دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۱۵:۲۰Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «بیمه شدگان»

پولی مالی   ۲ ساعت پیش    
اخبار پولی مالی - 80 هزار همپوشانی بیمه ای میان بیمه شدگان تامین اجتماعی با سایر صندوق های دیگر شناسایی شده است که حذف این افراد در دستور کار قرار دارد.
تامین اجتماعی   ۴ ساعت پیش    
فرماندار بوشهر، بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی را یکی از مراکز درمانی مهم و تاثیر گذار در استان بوشهر ارزیابی کرد و گفت: این بیمارستان، بعنوان بزرگترین مرکز درمانی تامین اجتماعی در این استان، در افزایش سطح رضایتمندی و ارائه خدمت درمانی مطلوب به مراجعین، عملکرد بسیار خوبی داشته است.
آنا   ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در حالی تعیین سقف ارائه خدمات درمانی بیمه سلامت در مراکز درمانی را انکار می کند که شواهد نشان می دهد از این پس فقط تعداد محدودی از بیمه شدگان بیمه سلامت می توانند از خدمات بیمه ای مراکز درمانی استفاده کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۴    
درحالی مدیرکل نامنویسی و حساب های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی از اجرای طرح آزمایشی ارائه دفترچه تأمین اجتماعی به صورت غیرحضوری در شهر تهران خبر می دهد که بیمه شدگان باید برای دریافت دفترچه در منزل هزینه پستی بپردازند ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۳:۴۸    
مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: به منظور افزایش ارائه خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران به صورت غیرحضوری، از این پس دفترچه درمانی تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری در اختیار این افراد قرار می گیرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۶    
کارشناس متخصص مشاوره، پذیرش و توزیع بیمار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: بسیاری از شهروندان از حق مسلم خود که ایجاد تسهیلات لازم برای توزیع بیمار است، بی اطلاع هستند.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۲    
مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی گفت: هیچ محدودیتی در هزینه کرد برای بیماران نداریم، زیرا هدف سازمان حمایت از بیمه شدگان و صیانت از منابعی است که دولت در اختیار سازمان های بیمه گر گذاشته است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۲    
تهران- ایرنا- مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: به منظور افزایش ارائه خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران به صورت غیرحضوری، از این پس دفترچه درمانی تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری در اختیار این افراد قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۰    
تهران- ایرنا- مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: به منظور افزایش ارائه خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران به صورت غیرحضوری، از این پس دفترچه درمانی تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری در اختیار این افراد قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۱:۰۹    
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه همچنان محاسبه مستمری بر اساس بیمه پردازی دو سال آخرخدمت افراد ملاک است و تغییری نکرده است گفت: محاسبه مستمری بر اساس دوسال آخر خدمت، خساراتی برای سازمان دارد که باید رفع شود ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۲    
محمد علی عباس زاده روز شنبه جمعیت بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان را بیش از 110 هزار نفر اعلام کرد و گفت: هم اکنون 14هزار و 293 بازنشسته و مستمری بگیر در استان از خدمات تامین اجتماعی بهره مند هستند. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۲    
در حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، سید مجتبی موسوی به سمت مدیر کل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان این سازمان منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۴    
زنجان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: طبق آخرین آمار ارایه شده هم اکنون 100 هزار بیمه شده در این استان دارای همپوشانی بیمه ای هستند که بیشترین آن به بیمه شدگان تامین اجتماعی تعلق دارد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۳    
زنجان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: طبق آخرین آمار ارایه شده هم اکنون 100 هزار بیمه شده در این استان دارای همپوشانی بیمه ای هستند که بیشترین آن به بیمه شدگان تامین اجتماعی تعلق دارد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۷    
مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران گفت: همه بیماران و بیمه شدگان صندوق بیماران خاص باید از آموزش های خود مراقبتی بهره مند شوند تا هزینه های درمانی نامتعارف مربوط به این صندوق کاهش یابد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۸    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در همایش مدیریت و منابع اداره کل بیمه سلامت این استان گفت: ضرورت ارائه خدمات سلامت و در نظر گرفتن استطاعت مالی بیمه شدگان در پرداخت فرانشیزها از مهم ترین راهکارهای مدیریت هزینه ها در نظام سلامت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۶    
بیرجند- مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی از اتمام طرح الکترونیکی شدن پرونده بیمه شدگان این سازمان در شهرستان بیرجند خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۱    
تشکل های کارگری و بازنشستگی کشور با صدور بیانیه ای تاکید کردند: در ادامه هجمه بی رحمانه به منابع سازمان تامین اجتماعی از ناحیه تصویب بند و تبصره 7 لایحه بودجه سال 97 صورت گرفت و باعث واریز سهم درمان بیمه شدگان به خزانه دولت گردید اخیرا در اقدام غیرکارشناسی و یک طرفه اعضای کمیسیون اصل 44 مجلس به ...
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۷    
مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران با تاکید بر اینکه در احقاق حقوق بیمه شدگان تعارف نداریم گفت: تمام سعی این سازمان براین است که مردم، شاکی از مجموعه خارج نشوند و شکایات آنان را تا آخرین مرحله رصد و پیگیری می کنیم.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۷    
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سرانه بیمه ای بیمه شدگان صندوق کارکنان دولت بابت بیمه شده اصلی و تبعی (1) معادل دو درصد از حقوق ماهیانه آنان است که مشمول کسور بازنشستگی نیز می شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۰    
مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمه پردازان اختیاری این سازمان برای دریافت تسهیلات باید در سامانه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ثبت نام کنند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۵۹    
خبرگزاری میزان- مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در گفتگویی تلویزیونی درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: به محض تامین منابع مالی مورد نیاز، تا پایان سال همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۹    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 44 میلیون و 500 هزار نفر از جمعیت کشور زیرپوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۰    
مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان گفت: در راستای گسترش خدمات الکترونیکی و با توجه به اجرای موفق پروژه حذف دفترچه در مراکز ملکی سازمان و لزوم تعمیم به تمامی مراکز درمانی طرف قرارداد و تولید پرونده الکترونیک سلامت بیمه شدگان تامین اجتماعی، سیستم تولید نسخه الکترونیک در این مراکز در دست اجراست.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۰    
بیمارستان امام حسین(ع) تامین اجتماعی زنجان در سال 1379 با ظرفیت 100 تخت بستری بطور رسمی فعالیت خود را در دو بخش سرپایی و بستری آغاز نمود. در سال 1387 به دنبال افزایش جمعیت بیمه شده های تحت پوشش این مرکز، از یکصد تخت به 125 تخت توسعه یافت ...
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۳    
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی بر لزوم تعامل شفاف شرکت های تولیدی و صنعتی با سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد و گفت: تعامل سازنده طرفین در افزایش توان تولید واحدهای تولیدی و میزان رضایتمندی جامعه بیمه شدگان نقش موثر خواهد داشت.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۷:۵۰    
رئیس گروه بیمه بیکاری امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: مقرری بیکاری افرادی که روی خودروهای مسافربری شهری یا در آژانس ها و.. کار می کنند را قطع می کنیم. یعنی همان کسانی که روی سوخت یارانه دولتی می گیرند.
صدای پزشکان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۸:۳۱    
به گزارش صدای پزشکان و به نقل از ایلنا از سازمان بیمه سلامت ایران، عزت الله گل علیزاده، قائم مقام مدیرعامل بیمه سلامت در امور استان ها به تشریح اقدامات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۷:۴۵    
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان اینکه 62 درصد جمعیت استان زیر چتر بیمه سلامت هستند گفت: از ماه آینده در بیمارستان های دولتی خراسان جنوبی طرح استحقاق سنجی بیمه شدگان اجرا می شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۶:۰۶    
گروه اجتماعی- مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: طرح استحقاق سنجی بیمه شدگان از ماه آینده در بیمارستان های دولتی استان اجرایی می شود.