دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۳:۱۵Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «کرزی»

میزان   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۲:۵۹    
خبرگزاری میزان- حامد کرزی رئیس جمهور پیشین افغانستان، نگرانی شدیدش را از آغاز مجدد درگیری ها میان نیروهای امنیتی و اعضای طالبان در نقاط مختلف کشور، ابراز میدارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۴    
رئیس جمهور سابق افغانستان که میزبان اشرف غنی شد، از آتش بس دولت افغانستان حمایت می کند و حاضر است تا از طریق یک روند ملی به دولت افغانستان برای برقراری صلح کمک کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۵    
رئیس جمهور پیشین افغانستان، نامزدی خود در انتخابات آینده ریاست جمهوری افغانستان را رد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۱    
رئیس جمهور سابق افغانستان در نشستی در آلمان گفت که برای حل بحران کشورش باید دور سوم اجلاس بن نیز برگزار شود تا کشورهای جهان و منطقه عدم مداخله در امور داخلی افغانستان را تضمین کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۵    
حامد کرزی رئیس جمهور سابق افغانستان در یک مصاحبه احتمال نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده این کشور را رد نکرد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۵    
درحالی که حامد کرزی بارها نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان را رد کرده اما به تازگی در گفتگو با اشپیگل آلمان گفته است که پیشنهاد نامزدی در انتخابات را رد نمی کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۰    
رئیس جمهور سابق افغانستان گفت: تنها راه برون رفت از بحران کنونی و شرایط جنگ راهکار سیاسی است که حتی طالبان نیز می تواند در این توافق صلح حضور داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۰    
رئیس جمهور سابق افغانستان با تاکید بر اینکه آمریکا همواره می دانست که پاکستان پناهگاه امنی برای طالبان در افغانستان است به حمایت های نظامی واشنگتن از این کشور انتقاد وارد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ - ۰۹:۴۰    
حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین افغانستان و عبدالرب رسول سیاف، از رهبران پرنفوذ جهادی با رهبران ائتلاف بزرگ ملی به مذکره پرداختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۷    
رئیس جمهور سابق افغانستان و رئیس شورای حراست ثبات این کشور در سفر به ترکیه با اعضای ائتلاف بزرگ ملی افغانستان دیدار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۰:۵۲    
رئیس جمهور سابق افغانستان در دیدار با 28 نماینده از احزاب سیاسی این کشور از طرح تغییر نظام انتخابات پارلمانی افغانستان و تصویب طرح رای قابل انتقال حمایت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۶    
رئیس جمهور سابق افغانستان اعلام کرد: آمریکا نمی تواند از طریق عملیات های نظامی، بمباران و تخریب منازل غیرنظامیان افغان به اهدافش در این کشور دست یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۵    
جان بس، سفیر ایالات متحده آمریکا در کابل روز گذشته با حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین افغانستان دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۳    
رئیس جمهور سابق افغانستان در واکنش به افزایش ناامنی ها و حمله اخیر داعش از آمریکا خواسته تا برای تحقق اهداف خود افغانستان را به میدان تقابل قدرت های جهانی و منطقه ای بیش از این تبدیل نکند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۱    
رئیس جمهور سابق افغانستان در واکنش به کشتار غیرنظامیان افغان در حملات هوایی آمریکا از واشنگتن خواست تا به عنوان جنگ با تروریسم بمباران خانه ها و غیرنظامیان افغان را متوقف کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۴    
رئیس جمهور سابق افغانستان با انتقاد شدید از آمریکا گفت: ایالات متحده باید افغانستان را به حال خود بگذارد و از کشتار غیر نظامیان دست بردارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۵    
رئیس جمهور پیشین افغانستان اعلام کرد که وی علاقه ای برای بازگشت به قدرت ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۵    
حامد کرزی ، رئیس جمهور پیشین افغانستان با انتقاد از آمریکا گفت: نفوذ داعش در افغانستان در حضور آمریکا پرسش برانگیز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۸    
رئیس جمهور سابق افغانستان اعلام کرد که حمله اخیر گروه تروریستی داعش در کابل نشان داد که استراتژی جدید آمریکا برای مهار تروریسم موثر نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۱    
رئیس جمهور پیشین افغانستان حمله تروریستی روز گذشته در غرب کابل را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۶    
رئیس جمهور سابق افغانستان اعلام کرد که کشورهایی مانند آمریکا و انگلیس که در 17 سال گذشته کشتار مردم افغانستان را در کارنامه خود دارند هرگز نمی توانند در مبارزه با تروریسم به افغانستان کمک کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۸    
رئیس جمهور سابق افغانستان اعلام کرد که شیوه کار نیروهای خارجی در کشورش با شکست روبر شده و فعالیت گروه تروریستی داعش نیز در حضور آمریکا در افغانستان گسترش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۷    
حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین افغانستان امروز (یکشنبه 21 حمل) جهت شرکت در هفتمین کنفرانس امنیت بین المللی مسکو راهی روسیه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۲    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از کابل ؛ رییس جمهور سابق افغانستان کابل را به مقصد مسکو ترک کرد. حامد کرزی از طریق رسانه های اجتماعی هدف از این سفر را شرکت در هفتمین کنفرانس امنیتی مسکو اعلام کرد و افزود: در این سفر با شماری از مقامات بلندپایه روسیه نیز دیدار و گفتگو خواهد کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۵    
در حالی که دوره کاری حکومت وحدت ملی رو به پایان است حامدکرزی رئیس جمهوری سابق افغانستان نیز با حضور در نشست جریان اپوزیسیون دولت در کابل از طرح وفاق ملی اعلام حمایت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۷    
رئیس جمهور سابق افغانستان هشدار داد بیگانگان برای ایجاد تفرقه بین مردم افغانستان تلاش می کنند و ما نباید شکار توطئه آنها شویم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۷    
رئیس جمهور سابق افغانستان با تاکید بر برگزاری لویه جرگه برای بهبود وضعیت این کشور اظهار داشت آمریکا از برگزاری لویه جرگه ترس دارد، زیرا مردم در این نشست به احتمال بسیار با ادامه حضور نظامیان خارجی مخالفت خواهند کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۵    
رئیس جمهور سابق افغانستان اعلام کرد نیروهای آمریکایی در افغانستان برای مبارزه با تروریسم نه بلکه به خاطر رقبای منطقه ای واشنگتن در افغانستان حضور دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۴    
رئیس جمهور سابق افغانستان اعلام کرد واشنگتن به خوبی از سیاست پاکستان در قبال افغانستان آگاه است اما با چشم پوشی از اقدامات این کشور، در کشتار مردم افغانستان مقصر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۰    
حامد کرزی ، رئیس جمهور پیشین افغانستان حمله تروریستی روز گذشته در کابل را محکوم کرد.