دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۳:۰۰Jun 2018 18
 

جدیدترین خبرهای «رئیس سازمان حفاظت محیط زیست»

برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۵    
اعتماد آنلاین: چند هفته پیش معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور که سابقه چندین ساله به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دارد، درباره پرونده بازداشتی های محیط زیست، گفت که این پرونده به زودی بسته می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۳    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بهره مندی از پتانسیل سازمان های مردم نهاد برای اجرایی شدن سیاست های زیست محیطی در بطن جامعه و ترویج آن را یک روزنه امید دانست و گفت: سمن ها باید هوشیار باشند که بازیچه اغراض سیاسی قرار نگیرند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۱    
هشتم خردادماه یعنی همین چند هفته پیش بود که میزان آلودگی هوا در مشهد رکورد زد و به شاخص بی سابقه 298 رسید؛ منشأ آلودگی و ریزگردهایی که آسمان مشهد را تیره کرده بود، گرد و غبار صحرای قره قوم در ترکمنستان و هرات در افغانستان اعلام شد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۹    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران می گوید در حال حاضر بیش از 70 درصد جمعیت کشور در معرض بی آبی قرار دارند و سرانه آب در سال جاری خورشیدی٬ از شرایط بحرانی نیز عبور کرده است . ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۹    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از استفاده بیش از سه برابری نرم جهانی مردم خراسان رضوی از آب تجدید پذیر خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یک جانبه نگری در محیط زیست سبب شده که امروز بیش از 70 درصد جمعیت کشور در معرض بی آبی قرار بگیرند و باید توجه داشت که سرانه آب در سال جاری به زیر 500 متر مکعب رسیده، حال آنکه زیر 1000 متر مکعب بحران محسوب می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۷    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در خراسان رضوی بیش از سه برابر استانداردهای بین المللی از آب استفاده می شود بنابراین توسعه فضای سبز در بلندمدت منجر به تخریب محیط زیست می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۲    
مشهد- ایرنا- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: چون در توسعه کشور به خصوص پس از انقلاب اسلامی راهبرد نداشتیم و راهبردهایمان به هم پیوسته و در راستای توسعه پایدار نبود یکی از جوامعی هستیم که محیط زیستمان به شدت در معرض فرسایش و تهدید است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۸    
مشهد- ایرنا- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: چون در توسعه کشور به خصوص پس از انقلاب اسلامی راهبرد نداشتیم و راهبردهایمان به هم پیوسته و در راستای توسعه پایدار نبود یکی از جوامعی هستیم که محیط زیستمان به شدت در معرض فرسایش و تهدید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۰    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ما امروز با محیط زیستی مواجه هستیم که به شدت در معرض فرسایش و تهدید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۰    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به مشهد سفر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۵۷    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با بیان اینکه بزرگ ترین مشکل محیط زیست فقر است گفت: در امر حفاظت محیط زیست و منابع آبی فاقد استراتژی هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۵۴    
ایرنا - اراک - عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست کشور در سفر یک روزه به استان مرکزی در جمع کارکنان اداره کل محیط زیست این استان حاضر شد.وی سپس از تصفیه خانه فاضلاب اراک، تالاب میقان و شرکت املاح معدنی ایران بازدید کرد.*3*
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۵۲    
اراک - ایرنا- عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست در سفری یکروزه به اراک ضمن بازدید از تالاب میقان در کارگروه کاهش آلودگی هوای استان مرکزی شرکت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۰    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه در ایران 110 درصد از آب های زیرزمینی استفاده می کنیم، گفت: بارندگی های اخیر بهاره نیاز بلند مدت کشور را برطرف نمی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۱    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه محیط زیست با کمبود نیروی انسانی روبرو است گفت: موضوع تفویض اختیارات به استان ها در سازمان محیط زیست اجرایی شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۰    
دادستان تهران به اظهارات اخیر رئیس سازمان محیط زیست پاسخ داد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۳    
رئیس سازمان محیط زیست از تصمیم دولت برای حمایت از گیاهان به عنوان منابع ژنتیکی محیط زیست خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۷    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از همراهی استاندار تهران در پیشبرد برنامه های منسجم و حفظ محیط زیست در استان قدردانی کرد.
دولت   ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۶    
دبیر ستاد احیای دریاچه ارومیه در پانزدهمین جلسه کمیته راهبردی ستاد احیای دریاچه ارومیه که امروز در کتابخانه مرکزی دانشگاه شریف برگزار شد، گفت: دولت چیزی تصویب می کند اما در عمل دستگاه استانی هرچه که خواست انجام می دهد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۸    
گرگان - ایرنا - عیسی کلانتری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور که صبح امروز (پنجشنبه) وارد استان گلستان شده بود، پس از انجام برنامه های خود، شامگاه امروز از طریق فرودگاه بین المللی گرگان، این استان را به مقصد تهران ترک کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۲    
گرگان - ایرنا - عیسی کلانتری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور صبح روز پنجشنبه وارد استان گلستان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۰:۵۱    
رئیس سازمان محیط زیست در واکنش به فیلم منتشر شده در فضای مجازی در خصوص شکار دو قوچ توسط شکارچیان غیرمجاز، اظهار کرد: طبق قانون باید با این افراد برخورد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۵    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ما نباید به دنبال تقسیم فقر در کشور باشیم و همه باید کمک کنیم اشتغال مولد را از طریق تعاونی ها افزایش دهیم.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۸    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پاسخ به درخواست استعفای معاون آموزش و پژوهش این سازمان اعلام کرد: ناچارا استعفای شما را پذیرفتم. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از روزنامه شرق و بر اساس خبری که در کانال تلگرامی سازمان حفاظت محیط زیست منتشر شده ...
تجارت امروز   ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۷    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پاسخ به درخواست استعفای کاوه مدنی از معاونت آموزش و پژوهش و سرپرستی بخش بین الملل این سازمان نوشت: با تاثر و اندوه فراوان به دلیل عدم رضایت والدین گرانقدرتان که خود سال ها در خدمت صنعت آب و برق کشور بودند، برای ادامه خدمت در سازمان حفاظت محیط زیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۱:۱۷    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با استعفای کاوه مدنی معاون آموزش و پژوهش و سرپرست مرکز امور بین الملل این سازمان موافقت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۱    
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به این که دریاچه ارومیه قابل احیا است، گفت: البته باید عزم ملی برای احیای آن وجود داشته باشد و تمام شرایط از جمله شرایط اعتباری برای احیا فراهم شود.
بیتوته   ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۰:۵۳    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه فقر، نخستین تهدید برای محیط زیست در تمام دنیا است، تاکید کرد: تمرکز قدرت و اختیارات در تهران یکی از آفات محیط زیست کشور بود.
مرور نیوز   ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۴    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی آب گفت: مردم به ویژه کشاورزان باید بدانند که چگونه با کم آبی زندگی کنند.