چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۵:۳۰Dec 2018 19

جدیدترین‌های «رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ: رزمایش طرح مشترک زمستان پلیس راهنمایی و رانندگی با سازمان های خدمات رسان روز پنجشنبه در بوستان ولایت برگزار می شود.
شهروند البرز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۰:۵۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز با اشاره به طرح بخشودگی جریمه های 2برابری رانندگی دراین استان گفت: این فرصت تا پایان آذر ماه سال جاری تعیین شده و تمدید نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۵۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از فوت 25 نفر در تصادفات رانندگی درون شهری هشت ماه گذشته از سال جاری خبر داد و گفت: این آمار نسبت به آمار بازه زمانی مشابه سال قبل 14 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۲۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: خودروهایی که مشمول جریمه بالغ بر 10 میلیون ریال شده اند موظف هستند در مدت زمان باقی مانده که اعلام شده است، جریمه را پرداخت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۰۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 10 هزار و 800 وسیله نقلیه آلوده در کلانشهر کرج اعمال قانون شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۱۰    
کرج- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج گفت: دراجرای طرح ضربتی برخورد با وسایل نقلیه آلاینده و دودزا طی ماه جاری یک هزارو 430 دستگاه خودرو فاقد معاینه فنی و دودزا در این شهرستان اعمال قانون شدند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۷    
به ناز مقدسی روزنامه نگار سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی ناجا از احتمال افزایش نرخ جرایم راهنمایی ورانندگی خبر داده است. برابر قانون هر 3 سال یکبار نرخ جرایم رانندگی با هماهنگی وزرای کشور، مسکن راه و شهرسازی، دادگستری و فرمانده ناجا افزایش پیدا می کند ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۲۰    
تهران (پانا) - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از احتمال افزایش نرخ جرائم راهنمایی و رانندگی خبر داد. به گزارش خبرآنلاین، سردار تقی مهری درباره احتمال افزایش نرخ جرائم راهنمایی و رانندگی در قانون بودجه سال آینده گفت: برابر قانون هر سه سال یکبار با هماهنگی وزرای کشور، مسکن راه و شهرسازی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۰۴    
ایسنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره اینکه آیا جرایم راهنمایی و رانندگی افزایش می یابد یا خیر تصریح کرد: تصمیم نهایی در مورد این موضوع بستگی به این دارد که هیئت وزیران چه تصمیمی بگیرد و ما هم تابع نظر هیئت وزیران هستیم ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۰۳    
سردار تقی مهری در گفت وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا درباره برخورد با فروشندگان سؤالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی در فضای مجازی اظهار کرد: فروش سؤالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی جرم محسوب می شود و قطعاً پلیس با متخلفان برخورد می کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به کشته شدن 3 هزار و 404 نفر از هموطنانمان در زمستان سال گذشته اشاره کرد و گفت: بیش از 70 درصد از این تلفات مربوط به جاده های برون شهری و مابقی آن در درون شهرها اتفاق افتاده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۳۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از نیاز جاده های کشور به نصب 6 هزار دستگاه دوربین ثبت تخلف رانندگی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۷    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: در سطح جاده های کشور حداقل به 6 هزار دوربین نیاز است که بتوانیم رفت و آمد و رفتار رانندگان پرخطر را کنترل کنیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۶    
امیر جانبازی سرپرست فرمانداری لاهیجان از سوی سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان به عنوان سفیر فرهنگ ترافیک انتخاب شد.
رودبار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۷    
نوای رودبار : سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی نقلیه با یک موتورسیکلت در شهرستان کوچصفهان، روز گذشته تازه داماد موتورسوار به علت نداشتن کلاه ایمنی جان خود را از دست داد. ...
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از کاهش 15 درصدی جانباختگان تصادفات فوتی شهر اصفهان طی 8 ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد. ...
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از آغاز طرح زمستانی پلیس راهور از 22 آذر در کرمانشاه خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: طرح زمستانی پلیس راهور در کرمانشاه با حضور تمامی دستگاه های امدادرسان تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد که پلیس درباره قیمت بنزین تابع تصمیم و نظری است که از سوی دولت گرفته می شود.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به افزایش رضایت مندی مردم از عملکرد این پلیس از کاهش 20 درصدی شکایات و انتقادات خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از کاهش 6 درصدی جان باختگان حوادث رانندگی در معابر درون شهری در شش ماهه امسال خبر داد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۱    
تهران (پانا) - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت ورود کامیون به معابر مناطق یک و 3 شهرداری تهران خبر داد. سردار محمدرضا مهماندار در گفت وگو با پانا دراین باره گفت ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد با اشاره به تراکم ترافیکی بالا در برخی معابر سطح شهر گفت: مزاحمت های ترافیکی باعث مسدود شدن تقاطع ها می شود.
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۲    
عصر خودرو- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: در هشت ماهه گذشته 18 نفر به دلیل تصادف یا حوادث خاص رانندگی در محدوده شهری جان خود را از دست داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۸    
سنندج - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان گفت: سال گذشته 550 دستگاه خودرو در این استان اسقاط شد که امسال این میزان به 370 دستگاه رسیده که نشان دهنده 45 درصد کاهش است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۷    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از وقوع یک تصادف خسارتی در زنجان خبر داد و گفت: در زمان کشیدن کروکی به علت وقوع یک تصادف دیگر راننده یکی از خودروها فوت کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۳    
هفت هزار نفر از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه در ایران بر اثر تصادفات رانندگی جان خود را از دست دادند. این خبر را رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان بر لزوم نظارت مستمر بر عملکرد رانندگان سرویس مدارس استان تاکید کرد.
پلیس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۷    
گروه استان ها -اردبیل- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از کاهش 22 درصدی آمار جان باختگان تصادفات فوتی در معابر درون شهری طی 8ماهه سال جاری خبر داد و گفت: 56 درصد جان باختگان عابران پیاده هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: با ایجاد مرکز مانیتورینگ و استفاده از تکنولوژی های روز، کاهش ترافیک های سنگین و تصادفات را در حوزه درون شهری شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۸    
ایلام - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: راننده یک دستگاه سواری سمند در اثر تصادف رانندگی جان خود را از دست داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از افزایش 7 درصدی اعمال قانون خوردو های متخلف در استان اردبیل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از افزایش 7 درصدی اعمال قانون خوردو های متخلف در استان اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۳    
ایلام - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: در اثر برخورد یک دستگاه سواری سمند با تیر برق در بلوار دانشجو شهر ایلام راننده آن به علت شدت جراحات وارده در دم جان باخت.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد با خودروهای دودزا و آلاینده در قالب طرح طاهر خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح طاهر برای برخورد با خودورهای آلاینده و دودزا خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۴    
صبح ساحل ، اجتماعی- جرائم رانندگی صادر شده تا پایان سال 96 اگر تا پایان آذر ماه امسال پرداخت شود، مشمول بخشودگی جریمه دوبرابری می شود. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح طاهر وبرخورد قاطع پلیس راهور با خودورو های دودزادر پایتخت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از محدودیت ترافیکی محور منتهی به ورزشگاه سردارجنگل رشت برای مسابقه روز جمعه بین تیم های سپیدرود رشت و استقلال تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۵    
زنجان - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: راکب یک دستگاه موتورسیکلت در شهر زنجان به علت برخورد با کامیون درحال حرکت، فوت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۱    
کرج- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: با توجه به شدت آلایندگی هوا دراین شهرستان وسایل نقلیه آلاینده زیر ذره بین ماموران پلیس این شهرستان قرارگرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ازممنوعیت تردد خودروهای شخصی درخط ویژه تاکسی خیابان تختی شهر ایلام خبرداد.
دیار میرزا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۱    
سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در بازدید از محور منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت توجه جدی مسؤولان به ایمنی این محور را خواستار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۷:۳۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از افزایش 20 درصدی نرخ خدمات مؤسسات رانندگی در زنجان خبر داد و گفت: این امر طبق درخواست مؤسسات صورت می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۲    
ایلام - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام از وقوع یک فقره تصادف منجر به مرگ در مسیر ششدار در محدوده شهر چوار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۷    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد گفت: در 8 ماهه نخست امسال 46 نفر بر اثر تصادفات درون شهری فوت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۳    
اصفهان - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: طرح جریمه ورود به محدوده زوج و فرد، جلوگیری از ورود خودروهای آلاینده، دودزا و فاقد معاینه فنی بدنبال افزایش آلودگی هوای اصفهان تشدید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: طرح بخشودگی دیرکرد جرائم راهنمایی و رانندگی تا پایان آذر ماه مهلت دارد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۲    
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به همراه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اقدام به بازگشایی نرده ها در مسیر شمال به جنوب چهارراه ولیعصر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۹    
بجنورد- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی گفت: آمار دقیق مصدومان و فوتی ناشی از حوادث رانندگی از طریق پلیس پیگیری شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۱    
نکاتی در خصوص عابران پیاده و سوانح رانندگی در شب رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان نکاتی در خصوص عابران پیاده و سوانح رانندگی در شب هشدار داد .