چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۴:۵۸Dec 2018 19

جدیدترین‌های «بیمه شدگان»

همسو نیوز   ۶ ساعت پیش    
به گزارش ایسنا، غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی در نشست گردهمایی هیات رئیسه شوراهای هماهنگی استان ها با بیان این که نمایندگان بیمه ها باید بعد از صدور بیمه نامه کماکان ارتباط خود را با بیمه شدگان حفظ کنند، گفت: در این صورت است که می توانیم به رشد مستمری در صنعت بیمه برسیم. ...
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۳۲    
معاون مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان گفت: مهمترین اهداف سازمان بیمه سلامت ایران عدالت در سلامت است وعدالت در سلامت به معنای دسترسی بیمه شدگان محترم به خدمات براساس نیاز پرداخت حق بیمه بر اساس توان دانست.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۵۴    
مدیر درمان تأمین اجتماعی یزد در مراسم افتتاحیه سیزدهمین المپیاد ورزشی آمادگی جسمانی بانوان کارکنان سازمان تأمین اجتماعی ضمن بیان اینکه هدف از برگزاری این المپیادها حفظ و صیانت از سلامت نیروی انسانی است، گفت: گردهمایی همکاران سراسر کشور در این المپیاد ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۴    
علی محمد مرادی نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی از شعبه تامین اجتماعی قروه بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی ارائه خدمات این سازمان به بیمه شدگان قرار گرفت.
ریواس جنوب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۵:۲۹    
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سازمان به بیمه شدگان خود و جامعه هدف تعهدات سنگینی دارد که باید برای ارائه خدمت بهتر و آسان تر و امیدبخشی به آنان، تلاش بیشتری شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۴    
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر در جمع فعالان اقتصادی استان گفت: تا آنجا که ممکن باشد و قوانین و مقررات اجازه دهد با بیمه شدگان و کارفرمایان تعامل و همراهی خواهیم داشت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۵    
فرایندهای خدمت به بیمه شدگان تامین اجتماعی در دستور کار تیم های نظارتی مدیریت درمان استان گلستان بازنگری شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۴    
نشست کمیته حقوقی اداره کل تامین اجتماعی کرمانشاه با حضور مدیر کل و روسا و کارشناسان این اداره کل برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۳:۳۷    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: تا پایان آبان ماه سال جاری بیش از 30 میلیارد ریال بابت خسارت های متفرقه به بیمه شدگان تامین اجتماعی پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۰:۰۱    
سازمان تأمین اجتماعی در حال حاضر 13 میلیون و 850 هزار بیمه شده اصلی دارد که براساس لیست بیمه، بخش اعظم این افراد کم تر از 3 میلیون تومان درآمد دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۹:۱۶    
آمارها از رشد 40 درصدی بیمه شدگان زیر 50 سال صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر می دهد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۲۹    
نجاتی گفت: سامانه 1666 پاسخگوی سوالات و شکایات بیمه شدگان و صدای سازمان بیمه سلامت ایران در کشور است.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۲۳    
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد منتقمی راد، درباره سوءاستفاده از عنوان بیمه سلامت به وسیله تماس های تلفنی برخی شرکت ها، افزود: سازمان بیمه سلامت در ارائه خدمت به بیمه شدگان نیاز به هیچ فرد یا شرکتی برای بازاریابی ندارد و در کل کشور فقط از طریق اداره های کل و دفاتر پیشخوان خدمات خود را به بیمه شدگان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۸    
65 درصد از بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی دارای سابقه کمتر از 10 سال هستند 28 و نیم درصداز بیمه شدگان این سازمان دارای 10 تا 20 سال سابقه و 6 و نیم درصد نیز دارای بیش از 20 سال سابقه هستند.
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۹    
مدیر کل بیمه سلامت خراسان شمالی با اشاره به ضعف های ارتباطی بیمه سلامت با سایر ادارات بیمه گفت: 300 هزار نفر در خراسان شمالی دفترچه بیمه سلامت اضافی دریافت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۰    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان غربی گفت: یکهزار و 970 نفر از بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان را بیماران خاص اعم از تالاسمی، هموفیلی، دیالیزی و ام اس تشکیل می دهند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۲    
ایرنا نوشت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون بنگاه داری شستا زیان آور بوده و نتوانسته ایم با این روش از منافع ذینفعان دفاع کنیم.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت گفت: با شرکت های سودجویی که ازعنوان بیمه سلامت جهت کلاهبرداری از مردم استفاده می کنند، از طریق مراجع قضایی برخورد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل سازمان بیمه سلامت استان تهران در واکنش به مباحثی مبنی بر دریافت وجه مکانیزاسیون دارویی در داروخانه ها تاکید کرد: هر تعرفه ای که قرار باشد از مردم یا بیمه شدگان دریافت شود و یا مراکز درمانی بر اساس آن اقدام کنند ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۳    
رئیس جمهور بدرستی بر خروج از بنگاه داری تاکید کرده است. برخلاف برخی اظهارات یک ریال از اموال بیمه شدگان نمی تواند به جای دیگری برود، مگر می شود حق الناس را با بیت المال ترکیب و ادغام کنیم؟
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۳    
به گزارش خبرنگار ایرنا ، حشمت الله رضایی روز شنبه در نخستین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان قصرشیرین افزود: این تعداد بیمه شدگان شامل کارگران شاغل در شهرستان و کارمندان ادارات و نهادها هستند که افراد تحت تکفل آن ها نیز از خدمات این بیمه برخوردارند. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: بیمه زنان خانه دار و جذب بیمه شدگان خاص در دستور کار تامین اجتماعی استان و مردم می توانند با توجه به نوع فعالیت و شغل شان از انواع بیمه های سازمان تامین اجتماعی و مزایای آن بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۱:۲۰    
پربازدیدترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ بیست و سوم آذر ماه را در این بسته خبری مشاهده کنید. به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، نصب کاتالیست بر روی خودرو های قدیمی اجباری است، روش هایی حرفه ای برای آبیاری گیاهان +تصاویر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۱    
شرایط و ضوابط پرداخت حقوق و مزایای ایام بیماری به بیمه شدگان تأمین اجتماعی که تحت معالجات پزشکی و درمانی قرار می گیرند و موقتا به مرخصی می روند را در این گزارش بخوانید.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۰۰:۲۴    
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: بیمه زنان خانه دار از جمله حمایت هایی است که به آسانی به زنان ارائه می شود و فرآیند ورود به جمع بیمه شدگان تأمین اجتماعی بر اساس این قانون به سادگی انجام می شود ...
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۱    
پول نیوز - استاندار کرمانشاه با تمجید از عملکرد بیمه ایران در زلزله این استان گفت: بیمه ایران انصافا عملکرد بسیار خوبی در رابطه با زلزله آبان ماه سال 96 و زلزله آذر امسال داشت و بنا به گزارش های رسیده ...
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۶    
مدیر کل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: 85 درصد بیمه شدگان که شامل بیمه روستایی و بیمه سلامت همگانی هستند به صورت کاملا رایگان بیمه شده اند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: به وسیله آگاهی بیمه شدگان از منشور حقوق بیمه سلامت می توان به عدالت در خدمت رسانی هر چه بهتر و افزایش رضایتمندی دست یافت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۶    
گرگان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت گلستان گفت: 'رویداد هم اندیشی ملی درعرصه بیمه سلامت' با هدف مشارکت گرفتن از ایده های مناسب و برتر به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات درمانی توسط سازمان بیمه شدگان فعال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۵    
مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان از آغاز نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت در سطح ملی از 15 آذرماه جاری خبر داد و گفت: 15 دی ماه امسال آخرین مهلت برای ثبت ایده ها است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۵    
در سال 96 تعداد 705 هزار و 467 نفر به عنوان بیمه شده جدید الورود در سازمان تأمین اجتماعی نام نویسی شده اند که نسبت به سال 95 افزایش 3 درصدی را نشان می دهد. متوسط سن بیمه شدگان جدید الورود 28 ممیز 37 صدم سال است که نسبت به سال 95 معادل 10 صدم درصد افزایش داشته است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۵    
مدیر درمان تامین اجتماعی کرمان از روند عملیات نوسازی واحد تغذیه، اجرای طرح هتلینگ، بهسازی فضای سبز و سیستم نوین بهره برداری از منابع آب در بیمارستان امام علی (ع) زرند بازدید کرد و گفت: افزایش رضایتمندی بیمه شدگان و بیماران مهمترین هدف سازمان تامین اجتماعی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۵    
در حالی که حدود یک ماه از توزیع بسته های حمایتی به اقشار ضعیف و متوسط جامعه می گذرد، اما همچنان بخش قابل توجهی از افراد جامعه از جمله بیمه شدگان تأمین اجتماعی، کارگران و همچنین تعدادی از مددجویان بهزیستی بسته های خود را دریافت نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۴:۱۷    
رؤسای شعب تامین اجتماعی به منظور هم افزایی و بررسی و کاهش فرایند تردد بیمه شدگان و روانسازی امور با کارشناسان اسناد پزشکی استان زنجان با هم دیدار کردند.
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۲۰    
مدیر کل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به کلاهبرداری در فضای مجازی، هرگونه خدمات مازاد بر خدمات بیمه پایه سازمان بیمه سلامت را از طریق رسانه های جمعی اعلام کرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۵۰    
با حضور محسن پورکیانی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه ایران در آیین های جداگانه ای در فرمانداری های شهرستان های گیلانغرب و قصرشیرین دستور تقدیم 165 فقره چک جبران خسارت بیمه شدگان زلزله زده این دوشهرستان صادر شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۲    
هزینه سفر به استناد ماده 57 و هزینه اقامت بیمار و همراه به استناد بند 5 ماده 62 قانون تأمین اجتماعی به بیمه شدگان این سازمان، پرداخت می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۵    
مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: بیمه سلامت صرفا یک بیمه درمانی است و مشمول بیمه های تامین اجتماعی و بازنشستگی نمی شود. به گزارش ایسنا ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۵    
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از توزیع بسته حمایتی بیمه شدگان این سازمان در هفته آینده خبر داد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۸    
هزینه سفر به استناد ماده 57 و هزینه اقامت بیمار و همراه به استناد بند 5 ماده 62 قانون تأمین اجتماعی به بیمه شدگان این سازمان، پرداخت می شود.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: ماهانه 8 تا 9 میلیارد تومان برای پرداخت خسارت به بیمه شدگان هزینه می شود، این درحالی است که سالانه حدود 100 میلیارد تومان هزینه پرداخت خسارت خواهد بود.
فرادید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۵    
محسنی بندپی از توزیع بسته حمایتی تامین اجتماعی خبر داد. به گفته او سازمان هدفمندی یارانه ها، اعتبار مورد نیاز برای بسته حمایتی بیمه شدگان تأمین اجتماعی با حقوق کمتر از 3 میلیون تومان را اختصاص داده و بسته حمایتی مستمری بگیران را نیز ما پرداخت می کنیم ...
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۷    
سید محمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان از رشد 30 درصدی بیمه شدگان زنان خانه دار استان خبر داد. به گزارش خوزنیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ...
ایستا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۰    
ایستانیوز:رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه بازنشستگان و بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی طی یک هفته دیگر بسته حمایتی خود را دریافت می کنند، گفت: بهزیستی مسئول نظارت بر عملکرد مراکز ماده 16 است.