دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۴۵Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «اعدام»

مشرق نیوز   ۵ ساعت پیش    
قاتلی را که می خواستند اعدام کنند، شامورتی بازی در آورده و قسم خورد من در انجام این قتل دخالت مستقیم نداشتم! قاضی گفت؛ ما هم در کشتن تو دخالت مستقیم نداریم، گلوله ها تو را به جهنم می فرستند!
مردم نیوز   ۸ ساعت پیش    
مردم نیوز : رسول اکرم (ص) که در قرآن از ایشان به عنوان رحمة للعالمین نامبرده می شود در پاسخ به لشکریانی که در جریان فتح مکه می گفتند امروز روز انتقام است، فرمود امروز روز رحمت است. و خانه ابوسفیان را محل امن اعلام نمودند اما حکم اعدام چندین نفر را صادر کردند ...
فرادید   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۴    
ایشمان که یکی از بزرگ ترین افراد عضو حزب نازی بود که پس از دادگاه نومبرگ دستگیر شد در نهایت در اسرائیل در رویدادی که تبدیل به یک حادثه ی رسانه ای مهم در سرتاسر جهان شد مورد محاکمه قرار گرفت و با اتهاماتی همچون جنایت علیه بشریت مواجه و در نهایت اعدام شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۲    
اخیرا، دادگاه مصری حکم اعدام 75 نفر از اعضای اخوان المسلمین را به اتهام تحریک مردم به اعتصاب، تظاهرات و جنایات، صادر کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۷    
اقتصاد ایران: تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس با دو فوریت و یک فوریت طرح عفو عمومی و تبدیل مجازات که مربوط به مجازات های حبس ابد و اعدام در جرائم تعزیری است، مخالفت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۸    
تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس با دو فوریت و یک فوریت طرح عفو عمومی و تبدیل مجازات که مربوط به مجازات های حبس ابد و اعدام در جرائم تعزیری است، مخالفت کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۷    
سرقت خودرو با نصب پلاک جعلی/ پایان زندگی مخفیانه قاتلان راننده تریلی/ رهایی 2 گروگان از چنگ آدم ربایان/ حکم اعدام 9 متجاوز به عنف در شیراز اجرا شد/ دختر شاعر قربانی توطئه خواهر/ عروس جوان قربانی هوسرانی پدرشوهرش شد/ سقوط مرگبار پسر نوجوان حین گرفتن کبوتر/ نوجوان 14 ساله در زرینه رود غرق شد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۹    
گویا قراردادن تروریسم و اعدام در یک کفه ترازو و تکرار کلیدواژه برجام موشکی و منطقه ای از سوی اصلاح طلبان برای تکمیل تکه های یک پازل است و آن چیزی نیست جز قراردادن ایران در جایگاه متهم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۵    
اقتدار رژه غرورانگیز روز گذشته اهواز گویا به کام برخی از عناصر تجزیه طلب خوش نیامد و با حمایت دشمن از جمله عربستان سعودی تلاش کردند تا با انجام یک حمله تروریستی، اهواز را به ناآرامی بکشانند.
راه پرداخت   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۳    
ماهنامه عصر تراکنش / 25 مرداد 1359 است، کمتر از دو سال از انقلاب گذشته و زمزمه هایی از جنگ به گوش می رسد. هیجان مردم و انقلابیون هم به همان اندازه روزهای اول انقلاب است. خبری کوتاه در روزنامه ها منتشر شده است؛ یوسف خوش کیش اعدام شد. ...
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۶:۲۹    
وکیل ملت: شش مامور پلیس که در جریان دستگیری یک متهم به قتل دست به شلیک خونین زده و موجب مرگ سه نفر شده بودند دیروز با حکم قضایی به قصاص محکوم شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۵    
اقدام خصمانه حکومت سعودی علیه آوارگان فلسطینی، افزایش خشم در آمریکا از جنایات سعودی در یمن، شرایط بغرنج زندانیان سیاسی در عربستان؛ اعدام قریب الوقوع سه مبلغ مشهور ،افشای کمک های آل سعود به گروهک تروریستی منافقین از جمله خبرهای مربوط به عربستان است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۳    
تهران - ایرنا: یاسمین فاروق (Yasmine Farouk)، کارشناس موسسه کارنگی در گزارشی نوشت: دادستان کل عربستان در دادگاه محاکمه شیخ سلمان العوده خواهان حکم اعدام برای این فعال سیاسی شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۹    
به گزارش جی پلاس، صبح شنبه 31 شهریور حکم اعدام 9 متجاوز به عنف با حضور نماینده دستگاه قضایی در شیراز اجرا شد. این متجاوزان به عنف در اقدامی مجرمانه، شبانه به یک باغ ویلایی در اطراف شیراز وارد شده و بانویی را مورد آزاد و اذیت قرار داده بودند. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۴    
گزارش کامل ایسنا از جزییات حمله تروریستی در رژه نیروهای مسلح اهواز، بخشی از رفتارهای غیرعادی و بی ثبات کننده آمریکا از نگاه ظریف، برنامه های مهم هیات ایرانی در نیویورک، نمایش جدیدترین دستاوردهای دفاعی ارتش، اجرای حکم اعدام 9 متجاوز به عنف در شیراز، نشست بررسی CFT با حضور رییس مجلس ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۴    
روزنامه شرق نوشت: شنبه 12 دی 94، روزی بود که جریانات خودسر در اعتراض به اعدام روحانی شیعه شیخ باقر النمر توسط حکام آل سعود شبانه به سفارت عربستان حمله و ساختمان این سفارتخانه را با کوکتل مولوتوف به آتش کشیده و اموال موجود در سفارتخانه را تخریب کردند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۸    
شیراز- 9 نفر که به یک زن در اطراف شیراز تجاوز کرده بودند امروز به دار مجازات آویخته شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۵    
شمار زیادی از شیعیان در عربستان سعودی در صف اعدام قرار دارند اما محاکمه این افراد به شکل آشکار، ناعادلانه بوده است.
دیار میرزا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۶    
شنبه 12 دی 94، روزی بود که جریانات خودسر در اعتراض به اعدام روحانی شیعه شیخ باقر النمر توسط حکام آل سعود شبانه به سفارت عربستان حمله و ساختمان این سفارتخانه را با کوکتل مولوتوف به آتش کشیده و اموال موجود در سفارتخانه را تخریب کردند.
نواندیش   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۷:۱۷    
شنبه 12 دی 94، روزی بود که جریانات خودسر در اعتراض به اعدام روحانی شیعه شیخ باقر النمر توسط حکام آل سعود شبانه به سفارت عربستان حمله و ساختمان این سفارتخانه را با کوکتل مولوتوف به آتش کشیده و اموال موجود در سفارتخانه را تخریب کردند. ...
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۷:۰۰    
وکیل ملت: دو متهم که پسر 15 ساله افغان را برای سرقت اموالش به قتل رسانده بودند، قصاص شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۰:۵۰    
گروه تروریستی جبهه النصره روزجمعه 5 نفر را به اتهام وابسته بودن به داعش در استان ادلب سوریه اعدام کرد.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۱    
حوزه/عالمی جامع الاطراف، زمان شناس بود و با بصیرت بود، وقتی انحراف مشروطه خواهان را فهمید، از آنان اعراض نمود، پس از اعدام شیخ فضل الله نوری گفته بود: شیخ فضل الله را نکشتند بلکه همه ما را کشتند.
تدبیر 24   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵    
تابحال از خود پرسیده اید که کیم جونگ اون چگونه شخصیتی دارد؟ کجا درس خوانده است؟ غذای مورد علاقه او چیست؟ کدام یک از نزدیکانش را اعدام کرده و با چه دلایلی؟ ما هم این سوالات را پرسیده و در ادامه به چندین مورد از سوالات اینچنینی اشاره خواهیم کرد و پاسخ هایی کامل در مورد هر کدام از آن ها ارایه خواهیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۹    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان زنجان با اشاره به آزادی 25 زندانی از طریق کمک های مردمی برنامه ماه عسل گفت: البته در مرحله نخست این تعداد زندانی آزاد شده و مرحله دوم نیز در پیش است.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۵    
سلامت نیوز :رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به اختصاص سه شعبه از شعب شورای حل اختلاف در زندان های استان یزد برای پیگیری موضوع صلح و سازش گفت: 17 محکوم به اعدام در دو سال اخیر با صلح و سازش از قصاص نفس رهایی یافتند. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۹    
یکی از سرکرده های داعش که به عنوان معاون خلیفه خودخوانده این گروهک تروریستی نیز فعالیت کرده بود، به اعدام با چوبه دار محکوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۸    
سخنگوی شورای عالی قضایی عراق از صدور حکم اعدام برای معاون سرکرده داعش خبر داد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۷    
خرداد:دادگاهی در عراق معاون سرکرده گروه تروریستی داعش را که پیش از این در ترکیه دستگیر و به بغداد تحویل داده شده بود، به اعدام محکوم کرد. به گزارش خرداد و به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۱    
حمید رسایی، نماینده پیشین مجلس که در زمان انتخابات ریاست جمهوری از تتلو حمایت کرده و حتی از وی در مراسمی نیز تقدیر کرده بود، حالا با انتشار پستی اهانت آمیز توسط تتلو درباره امام حسین (ع) در یادداشتی اورا مرتد اعلام کرده و خواستار اعدام وی شده است.