چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۵:۴۳Dec 2018 19

جدیدترین‌های «پلیس راهنمایی ورانندگی»

روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۷    
به ناز مقدسی روزنامه نگار سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی ناجا از احتمال افزایش نرخ جرایم راهنمایی ورانندگی خبر داده است. برابر قانون هر 3 سال یکبار نرخ جرایم رانندگی با هماهنگی وزرای کشور، مسکن راه و شهرسازی، دادگستری و فرمانده ناجا افزایش پیدا می کند ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور های مواصلاتی کشور راتشریح کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۵    
پلیس راهنمایی ورانندگی نیروی انتظامی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور های مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- پلیس راهنمایی ورانندگی نیروی انتظامی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور های مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۲    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان اصفهان گفت: طرح جریمه ورود به محدوده زوج وفرد، جلوگیری ازورود خودروهای آلاینده، دودزا و فاقد معاینه فنی به دنبال افزایش آلودگی هوای اصفهان تشدید می شود.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت تردد خودرو های عادی در خطوط ویژه خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۱    
نکاتی در خصوص عابران پیاده و سوانح رانندگی در شب رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان نکاتی در خصوص عابران پیاده و سوانح رانندگی در شب هشدار داد .
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۶    
رییس پلیس راهنمایی ورانندگی استان همدان دلایل تاخیردرصدورگواهینامه رانندگی رابیان کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی ورانندگی نیروی انتظامی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۴    
روز گذشته دو اقدام جالب دو نفر از روحانیون مورد توجه سایت های خبری و کاربران اجتماعی قرار گرفت. اولی نامه تشکر امام جمعه بهاباد به علت جریمه شدن توسط پلیس راهنمایی ورانندگی بود ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ گفت: رانندگان در شرایط جوی و نامساعد در فصول پائیز و زمستان نکات ایمنی را رعایت کنند تا دچار سوانح رانندگی نشوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۱    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان گفت: ارائه خدمات شماره گذاری در مرکز تعویض پلاک منطقه آزاد فقط در روزهای زوج صورت می پذیرد.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۳    
جانشین معاونت اجتماعی وفرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ مواردنقص معاینه فنی وسایل نقلیه راتشریح کردوگفت:دودزا بودن،تولیدصدای ناهنجار،نقص درسیستم روشنایی ازجمله این نقص هاست.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- جانشین معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی ورانندگی تهران گفت:رانندگان در روز های بارانی با خودروی چراغ روشن تردد کنند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت:با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن شنبه 19 برگزار خواهد شد یکی از مسائل مهم این بازی مسائل ترافیکی است که به هرحال عده زیادی برای حضور در ورشگاه عزمیت می کنند وهمچنین بار برگشت قابل توجهی را خواهیم داشت ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۲    
به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسن قیصری روز سه شنبه در گفت و گویی افزود: امسال نیز همانند سال های گذشته، شاهد حضور خیل عظیم مشتاقان و زائران برای زیارت و عزاداری به مناسبت 28 و 29 صفر در شهر مقدس قم هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۱    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی گیلان گفت: 538 جلد گواهینامه رانندگان متخلف ضبط شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۷    
مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ از رد رشوه 500 یورویی توسط افسر پلیس خبر داد. این افسر پلیس، ستوان سوم میلاد مددی، در حین گشتزنی در محور آزادگان با یک دستگاه خودروی 206 درحال ارتکاب تخلفات سرعت غیرمجاز و حرکات مارپیچ مواجه شده که در ادامه خودروی مذکور را متوقف کرده است ...
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۵    
معاون اجتماعی وفرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ درروزجهانی عصای سفید تاکیدکردکه عصای سفید به معنای تابلوی ایست برای رانندگان است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۲    
دستگیری راننده ای که مامور راهور را زیر گرفت رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان البرز جزییات ماجرای حمله به مامور راهور و پخش فیلمی دراین باره در فضای مجازی را تشریح کرد ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۲    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی خراسان رضوی گفت: با ورود بخش خصوصی به آموزش رانندگی موتورسیکلت و خودرو، هزینه های مختلفی ایجاد شده و این موضوع دیگر دست ما نیست.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ از شهروندان تهرانی درخواست کرد برای جلو گیری از ترافیک در مراسم رژه نیروهای مسلح تا پایان مراسم با ماموران با پلیس راهور همکاری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۰    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان گفت: همزمان با برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در 6 مسیر منتهی به میدان 22بهمن شهر ایلام محدویت ترافیکی اعمال می شود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۹    
سرهنگ حمد الله رحمتی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به همین منظور کارشناسان پلیس راهنمایی ورانندگی در سازمان حمل بار و مسافر شهرداری کرج مستقر شده و نسبت به ارائه مجوز به رانندگان سرویس مدارس اقدام می کنند. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۹    
سرهنگ حمدالله رحمتی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: پلیس راهنمایی ورانندگی کرج با توجه به پایین آمدن کیفیت هوا و ناسالم شدن آن برای افراد حساس اقدام به اجرای طرح تشدید برخورد با وسایل نقلیه آلاینده می کند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۴    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی خراسان رضوی با اشاره به کاهش آمار تصادفات و تلفات در استان، گفت: موتورسواران و عابران پیاده بیش ترین سهم جان باختگان را دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۹    
رییس پلیس راهنمایی ورانندگی از راه اندازی پلیس دوچرخه سوار در تهران خبر داد.
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۱    
وقتی پلیس راهنمایی ورانندگی پلیس انتظامی را جریمه می کند
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۱    
کرج - ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در مناطقی از شهر کرج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۹    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان ایلام ازشروع فعالیت سامانه ارسال پیامک به مالکان وسایل نقلیه که توسط سامانه متحرک ثبت تخلفات جریمه می شوند، خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۸    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان اردبیل از کاهش 50 درصدی تصادفات فوتی در معابر شهری خبر داد.
پیام آشنا البرز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت که در اجرای طرح انضباط اجتماعی، خودروهای دارای پلاک مخدوش و غیر استاندارد در این استان توقیف می شود. سرهنگ غلامعلی شرق روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۵:۴۰    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان همدان گفت: حمل حیوانات مینیاتوری با خودروهای شخصی ممنوع است ودرصورت مشاهده برخورد قانونی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۱    
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی ورانندگی ناجا اعلام کرد:موج نخست سفرهای تابستانی عصر دیروز آغاز و طبق پیش بینی ها موج دوم این سفرها پس از اقامه نماز عید سعید فطر آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۶:۱۰    
هدف این پژوهش شناسایی عوامل موثر بر ارتقاء فرهنگ و هویت کاری در بین کارکنان پلیس راهور ناجا با استفاده از مدل اجیل پارسونز می باشد.
پلیس   ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲    
گروه استان ها - گلستان - جانشین فرماندهی انتظامی استان در بازدید از پلیس راهور استان با بیان اینکه با فرهنگ سازی و آموزش دقیق قوانین و مقررات راهنمایی می توان از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری کرد، گفت: انضباط بخشی و فرهنگ سازی 2 رسالت مهم پلیس در جامعه است.
برترین ها   ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۱    
خبرگزاری ایسنا: روسیه به جهت کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی خدمات راهنمایی و رانندگی با تعدیل 20 درصدی نیروهای خود شمار آنان را به 871 هزار نفر رساند. ...
املش ما   ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۰    
شهردار املش از آغاز ساخت سایبان پلیس راهنمایی ورانندگی درمیدان شهدای این شهر خبر داد.
اطلاعات روز   ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۱۵    
با تصمیم فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ سردار مهماندار جایگزین سردار تیمور حسینی در پلیس راهور تهران بزرگ می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۰    
پلیس آبادان چند راننده تریلی را که در یک اقدام زشت به سوی مامور پلیس راهنمایی و رانندگی حمله کرده ، در یک عملیات ضربتی بازداشت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۷    
کرج-ایرنا-رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان البرز گفت :به منظور ایجاد امنیت و روان سازی ترافیکی در ایام ماه محرم ،مسئولان هیات های مذهبی ضمن رعایت قوانین با ماموران پلیس همکاری لازم را داشته باشند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۵    
سرهنگ اسماعیل خوشوقت رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران اظهارکرد: پلیس طی چند سال رویکرد فرهنگی را مد نظر قرار داده است،که بسیارمثمر ثمر واقع شده است وخصوصا نتیجه آن درکاهش تصادفات محسوس بوده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۸    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف از عهده پلیس راهنمایی و رانندگی خارج است، گفت: دربسیاری شرایط درمقابل دید ماموران راهنمایی ورانندگی موتورسیکلت سواران اقدام به تخلف می کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۴:۲۵    
پس از اینکه چندی پیش تروریست های داعش در سوریه با منتشر کردن تصاویری از شروع به کار پلیس راهنمایی و رانندگی این گروه خبر دادند حالا گروه تروریستی جیش الاسلام با منتشر کردن تصاویری از افتتاح پلیس راهنمایی و رانندگی این گروه در غوطه شرقی خبر دادند و از مردم منطقه درخواست کردند که به بهترین نحو ممکن ...
شبستان   ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان از نظارت ویژه نیروی های پلیس در راه های استان طی تعطیلات نوروزی خبرداد.