پنجشنبه ۲۸ شهریورساعت ۰۰:۲۸Sep 2019 19

جدیدترین‌های «بازنشستگان کشوری»

پرداخت 100 درصدی حقوق، عیدی و مزایای کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری، مستمری بگیران و طرح رتبه بندی معلمان در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی مصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمانشاه با اشاره به پرداخت ماهیانه 100 میلیارد تومان به بازنشستگان استان، گفت: 53 درصد بازنشستگان کشوری در کرمانشاه کمتر از 3 میلیون تومان حقوق می گیرند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۲    
بازنشستگان کشوری می گویند: با قرار دادن بازه سه ساله برای اجرای همسان سازی مخالفیم؛ چرا که دوازده سال است قانون را زمین گذاشته اند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن فعالان صنفی بازنشستگان کشوری در بیانیه ای به طرح مطالبات خود پرداختند؛ مطالباتی که به اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری گره خورده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۰۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدا و سیما، محمدباقر نوبخت با اشاره به این که مستمری مستمری بگیران کمیته امداد و بهزیستی در سال های گذشته بین 3 تا 6 برابر افزایش یافته بود، افزود: از پایان شهریور به این رقم 20 درصد افزوده خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بازگشت 82 درصد از حجاج، رفع مشکل بیمه نامه خودروسازی سایپا و تحولات بازار مرغ و گوشت از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نوبخت گفت: تلاش می کنیم امسال پاداش بازنشستگان تا پایان مهر پرداخت شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اختیاری بودن استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان، آخرین مهلت حذف و اضافه بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش این صندوق را 15 آبان 98 اعلام کرد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: قانون برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی به موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری اهمیت داده است ما با دولت توافق کردیم که حتی در صورت ناتوانی این اعتبارات را به تعویق بیندازد اما دولت پرداخت نقدی ندارد و عملا این قانون را نقض کرده است.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
همایش پیاده روی و کوهنوردی بازنشستگان کشوری استان تهران به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان با حضور جمعی از بازنشستگان این استان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
برترین های مسابقات تنیس روی میز بازنشستگان کشوری استان سمنان در دامغان معرفی شدند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۰    
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری ایلام با اشاره به اینکه بازنشستگان استان نیازمند ایجاد خانه امید هستند گفت: تمام تلاش خود را برای پیگیری ایجاد خانه امید از طریق استاندار، رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شهردار و سایر مسئولین به کار خواهیم گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۱    
همایش پیاده روی خانوادگی بازنشستگان کشوری در یاسوج برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۱    
از مراسم فارغ التحصیلی و عمامه گذاری جمعی از طلاب اهل سنت آزادشهر و قدردانی از بازنشستگان کشوری به مناسبت هفته دولت تا مراسم گرامیداشت شهدای دولت و همچنین مسابقات رباتیک نادکو در گنبد کاووس و برگزاری همایش ملی جستار های پژوهشی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و بهره برداری از 5 مرکز نیکوکاری در ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت حمل ونقل جاده ایداخلی فجرجهاد(وابسته به سازمان بازنشستگی کشوری) بااثاث کشی (سامانه هوشمند حمل کالا) در نشست اقتصادی فعالان صنعت جامع حمل ونقل و کارگزاران تجاری در هتل هما به امضاء تفاهم نامه پرداختند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
وام ضروری بازنشستگان در دوره جدید از 5 میلیون تومان به 7 میلیون تومان افزایش خواهد یافت.
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: وام ضروری بازنشستگان در دوره جدید از 5 به 7 میلیون تومان افزایش خواهد یافت. گسترش نیوز : نعمت الله ایزدی در مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان که به مناسبت 25 ذی الحجه و با حضور نمایندگان بازنشستگان کشوری ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: وام ضروری بازنشستکان با بودجه 2 میلیارد و 800 میلیون تومان به 400 هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود. وی با اشاره به اینکه بانک صادرات به عنوان بانک اصلی و کارگزار فعالیت های بانکی با صندوق بازنشستگی کشوری همکاری مستمر دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سومین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری خراسان رضوی با معرفی افراد برتر در مشهد پایان یافت.
پایگاه خبری گسترش / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام های ضروری به بازنشستگان کشوری در سال آینده از پنج میلیون تومان به هفت میلیون تومان افزایش می یابد. گسترش نیوز: سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام های ضروری به بازنشستگان کشوری در سال آینده از پنج میلیون تومان به هفت میلیون تومان افزایش می یابد. ...
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۰    
مدیر اجرایی خانه امید زنجان از اجرای 500 بسته سفری در 6 ماهه اول خبر داد و گفت: امسال 1200 بسته سفری برای بازنشستگان کشوری برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان کشوری مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور یافته و خواستار اجرای بیمه فراگیر و جامع برای خود شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - صندوق بازنشستگی کشوری استان زنجان ماهانه 50 میلیاردتومان حقوق و عائله مندی به افراد تحت پوشش پرداخت می کند که حداقل حقوق یک میلیون و 578 هزار تومان و میانگین حقوق پرداختی 2 میلیون و 850 هزار تومان است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۱    
زنجان- مدیر صندوق بازنشستگی کشوری مدیریت استان زنجان گفت: قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری منعقد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۵۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وام ضروری 5 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری مربوط به مردادماه 98 به حساب 32 هزار نفر از بازنشستگان کشوری واریز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه به رغم تلاش ده ساله کانون های بازنشستگان کشوری برای تصویب قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس و نیز با وجود گذشت دو سال از تصویب این قانون مهم هنوز سازمان تأمین اجتماعی از اجرای آن سر باز می زند.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گسترش نیوز: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه به رغم تلاش ده ساله کانون های بازنشستگان کشوری برای تصویب قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس و نیز با وجود گذشت دو سال از تصویب این قانون مهم هنوز سازمان تأمین اجتماعی از اجرای آن سر باز می زند. ...
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر از تشکیل کمیته ای برای پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با پیگیری که از خزانه داشتم حقوق همه کارکنان و بازنشستگان از جمله فرهنگیان عزیز و نیروهای مسلح امروز 28مرداد پرداخت می شود.
روزنامه باختر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۰    
سید وحید حسینی ...شورای کانون های بازنشستگان کشوری استان کرمانشاه امروز پنجشنبه بیست وچهارم مرداد ماه میزبان جاسمی نمایند ه مردم کرمانشاه در مجلس بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی درخصوص تغییر و تحول درصندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد:خدمت رسانی به بازنشستگان با قوت بیشتری ادامه پیدا می کند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان کشوری در نامه ای به رئیس قوه قضائیه، خواستار اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: طرح تخفیف 50 درصدی تسهیلات سفر ویژه بازنشستگان کشوری ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: طرح تخفیف 50 درصدی تسهیلات سفر ویژه بازنشستگان کشوری ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دامغان - نماینده دامغان در مجلس با بیان اینکه صندوق بازنشستگان کشوری فولاد پنج هزار میلیارد تومان کسری بودجه داشت، گفت: دولت سه هزار میلیارد تومان به این صندوق کمک کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری: سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری در عمده ردیف ها، 2 برابر می شود
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
واحد مرکزی خبر : واحد مرکزی خبر نوشت: مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری در عمده ردیف ها، 2 برابر می شود.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۹:۵۲    
یارانه زنان سرپرست خانوار، بازنشستگان تامین اجتماعی و بازنشستگان کشوری و لشگری و همچنین روستاییان نیز طبق برنامه دولت برقرار خواهد ماند.یارانه زنان سرپرست خانوار، بازنشستگان تامین اجتماعی و بازنشستگان کشوری و لشگری و همچنین روستاییان نیز طبق برنامه دولت برقرار خواهد ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری و رئیس شورای کانون های بازنشستگان کشوری کرمانشاه با مشاور استاندار در امور بانوان دیدار کرد .
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از دوبرابر شدن سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان از محل افزایش سود شرکت های تابع این صندوق از اول شهریور ماه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در پست اینستاگرامی اخیر خود از اجرای مدل جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری از شهریور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری استان در سمنان با حضور 350 شرکت کننده از سراسر استان در سمنان برگزار شد.
جنوب نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
داریوش کشتکار افزود: از ابتدای سال جاری یک هزار نفر از بازنشستگان کشوری استان بوشهر در راستای "طرح در خانه نمانیم "که با هدف پر کردن اوقات فراغت بازنشستگان و ایجاد نشاط و شادابی برنامه ریزی شده است به سفرهای سیاحتی و زیارتی اعزام شده اند.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا پایان روز یکشنبه 6 مرداد ماه تمدید شد. صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری براساس اولویت به آن دسته از افرادی که تاریخ عقد فرزندشان در سال 97 یا در سه ماهه نخست سال 98 ثبت شده باشد، تعلق خواهد گرفت. ...
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری براساس اولویت به آن دسته از افرادی که تاریخ عقد فرزندشان در سال 97 یا در سه ماهه نخست سال 98 ثبت شده باشد، تعلق خواهد گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، ثبت نام مرحله دوم وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری برای آن دسته از افرادی که عقد آن ها در سال 97 یا در سه ماهه نخست سال 98 ثبت شده باشد، از امروز و همزمان با میلاد مسعود امام هشتم ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور اعضای شورای کانون بازنشستگان کشوری استان کرمانشاه نشستی در محل دفتر مدیرکل ورزش و جوانان به منظور انعقاد تفاهم نامه ای در خصوص نهادینه نمودن فرهنگ ورزش در بین بازنشستگان برگزار و بر همکاری و تعامل دوسویه تاکید شد.
بانک خاورمیانه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه در طرح کارت اعتباری خرید کالا برای کارمندان و بازنشستگان کشوری بانک مرکزی پس از انجام تراکنش اعتبار تعیین شده را به حساب بانک واریز می کند، گفت: با توجه به این چارچوب، بانک ها نفعی از کندی اجرای طرح نمی برند ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی البرز گفت: افرادی که در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار هستند با 20 سال متوالی و 25 سال متناوب می توانند درخواست بازنشستگی بدهند. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون فرهنیگان مجلس شورای اسلامی از ابلاغ دستور صدور احکام حداقل حقوق برای دانشجو معلمان به وزرات آموزش و پرورش خبر داد. ...