دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۴۵Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی»

ایسنا   ۹ ساعت پیش    
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیکی شامگاهی نخستین روز از نیمه دوم سال را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج، گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و آماده نبودن سرویس مدارس، شاهد افزایش 25 درصدی ترافیک در معابر این شهرستان هستیم.
شهروند البرز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی ترافیک معابر این کلانشهر 25 درصد افزایش یافته است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شناور شدن ساعت کاری کارمندان در دو هفته آغازین مهرماه به منظور روان سازی و مدیریت حجم ترافیک خبر داد
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۹    
اقتصاد ایران: مرند - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان مرند از فعالیت هزار دستگاه سرویس مدرسه در این شهرستان در طول سال تحصیلی امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۵    
سنندج - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان گفت: ترافیک صبگاهی با توجه به شروع سال تحصیلی و اینکه والدین تمایل دارند خود برای رساندن فرزندانشان به مدارس اقدام کنند، شهرهای این استان بویژه سنندج را درگیر کرده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: مدیران مدارس به عنوان بازوان اجرایی سازمان آموزش و پرورش ملکف به نظارت مستمربر فعالیت رانندگان سرویس مدارس هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه در هزار میدان و تقاطع اصلی پلیس حضور دارد، گفت: بیش از 1400 مدرسه را امروز تحت پوشش قرار داده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی : پلیس راهور این استان برای بازگشایی مدارس در روز اول مهرماه آمادگی کامل دارد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۵    
پدال نیوز- بر اساس مصوبه شورای ترافیک تهران، از فردا تا یازدهم مهرماه تردد وانت بار ها و کامیونت ها از 6 تا 9 صبح ممنوع است. به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۳    
به گزارش ذاکرنیوز، سردار مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: بیش از 20 هزار نفر از همکاران ما در تهران فعالیت خواهند کرد. وی افزود: ما از سایر ظرفیت های شهری مثل نیروهای شهرداری و بسیج هم برای تسهیل تردد استفاده خواهیم کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: با توجه به رژه نیرو های مسلح به مناسبت 31 شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس، در برخی از معابر کرمانشاه محدودیت های ترافیکی اعمال می شود .
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۳    
تهران-ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: پیشنهاد پلیس برای الزام استفاده از صندلی کودک در خودرو برای کودکان زیر 10 سال در دولت تصویب شد. این لایحه برای تصویب نهایی به مجلس رفته است و منتظر تصویب آن هستیم تا پلیس به عنوان مصوبه قانونی آن را اجرا کند.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۲:۱۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از اجرای محدودیت های ترافیکی در معابر درون شهری ایلام به مناسبت گرامیداشت 31 شهریور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۷    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت: روز شنبه همزمان با برگزاری رژه نیرو های مسلح، برخی محدودیت های ترافیکی در بندرعباس اعمال می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران برزگ، ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیکی ویژه رژه روز 31 شهریورماه را تشریح کرد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اشاره به برخورد سه دستگاه پراید در محور زنجان بیجار گفت: این حادثه 5 کشته و دو مجروح برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شناور شدن ساعت کاری کارمندان در دو هفته آغازین مهرماه به منظور روان سازی و مدیریت حجم ترافیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان محدودیت های ترافیکی مراسم رژه 31 شهریور در شهر زاهدان را اعلام کرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۷:۰۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن تشریح برخی اقدامات پلیس برای بازگشایی مدارس از رونمایی از برچسب های سال 97 سرویس مدارس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان از اعمال محدودیت های ترافیکی در مسیر حرکت عزاداران حسینی در شهرهای این استان در روز عاشورا خبر داد این محدودیت ها با هدف تسهیل در مسیر حرکت دستجات عزاداری اعمال می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۵    
همدان- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه موتورسیکلت در بلوار بهشت شهر همدان، راکب موتورسوار جان باخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان از اعمال محدودیت های ترافیکی به منظور ایجاد نظم و امنیت ترافیکی مطلوب در روز عاشورای حسینی در شهرستان اهواز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان از اعمال محدودیت های ترافیکی در مسیر حرکت عزاداران حسینی در شهرهای این استان ویژه روز تاسوعای حسینی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲    
ارومیه - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی محدویت های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در ارومیه را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی به منظور ایجاد نظم و امنیت ترافیکی مطلوب در روز تاسوعای حسینی در شهرستان اهواز خبر داد .
خزر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۷    
خزر: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا در شهر رشت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی را در شهر ایلام تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۶:۲۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) از ساعت هشت صبح تا 14 در کرمانشاه اعمال می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۴    
با حضور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، فرماندار تهران، مدیر کل آموزش و پرورش، رئیس تاکسیرانی تهران و نماینده انجمن اولیا و مربیان از برچسب ویژه سرویس مدارس رونمایی شد. ...