دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۱۸Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «مهاجران»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران – ایرنا – آمریکا در نظر دارد با وضع قوانینی سختیگرانه صدور گرین کارت را برای مهاجران محدود کند.
ایبنا   ۱۰ ساعت پیش    
خالد حسینی نویسنده افغانی الاصل ساکن آمریکا آخرین کتابش را برای یادبود کودک سه ساله سوری نوشت. وی می گوید امیدواریم بتوانم با این کتاب با خانواده کوردی همدردی کرده باشم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۱    
استراتژیست سابق کاخ سفید در گردهمایی حزب راستگرای افراطی ایتالیا، نژادپرستی غربی ها در برابر مهاجران را موجه دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۱    
بر اساس لایحه جدید مهاجرتی دولت ترامپ، کسب شهروندی آمریکا و گرین کارت برای مهاجران قانونی دشوارتر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۱    
دولت ترامپ قصد دارد ورود مهاجران خارجی به آمریکا را که از مزایا و امکانات عمومی مثل کمک های غذایی یا مسکن عمومی استفاده می کنند، محدود نماید.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۱    
سرشماری سال 1395 حاکی از مهاجرت 350 هزار نفر طی سال های 90 تا 95 از تهران به دلیل افزایش قیمت مسکن، آلودگی هوا و ... است؛ این درحالیست که رشد دوباره قیمت مسکن و افزایش اجاره بهاء درچند ماه اخیر موج جدیدی از مهاجرت به مناطق اطراف تهران را راه انداخته است ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۲    
گروه فعالیت های قرآنی - مدیر مؤسسه قرآنی نجم الصالحات مهاجران از آغاز ثبت نام ترم پاییز این موسسه قرآنی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۲    
اداره گمرک و حفاظت مرزی آمریکا از آغاز ساخت بخشی از دیوار مرزی مکزیک برای جلوگیری از ورود مهاجران غیرقانونی به این کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۵    
لندن – ایرنا – پنج ماه پس از فروکش کردن اعتراض های داخلی در انگلیس به سیاست های ضد مهاجرتی دولت ترزا می در خصوص مهاجران کشورهای کارائیب موسوم به نسل ویندراش ، هشدار تازه وزارت خارجه این کشور به شهروندان ایرانی دو تابعیتی، مؤید تلاش تازه لندن برای تحقق ویندراشی دیگر است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۴:۳۲    
اقتصاد ایران: سرشماری سال 1395 حاکی از مهاجرت 350 هزار نفر طی سال های 90 تا 95 از تهران به دلیل افزایش قیمت مسکن، آلودگی هوا و ... است؛ این درحالیست که رشد دوباره قیمت مسکن و افزایش اجاره بهاء درچند ماه اخیر موج جدیدی از مهاجرت به مناطق اطراف تهران را راه انداخته است ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۳    
نماینده مردم درود و ازنا در مجلس با بیان اینکه فواید هزینه کرد برای تحصیل مهاجران افغانی بیشتر از مضرات آن است، گفت: آموزش و پرورش باید برای دانش آموزان مهاجر برنامه فرهنگی داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۰    
بر اساس یک گزارش منتقدان طرح کاهش پذیرش مهاجران در آمریکا و رساندن آن به تنها 30 هزار نفر در سال آینده میلادی در نشست اخیر کاخ سفید برای تصمیم گیری درباره این طرح شرکت نکردند که نیکی هیلی از جمله این افراد بوده است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۰    
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، محمد نعیم امینی فرد گفت: سازمان های بین المللی با وجود مهاجرپذیر بودن ایران کمک های لازم را نکرده و سهم خود را درباره با مسائل بهداشتی و آموزشی مهاجران پرداخت نمی کنند. ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۷    
شفقنا- وزارت خارجه عراق سفیر جدید این کشور در ایران را منصوب کرد تا جای سفیر قبلی را بگیرد که به دلیل فریاد کشیدن بر سر مهاجران عراقی احضار شده بود. ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۲    
حوزه/حزب استقلال بریتانیا یوکیب روز گذشته در همایشی در بیرمنگام، با انتشار مانیفست موقتی، خواستار قوانین ضداسلامی و نژادپرستانه علیه زندانیان مسلمان و مهاجران از کشورهای اسلامی شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۶:۳۵    
سفر رافائل و کیمبرلی مارتینز همراه با دختر سه ساله شان از هندوراس در کرانه دریای کارائیب به قلب امریکا اصلاً سفر آسانی نبود.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۰    
دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده امریکا به اسپانیا توصیه کرده است که برای متوقف کردن جریان مهاجران از مدیترانه، اطراف صحرای افریقا، دیوار بکشد. ژوزف بورل وزیر امور خارجه اسپانیا این پیشنهاد دونالد ترامپ را اعلام کرد ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۳    
- همشهری آنلاین: جوزف بورل، وزیر خارجه اسپانیا می گوید دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به او پیشنهاد داده است برای پایان دادن به سیل مهاجران آفریقایی به اروپا در صحرای بزرگ آفریقا یک دیوار بسازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۵    
ترامپ برای مهار مهاجرتهای غیرقانونی از آفریقا به اروپا نیز دیوارکشیدن را به وزیر خارجه اسپانیا توصیه کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۱    
وزیر خارجه اسپانیا اعلام کرد رئیس جمهور آمریکا برای حل بحران مهاجران به او پیشنهاد ساخت دیوار مرزی در صحرای بزرگ آفریقا را داده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۷    
راجح الموسوی که در طول کنفرانس خبری در تهران، بر سر مهاجران عراقی فریاد کشیده بود، به عراق احضار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۴    
مردم شهر مهاجران نیز در روز عاشورا با تشکیل تجمع باشکوه ، سوگواری و عزاداری کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۱    
سازمان ملل متحد یک فرستاده ویژه برای مدیریت بحران مهاجران ونزوئلایی که راهی کشورهای اطراف می شوند، تعیین کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۰    
جمعی از اعضای سازمان های غیردولتی در اعتراض به تصمیم دولت ترامپ برای کاهش پذیرش مهاجران به 30 هزار نفر در سال، مقابل کاخ سفید تجمع کردند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵    
دولت آلمان اعلام کرد که هانس گئورگ ماسن وزیر امنیت داخلی این کشور که متهم به حمایت از گروه های راست گرای افراطی است، از این سمت برکنار می شود. ماسن اصالت یک ویدئو را که در آن گروه های راست افراطی در شهر کمنیتس در شرق آلمان به تعقیب و آزار مهاجران پرداخته بودند، زیر سوال برده است.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۲:۵۲    
منجیل خبر – به گزارش گیل نگاه : جمعیت مهاجر کشور در سال گذشته 684 هزار نفر بود که جستجوی شغل دومین عامل مهاجرت بوده است. به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس مطالعات مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت کار با موضوع نقش کار در مهاجرت جمعیت در سال 96 جمعیت مهاجر کشور در سال گذشته 684 هزار نفر بود که حدود ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۹    
آمریکا میزان پذیرش مهاجران را 35 درصد برای سال آینده میلادی کاهش خواهد داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر پاکستان اعلام کرد:فرزندان اتباع و مهاجران خارجی به ویژه افغانستان و بنگلادش که در این کشور متولد شوند، حق شهروندی و تابعیت این کشور را دریافت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۲    
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که اکثر شهروندان آلمانی خواستار کناره گیری رئیس سازمان اطلاعات داخلی آلمان به دلیل اظهارات وی درباره جعلی بودن تصاویر حمله افراطی ها به مهاجران در آشوب های شهر کمنیتس هستند.
راه پرداخت   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۸    
بر اساس آمار بانک جهانی دو میلیارد نفر از جمعیت جهان به خدمات بانکی دسترسی ندارند. زنان و افراد غیر سفیدپوست جلودار این جنبش اند. دلایل زیادی برای چنین اتفاقی وجود دارد؛ شاید تاریخچهٔ اعتباری کافی ندارند ...