دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۳:۱۹Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی»

سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۴    
سلامت نیوز :رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی،گفت: کاهش میزان تلفات جاده ای بر طبق منویات فرمانده کل قوا و تاکید فرمانده ناجا از مهمترین برنامه های پلیس راهور در سال 97است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۴:۴۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: اجرای صحیح طرح ارتقای ایمنی موتورسواران نیازمند همکاری همه مردم است و در واقع ان ها نقش اصلی را در این طرح ایفا می کنند.
پانا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۶    
تهران (پانا) - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره شماره گذاری موتورهای کاربراتوری گفت: موتورهای کاربراتوی شماره گذاری نمی شود و اکنون موتورسیکلت های انژکتوری شمار ه گذاری می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۹    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از کاهش 2 درصدی تصادفات درون شهری استان خبر داد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۴    
تهران - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: برای مدیریت ترافیک باید با بهره گیری از فناوری های نوین تحول ایجاد کرد زیرا سرعت و سبقت غیرمجاز و توجه نکردن به جلو سه عامل محوری در وقوع تصادفات به شمار می آید.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۰    
تهران - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: برای مدیریت ترافیک باید با بهره گیری از فناوری های نوین تحول ایجاد کرد زیرا سرعت و سبقت غیرمجاز و توجه نکردن به جلو سه عامل محوری در وقوع تصادفات به شمار می آید.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۹    
برترین ها: امروز رئیس پلیس کشور تاکید کرد که با دور دور خودرو ها برخورد می شود، رئیس راهنمایی رانندگی هم از برخورد با حمل حیوان در خودرو گفت و معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج هم از لزوم و وجوب گشت های محله محور بسیج که گاه جای خالی نیرو های انتظامی را پر خواهند کرد، گفت. ...
موج   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در شهرستان صومعه سرا خبر داد. به گزارش خبرگراری موج از گیلان، سرهنگ محمدرضا محمدی بیان کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری ال90 با عابر پیاده 77 ساله در صومعه سرا ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد که در آغوش گرفتن حیوانات در خودروها و حمل آن در خودرو در صورت رویت پلیس با اعمال قانون روبرو خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در شهرستان صومعه سرا خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۹    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی : یکی از موضوع های مهم امسال در قالب راهبردهای ابلاغی ، کاهش جان باختگان در تصادفات است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از تشکیل قرارگاهی به منظور کاهش تلفات و پیشگیری از تصادفات در نیروی انتظامی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۹    
رئیس پلیس راهنمایی و رانننگی نیروی انتظامی گفت: بیشترین علت تصادفات سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و عدم توجه به جلو بوده است؛ در اجرای طرح تابستانه برخورد با تخلفات حادثه ساز در دستور کار این پلیس است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۸:۵۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: یکی از موضوعات مهم امسال که جزو راهبردهای ابلاغی است، موضوع کاهش جانباختگان در تصادفات است؛ بر همین اساس پیشگیری از وقوع حوادث رانندگی و جاده ای اولویت پلیس راهور در سراسر کشور است.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: در برخی از ساعات تعداد خودروهای عبوری از خیابان های زنجان سه برابر ظرفیت آنهاست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۵    
زاهدان - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از سه هزار و 800 مورد تخلف حادثه ساز از 29 فروردین تا کنون با اجرای طرح امنیت ترافیکی در خیابان دانشگاه زاهدان اعمال قانون شده است.
موج   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: بزرگراه امام (ره)، بلوار هوانیروز و بلوار جانبازان از معابر شهری نقاط حادثه خیز رانندگی کرمانشاه و پر تصادف بخصوص تصادفات عابر پیاده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۵    
یوشهر- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو پژو 405 با موتورسیکلت در جاده کنگان به سیراف این استان 2 تن کشته شدند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حادثه رانندگی در اراک باعث فوت عابر پیاده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از بازگشت طرح ترافیک و زوج وفرد به حالت عادی به دنبال پایان ماه مبارک رمضان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۹    
سنندج- جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان از برخورد پیکان وانت با یک دستگاه تانکر در سنندج خبرداد و گفت: این تصادف منجر به زخمی شدن دو سرنشین خودروی پیکان وانت شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: طرح تابستانه پلیس راهور از روز گذشته در استان آغاز شده است.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۶    
اکوفارس: سردار مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی کشور درخصوص وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: ترافیک در سطح جاده های کشور با توجه به آغاز مسافرت های تابستانی در تمام استانهای کشور به ویژه کلانشهرها افزایش یافته است.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۳    
خبرگزاری مهر: سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره اینکه آیا با پایان ماه مبارک رمضان تغییر ایجاد شده در کاهش زمان پایان طرح ترافیک و زوج و فرد به حالت عادی باز خواهد گشت یا خیر؟ اظهار کرد: فعلا در این خصوص چیزی اعلام نشده، اما قطعا به حالت عادی باز خواهد گشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: تصادفات فوتی درون شهری ایلام 10 در صد افزایش داشته است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۲    
سردار تقی مهری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از بازگشت ساعت اجرای طرح ترافیک و زوج فرد به حالت عادی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به این مطلب که فردا تعداد زیادی از مسافران به شهرهای خود باز می گردند گفت: محورهای چالوس و هراز فردا به سمت تهران یک طرفه خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به نقش رعایت فرهنگ ترافیک در کاهش تصادفات گفت: کاهش تصادفت رانندگی با رعایت فرهنگ ترافیک میسر است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۴۰    
زاهدان - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان از اعمال محدودیت های ترافیکی روز عید سعید فطر در زاهدان خبر داد.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد با اشاره به محدودیت های ترافیکی در روز عید فطر در یزد گفت: مسیرهای منتهی به محل اقامه نماز عیدفطر در یزد مسدود است.