سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۱۵:۲۲Nov 2018 20

جدیدترین‌های «کالای ایرانی»

جام جم   ۳ ساعت پیش    
رئیس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، خودباوری را از ارکان اصلی تولید داخلی برشمرد و افزود: همه کالاها از طرف تولیدکننده باید باکیفیت تولید شود تا این باور به تدریج تغییر کند.
جام جم   ۵ ساعت پیش    
دبیر انجمن کسب و کار اینترنتی با اشاره به جایگاه کسب وکارهای مجازی در رونق تولید اعلام کرد: صفر و یک های مجازی می تواند پله های ترقی کالای باکیفیت ایرانی باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
مسئول برگزاری نمایشگاه کالای ایرانی از تولیدات وطنی 17 استان در نمایشگاه اراک خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
نمایشگاه کالای ایرانی ، با حضور تولیدکنندگان داخلی در اراک گشایش یافت.
بانکداران 24   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۰    
متقاضیان دریافت تسهیلات از موسسه اعتباری ملل می توانند با استفاده از طرح افق برای خرید کالای ایرانی تا 45 میلیون تومان برای افراد حقیقی و 135 میلیون تومان برای افراد حقوقی، تسهیلات دریافت کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۰    
یکی از مهمترین دغدغه های حال حاضر مردم قیمت بازار و تورم اجناس هست که این موضوع در دستور کار جلسه شورای فرهنگ عمومی رستم قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۹    
ارائه وام تا سقف 10 میلیارد ریال در موسسه ملل آغاز شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۸    
یدالله صادقی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال 97 به دلیل برخی نوسانات اقتصادی سالی بسیار سخت و استثنایی است به همین دلیل از زمان طرح بحث تحریم ها و تغییرات نرخ ارز برخی فرصت ها برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی از بین رفت. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر به مسئله چگونگی حمایت از کالای ایرانی پرداخته است.
جام جم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۵۰    
رییس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران ممنوعیت واردات را در راستای حمایت از کالای ایرانی ندانست و تصریح کرد: راهکار حمایت از کالای ایرانی جلوگیری از ورود کالای قاچاق و روند واردات کالاهای غیرضروری و ساخته شده است ...
ندای اصفهان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۰    
اینفوگرافیکی با عنوان چطور از کالای ایرانی حمایت کنیم؟ را مشاهده کنید.
جام جم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۹    
اینفوگرافیکی با عنوان چطور از کالای ایرانی حمایت کنیم؟ را مشاهده کنید.
جام جم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۴    
عزم جدی، همه جانبه و همگرایی همه دستگاه های نظام می تواند به شعار حمایت از کالای ایرانی جامه عمل پوشاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۶    
نخستین نمایشگاه کالای ایرانی، تولید ملی در استان مرکزی برگزار می شود.
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۹    
باشگاه آلومینیوم: به مناسبت روز ملی صادرات همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان هرمزگان با رویکرد صادرات، تجلی حمایت از کالای ایرانی در سالن همایش حوزه علمیه بندرعباس برگزارگردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۱    
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شعار سال حمایت از کالای ایرانی گفت: صنعت ما پیشرفت مناسبی دارد و می تواند کالا های باکیفیت بسیار بالایی را تولید کند. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۲    
رادیو اقتصاد در برنامه کالای ایرانی یکشنبه 27 آبان ماه، به سراغ بررسی انواع پودر کیک و خشکبار تولید داخل می رود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۹    
فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به منظور معرفی و حمایت از مشاغل و کالاهای ایرانی، اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان تولید ایرانی، افتخار ایرانی در سه محور مشاغل سنتی، مشاغل خانگی و مشاغل نو آورانه کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۰    
بنابر گزارش های موجود، میزان نقدینگی کشور، نزدیک به یک تریلیون و 660 هزار میلیارد تومان برآورد می شود، این موضوع موید این واقعیت تلخ است که نقدینگی به صورتی صحیح به سمت تولید هدایت نشده است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۱    
میزان: مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بیان اینکه نظام ملی نوآوری در حوزه صنعت اسباب بازی نیاز به یک نگاشت نهایی دارد، گفت: در چهارمین جشنواره اسباب بازی، 1300 اثر ایرانی به نمایش گذاشته شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۸    
استاندار اصفهان گفت: اداره کل امور مالیاتی باید با حفظ حقوق دولت، از مشوق های مالیاتی برای حمایت از تولید و مصرف کالاهای ایرانی استفاده کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۷    
ایرنا - زنجان - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان گفت: منشاء ایجاد احساس تعلق مردم به کالای ایرانی، داشتن نگاه کیفی به آن است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۸    
اسامی برگزیدگان مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی حمایت از کالای ایرانی اعلام شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۲    
رئیس اتحادیه پوشاک همدان با بیان اینکه ورود کالای قاچاق از غرب کشور به صفر رسیده است، اظهار کرد: با توجه به قیمت ارز ورود کالای قاچاق صرفه اقتصادی ندارد و مردم نیز به خرید کالای ایرانی روی آوردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۸    
تسنیم از برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی در حاشیه کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین گزارش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۱    
صادقی گفت: شفافیت اقتصادی می تواند به تحقق حمایت از کالای ایرانی کمک کند زیرا در اقتصاد رانتی، تولید ملی تقویت نمی شود.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۲    
حوزه/ ماموستا محمدی، اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی را نوعی جهاد عنوان کرد و گفت: امروز اگر می خواهیم از توطئه های دشمنان عبور کنیم باید در بحث اقتصاد کشور را بیش از پیش تقویت کنیم و این امر با ورود فعالان اقتصادی و... امکان پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۸    
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: در این وزارتخانه برای برگزاری جشنواره تولید کالای ایرانی و جشنواره سبک زندگی روح الله برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۵    
شبکه ایران کالا به زودی یک مسابقه تلویزیونی با محتوا و المان های معرفی کالای ایرانی و حمایت از تولیدملی روی آنتن خواهد برد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۲    
ورامین- سرپرست گروه همخوانی آل یاسین گفت: اجرای سرود کالای ایرانی گامی برای فرهنگ سازی خرید کالای ایرانی است.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۴    
نشست خبری مدیران گروه قطعات خودرو عظام با موضوع تولید کالای ایرانی و بومی سازی قطعات خودرو در حاشیه برپایی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۱    
خبرگزاری میزان- بیش از یک میلیون تن انواع کالا به ارزش بیش از یک میلیارد دلار سالانه از گمرک دوغارون به افغانستان صادر می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۷    
اقتصاد نیوز: حذف دلار از راهکار هایی است که از سوی کارشناسان اقتصادی همیشه مورد تأکید قرار گرفته و نکته حائز اهمیت این است که در تغییر واحد پولی در تجارت جهانی چه ارزی جایگزین شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۵    
خرید کالای ایرانی علاوه بر حمایت از تولید و رونق اقتصادی باعث ایجاد اشتغال پایدار در کشور می شود .
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۲    
دبیر چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) این جشنواره را نمونه بارز توجه به کالای ایرانی که سال 97 به این نام، نام گذاری شده است دانست و گفت: مصداق کامل توجه به این شعار صنعت گیاهان دارویی است ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۷    
رادیو اقتصاد در برنامه کالای ایرانی سه شنبه 22 آبان ماه، وضع تولید گیربکس اتوماتیک خودرو را بررسی خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۱    
رئیس بسیج اساتید استان اصفهان با اشاره به تشکیل 10 کارگروه برای حل معضلات کشور در استان اصفهان، گفت: اقتصاد مقاومتی، تحقق دولت اسلامی، حمایت از کالای ایرانی و معضلات فرهنگی در این زمینه مورد توجه قرار گرفته است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۶    
به گزارش ایرنا، به اعتقاد تولیدکنندگان و صنعتگران اگرچه برخی مشکلات ناشی از جو روانی و تنوع بخشنامه هاست، ولی فعالان عرصه تجارت خارجی و صادرکنندگان کالای ایرانی خصوصا از یزد، با استفاده از روش های مختلف به صادرات خود ادامه می دهند. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۰:۰۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شرایط فعلی اگر از کالای ایرانی حمایت نکنیم، قطعا در سال آینده همین اشتغال فعلی را هم از دست خواهیم داد و در همه زمینه ها به سایر کشورها وابسته خواهیم شد. منبع: خبرگزاری بسیج
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۰:۰۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام، گفت: امسال در راستای حمایت از کالای ایرانی از خروج 700 هزار یورو ارز از کشور در این شرکت جلوگیری شده است. منبع: خبرگزاری شبستان
افکار نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱    
صادرات ایران در هفت ماه سال جاری به 5 کشور 19 میلیارد دلار بوده که برای اولین بار در سال جاری کشور عراق با پس زدن چین، میزبان 12 میلیون تن کالای ایرانی به ارزش 6 میلیارد دلار بوده است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام، گفت: امسال در راستای حمایت از کالای ایرانی از خروج 700 هزار یورو ارز از کشور در این شرکت جلوگیری شده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۲    
نمایشگاه تخصصی چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی قرار است با هدف تحقق شعار سال در حمایت از کالای ایرانی به معرفی دستاوردهای اسباب بازی ایرانی بپردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۳    
رادیو اقتصاد در برنامه کالای ایرانی دوشنبه 21 آبان ماه، به وضعیت تولید چراغ خودرو می پردازد.
حیات   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۷    
1397/08/20 فرزند جانباز و مدرس دانشگاه در گفت و گو با حیات: حیات: با فرهنگ سازی مصرف کالاهای ایرانی در رسانه های عمومی و اختصاصی می توان زمینه گسترش مصرف کالای ایرانی را گسترش داد. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۲    
مدیرکل امور کتابخانه های عمومی استان لرستان، گفت: حلقه های مطالعاتی و نشست های کتابخوان تخصصی با موضوع حمایت از کالای ایرانی در لرستان تشکیل می شود.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۶    
صادرات ایران در هفت ماه سال جاری به 5 کشور 19 میلیارد دلار بوده که برای اولین بار در سال جاری کشور عراق با پس زدن چین، میزبان 12 میلیون تن کالای ایرانی به ارزش 6 میلیارد دلار بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۴    
شهرکرد- ایرنا- نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی با هدف معرفی مشاغل و عرضه کالای ایرانی دانش بنیان روز یکشنبه در شهرکرد گشایش یافت.
مدیر اینفو   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۵    
فرید براتی اظهار داشت: با توجه به اینکه که سال جاری با نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بدین منظور نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی جهت معرفی مشاغل استان به جامعه و عرصه کالای ایرانی برپا می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۴    
ملارد- 8 ماه از سال حمایت از کالای ایرانی می گذرد و این در حالی است، که با حل مشکلات کوچک واحدهای صنعتی ملارد می توان زمینه اشتغال بیشتر در این شهرستان را فراهم و از تعدیل نیرو جلوگیری کرد.