دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۵۶Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «تیم ملی کبدی»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۰    
کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان، توسط دکتر رضا توکلی عضو کمیته درمان فدراسیون پزشکی ورزشی در بیمارستان تریتا تحت عمل جراحی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۱    
بازیکن تیم ملی کبدی بانوان گفت: اگر قرار باشد پاداش قهرمانی در بازی های جاکارتا سال آینده پرداخت شود نمی توانیم در زندگی مان کار خاصی را انجام دهیم، وزارت ورزش هوای ملی پوشان را بیشتر داشته باشد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۶    
و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ در پی درخشش بانوان ورزشکار ایران در بازیهای آسیایی اندونزی، مسئولان دفتر ارتباطات مردمی دفتر مقام معظم رهبری با تقدیر از حضور فرهنگی و ارزشمند دختران محجبه و قهرمان ایران و کسب بیش ترین مدال در طول تاریخ این بازیها اعلام کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۵    
سرمربی تیم ملی کبدی ایران با تیم"مومبای" هند برای حضور در لیگ این کشور به توافق رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی جدیدترین جزئیات مسابقات انتخابی کبدی تیم ملی در استان مرکزی را تشریح کرد و گفت: مسابقات انتخابی تیم ملی کبدی به میزبانی استان مرکزی آغاز شد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۵    
کاپیتان تیم ملی کبدی گفت: در چند سال اخیر کم اشتباه ترین بازیکن لیگ ستارگان هند بودم که امسال قراردادم میلیاردی شد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۷    
عضو تیم ملی کبدی گفت: در استان ما بازیکنان فقط در مواقعی که آزاد هستند، می توانند کشاورزی کنند که آن هم درآمدی ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۷:۰۲    
بازیکنان تیم ملی کبدی کشورمان که توانستند در جاکارتا درخشش چشمگیری داشته باشند، حقوق کمتری نسبت به سایر رشته های پُر طرفدار دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۱    
سمیرا عطاردیان و رویا داودیان دو قهرمان اصفهانی عضو تیم ملی کبدی که موفق به کسب مدال طلای بازی های آسیایی شدند به همراه برخی از مدیران و مسؤولان ورزش استان اصفهان 18 شهریور در اردوی جهادی اطراف اصفهان در محله حصه حضور پیدا کردند. عکس: محمدحسین کیانی 12:18 - 1397/06/18
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۱    
بانوان اصفهانی مدال آور تیم ملی کبدی در مسابقات آسیایی جاکارتا به همراه جمعی از مسؤولان ورزش استان اصفهان در اردوی جهادی در محله حصه اصفهان حضور یافتند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۷:۲۳    
روزنامه شهروند - محمد باقرزاده: دوست دارم در کمپین نذر آب شرکت کنم و کمکی به مردم شهرم باشم خیلی از دختران این منطقه را دیدم که سراسر استعداد بودند ولی زمان و امکان تمرین نداشتند؛ می گفتند ما باید برای خانه آب بیاریم یا بعضی هم که دامداری داشتند باید به گوسفندها می رسیدند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۲    
بانوی عضو تیم ملی کبدی در بازی های آسیایی جاکارتا می گوید مسابقات تدارکاتی مناسب قبل از بازی های آسیایی خیلی به کسب موفقیت کبدی کمک کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۳    
ستاره مازندرانی تیم ملی کبدی ایران گفت: برای قهرمانی تیم ملی کبدی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا، همدل و هم قسم شده بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۹    
عضو تیم ملی کبدی بانوان گفت: برای این مدال ما سالها جنگیدیم و تلاش کردیم. مدتها بود دنبال شکست دادن هند بودیم و برای این روز لحظه شماری می کردیم.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۸    
تیم ملی کبدی پسران و دختران ایران با برتری برابر هند موفق شدند در بازی های آسیایی قهرمان شوند و تاریخ سازی کنند. تیم ملی کبدی پسران و دختران ایران با برتری برابر هند موفق شدند در بازی های آسیایی قهرمان شوند و تاریخ سازی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۹:۵۱    
تهران - ایرنا - غلامرضا مازندرانی سرمربی تیم ملی کبدی ایران گفت: ملی پوشان در مصاف با تیم قدرتمند هند به خودباوری رسیدند تا پس از غلبه بر ترس صاحب مدال طلای بازی های آسیایی 2018 شوند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۹    
همدان- ایرنا- مربی تیم ملی کبدی مردان ایران گفت: پس از کسب مدال ارزشمند طلای بازی های آسیایی اندونزی، حالا حضوری موفق در رقابت های جهانی 2019هدف و گام بعدی است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۱    
وحید خراقانی گفت: هدف ما تنها کسب مدال طلا در این رقابتها بود و در نیمه نهایی با تمام قوا به مصاف هند رفتیم و این تیم را شکست دادیم و طلای آنها را به برنز تبدیل کردیم و این بسیار سخت بود که طلا را پس از سالها از چنگ تیم هند بیرون آوریم. ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۳:۵۲    
مربی تیم ملی کبدی بانوان گفت: با رعایت حجاب اسلامی صاحب مدال طلا شدیم تا ثابت کنیم این موضوع مانعی برای موفقیت ما نیست.
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۳    
بازیکن تیم ملی کبدی گفت: با وجود آنکه می دانستیم در نیمه نهایی با هند بازی داریم ولی حاضر به باخت عمدی نشدیم و خوشبختانه با مدال طلا به ایران برگشتیم.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۳:۴۷    
تیم ملی کبدی ایران در بازی های اسیایی هم در رشته بانوان هم آقایان موفق به کسب مدال طلای این بازی ها شد، حمید اورسجی رییس فدراسیون کبدی در گفت وگو با خبرگزاری تهران پرس ایمان و خودباوری و انسجام تیمی را از عوامل اصلی موفقیت کبدی در بازی های اسیایی دانست
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۰۶:۳۱    
بازیکن تیم ملی کبدی گفت: تا کی باید زیر نگاه تحقیرآمیز دیگران تلاش کنیم؟ مگر پرچمی که با مدال طلای کبدی زنان و مردان بالا رفت پرچم همان کشوری نیست که کاروان ایران با اندونزی اعزام کرد؟
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۲:۱۴    
ملی پوش تیم ملی کبدی گفت: مسابقات سطح بالایی داشت و با تلاش توانستیم در فینال، هند را با 4 اختلاف شکست دهیم و قهرمان این رقابت ها شویم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۳:۵۲    
گرگان – بازیکن گلستانی تیم ملی کبدی مردان ایران گفت: بازیکنان هند از باخت مقابل ایران خوشحال بودند زیرا با کادر فنی خودشان مشکل داشتند.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۵    
اکوفارس: اعضای گرگانی تیم ملی کبدی روز گذشته با استقبال پرشور مردم و مسئولان روبرو شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۱    
داورزنی گفت: تیم میزبان همیشه در بازی های آسیایی مورد توجه بوده و بازی پنچاک سیلات باعث مدال آوری اندونزی شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۸    
بازیکن تیم ملی کبدی مردان ایران گفت: با یکدلی وارد مسابقات آسیایی جاکارتا شدیم و توانستیم هند را شکست دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۰    
ملی پوش اصفهانی تیم ملی کبدی بانوان از وضعیت این رشته و حال و هوای این تیم پس از قهرمانی در بازی های آسیایی سخن گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۰۱:۰۱    
تیم های ملی کبدی مردان و زنان ایران با کسب 2 مدال طلا عملکرد درخشانی را در بازی های آسیایی 2018 از خود به نمایش گذاشتند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۲۳:۱۶    
عضو تیم ملی کبدی گفت: مهمترین انتظارم از مسوولان و اولین دغدغه این بازیکنان اشتغال است زیرا تا امروز هیچ اقدامی برای اشتغال ما انجام نشده و همه ما بیکار هستیم و مشکل اشتغال بزرگترین مشکل پیش روی ملی پوشان کبدی ماست.