دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۳:۱۴Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «حقوق بازنشستگان کشوری»

اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۱:۰۲    
حداقل حقوق پرداختی به بازنشستگان کشوری با 30 سال سابقه خدمت امسال یک میلیون و 200 هزار تومان است. ( منبع )
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۱:۲۵    
پرداخت مابه التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی های سهام عدالت، گسترش تعاونی های کوچک و اختصاص 3000 میلیارد تومان اعتبار به طرح اشتغال روستایی از مهمترین عناوین خبری این هفته در حوزه کار و تعاون بود.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۱    
ساعت 24-جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در گفت و گو با ایران ، با بیان اینکه از مشکلات و وضعیت معیشتی بازنشستگان اطلاع کافی دارم گفت: رویکرد صندوق بازنشستگی کشوری همسو با سیاست های دولت دوازدهم در جهت ارتقا و بهبود معیشت بازنشستگان است و خوشبختانه با حمایت ویژه وزیر تعاون ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۰    
ایلنا : مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری پیش از عید سعید فطر، اعلام کرد: حقوق بازنشستگان فرهیخته این صندوق براساس احکام جدید سال 1397 که دیروز (سه شنبه) صادر شده، پرداخت می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۰    
مابه التفاوت مربوط به ماه های فروردین و اردیبهشت سال جاری با حقوق خردادماه پرداخت خواهد شد
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- حوزه امنیتی و دفاعی کشور در طول هفته جاری، اخبار گوناگونی داشت که جزئیات آن پیشتر منتشر شده است. مهمترین اخبار این حوزه را مرور می کنیم.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۱    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره عدم افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری طی دو ماه ابتدایی سال 97 گفت: این افزایش حقوق خودش را از انتهای بُرج 3 یا 4 سال نشان می دهد و اگر در آن زمان این افزایش صورت نگرفته باشد، مجددا در مجلس این موضوع را پیگیری می کنیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۷    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان مشمول صندوق بازنشستگی کشوری با حقوق ماه آینده پرداخت می شود . به گزارش ایلنا ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۶    
جمشید تقی زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: حقوق اردیبهشت ماه بازنشستگان مشمول صندوق بازنشستگی کشوری دیروز به حساب این افراد واریز شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۶    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: حقوق اردیبهشت ماه بازنشستگان مشمول صندوق بازنشستگی کشوری عصر امروز (یکشنبه) به حساب این افراد واریز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۹    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با توجه به ابلاغ مصوبه هیات وزیران در خصوص چگونگی افزایش حقوق بازنشستگان در سال 97، صندوق بازنشستگی کشوری آمادگی دارد بلافاصله پس از ابلاغ جداول افزایش امتیازات توسط سازمان های برنامه و بودجه و اداری و استخدامی کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۷    
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از یکسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری با کمک دولت خبر داد.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۲:۵۹    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: 3400 میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته شده است. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از ایسنا، جمشید تقی زاده در جلسه بررسی مشکلات بازنشستگان بروجرد، اظهار داشت: وزارت تعاون ...
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : رفع فقر مطلق و اشتغال فراگیر دو هدف اصلی ما بود، طرح بیمه همگانی و بیمه سلامت یک بالش در وزارت ما بود. کارگرانی که هیچ بیمه ای نداشتند در این وزارتخانه بیمه شدند. طرح بیمه سلامت را ادامه دادیم. بخش بیمه شدن فقیر و فقرای شهری از افتخارات خود می دانم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۳    
ایلنا : مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق اسفندماه بازنشستگان این صندوق خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۳    
در اینفوگرافیک زیر مقایسه نرخ تورم با میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری را از سال 1386 تا 1396 مشاهده می کنید.
ایرنا   ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۶    
تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری که کمتر از دو میلیون تومان دریافت می کنند، افزایش یابد.
خانه ملت   ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۳    
نماینده مردم نور در مجلس با بیان اینکه همترازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی الزامی است، گفت: آقای روحانی؛ نگذارید فاجعه دریاچه ارومیه در خزر تکرار شود.
ایسنا   ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۴    
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی خواستار افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری و فرهنگیان در بودجه سال آینده شد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۸:۴۱    
معاون اداری مالی صندوق بازنشستگی کشوری ضمن بیان اینکه متوسط پرداختی ما به بازنشستگان یک میلیون و 750 هزار تومان است گفت: سرانه بیمه تکمیلی در سال قبل 24 هزار تومان بود که امسال به 26500 تومان رسید در حالی که باید بیش از این نرخ سرانه اختصاص می یافت.
ایلنا   ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۹    
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری، از پیشنهاد 4 هزار میلیارد تومانی این صندوق برای ترمیم حقوق بازنشستگان تحت پوشش در سال آینده خبر داد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۳    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، ترابی در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ با اظهار اینکه 564 پرسنل در سراسر کشور عهده دار خدمت به یک میلیون و 375 هزار بازنشسته می باشند اظهار کرد: از یک میلیون و 50 هزار شاغل اخذ کسورات داریم. وی اضافه کرد: [...]
ایسنا   ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۳    
معاون اداری مالی صندوق بازنشستگی کشوری ضمن بیان اینکه متوسط پرداختی ما به بازنشستگان یک میلیون و 750 هزار تومان است گفت: سرانه بیمه تکمیلی در سال قبل 24 هزار تومان بود که امسال به 26500 تومان رسید در حالی که باید بیش از این نرخ سرانه اختصاص می یافت.
دانا   ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۶    
عضو فراکسیون امید و کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت صندوق های مهم کشوری و لشکری را تشریح کرد.
جام جم   ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۱۵:۳۲    
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: حقوق آذرماه بازنشستگان، عصر امروز (29 آذر) پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۲    
127 نفر از نمایندگان در نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار اجرای ماده 30 قانون برنامه ششم توسعه در مناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری شدند.
ایلنا   ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۶    
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد که ترمیم حقوق بازنشستگان کشوری یکی از اولویت های مهم این صندوق است.
میزان   ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: افزایش حداقل حقوق و اجرای طرح پلکانی یکی از سیاست های موفق دولت در سال های اخیر بوده و در سال 97 نیز ادامه خواهد داشت.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: افزایش حداقل حقوق و اجرای طرح پلکانی یکی از سیاست های موفق دولت در سال های اخیر بوده و در سال 97 نیز ادامه خواهد داشت. ...
آنا   ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۲    
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری به تشکیل شورای سالمندان و خانه های امید اشاره کرد و گفت: شیب افزایش حقوق ها در سال های آتی به گونه ای خواهد بود که تلاش می کنیم افت حقوق در سال های گذشته را جبران کنیم.