چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۵:۵۱Dec 2018 19

جدیدترین‌های «مقام های آمریکایی»

جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۷    
طالبان تائید کرده نمایندگان این گروه و مقام های آمریکایی در امارات متحده عربی دیدار تازه ای خواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۱:۵۰    
شبکه روودآو مدعی شد که مقام های آمریکایی به مخالفان سیاسی و نظامی دولت سوریه درباره مشارکت در عملیات نظامی ترکیه در شمال این کشور علیه شبه نظامیان کرد هشدار داده است.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۴۷    
ساعت24- محمد جواد ظریف در حاشیه نشست امروز شنبه مجمع دوحه ضمن رد اظهارات مقام های آمریکایی درباره نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل توسط ایران تاکید کرد که واشنگتن به وضوح این قطعنامه را نقض کرده و در موقعیتی برای اتهام زنی به ایران نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۲۵    
وزیر خارجه ایران در مصاحبه ای در دوحه به ادعاهای مقام های آمریکایی درباره اینکه ایران در امور منطقه دخالت می کند پاسخ داد و گفت که آمریکا در امور منطقه دخالت می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۲    
فارس : محمد جواد ظریف در حاشیه نشست امروز شنبه مجمع دوحه ضمن رد اظهارات مقام های آمریکایی درباره نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل توسط ایران تاکید کرد که واشنگتن به وضوح این قطعنامه را نقض کرده و در موقعیتی برای اتهام زنی به ایران قرار ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۰۷    
محمد جواد ظریف در حاشیه نشست امروز شنبه مجمع دوحه ضمن رد اظهارات مقام های آمریکایی درباره نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل توسط ایران تاکید کرد که واشنگتن به وضوح این قطعنامه را نقض کرده و در موقعیتی برای اتهام زنی به ایران قرار ندارد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۱    
مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا، روز جمعه به دولت چین توصیه کرد که دو تبعه کانادایی را که به تلافی بازداشت یکی از مدیران ارشد شرکت هوآوی در کانادا، زندانی کرده، آزاد کند. تهران – اقتصاد برتر – 24 آذر 97 ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۹    
اسوشیتدپرس در گزارشی با اشاره به تلاش گروه بچه گربه جذاب برای هک کردن ایمیل های شخصی برخی مقام های آمریکایی در ادعایی مضحک تلاش این گروه را مرتبط با ایران دانست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۴    
تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سخنان مقام های آمریکایی درباره مذاکره و توافق جدید، بی ارزش و مصداق آزموده را آزمودن است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۲    
کابل - ایرنا - رفتارهای مقام های آمریکایی در باره افغانستان همواره کنش ها و واکنش های ضدو نقیضی را نشان می دهد که بدون شک در رابطه با افغانستان به دور از واقعیت و همه در راستای منافع ایالات متحده بوده و تنها برآورنده خواست های واشنگتن است.
ایران جیب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۳    
نخست وزیر عراق می گوید قصد دارد هیئتی را به آمریکا بفرستد تا با مقام های آمریکایی در خصوص معافیت این کشور از تحریم های گازی ایران مذاکره کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۸    
مقام های آمریکایی حداقل 32 رهبر دینی و مذهبی و فعال مدنی و حقوق بشر را که در دفاع و حمایت از مهاجران آمریکای مرکزی در مرز مکزیک تجمع کرده بودند، بازداشت کردند.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۵    
دولت کانادا منگ وانژو دختر بنیانگذار و یکی از مدیران ارشد شرکت فناوری هوآوی را به اتهام نقض تحریم های ایران و به درخواست مقام های آمریکایی در شهر ونکوور بازداشت کرده است. کانادا قرار است او را برای ادامه روند دادگاهی به آمریکا بفرستد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۵:۲۹    
تهران – ایرنا - جان کلی رئیس کارکنان کاخ سفید که ترامپ، دو روز پیش اعلام کرد، تا پایان سال جاری میلادی از کار برکنار می شود، آخرین عضو ارشد کاخ سفید نخواهد بود که دولت را ترک می کند، بلکه وی تازه ترین مورد ازفهرست بلندپایه مقام های آمریکایی است که از دولت واشنگتن می روند.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۱:۱۴    
شبکه خبری بلومبرگ اعلام کرده کره شمالی درخواست مقام های آمریکایی برای دیدار را نادیده می گیرد.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۰    
وزارت خارجه آمریکا با ادعای حمایت از مردم ایران، نسبت به حال یک فعال اجتماعی ایرانی که در بازداشت به سر می برد ابراز نگرانی کرده و ادعا های خود را درباره حمایت از مردم ایران تکرار کرده است. اظهارات مقام های آمریکایی در حالی مطرح می شود که در حال حاضر ایران تحت سخت ترین تحرین ها توسط آمریکاست.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۵۶    
تحریم ها علیه ایران این بار پای یک شرکت چینی فعال در آمریکا را به میان آورده و باعث بازداشت یکی از مدیران ارشد این شرکت مخابراتی معروف شده است. کانادا بنا به درخواست مقام های آمریکایی یکی از مدیران ارشد شرکت فناوری هوآوِی را که متهم به نقض تحریم ها علیه ایران است، دستگیر کرده است . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۰:۵۷    
بلومبرگ گزارش داده مقام های کره شمالی درخواست طرف های آمریکایی را برای برگزار دیدارهای رو در رو رد کرده اند.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۹:۳۶    
هیئت مذاکره کننده طالبان و مقام های آمریکایی به توافق در خصوص رهایی هزاران زندانی طالبان در زندان های دولت افغانستان نزدیک شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۱    
مقام های آمریکایی گفته اند دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا قرار است مارک میلی را به عنوان رئیس جدید ستاد مشترک ارتش آمریکا معرفی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۰    
مقام های آمریکایی گفته اند دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا قرار است مارک میلی را به عنوان رئیس جدید ستاد مشترک ارتش آمریکا معرفی کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۱    
مدیر ارشد مالی شرکت فناوری هوآوی در ونکوور کانادا به درخواست مقام های آمریکایی دستگیر شده و به اتهام نقض تحریم های ایران با استرداد به آمریکا روبرو است.
الف   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۱:۰۶    
روزنامه دولتی چین روز پنجشنبه به اقدام دولت کانادا در دستگیری یکی از مدیران ارشد شرکت هوآوی بنا به دستور مقام های آمریکایی به بهانه نقض تحریم ها علیه ایران واکنش نشان داد و خشم خود را از آن ابراز کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۶    
روزنامه دولتی چین روز پنجشنبه به اقدام دولت کانادا در دستگیری یکی از مدیران ارشد شرکت هوآوی بنا به دستور مقام های آمریکایی به بهانه نقض تحریم ها علیه ایران واکنش نشان داد و خشم خود را از آن ابراز کرد.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۰۴    
وکیل ملت: کانادا بنا به درخواست مقام های آمریکایی دختر بنیانگذار و یکی از مدیران ارشد شرکت فناوری هوآوِی را به اتهام نقض تحریم های ایران در ونکوور دستگیر کرد.
رکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۵    
رکنا: منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش داده اند کانادا بنا به درخواست مقام های آمریکایی یکی از مدیران ارشد شرکت فناوری هوآوِی را که متهم به نقض تحریم ها علیه ایران است، دستگیر کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۵:۰۱    
دو هواپیمای نیروی دریایی آمریکا در سواحل نزدیک ژاپن سقوط کردند که در نتیجه آن 7 نظامی آمریکایی مفقود شدند. به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، مقام های آمریکایی از سقوط دو فروند هواپیمای نیروی دریایی ارتش این کشور در نزدیکی سواحل ژاپن خبر دادند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۴:۳۸    
کانادا مدیر ارشد مالی شرکت فناوری هوآوی را به بهانه نقض تحریم های ایران برای استرداد به آمریکا دستگیر کرد. به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۲:۴۵    
منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش داده اند کانادا بنا به درخواست مقام های آمریکایی یکی از مدیران ارشد شرکت فناوری هوآوِی را که متهم به نقض تحریم ها علیه ایران است، دستگیر کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۰    
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، مقام های وزارت دفاع آمریکا مدعی شده اند یک ناوگروه هواپیمابر آمریکایی در روزهای آینده وارد خلیج فارس خواهد شد. وال استریت ژورنال ورود این ناوگروه را به منزله خاتمه دوران 8 ماهه عدم حضور نظامی آمریکا در منطقه دانسته است. ...
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۵    
منتقدان تاکید دارند، دولت ترامپ در میزان خشونت این مهاجران اغراق کرده است و دستور کاری بر مبنای آن پیش می برد. به گفته آنها، اکثر این مهاجران از فقر و خشونت در آمریکای مرکزی فراری شدند ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت : فکر می کنم در ماجرای پولشویی با توجه به توضیحات آقای ظریف در کمیسیون امنیت ملی، مسئله تا حدود زیادی روشن شده است ولی هنوز برخی از گروه ها، موضوعی که در عرصه سیاست خارجی مطرح است به صحنه منازعات حزبی وارد کردند که می تواند آثار مخربی هم داشته باشد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۵    
رای مثبت مقام های آمریکایی یکی از محله های واشنگتن برای تغییر نام خیابان سفارت عربستان در این کشور به یاد جمال خاشقچی، روزنامه نگار منتقد سعودی.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۸    
وزیر خارجه یمن بار دیگر از دولت آمریکا خواست از هرگونه تسویه حساب با جمهوری اسلامی ایران در سرزمین و آّب های منطقه ای یمن اجتناب کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۴    
دو تن از مقام های آمریکایی و سه تن از مقام های سابق کاخ سفید می گویند، بی تمایلی ترامپ برای تحت فشار گذاشتن رهبری عربستان در قتل جمال خاشقجی از قرارداد تسلیحاتی 110 میلیارد دلاری آمریکا و آل سعود ناشی می شود که با دستور مشاور و داماد رئیس جمهوری آمریکا میزان آن افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۴    
مقام های آمریکایی گفته اند نماینده این کشور در آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار است مسئول پروژه فشار بر آژانس بین المللی انرژی اتمی جهت بررسی ادعاهای رژیم صهیونیستی علیه ایران شود.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۴    
خرداد: مقام های ارشد وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه گفته اند دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به رژیم صهیونیستی وعده داده آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای بررسی ادعاهای این رژیم درباره ایران تحت فشار قرار دهد. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۲۲:۲۱    
مقام های آمریکایی از بازداشت ده ها پناهجویی که قصد عبور غیرقانونی از مرز مکزیک را داشتند، خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۸    
مقام های آمریکایی شلوغ ترین مرز این کشور با مکزیک را مسدود کرده و نیروهای مرزی اقدام به شلیک گاز اشک آور به سوی مهاجرانی کردند که قصد ورود غیرقانونی به خاک ایالات متحده را داشتند.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۰۵:۲۸    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، امروز روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقام های آمریکایی و یک فرمانده نظامی سابق ونزوئلا منتشر کرد: دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا سال گذشته جلساتی مخفیانه با افسران شورشی ارتش ونزوئلا برگزار کرده و با آنها درباره براندازی دولت نیکلاس مادورو ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۰    
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز با اشاره به توهین بی ادبانه چند روز قبل ترامپ به ملت قهرمان ایران و تروریست خواندن آن ها افزود: پرداختن آن ها به چنین اتهام های بی اساس موجب سرافکندگی شان در پیشگاه تاریخ و افکار عمومی جهان می شود. ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۷    
با گذشت دو هفته از آغاز آتش سوزی در کالیفرنیا، مقام های آمریکایی از افزایش تلفات به 86 کشته و همچنین مهار 95 درصدی حریق در مناطق شمالی این ایالت خبر داده اند. مقام های آمریکایی روز چهارشنبه اعلام کردند که آتش سوزی در مناطق جنوبی کالیفرنیا 100 درصد مهار شده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۶    
وزیر امور خارجه ترکیه طی دیدار از واشنگتن، فهرستی متشکل از اسامی 84 نفر را تسلیم مقام های آمریکایی کرد و از آنها خواست این افراد را به اتهام انتساب به جنبش فتح الله گولن و شرکت در کودتای نظامی شکست خورده در تابستان 2016 تحویل آنکارا دهد.
بانک مردم   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۱    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: پس از آن که بانک فرانسوی سوسیته ژنرال در شهریورماه از جریمه شدن خود توسط آمریکا خبر داد، مقام های آمریکایی روز دوشنبه تأیید کردند که این بانک را به اتهام نقض تحریم های آمریکا علیه کوبا، ایران و سایر کشورها مبلغ 1٫3 میلیارد دلار جریمه کرده اند. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۹    
مقام های آمریکایی فقط به دلیل نقش بن سلمان در قتل خاشقچی از وی دلسرد نشده اند بلکه آنان به این دلیل نیز عصبانی شده اند که وی اخیرا از وزارت دفاع عربستان خواسته بود تا به دنبال فروشندگان اسلحه در روسیه باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۹    
یک رسانه آمریکایی گزارش داده دختر رئیس جمهور آمریکا از ایمیل شخصی برای مکاتبه با مقام های کابینه آمریکا استفاده کرده است.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۹    
یک منبع نزدیک به طالبان از توفق این گروه با آمریکا خبر داد و گفت که این توافقات تا 6 ماه آینده نهایی می شوند. یک منبع نزدیک به گروه طالبان گفت که مقام های آمریکایی و نمایندگان طالبان به توافقاتی در مورد صلح افغانستان دست یافته اند و این توافقات تا 6 ماه آینده نهایی خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۶    
پکن- ایرنا- سخنگوی اداره امور تایوان در دولت چین به آمریکا در خصوص ارتباطات با این جزیره هشدار داد و تاکید کرد استمرار دیدار مقام های آمریکایی با مسئولان تایوانی، نقض اصل چین واحد محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۵    
امام جمعه تبریز گفت: دولت و ملت ایران هم پیمان شده اند تا آمریکا را در آخرین مرحله تحریم ها شکست داده و به تعبیر رهبر معظم انقلاب سیلی دیگری بر گوش آمریکا بنوازند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۰    
پایگاه خبری اویل پرایس با اشاره به اظهارات معاون عملیات ارتش درباره حفاظت از ناوگان های تجاری، آن را پاسخی به توصیه مقام های آمریکایی دانست.