چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۸:۴۱Aug 2018 15

جدیدترین خبرهای «رئیس سازمان حفاظت محیط زیست»

ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه بارورسازی ابرها هیچ تاثیری بر افزایش بارش های کشور ندارد، گفت: بارورسازی ابرها صرفا جنبه تبلیغاتی و روانی دارد. سازمان هواشناسی به عنوان مرجع این موضوع بارها اعلام کرده که تاثیر مثبتی در وضعیت بارشی کشور ندارد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اهداف کوتاه مدت، سیاست گذاری ها و تصمیم گیری های جزیره ای در مورد محیط زیست کشور گفت: محیط زیست ارثیه پدری نیست و باید این امانت را برای نسل های آینده حفظ کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۲    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اقدام شهرداری تبریز در ساخت دریاچه مصنوعی غیرقانونی بود و استاندار آذربایجان شرقی باید جلوی ساخت دریاچه مصنوعی را بگیرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۵    
مردم نیوز : به نقل از خانه ملت، محمدرضا عارف در نشست مشترک مجمع نمایندگان استان تهران با عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست که عصر امروز (دوشنبه ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۰    
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سلامتی ورزشکاران برای همه به خصوص این سازمان اهمیت دارد و سعی می شود با کاهش آلودگی هوا در بعضی از ماه های سال از حربه تعطیلی مدارس و مسابقات استفاده نشود.
دولت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۷    
به گفته رئیس سازمان محیط زیست صدها پروژه در کشور به دلیل نداشتن مطالعات زیست محیطی مغفول مانده است که برای مثال می توان به 100 میلیارد دلار اختصاص یافته به ریزگردهای خوزستان اشاره کرد که تا برنامه ای برای این طرح ارائه نشود تخصیص نخواهد یافت . ...
دولت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۷    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز دوشنبه (22 مردادماه) درخبرگزاری جمهوری اسلامی حضور یافت و از بخش های مختلف آن بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از محیط زیست، عیسی کلانتری در بدو ورود با سیدضیاء هاشمی مدیرعامل ایرنا، دیدار و گفت و گو کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۰    
ایرنا-تهران- عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز دوشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور یافت و با سیدضیاء هاشمی مدیرعامل ایرنا دیدار و سپس از بخش های مختلف آن بازدید کرد.*11*
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۲    
شیراز - ایرنا - عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در سفر یک روزه به شیراز، ماموریت گام نهادن در مسیر احیای تالابها را متوجه مدیران و دانشگاه های استان فارس دانست و گام های عملی در این زمینه را موکول به ارائه برنامه جامع برای احیای تالابها کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۱    
شیراز - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در سفر یک روزه به شیراز، ماموریت گام نهادن در مسیر احیای تالابها را متوجه مدیران و دانشگاه های استان فارس دانست و گام های عملی در این زمینه را موکول به ارائه برنامه جامع برای احیای تالابها کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۷    
تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز دوشنبه (22 مردادماه ) در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) حضور یافت و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۷    
عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست : "ایران تنها کشوری است که بیش از 100 درصد آب های تجدیدپذیرش را مصرف می کند"
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۱    
شیراز- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هیچ یک از طرح های عمرانی و اجرایی فاقد مطالعه و پیوست زیست محیطی، مجوز نمی گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۷:۴۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: مشکل کشور زیاد مصرف کردن آب است به طوری که بالای 100 درصد از آب استفاده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۰۷    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خواستار تهیه و تدوین طرح مطالعاتی احیای دریاچه بختگان با محوریت دانشگاه شیراز شد و گفت: در صورت ارائه نشدن برنامه ریالی در این باره هزینه نخواهیم کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۰    
21 مرداد ماه 97 طی حکمی از سوی عیسی کلانتری ؛ معاون رئیس جمهورو رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور ، حسین آب سالان به عنوان مدیر کل حفاظت محیط زیست استان زنجان منصوب شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۲    
شیراز - ایرنا - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: تجربه احیای دریاچه ارومیه بر اساس اولویت احیای تالاب ها کلید خورد و این الگو برای تالاب بختگان و سایر تالاب ها هم کاربردی و قابل استفاده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۲۶    
شیراز - ایرنا - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تجربه احیای دریاچه ارومیه بر اساس اولویت احیای تالاب ها کلید خورد و این الگو برای تالاب بختگان و سایر تالاب ها هم کاربردی و قابل استفاده است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۴    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اگر بخواهیم به دستورات رهبر معظم انقلاب درباره محیط زیست عمل کنیم، باید همین امروز برنامه ششم توسعه ای که از سوی مجلس به تصویب رسیده است را پاره کنیم. بی تردید اگر بخواهیم به قانون عمل کنیم باید بیش از 80 درصد از صنایع از جمله صنایع گاز و نفت تعطیل شوند ...
دولت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۷    
پژوهشگران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طرح"احیای تالاب انزلی به روش زیست پالایی با فناوری های بومی" را به سازمان حفاظت محیط زیست ارائه کرده اند که مورد پذیرش این سازمان قرار گرفته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۱    
مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست استان ایلام از سوی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۰    
ایسنا: عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه امروز هوا، خاک، آب، پوشش گیاهی و منابع ژنتیکی ما دچار مشکلات جدی شده اند،گفت: محیط زیست امانت نسل های دیگر است. ما بدترین امانتدار بوده ایم و چیزی از این امانت را باقی نگذاشته ایم.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۳    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بی تردید صددرصد این آتش سوزی ها عمدی بوده است و مردم هویزه، سوسنگرد و اهواز باید امروز قربانی های آتش سوزی های عراق باشند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۵    
طی حکمی از سوی رئیس سازمان حفاظت زیست دولت دوازدهم، مدیرکل سابق حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام شد. به گزارش ایلنا از یاسوج ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۶    
عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه امروز هوا، خاک، آب، پوشش گیاهی و منابع ژنتیکی ما دچار مشکلات جدی شده اند، گفت: محیط زیست امانت نسل های دیگر است. ما بدترین امانتدار بوده ایم و چیزی از این امانت را باقی نگذاشته ایم.
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۵    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اگر بخواهیم برای اجرای سیاست های زیست محیطی به قانون عمل کنیم 80 درصد صنعت کشور باید تعطیل شود.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۲۵    
عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، می گوید وضعیت کمبود آب در کشور از آنچه گفته می شود، بسیار بدتر است و ایران تا کمتر از 50 سال آینده دیگر آب نخواهد داشت.در سال های اخیر، کارشناسان آب و محیط زیست و همچنین مقام های جمهوری اسلامی بار ها در مورد مشکل کم آبی در ایران هشدار داده اند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۲۴    
اعتمادآنلاین: عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در واکنش به برخی اظهارنظرها مبنی بر اینکه نفت تا 40 سال آینده و آب تا 50 سال دیگر در ایران تمام می شود، گفت: وضعیت آب کشور از آنچه گفته می شود، بسیار بدتر است. ما خیلی زودتر از 50 سال آینده با بی آبی مواجه می شویم.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۰:۲۵    
عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه وضعیت آب در کشور از آنچه گفته می شود، بسیار بدتر است، اعلام کرد که کمتر از 50 سال آینده دیگر آب تمام می شود.
روزنامه نور خوزستان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۱۰    
تیتر : 95 درصد اختیارات سازمان حفاظت محیط زیست به استانها واگذار شده است به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد ...