یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۹:۳۵Aug 2018 19

جدیدترین خبرهای «خندوانه»

روزنامه جوان آنلاین   ۷ ساعت پیش    
جوان آنلاین: 1- شهریور 94 بود. در برنامه خندوانه رقابت سختی میان امین حیایی و امیرمهدی ژوله در مسابقات استندآپ کمدی شکل گرفته بود. بعد از اینکه رئیس دفتر دولت آزادی بیان و .. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۷:۰۴    
آرش شفاعی یک فعال حوزه رسانه می گوید وقتی در صداوسیما اجازه پیدا نکنید با مسایل مهم شوخی کنید به مسایل سطحی کشیده می شوید.
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۰    
هادی نوروزی – سردبیر چند وقتی است که شبکه نسیم در قالب برنامه خندوانه خود یک مسابقه هیجان انگیز کمدی با عنوان خنداننده شو را بر روی آنتن صداوسیما پخش می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۰    
شرکت کنندگان مرحله نهایی مسابقه خنداننده شو برنامه خندوانه با محمد احسانی مدیر شبکه نسیم دیدار و گفتگو کردند.
دوات آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۲    
علی صبوری کمدین گروه فرهاد آییش در مسابقه خنداننده شو برنامه خندوانه شب گذشته در مرحله نیمه نهایی به رقابت با امیرحسین قیاسی پرداخت.
خبر نو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۰    
رامبد جوان در یکی از قسمت های خندوانه با یکی از افرادی که برنده یک دستگاه خودرو شده است، تماس می گیرد تا او را در جریان بگذارد اما برنده مسابقه تلفن را قطع می کند و در نهایت موجب واکنش این هنرپیشه و مجری برنامه به بی اعتمادی مردم نسبت به یکدیگر می شود
فانوس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۶    
صحبت های جناب خان در مورد بازار ارز و سکه در خندوانه را ببینید.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، اجرای چهارم استندآپ کمدی علی صبوری هنرجوی فرهاد آئیش در برنامه خندوانه را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- کمدین برنامه خنداونه گفت: من قبل از پخش خنداننده شو 1 دیگر روی استیج نرفتم، زیرا احساس می کردم که کار خود را انجام داده ام و به اندازه کافی دیده شده ام. البته از سوی رامبد جوان درخواست حضور در خندوانه را داشتم، اما ترجیح دادم میدان را به جوانان بسپارم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۹    
علی صبوری و امیرحسین قیاسی جمعه شب در مرحله نیمه نهایی خنداننده شو 2 باهم رقابت کردند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، اجرای چهارم استندآپ کمدی امیرحسین قیاسی هنرجوی رامبد جوان را در برنامه خندوانه شبکه نسیم مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، اجرای ترانه ماه بانو توسط "حامد فقیهی" را در برنامه خندوانه مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، استند آپ کمدی "وحید رحیمیان" از گروه "فرهاد آئیش" را در مرحله نیمه نهایی برنامه خندوانه مشاهده می کنید.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۹    
شامگاه چهارشنبه در برنامه خندوانه اتفاق جالبی رخ داد. استندآپ کمدینی که در هفته گذشته کار روان و بی نقص را به اذعان داوران برنامه و اهل فن ارائه کرده بود، در رقابت با رقیبش که استندآپ را وسط اجرا رها کرده و اصطلاحا کم آورده بود رای مردمی کمتری کسب کرد و حذف شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۱    
تهران- ایرناپلاس- شامگاه چهارشنبه در برنامه خندوانه اتفاق جالبی رخ داد. استندآپ کمدینی که در هفته گذشته کار روان و بی نقص را به اذعان داوران برنامه و اهل فن ارائه کرده بود، در رقابت با رقیبش که استندآپ را وسط اجرا رها کرده و اصطلاحا کم آورده بود رای مردمی کمتری کسب کرد و حذف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۰    
فصل پنجم برنامه تلویزیونی خندوانه فقط 3 روز در هفته در روزهای چهارشنبه , پنجشنبه و جمعه در ساعت 23 پخش خواهد شد . شب گذشته زمان این برنامه صرف مسابقه استند آپ کمدی شده بود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۵    
یک منتقد سینما و تلویزیون با اشاره به شوخی های برنامه خندوانه بیان کرد که نسل جوان بدون اینکه بداند از این شوخی ها آسیب می بیند.
پارس فوتبال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۴    
کلیپ جالب از برنامه خنداننده شو و استندآپ کمدی ابوطالب حسینی در مرحله خنداننده شو برنامه خندوانه را مشاهده می کنید.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۲:۴۳    
اکوفارس: فصل پنجم خندوانه همزمان با ماه مبارک رمضان در فصل اول برنامه های تابستانه شبکه نسیم، با حضور جناب خان و اجرای سری دوم مسابقه خنداننده شو روی آنتن رفت.
دوات آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۱:۴۷    
در سال 96 بعنوان سربازی در خدمت سربازی بود به همین دلیل از سری دوم استعداد یابی کمدین در خندوانه شرکت کرد و کم کم از مراحل گروهی بالا آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۱    
بالاتر از خبر این هفته سوژه های متنوعی را برای شما مخاطبان آماده کرده است.
دوات آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۲۷    
دوات آنلاین - برای رسیدن به لوکیشن فصل پنجم خندوانه باید یک سربالایی با شیب تند را آنقدر بروی تا تمام شود و روبه رویت یک در ورودی قرار بگیرد. به نگهبان می گویم برای خندوانه آمدم! با خنده می گوید: خندوانه که تموم شد، لابد شما دور بعدی هستید! ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۵۰    
یک فرد استعداد ذاتی و شیرینی وجودی دارد ولی هیچ تلاشی برای بهبود و اصلاح دیگر نقیصه هایش نمی کند، اما باز برنده است!
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، استندآپ کمدی میثم درویشان پور با موضوع خدمت سربازی را در برنامه خندوانه شبکه نسیم مشاهده می کنید.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۱    
برنامه شب گذشته خندوانه به اعلام نتایج مسابقه خنداننده شو اختصاص داشت و در پایان چهار شرکت کننده مرحله نیمه نهایی مشخص شدند که در این میان رقابت آیت بی غم و وحید رحیمیان که حواشی زیادی را داشت به انتخاب رحیمیان از سوی مردم و حذف بی غم ختم شد.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۱    
اکوفارس: فقط چند قسمت تا شب های پایانی پخش خندوانه باقی مانده است.
تیک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۷    
با شروع فصل جدید خندوانه و آغاز رقابت کمدین ها در خنداننده شو شوخی ها و استنداپ های این کمدین ها در این مدت مورد اعتراض برخی رسانه ها و منتقدان را در پی داشته است. ...
شیرین طنز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۵    
شب گذشته 24 مرداد 1397 نتایج مرحله سوم خنداننده شو 2 اعلام شد و چهار کمدین جوان خنداننده شو به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. به گزارش شیرین طنز، برنامه خندوانه شب گذشته با اجرای احسان کرمی 24 مرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۶    
بانی فیلم- گروه تلویزیون: گویا حضور بازیگران سینما در کسوت اجرای مسابقات تلویزیونی به یک اپیدمی تبدیل شده است! پس از ورود بازیگران سینما و تلویزیون به مقوله اجرا که این اواخر می توان رامبد جوان و پژمان بازغی را نام برد که در شبکه نسیم اجرای دو برنامه خندوانه و کودک شو را برعهده دارند ...