چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۸:۳۹Mar 2019 20
 

جدیدترین‌های «بیمه شدگان»

روزنامه ابتکار   ۸ ساعت پیش    
مشاور رئیس قوه قضاییه و رئیس مرکز سیاستگذاری و برنامه ریزی سلامت قوه قضاییه از نحوه خدمت رسانی بیمه دانا به کارکنان این نهاد تشکر و قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، مرضیه وحید دستجردی در نامه ای خطاب به ابراهیم کاردگر، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
در سالجاری،دستمزد مشمول کسرحق بیمه 47 درصد از بیمه شدگان و نیز مبلغ مستمری دریافتی حدود 45 درصد از مستمری بگیران معادل حداقل دستمزدبوده است. البته جهت تحلیل اثر حداقل دستمزد بر تعادل مالی سازمان، علاوه بر آمار فوق، عوامل متعدد دیگری نظیر توزیع سایر سطوح دستمزدهای مشمول کسر حق بیمه ...
جامع نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۱    
جامع خبر(جامع نیوز):کارشناسان شرکت از 29اسفند97 تا 16فروردین98 از ساعت 8صبح لغایت 17بعدازظهر پاسخگوی مشتریان هستند. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر ...
پول نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۵    
پول نیوز - در ادامه طرح ویژه بهاران بیمه ایران، عرضه و فروش بیمه نامه عمر و حوادث انفرادی نوروزی نیز به عنوان طرح جدید بیمه ای آغاز شده و عرضه آن تا 19 فروردین سال آینده ادامه خواهد یافت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۵:۲۰    
گروه بنگاه ها : شرکت بیمه امید یک فقره خسارت جرحی که مشمول تعدد دیات شده بود را در استان گیلان به مبلغ حدود 13 میلیارد و 590 میلیون ریال پرداخت کرد. به گزارش روابط عمومی این شرکت، بیمه امید در راستای خدمت رسانی مطلوب به بیمه شدگان و بیمه گذاران، پرداخت مذکور را در کمتر از 20 روز انجام داد.
موج   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۷    
وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: مدیریت در دستگاه های اقتصادی باید به بخش تخصصی اش در دولت واگذار شود.این وزارتخانه باید سهام خرد داشته باشد که از محل سود بیمه شدگان بهره مند شود. غیر از این صد در صد غلط است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۲    
مشهد- ایرنا- معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: کاهش تعداد جمعیت بیمه شدگان همگانی و رایگان در سطح کشور و سوق دادن آنها به سمت بیمه ایرانیان با هدف مدیریت هزینه ها از برنامه های این سازمان در سال آینده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۰    
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان تعداد بیمه شدگان ورزشی استان در سال 1397 را فراتر از 53 هزار نفر عنوان کرد و گفت: این امر نشان از توسعه ورزش در بین مردم استان دارد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۵    
بیمه شدگانی که سررسید پرداخت حق بیمه سالانه آنها فروردین ماه است می توانند در روزهای پایانی اسفند با مراجعه به کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای تمدید بیمه خود اقدام کنند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۹    
مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل گفت: در راستای جلب رضایت بیمه شدگان و ارائه خدمات بهینه و درخور شان به آنان تلاش مضاعف داریم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۹    
طرح آماده باش نوروزی در تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی تأمین اجتماعی برای خدمت رسانی به مراجعه کنندگان اجرا می شود و در واحدهای بیمه ای نیز ارائه خدمات مربوط به دفترچه های درمانی تداوم خواهد داشت ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۴    
رئیس اسناد پزشکی تامین اجتماعی کرمان گفت: در سال گذشته 330 میلیارد تومان صرف خرید هزینه های درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی این استان شده است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۰    
دکتر خدیجه ابراهیم خانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس کشیک دفاتر پیشخوان طرف قرار داد طبق برنامه زمان بندی اعلام شده و در تعطیلات نوروزی از 29 اسفندسال 97 تا 16 فروردین 98 انجام می گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۵    
کرمان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان گفت: 75 برنامه عملیاتی در بیمه سلامت این استان طی سال آینده به منظور ارتقای رفاه زندگی بیمه شدگان تدوین شده است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۴    
این روزها در تلاش برای فراهم کردن امکانات و تجهیزات و نقدینگی مورد نیاز مراکز درمانی، در راستای خدمت رسانی به بیمه شدگان و مردم نیازمند درمان شاید عادت کرده باشیم که فقط چالش ها و مشکلات را ببینیم و برای برطرف کردن آنها جلساتی برگزار کنیم، چاره ای بیندیشیم، بارش افکار کنیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۳    
رشت- ایرنا – رئیس اداره بیمه خدمات درمانی رضوانشهر گفت: با احتساب تعداد بیمه شدگان سایر سازمانهای بیمه گر، صد درصد مردم شریف این شهرستان، دارای دفترچه بیمه درمانی می باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۱    
موهبتی گفت: افراد مجهول الهویه به راحتی با معرفی نامه ای که تا سه ماه اعتبار خواهد داشت، مانند بیمه شدگان از خدمات استفاده می کنند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۹    
مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در طول سال گذشته فعالیت های مطلوبی با محوریت توسعه خدمات الکترونیکی در مراکز درمانی این استان به بیمه شدگان ارائه شده که بسیار قابل توجه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۶    
زنجان- مدیر اداره فرش استان زنجان گفت: با اجرای طرح نظارت و بازرسی از طرح بیمه قالیبافان تعداد بیمه شدگان این حوزه به 5 هزار و 500 نفر کاهش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۰:۳۷    
رئیس اتاق بازرگانی لرستان و نایب رئیس اتاق ایران گفت: واقعیت این است آنچه که در شاخص های اقتصادی استان می بینیم و حتی در آمار بیمه شدگان و تعداد بیکاران ثبت نام شده وجود دارد، بیانگر آن است که این اعداد با واقعیت تطابق چندانی ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۵:۱۱    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: ادارات، دفاتر پیشخوان دولت و تمام بیمارستان ها در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات مورد نیاز به بیمه شدگان بیمه سلامت این استان هستند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۴    
مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی در گردهمایی مدیران و اعضای هیأت مدیره کارگزاریهای استان بر خدمت بی منت و تکریم به بیمه شدگان و کارفرمایان تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۳    
ارومیه - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه 2 هزار و 984 نفر از بیمه شدگان این بیمه بیمار خاص هستند و از خدمات بیمه سلامت استفاده می کنند، گفت: ماهانه 40 میلیارد ریال کمک هزینه درمان به این بیمه شدگان پرداخت می شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۴    
در جریان برگزاری همایش تخصصی امور بیمه شدگان که به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان کرمان برگزار شد، ازمدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان با اهدا لوح ، تقدیر به عمل آمد و تلاشهای همکارن واحد امور بیمه شدگان استان زنجان نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۸    
فعالان کارگری بر لزوم حفاظت از منافع بیمه شدگان تامین اجتماعی تاکید کردند و گفتند: طرح اصلاحات پارامتریک، یک طرح استثماری است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۱    
رشت - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت گیلان گفت: روزانه یک میلیارد و 224 میلیون تومان برای ارائه خدمات به بیمه شدگان بیمه سلامت استان هزینه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
پایگاه بیمه شدگان درمان کشور در سازمان بیمه سلامت ایران راه اندازی می شود.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۵    
رئیس مرکز 1666 سازمان بیمه سلامت، با اشاره به اینکه این مرکز در شش ماهه دوم امسال، بیش از 70هزار تماس تلفنی را پاسخ داده است، گفت: به منظور افزایش رضایت مردم و بیمه شدگان اپراتورهای مرکز 1666 در ایام نوروز هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مردم هستند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۴    
رئیس مرکز 1666 سازمان بیمه سلامت، با اشاره به اینکه این مرکز در شش ماهه دوم امسال، بیش از 70هزار تماس تلفنی را پاسخ داده است، گفت: به منظور افزایش رضایت مردم و بیمه شدگان اپراتورهای مرکز 1666 در ایام نوروز هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مردم هستند.
عصر خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۰    
او با اشاره به اینکه در شرایط موجود این الزام به دلیل کمبود منابع سازمان تامین اجتماعی اجرایی نخواهد شد، می افزاید: دولت 4500 میلیارد تومان برای همسان سازی بازنشستگان لشگری و کشوری در نظر گرفته و به این ترتیب قصد دارد کف مستمری بازنشستگان کشوری و لشگری را به 2 میلیون و 700 یا 800 هزار تومان برساند ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۰    
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت : بیش از60 هزار و 710 نفر از جمعیت استان بیمه ورزشی دارند .
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۰    
سرپرست سازمان تامین اجتماعی ضمن عذرخواهی از تاخیر در پرداخت مطالبات مراکز درمانی غیر دولتی طرف قرارداد و قدردانی از همکاری و ارایه خدمات این مراکز درمانی به بیمه شدگان گفت ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۵    
تأمین اجتماعی با پوشش دهی 42 میلیون نفر از جمعیت کشور سازمانی مردم نهاد است که مخاطب عمده آن بیمه شدگان هستند و ما نیز تلاش می کنیم با افزایش و آسان کردن دسترسی به خدمات بیمه ای رضایت مندی آنها را جلب کنیم.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۹    
مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان در دیدار با فرماندار کاشان گفت: حدود 20 درصد بیمه شدگان تحت پوشش سازمان بیمه سلامت ایران در پرداخت حق بیمه مشارکت دارند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۰    
کمیته بیمه ودرمان استان زنجان با حضورمدیرکل بیمه ای ودرمان ،روسای تشکلهای بازنشستگی ،کارگری وانجمنهای صنفی درمحل اداره کل تامین اجتماعی زنجان برگزارشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۵    
تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: 650 هزار نفر از روستائیان مناطق آسیب دیده و دچار خشکسالی شده به دلیل نداشتن قدرت پرداخت حق بیمه از لیست مشمولین این صندوق خارج شده اند که با تامین منابع مالی دوباره در فهرست بیمه شدگان قرار خواهند گرفت.
ایستنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۳    
پس از گذشت حدود یک ماه از انتصاب سعید کریم زاده بعنوان سرپرست شرکت رایتل، وب سایت رسمی این شرکت با انتشار خبری با عنوان "گزارش عملکرد 30 روزه رایتل" که برای نخستین بار منشر می شود از رشد 200درصدی ارائه خدمات به بیمه شدگان تأمین اجتماعی و افزایش 20 درصدی شبکه رایتل به نقل از سرپرست این شرکت طی یک ...
ساعت24   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۷    
ساعت24 -وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر ضرورت مقابله با فساد گفت: فساد منجر به تقویت اقتصاد زیرزمینی و خاکستری شده و می تواند علتی برای توسعه فقر باشد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۰    
مدیر درمان تامین اجتماعی کرمان گفت: خدمات واحدهای ملکی سازمان تامین اجتماعی برای بیمه شدگان یک اطمینان خاطر ایجاد می کند و درمان مستقیم در شرایط کنونی کشور دارای نقش حساسی است و مدیریت منابع در این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۶:۵۸    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با بیان اینکه مجموع بدهی دولت به بیش از 1,400 میلیارد تومان می رسد که مربوط به پنج، شش سال اخیر است اظهار کرد: این مبالغ جزو تعهدات قطعی دولت است اما هنوز پرداخت نشده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۶:۳۰    
اخیرا رئیس جمهور در اظهاراتی عجیب گفته است در سال 98 باید شستا را به صورت رایگان واگذار کنیم. به نظر می رسد در این سخنات دکتر روحانی دو اشتباه رخ داده است. اول اینکه همه سهام سرمایه گذاری شستا از حق بیمه مستمری بگیران و بیمه شدگان است و از این منظر دولت تصمیم گیر نهایی برای واگذاری شستا نیست.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- رییس گروه دارو دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت نکاتی که بیمه شدگان باید درخصوص دریافت دارو از داروخانه بدانند را تشریح کرد.
فاش نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۰    
فاش نیوز- جمشید شایان فر در خصوص صندوق بیمه سایر اقشار سازمان بیمه سلامت ایران توضیحاتی ارائه داد و اظهار داشت: ارائه خدمات به این دسته از بیمه شدگان پس از انعقاد قرارداد مؤسسه بیمه گذار حامی با سازمان بیمه سلامت مشابه سایر بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت میسر است. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۸    
به گزارش ایرنا، حسن بهرامی روز شنبه در جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه روستاییان و عشایر شهرستان روانسر افزود: از اسفند سال گذشته تاکنون 635 نفر به بیمه شدگان این صندوق در بخش مرکزی روانسر اضافه شده که رشد 35 درصدی نشان می دهد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۴    
به گزارش ایرنا ابوالفضل فتح الهی روز پنجشنبه در نشست خبری افزود: طرح اصلاحات پراسنج قانون تامین اجتماعی از طریق دولت به مجلس شورای اسلامی ارایه شده است و اهداف ذکر شده برای آن جلوگیری از افزایش مخارج سازمان تامین اجتماعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۶    
عضو مجمع نمایندگان گیلان با اذعان به اینکه دولت به تعهد خود در قبال بیمه شدگان تأمین اجتماعی عمل نکرده است گفت: متأسفانه دولت با عدم پرداخت 10 درصد از بیمه صیادان به سازمان تأمین اجتماعی، فضای ناامیدی در میان صیادان به وجود آمده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۴    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به روند برگزاری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی گفت: این معاونت به عنوان بخشی از دولت در نحوه برگزاری، انعقاد قراردادها و بیمه شدگان این آزمون هیچ دخالتی ندارد چرا که برگزار کنندگان این آزمون از بخشهای خصوصی هستند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۵    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از بیمه 69 نفراز اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان در اسفند ماه جاری خبر داد و گفت: 64 پرونده دیگر نیز تا پایان فروردین سال 98 به جمع بیمه شدگان این سازمان اضافه می شوند.
موج   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۲:۱۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با الزام شناسایی و تحت پوشش قرار دادن افراد فاقد بیمه گفت: ما این ماموریت را انجام داده ایم و حتما با تامین بودجه و اعتبارات لازم باید این حرکت را به کمال می رسانیم. چرا که افراد فاقد بیمه نباید از حلقه بیمه و بیمه شدگان بیرون بمانند. ...
اقتصاد ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۳:۴۹    
شرکت خدمات ارتباطی رایتل وابسته به سازمان تأمین اجتماعی از رشد 200 درصدی خدمات به بیمه شدگان این سازمان طی یک ماه اخیر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی، سعید کریم زاده عضو هیأت مدیره و سرپرست مدیریت عامل این شرکت ...