یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۱:۵۰May 2019 26

جدیدترین‌های «نیکاراگوئه»

ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دولت نیکاراگوئه حکم زندان 100 نفر از بازداشت شدگان در اعتراضات را به حبس خانگی تغییر داد.
برنامه شکاف اقتصادی با موضوع اصلاحات مالی و تامین اجتماعی نیکاراگوئه در دولت دانیل اورتگا به روی آنتن شبکه هیسپان تی وی می رود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مقامات رسمی نیکاراگوئه اعلام کردند: زمین لرزه ای شدید به همراه چندین پس لرزه منجر به تکان خوردن ساختمان ها و تخلیه تعدادی از آنها در محل حادثه شد.
صدا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ترامپ مدعی شده است که سیاست های نظام های سوسیالیست در ونزوئلا، کوبا و نیکاراگوئه موجب شده تا اقتصاد در این کشورها نابود شود در صورتی که این موضوع واقعیت نداشته و تحریم های نفتی و اقتصادی آمریکا این وضعیت را در ونزوئلا به وجود آورده است.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
از نظر بولتون، جنگ یک گزینه بسیار محتمل برای حل مشکلات در اقصی نقاط جهان است. اما از آنجا که سیاست دولت ترامپ عموما بر مسأله ایران متمرکز است، سخنرانی بولتون مقدمه چینی برای جنگ جدیدی در آمریکای لاتین قلمداد نمی شود. احتمالا بولتون یک نقشه بازی بلندمدت در سر می پروراند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جمهوری کوبا در توییتی نوشت: آمریکا همان سیاست هایی را که پیشتر در عراق، سوریه و لیبی در پیش گرفته بود، امروز علیه ونزوئلا، نیکاراگوئه و کوبا به کار بسته است. فردا نوبت چه کشورهایی است؟
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۵    
شفقنا- حفظ تسلط بر آمریکای لاتین همواره بخش جدایی ناپذیر سیاست واشنگتن بوده و سرآغاز آن نیز به سال 1823 میلادی برمی گردد جایی که رئیس جمهوری وقت آمریکا تاکید کرد که هیچ قدرت خارجی حق حضور در این منطقه به عنوان حیاط خلوت کشورش را ندارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خورخه آریزا گفت: با بسیاری از کشورهایی که از تحریمهای اقتصادی آمریکا رنج برده اند از جمله چین، کوبا، روسیه و نیز برخی کشورهای آفریقایی، آسیایی و آمریکای لاتین رایزنی کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام ارشد اطلاعاتی روسیه هشدار داد، آمریکا به دنبال استفاده از تمامی ابزارهایش برای سرنگون کردن دولت های سوسیالیستی در ونزوئلا، نیکاراگوئه و کوبا به منظور به دست گرفتن کنترل کامل منطقه آمریکای لاتین است.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۲:۴۰    
معاون وزیر دفاع روسیه آمریکا را به دخالت در کشورهای دیگر از طریق جنگ و انقلاب های رنگی متهم کرد و قربانیان بعدی این مداخلات را کوبا و نیکاراگوئه دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، جناح مخالف نیکاراگوئه بدون توجه به این که مقامات برگزاری تظاهرات و هر گونه تجمع اعتراض آمیز را ممنوع کرده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- خزانه داری آمریکا که این روزها به اتاق جنگ کاخ سفید تبدیل شده، ساعاتی پس از موضع گیری وزیر خارجه آمریکا علیه کوبا، جنگ اقتصادی با نیکاراگوئه به عنوان ضلع دیگر مثلث مخالفان امپریالیسم را کلید زد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دفتر اروپایی حمایت از پناهندگان روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد در سال جاری میلادی، تعداد شهروندان چند کشور آمریکای لاتین که از کشورهای عضو اتحادیه اروپا تقاضای پناهندگی کردند بصورت بی سابقه ای افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۰    
تهران - ایرنا - دولت نیکاراگوئه در نخستین سالگرد اعتراض ها علیه 'دانیل اورتگا' رئیس جمهوری این کشور، 636 زندانی را آزاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام ارشد آمریکایی گزارش داد واشنگتن افزون بر توقف تعلیق بخشی از قانون تحریم های کوبا که امکان شکایت علیه شرکت های خارجی را فراهم می کند، قصد دارد تحریم های جدیدی علیه کوبا، ونزوئلا و نیکاراگوئه اعلام کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز، یک مقام آمریکایی گفت جان بولتون مشاور امنیت ملی این کشور روز چهارشنبه تحریم های تازه ای را علیه کوبا، ونزوئلا و نیکاراگوئه اعلام خواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۱    
دولت کانادا تایید کرد که این کشور تمام کمک های مالی به نیکاراگوئه را در سال گذشته میلادی به دلیل نقض حقوق بشر توسط این کشور به حالت تعلیق درآورده است.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مهاجم نیکاراگوئه ای تیم پدیده را می توان آخرین خارجی حاضر در لیگ برتر دانست. چوچو پس از 85 نیمکت نشینی در 5 دقیقه پایانی به زمین رسید.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جواد طاری بخش، سخنگوی پدیده مشهد اظهار کرد: شب گذشته با هماهنگی های صورت گرفته و تعامل هیات فوتبال خراسان رضوی قرار داد کارلوس آلبرتو چاوریا (چوچو)به ثبت رسید و امروز پنجشنبه نیز ITC مربوط به این بازیکن صادر شد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: بعد از چند روز وقفه، درنهایت قرارداد چوچو بازیکن نیکاراگوئه ای تیم فوتبال پدیده شهر خودرو ثبت شد تا این بازیکن بتواند در صورت فراهم شدن شرایط، مقابل نفت مسجد سلیمان به میدان برود. ...
طرفداری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قرارداد چوچو بازهم ثبت نشد! طرفداری - علی رغم اینکه رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی به مسئولان باشگاه پدیده شهرخودرو وعده داده بود که امروز مشکل قرارداد کارلوس آلبرتوچاواریا ملقب به چوچو ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۳    
قرارداد بازیکن جدید پدیده شهرخودرو باز هم در هیات فوتبال خراسان رضوی ثبت نشد. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علی رغم اینکه رییس هیات فوتبال خراسان رضوی به مسئولان باشگاه پدیده شهرخودرو وعده داده بود که امروز مشکل قرارداد چوچو ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در حالیکه قرار بود امروز جلسه ای بین مسئولان باشگاه پدیده شهر خودرو و مسئولان هیأت فوتبال خراسان رضوی برگزار شود تا قرارداد چوچو ثبت شود اما این جلسه برگزار نشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بازیکن نیکاراگوئه ای و جدید تیم پدیده شهر خودرو امروز دومین جلسه تمرینی خود را زیرنظر یحیی گل محمدی برگزار کرد.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
چوچو ملی پوش نیکاراگوئه ای پدیده شهر خودرو تمرینات خود را با این تیم شروع کرد.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
درحالیکه چوچو، بازیکن تازه وارد و نیکاراگوئه ای پدیده شهرخودرو برای ثبت قرارداد به هیات فوتبال خراسان رضوی مراجعه کرده بود، هیات فوتبال از ثبت قرارداد این بازیکن ممانعت به عمل آورد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: روز گذشته باشگاه پدیده شهر خودرو یک بازیکن نیکاراگوئه ای به نام کارلوس آلبرتو چاواریا ملقب به چوچو را جذب کرده بود اما در اقدامی عجیب هیأت فوتبال خراسان رضوی قرارداد این بازیکن را ثبت نکرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مادرید- ایرنا- دانیل اورتگا رئیس جمهوری نیکاراگوئه و روساریو موریو معاونش در پیام های جداگانه به مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری ایران مراتب تسلیت خود را به دلیل جان باختن ده ها نفر در جریان سیلاب در کشورمان اعلام کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مهاجم تیم ملی نیکاراگوئه به تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پیوست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۸    
نیکاراگوئه 50 نفر دیگر از زندانیان که به دلیل اعتراض به دولت دانیل اورتگا رئیس جمهوری نیکاراگوئه بازداشت شده بودند، آزاد کرد و این افراد در حبس خانگی قرار گرفتند.
خبرگزاری ایپنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مهاجم مدنظر تیم فوتبال پدیده شهرخودرو به ایران آمد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
با تصمیم مالک و نظر موافق سرمربی تیم فوتبال لیگ برتری پدیده شهرخودرو بازیکن نیکاراگوئه ای به این تیم پیوست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر رسانه ای باشگاه پدیده شهرخودرو گفت: با تصمیم مالک و نظر موافق سرمربی این تیم فوتبال لیگ برتری یک بازیکن خارجی اهل نیکاراگوئه به پدیده شهرخودرو پیوست.
بانک ورزش   ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۰۲:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک ورزش - یک بازیکن خارجی به تیم پدیده شهرخودرو اضافه شد. به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، به دنبال تصمیم فرهاد حمیداوی مالک باشگاه پدیده شهرخودرو و نظر موافق سرمربی این تیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ - ۰۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مهاجم 24 ساله و ملی پوش نیکاراگوئه در آستانه پیوستن به جمع شاگردان یحیی گل محمدی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۰۹:۲۱    
دولت نیکاراگوئه وعده داد تمامی افرادی را که طی تظاهرات علیه دنیل اورتگا، رئیس جمهور این کشور زندانی شده اند آزاد کند.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اکوفارس: آمریکا دخالت نظامی در نیکاراگوئه را یکی از گزینه ها برای ایجاد تغییر در این کشور آمریکای لاتین می داند. رویارویی دولت نیکاراگوئه با مخالفان هر روز ابعاد گسترده تر و خشن تری پیدا می کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۰    
اپوزیسیون نیکاراگوئه در اعتراض به "خشونت و سرکوب" دولت در اعتراضات، حضور خود را در مذاکرات صلح با دانیل اورتگا به حالت تعلیق درآورد.
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از دویچه وله، روزنامه نیکاراگوئه ای ال نوو دیاریو از قول تاد رابینسون، مقام ایالات متحده در امور آمریکای مرکزی، نوشت که ایالات متحده می کوشد با فشار های سیاسی، اقتصادی و دیپلماتیک بر نیکاراگوئه اثر بگذارد، اما از گزینه نظامی نیز غافل نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- وزارت خارجه آمریکا در ادامه دخالت در امور داخلی کشورهای آمریکای لاتین، این بار متوجه نیکاراگوئه شده و خواسته است تا هرچه سریع تر، انتخاباتی آزاد و عادلانه در این کشور برگزار شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۲    
بیش از صد نفر از منتقدان دولت نیکاراگوئه که به خیابان های ماناگوآ آمده بودند، برای مدتی بازداشت شدند. شماری از اعضای اتحادیه "CIVICA" که برای برون رفت از بحران با دولت مذاکره می کنند نیز در میان دستگیرشدگان هستند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سفیر نیکاراگوئه در تهران در دیدار با معاون امور بین الملل اتاق ایران از سفر وزیرخارجه این کشور در فروردین ماه سال جدید به ایران خبر داد. بر این اساس قرار است یک هیات تجاری، وزیرخارجه نیکاراگوئه را در سفر به ایران همراهی کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دومینوی اعتراضات از ونزوئلا به نیکاراگوئه رسید. مخالفان نیکاراگوئه ای روز شنبه به خیابان ها ریختند تا اعتراض خود را به سیاست های دانیل اورتگا، رئیس جمهوری اعلام کنند. معترضان خواستار آزادی زندانیان سیاسی و کاستن از بحران سیاسی ای بودند که از سال گذشته این کشور را در خود فرو برده است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مخالفان دولت نیگاراگوئه روز گذشته در خیابان های پایتخت این کشور دست به تظاهرات زده و خواستار آزادی تمامی زندانیان سیاسی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پلیس نیکاراگوئه بیش از صد نفر از مخالفان رئیس جمهور این کشور را که سعی داشتند تا برای آزادی صدها معترضی که از سال میلادی گذشته در بازداشت هستند دست به تجمع بزنند، دستگیر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دولت نیکاراگوئه 50 زندانی را که به دلیل برگزاری اعتراضات ضددولتی بازداشت شده بودند، آزاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، دولت نیکاراگوئه برای نشان دادن حسن نیت به مخالفان، پنجاه زندانی دیگر را آزاد کرد. به گزارش خبرگزاری رویترز از ماناگوا، دولت نیکاراگوئه روز جمعه از آزادی دومین گروه از زندانیان سیاسی خبر داد ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مذاکرات با هدف حل بحران چندین ماهه در نیکاراگوئه زمانی به بن بست خورد که اپوزیسیون این کشور از دولت خواست تا زندانیان سیاسی را پیش از هرگونه مذاکرات جدید آزاد کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری نیکاراگوئه در سخنانی ضمن عدم قبول برگزاری انتخابات زودهنگام در این کشور با درخواست کلیدی مخالفان مبنی بر آزادی زندانیان سیاسی موافقت کرد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری نیکاراگوئه یکی از درخواست های کلیدی اپوزیسیون برای برگزاری انتخابات زودهنگام در جریان مذاکرات صلح با هدف حل یک بحران سیاسی 10 ماهه را رد کرد. این در حالی است که دنیل اورتگا، رئیس جمهوری نیکاراگوئه آزادی زندانیان سیاسی و انجام اصلاحات را پیشنهاد داد.