دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۳:۱۴Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «پلیس راهنمایی ورانندگی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۱    
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی ورانندگی ناجا اعلام کرد:موج نخست سفرهای تابستانی عصر دیروز آغاز و طبق پیش بینی ها موج دوم این سفرها پس از اقامه نماز عید سعید فطر آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۶:۱۰    
هدف این پژوهش شناسایی عوامل موثر بر ارتقاء فرهنگ و هویت کاری در بین کارکنان پلیس راهور ناجا با استفاده از مدل اجیل پارسونز می باشد.
پلیس   ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲    
گروه استان ها - گلستان - جانشین فرماندهی انتظامی استان در بازدید از پلیس راهور استان با بیان اینکه با فرهنگ سازی و آموزش دقیق قوانین و مقررات راهنمایی می توان از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری کرد، گفت: انضباط بخشی و فرهنگ سازی 2 رسالت مهم پلیس در جامعه است.
برترین ها   ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۱    
خبرگزاری ایسنا: روسیه به جهت کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی خدمات راهنمایی و رانندگی با تعدیل 20 درصدی نیروهای خود شمار آنان را به 871 هزار نفر رساند. ...
املش ما   ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۰    
شهردار املش از آغاز ساخت سایبان پلیس راهنمایی ورانندگی درمیدان شهدای این شهر خبر داد.
اطلاعات روز   ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۱۵    
با تصمیم فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ سردار مهماندار جایگزین سردار تیمور حسینی در پلیس راهور تهران بزرگ می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۰    
پلیس آبادان چند راننده تریلی را که در یک اقدام زشت به سوی مامور پلیس راهنمایی و رانندگی حمله کرده ، در یک عملیات ضربتی بازداشت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۷    
کرج-ایرنا-رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان البرز گفت :به منظور ایجاد امنیت و روان سازی ترافیکی در ایام ماه محرم ،مسئولان هیات های مذهبی ضمن رعایت قوانین با ماموران پلیس همکاری لازم را داشته باشند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۵    
سرهنگ اسماعیل خوشوقت رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران اظهارکرد: پلیس طی چند سال رویکرد فرهنگی را مد نظر قرار داده است،که بسیارمثمر ثمر واقع شده است وخصوصا نتیجه آن درکاهش تصادفات محسوس بوده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۸    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف از عهده پلیس راهنمایی و رانندگی خارج است، گفت: دربسیاری شرایط درمقابل دید ماموران راهنمایی ورانندگی موتورسیکلت سواران اقدام به تخلف می کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۴:۲۵    
پس از اینکه چندی پیش تروریست های داعش در سوریه با منتشر کردن تصاویری از شروع به کار پلیس راهنمایی و رانندگی این گروه خبر دادند حالا گروه تروریستی جیش الاسلام با منتشر کردن تصاویری از افتتاح پلیس راهنمایی و رانندگی این گروه در غوطه شرقی خبر دادند و از مردم منطقه درخواست کردند که به بهترین نحو ممکن ...
شبستان   ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان از نظارت ویژه نیروی های پلیس در راه های استان طی تعطیلات نوروزی خبرداد.