دوشنبه ۲۸ مردادساعت ۲۰:۵۷Aug 2019 19

جدیدترین‌های «تحقیق و تفحص»

گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۳۸    
براساس قانون اساسی، نماینده مجلس شورای اسلامی هم حق دارد و هم وظیفه دارد که در تمامی مواردی که مربوط به کشور ماست تحقیق و تفحص و بررسی کند و نظر بدهد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۴    
عضو هیئت تحقیق و تفحص از ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز مجلس شورای اسلامی گفت: با اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز می توان گفت 90 درصد مشکلات فعلی گمرکات در موضوع قاچاق حل می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۷    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس می گوید با اصلاح آیین نامه داخلی مجلس گزارش های تحقیق و تفحص در قوه قضاییه به سرانجام می رسد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۹    
خبر: جبار کوچکی نژاد، رئیس هیأت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از بررسی تاسیس بانک فرهنگیان خبر داده و می گوید: تبدیل صندوق ذخیره فرهنگیان به بانک فرهنگیان فعالیت های مالی این صندوق را شفاف می کند ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۲    
طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی بیش از 3 ماه است که در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و اجرای آن، معطّل معرفی نمایندگان کمیته مذکور توسط کمیسیون اقتصادی مجلس است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
جلیل سبحانی مدیرعامل شرکت اسپک، از شرکت های زیرمجموعه بازرگانی پتروشیمی، اخیرا بازداشت شده است. گفته می شود جلیل سبحانی دارای اطلاعات ارزشمندی در مورد فساد بزرگی است که در شرکت بازرگانی پتروشیمی بلافاصله پس از خصوصی سازی این شرکت صورت گرفته و با تحقیق و تفحص از او ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۴    
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا وارز از ارائه گزارش تحقیق و تفحص روند مبارزه با قاچاق کالا در صحن مجلس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۲    
ساری- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری خواستار تشکیل گروه تحقیق و تفحص برای بررسی عملکرد شهرداری این شهر در بعضی زمینه ها شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۸    
نمایندگان مجلس با صحبت یک مخالف و یک موافق پس از قرائت گزارش تفحص کمیسیون ها در قالب اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس مخالفت و آن را حذف کردند.
پایگاه خبری گسترش / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کوچکی نژاد رئیس هیأت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بررسی تاسیس " بانک فرهنگیان" کمیسیون مشترکی از مجلس خبر داد و گفت: تبدیل این صندوق ذخیره فرهنگیان به بانک فرهنگیان فعالیت های مالی این صندوق را شفاف می کند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازان بیش از 150 میلیارد ریال به قطعه سازان و بیش از 100 هزار میلیارد ریال به بانک ها بدهکارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۶    
نماینده مردم شازند در مجلس آخرین روند بررسی طرح تحقیق و تفحص از بانک ملی را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از نهایی شدن گزارش این هیئت خبر داد و جزئیاتی از این گزارش را تشریح کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
از سال گذشته تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی کلید خورد. این ماجرا تا شکایت از سازمان خصوصی سازی و متقابلا شکایت این سازمان از یک نماینده مجلس پیش رفت.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، دستور کار هفته آینده مجلس به شرح زیر است: - طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی - لایحه یک فوریتی موافقت نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و کمیسیون اقتصادی و اجتماعی آسیا و اقیانوسیه به نمایندگی از سازمان ملل متحد درباره تاسیس مرکز آسیا و اقیانوسیه ...
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رحیمی گفت: کمتر از پنج درصد تحقیق و تفحص هایی که در مجلس شورای اسلامی انجام می شود، به نتیجه قضایی رسیده است. ضمن اینکه هنوز ارزیابی دقیقی از نتایج تحقیق و تفحص، که منجر به بهبود شرایط و اصلاح امور شده باشد، صورت نگرفته است.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
– اخبار سیاسی – محمدحسن قربانی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه جمعی از نمایندگان اخیراً طرحی را برای تحقیق و تفحص از سازمان غذا و دارو تدوین کرده بودند، اظهار داشت: مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد و همچنین بحث امضاء های [...]
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۰    
پریسا امیرقاسم خانی/خبرنگار کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران تعداد 5طرح و لایحه را در دست بررسی دارد. این طرح ها و لوایح عبارتند از: 1- تعیین حریم آثار هنری در محوطه های عمومی سطح شهر تهران 2- تحقیق و تفحص از املاک و مستغلات شهرداری که در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار گرفته است 3- ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۲۱:۱۵    
چرایی اجرا نشدن طرح تحقیق و تفحص از بانک ها را در یک برنامه تلویزیونی ببینید.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
گروه تولید- عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برخی خودروسازان با وجود تولید قطعات پیشرفته از سوی قطعه سازان بزرگ کشور اما همچنان به خرید از خارجی ها تمایل دارند، گفت: اگر قطعه سازی قطعات مورد نیاز را تامین اما ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: حداکثر تا آبان ماه برای بررسی و تصویب تحقیق و تفحص ها، طرح ها و لوایح در مجلس فرصت نداریم لذا باید تا شهریور آن ها را به صحن علنی ارائه کنیم. ...
پارس فوتبال   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۹:۴۷    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تحقیق و تفحص از وضعیت 10 سال اخیر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و تخلفات آنها، در حال حاضر به انتها رسیده و گزارش آن آماده قرائت در صحن مجلس است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
پلیس نروژ اعلام کرد: در حال تحقیق و تفحص درباره حادثه دیروز حمله به یک مسجد به عنوان تلاش برای ارتکاب یک اقدام تروریستی هستیم.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
علیلو رئیس سابق هیئت تحقیق و تفحص از صنعت خودرو، با بیان اینکه واگذاری سهام دولتی خودروسازان به توسعه صنعت خودرو منجر نمی شود، گفت: عملکرد ناکارآمد شرکت های اقماری خودروسازان، یکی از دلایل افزایش چشمگیر قیمت محصولات پرتیراژ داخلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تحقیق و تفحص از وضعیت 10 سال اخیر 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس و تخلفات آنها، در حال حاضر به پایان رسیده و گزارش آن آماده قرائت در صحن است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۰:۵۴    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس،گفت: کمیسیون کشاورزی در حال بررسی موضوعات مربوط به طرح تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت از محیط زیست بوده و احتمالا تا پایان سال گزارش نهایی را به مجلس ارائه خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: گزارش تخلفات سازمان هدفمندی یارانه ها قرار است در یکی از جلسات علنی پارلمان قرائت شود، اما نمی دانیم چرا این گزارش در نوبت قرائت معطل مانده و در دستور کار مجلس قرار نمی گیرد.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
پس از تعطیلات مجلس، علاوه بر سؤال از وزیر اطلاعات، تقاضای تحقیق و تفحص هم خواهم کرد.پس از تعطیلات مجلس، علاوه بر سؤال از وزیر اطلاعات، تقاضای تحقیق و تفحص هم خواهم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
گروه استا ن ها رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها با بیان اینکه دولت قصد حذف یارانه پردرآمدها را ندارد گفت: دولت همیشه راحت ترین کار را انتخاب کرده است و هیچ وقت خودش را برای چنین کاری به زحمت نمی اندازد.
پرسش   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۰۷:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
دکتر محمود صادقی نماینده تهران در مجلس در کانال تلگرامی خود نوشت: باتوجه به ادعاهای عجیبی که اخیرا درباره کاذب بودن اعترافات متهمان به ترور دانشمندان هسته ای مطرح شده، پس از تعطیلات(مجلس) علاوه بر سؤال از وزیر اطلاعات، از مجلس تقاضای تحقیق و تفحص هم خواهم کرد.
نوای رودبار   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
(اخبار جدید رسانه ها) حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با بیان اینکه گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس از بررسی وضعیت افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد پنجم اردیبهشت سال گذشته در صحن قرائت شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس از بررسی طرح تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت محیط زیست کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه هیأت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی از آغاز به کار این هیأت در قالب 6 کمیته در اولین هفته کاری مجلس بعد از تعطیلات صحن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت تحقیق وتفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از پایان یافتن روند بررسی این پرونده خبر داد.
برترین ها / الف   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: یکی از نزدیکان احمدی نژاد می گوید: آقای قالیباف به منزل آقای احمدی نژاد رفته و با هم ملاقات کرده اند و آن چیزی که درباره علت این ملاقات و بیماری آقای احمدی نژاد گفته شده، صحت ندارد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امیر خجسته، نایب رئیس کمیسیون اصل 90 و عضو هیات تحقیق و تفحص از گمرک مجلس شورای اسلامی و هیات پارلمانی همراه در سفر به استان خوزستان از گمرکات این استان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۲:۲۸    
دو هفته پیش انتشار مجدد لیست تازه ای از مدیران دوتابعیتی به ادعای یکی از نمایندگان مجلس، دوباره این موضوع را در رسانه های ایران به جریان انداخت. موضوعی که تحقیق و تفحص از آن بعد از فرار محمودرضا خاوری آغاز شد و تاکنون ادامه داشته است ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
حسن کامران یکی از طراحان تحقیق و تفحص از مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با انتقاد از توقف این تحقیق و تفحص در مجلس ، گفت: طرح تحقیق و تفحص از مجلس را بیش از یک سال است که کمیسیون برنامه و بودجه ارائه کرده ایم ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۰۰:۴۰    
ایرنا : حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی با اعلام این خبر که لیست 71 نفره منتشر شده از دوتابعیتی ها توسط جواد کریمی قدوسی با لیستی که او اطلاع داشته، متفاوت است، گفت: ظاهرا همه اسامی منتشر نشده است.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۰۸:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: عضو کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی گفت: ظاهرا همه اسامی منتشر نشده است. چون 93 اسم در تحقیق و تفحص مشخص شد. 7-8 اسم دیگر هم دستگاه های دولتی دادند. این که این لیست حدود 70 اسم دارد، یعنی همه اسامی را آقای کریمی قدوسی منتشر نکرده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۰۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بعد از گذشت بیش از یک سال از مصوبه مجلس مبنی بر تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال، گزارش کمیته ویژه این کار نهایی و آماده ارائه به کمیسیون فرهنگی و صحن علنی مجلس شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: متاسفانه در چند سال اخیر هیچ حکم قضایی بعد از ارائه گزارش های اعضای هیات های تحقیق و تفحص صادر نشده که دلیل آن، عدم پیگیری مجلس است.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس از کلید خوردن تحقیق و تفحص از سازمان صداوسیما خبر داد. یک نماینده مجلس از کلید خوردن تحقیق و تفحص از سازمان صداوسیما خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بیتوته   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خراسان، چهار پرده ازروبیکا را بخوانید: 1- قصه دراز روبیکیو دو هفته پیش در گزارشی به بازگشت خزنده روبیکیو پرداختیم، گزارشی که واکنش مدیران شبکه یک را هم در پی داشت ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۹    
خرداد 97 وقتی خبر رسید که وزارت اطلاعات، جزئیات گزارش کمیته تحقیق و تفحص از دوتابعیتی ها را تأیید نمی کند، جواد کریمی قدوسی رئیس این کمیته مرجع تازه ای برای کسب اطلاعات این موضوع معرفی کرد: کف خیابان . آن زمان خیلی ها خرده گرفتند که معنی این حرف چیست.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۹    
قوه قضائیه رسماً اعلام کرده که گزارش تحقیق و تفحص از دوتابعیتی ها در مجلس به هیچ عنوان از اصالت و سندیت لازم برخوردار نبوده و به جز چند مورد بسیار معدود، بقیه موارد چیزی بیشتر از یک ادعا نیست ...
بیتوته   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۲    
قاسم میرزایی نیکو: مرجعیت وزارت اطلاعات را زیر سؤال نبریم خرداد 97 وقتی خبر رسید که وزارت اطلاعات، جزئیات گزارش کمیته تحقیق و تفحص از دوتابعیتی ها را تأیید نمی کند، جواد کریمی قدوسی رئیس این کمیته مرجع تازه ای برای کسب اطلاعات این موضوع معرفی کرد: کف خیابان ...
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۰۷:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرآنلایین: سید محمدجواد ابطحی، نماینده خمینی شهر و یکی از تهیه کنندگان گزارش پر حاشیه فهرست دوتابعیتی ها در گفت وگو با روزنامه ایران می گوید برای این فهرست سندی در دست نداشته اند اما تأکید دارد که بر اساس قرائن و امارات قضایی به این نتایج رسیده اند و حکم نهایی را برعهده دستگاه قضایی گذاشته اند. ...
گذار نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سید محمدجواد ابطحی، نماینده خمینی شهر و یکی از تهیه کنندگان گزارش پر حاشیه فهرست دوتابعیتی ها در گفت وگو با روزنامه ایران می گوید برای این فهرست سندی در دست نداشته اند اما تأکید دارد که بر اساس قرائن و امارات قضایی به این نتایج رسیده اند و حکم نهایی را برعهده دستگاه قضایی گذاشته اند.