتقدم مسئولان عالی رتبه کشور هم دغدغه شرکت در انتخابات را ندارند و بیشتر تلاش می کنند کشور را از توطئه ای که دشمن طراحی کرده نجات دهند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۵    
سرپرست وزارت کار گفت: مسائلی که در جلسه استیضاح مطرح شد را از طریق مجاری قانونی مورد پیگیری قرار خواهیم داد. تقریبا مسائلی که درباره سازمان بهزیستی شد را با ارائه مستندات، مدارک و ادله کافی به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۲۴    
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور در راستای رفع ابهامات بوده و نمایندگان مجلس به دنبال اختلاف با دولت نیستند، گفت: وزرای اقتصاد و آموزش وپرورش بزودی استیضاح می شوند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۷:۳۲    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی رفع حصر و ممنوع التصویری خاتمی را موجب حفظ انسجام و تقویت سرمایه اجتماعی می داند و معتقد است با این کار تحمل پذیری مردم در مقابل مشکلات افزایش می یابد و کشور در مقابل تحریم ها و توطئه های دشمن واکسینه می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۲:۴۲    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی و مدیریت نامناسبی که در وضعیت اقتصادی داریم استیضاح وزیر اقتصاد اولویت اساسی است.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۰:۱۴    
آفتاب یزد- گروه سیاسی: کمترین انتظار مردم از مسئولان این است که در برخوردشان با افکار عمومی صادق باشند. به ویژه اکنون که روز به روز درصد اعتماد مردم به دلیل فشارها و مشکلات اقتصادی که بر روی دوش آنها سنگینی می کند و همچنین به دلیل برخی از افشاگری ها در رابطه با پرونده ها ی فساد مالی و همچنین ...
چاپ و زندگی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۹:۱۴    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان فارس گفت: نمایندگان مجلس در جریان استیضاح وزیر سابق کار، نظرات نمایندگان جامعه کارگری را نادیده گرفتند. دولت هم به خوبی از وزیر کار سابق حمایت به عمل نیاورد. بعد از این اتفاق، جامعه کارگری به شدت ناراضی و گله مند است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۴۴    
استیضاح رحمانی فضلی وزیر کشور 25 امضا داشت که تعداد زیادی از این امضاها پس گرفته شده است.
هنگام نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۱۲    
شنیده ها حاکی ازآن است که بعد از استیضاح وزیر کار،تعاون وامور اجتماعی وعدم رای اعتماد به او از سوی مجلس وهمچنین اعلام وصول طرح سوال ازرییس جمهور، بین دولت و هیات رییسه مجلس اختلافاتی ایجاد شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۱    
الف: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه مردم کشور و نظام را دوست دارند، گفت: جامعه از مجلس و قوه قضائیه راضی نیست و یک استیضاح یا طرح سئوال از وزرا که به کشمکش سیاسی منتهی می شود هم از نظر مردم قابل قبول نیست ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۹    
نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار برنا گفت: در صورت معرفی دکتر بندپی به عنوان گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای تصدی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ،فضای مجلس برای رای اعتماد به او مثبت است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۸    
روز یکشنبه هفته آینده بررسی نحوه برگزاری آزمون سراسری سال 1398 با حضور رئیس سازمان سنجش و مسوولین ذی ربط و روز دوشنبه بررسی طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش با حضور نمایندگان استیضاح کننده ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۴    
حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه از مجلس و قوه قضاییه راضی نیست و یک استیضاح یا طرح سئوال از وزرا که به کشمکش سیاسی منتهی می شود هم از نظر مردم قابل قبول نیست.
تیتر امروز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۶    
نماینده لنگرود در مجلس با اشاره به لغو ممنوعیت واردات و آزاد کردن واردات برنج در فصل برداشت گفت: این اقدام جنایت و خیانت بزرگ در حق کشاورزان است و این بار نمایندگان استانهای شمالی تا استیضاح و عزل حجتی وزیر جهاد کشاورزی پیگیر موضوع خواهند بود. ...
شمال نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۵    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: استیضاح رحمانی فضلی وزیر کشور 25 امضا داشت که تعداد زیادی از این امضاها پس گرفته شده است.
598   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۰    
عضو کمیسیون اقتصادی گفت: قطعا استیضاح کرباسیان وزیر اقتصاد از سوی نمایندگان مجلس پیگیری خواهد شد.
هنگام نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۷    
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که 8 وزیر در معرض استیضاح قرار دارند گفت: نسخه اقتصادی دولت جواب نداده و مردم از عملکرد دولت، مجلس و قوه قضاییه راضی نیستند.