سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۰۵:۲۵Oct 2018 16

جدیدترین خبرهای «رئیس سازمان حفاظت محیط زیست»

روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۵    
خبر آنلاین: عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نشست کارگروه احیای تالاب هامون و مقابله با گرد و غبار سیستان و بلوچستان گفت: مردم باید قبول کنند که هامون دیگر آن هامون پر آب سال های گذشته نخواهد بود و هیچ وقت این اتفاق نمی افتد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۹    
به گزارش ایرنا، دیگر رمقی در جان خشکیده هامون باقی نمانده بازدید مسئولان عالی رتبه کشوری از این تالاب بین المللی، فایده ای جز روبرو شدن مرکز نشینان با مشکلات مرزنشینان ندارد و در واقع نوش دارو بعد از مرگ سهراب است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۱    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در زاهدان با تاکید بر صرفه جویی در مصرف آب، گفت: کشور درگیر مشکل خشکسالی است که بدترین آن در سیستان و بلوچستان رخ داده است.
استانداری سیستان بلوچستان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۱    
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ سید دانیال محبی استاندار در کارگروه احیای تالاب هامون و مقابله با گرد و غبار سیستان و بلوچستان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور برگزار شد ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۷    
به گزارش ایرنا سید دانیال محبی یکشنبه شب در نشست کارگروه تالاب هامون و مقابله با ریزگردهای سیستان و بلوچستان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در زاهدان برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۹    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مردم باید قبول کنند که هامون دیگر آن هامون پر آب سالهای گذشته نخواهد بود و این اتفاق هیچ زمان نمی افتد .
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۲    
زاهدان- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر صرفه جویی در مصرف آب گفت: هیچ راهی بجز جلوگیری از اسراف و کم کردن مصرف آب در کشور نداریم.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: احیای تالاب هامون در کوتاه مدت از اولویت های کاری سازمان حفاظت محیط زیست بوده و باتوجه به ادامه روند خشکسالی در منطقه و کاهش ورودی آب به تالاب هامون و وابستگی ورود آب از آنسوی مرزهای کشور، احیای تالاب هامون از طرف دولت بصورت ویژه پیگیری می شود.
دانا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۸    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: مردم باید بپذیرند که نحوه زندگی 30 سال گذشته آنان قابلیت تکرار ندارد و با شرایط جدید و تغییر اقلیم زندگی خود را وفق دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۶    
زاهدان - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: احیای تالاب بین المللی هامون نیازمند تنظیم یک ساختار و همچنین سند ملی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۰    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در سیستان و بلوچستان گفت : معیشت مردم منطقه سیستان جدا از تالاب بین المللی هامون نیست.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۹    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اجرای برنامه های احیای تالاب هامون در کوتاه مدت از اولویت های کاری سازمان حفاظت محیط زیست است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۲    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت:برنامه احیای تالاب هامون در کوتاه مدت از اولویت های کاری سازمان حفاظت محیط زیست است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۹    
به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی؛ نشست مشترک رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با جمعی از مدیران جهاد دانشگاهی، شنبه، 21 مهرماه با حضور عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، مهدی کاظمی خالدی ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۸    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: فرهنگ سازی برای اصلاح الگوی مصرف مسلمأ بهترین کاری است که می توانیم در این بحران انجام دهیم و این امر محقق نمی شود مگر اینکه از ارتقای سطح آگاهی های عمومی مردم استفاده کنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۵    
جمعی از منتقدان شکارفروشی در نامه ای سرگشاده خطاب به دادستان کل کشور اعلام کردند: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست که به گفته خود با مقوله محیط زیست طبیعی ناآشناست، مدیریت این حوزه را به این مشاوران شکاردوست که فاقد تحصیلات و دانش محیط زیستی هستند سپرده است.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۵    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ایران تنها کشوری است که رشد شدت انرژی داشته و تولید کربن از تولید ناخالص داخلی بیشتر بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۱    
تهران - ایرنا- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست می گوید: تولید کربن در ایران از سال 1990 تا سال 2012 از 283 میلیون تن به 730 میلیون تن افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۱    
ایرنا - تهران - سومین همایش بین المللی انرژی های تجدید پذیر امروز سه شنبه با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو و عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد. * 19 * 6 *
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۵    
به گزارش تیترشهر : سومین همایش دو روزه بین المللی انرژی های تجدید پذیر صبح امروز سه شنبه 17 مهرماه با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو و عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مرکز همایش های صدا و سیما آغاز به کار کرد.
دولت   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۵    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دیدار با استاندار لرستان گفت: رعایت مسائل زیست محیطی در اجرای طرح های عمرانی ضرورت دارد. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، سید موسی خادمی استاندار لرستان با عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دیدار کرد . ...
استانداری سیستان بلوچستان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۷    
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محبی استاندار سیستان و بلوچستان در راستای پیگیری مشکلات زیست محیطی منطقه سیستان نشستی با کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور داشت. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۷:۴۷    
هفته نامه سیروان در شماره 1004 روز شنبه 14 مهر مطلبی از علی اکبر عامری فر کارشناس بازنشسته محیط زیست کردستان خطاب به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست منتشر کرده که در آن خواستار توجه بیشتر به کارشناسان محیط زیست در نجات بخشی تالاب زریبار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۷:۳۴    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: لازم است نهایت تلاش برای جلوگیری از تخریب بیشتر محیط زیست به کار گرفته شود تا در مسیر توسعه پایدار حرکت کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۲۲:۳۵    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه شعارهای حوزه محیط زیست باید به گونه ای طراحی شود که قابلیت اجرا داشته باشد، گفت: حکومت باید شغل ایجاد کند، پس نمی توانیم کارخانه ها را تعطیل کنیم. اگر استانداردهای محیط زیستی بخواهد اعمال شود، باید 80 درصد صنایع را تعطیل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۰۰:۲۶    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حکمی فرهاد قلی نژاد را به عنوان سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر منصوب کرد.
صبحگان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۲    
عیسی کلانتری قبلا گفته بود: مردم عسلویه یا باید بمیرند، یا جابه جا شوند و یا صنعت گاز و پتروشیمی ما باید تعطیل شود. عسلویه اگرچه پایتخت انرژی قلمداد می شود، اما رفتارهای غیراصولی باعث شده تا آلودگی از زمین و هوای آن بیرون بزند و ساکنین با امراض و مشکلاتی مواجه باشند. ...
گفتارنو   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۲    
در شرایطی که کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور بر وجود آب مازاد در کارون اصرار دارد و می کوشد با اتکا به این موضوع، اجرای طرح های انتقال آب در بالادست کارون را موجه نشان دهد ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۰    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه استانداردهای زیست محیطی ایران با مجامع بین المللی تفاوت زیادی دارد، گفت: اگر ما بخواهیم در ایران تمام استانداردها را مطابق با استاندارهای بین المللی رعایت کنیم باید همه صنایع تعطیل شوند.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۲:۵۲    
سرویس شهرستانها: 24 درصد از 40 درصد مقرر شده طرح کاهش مصرف آب در اراضی کشاورزی اطراف دریاچه ارومیه برای نجات این دریاچه اجرایی شده است. عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان این خبر در سنندج ...