چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۱۸:۵۸Apr 2020 8

جدیدترین‌های «دولت نجات ملی یمن»

 
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که با پیشنهاد سازمان ملل متحد مبنی بر تبادل دو مرحله ای اسرا با ائتلاف سعودی موافقت کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۴۷    
وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن امروز، 18 فروردین ماه، اعلام کرد که اگر کرونا وارد یمن شود، 90 درصد مردم به این ویروس مبتلا می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن از احتمال ابتلای 90 درصد مردم یمن به کرونا در صورت ورود این ویروس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، عبدالقادر مرتضی رئیس کمیته ملی امور اسیران در دولت نجات ملی یمن در گفتگو با المیادین گفت توافق اردن در خصوص تبادل 1420 اسیر در دو مرحله انجام خواهد شد ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسرا در دولت نجات ملی یمن گفت: 1420 اسیر جنگ یمن مبادله می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که برای پیشگیری از خطر احتمالی شیوع ویروس کرونا، شمار زیادی از زندانیان را آزاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که به رغم عدم مشاهده کرونا در این کشور، این دولت دواطلبانه و در اقدامی انسانی، شماری از زندانیان را از ترس ابتلا به این ویروس آزاده کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت نفت دولت نجات ملی یمن از ادامه توقیف چندین کشتی حامل مشتقات نفتی توسط ائتلاف سعودی خبر داد و به این موضوع اعتراض کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
منابعی در دولت نجات ملی یمن از پیشروی ارتش تحت امر این دولت در استان مأرب و بازپس گیری مناطقی در این استان از نیروهای منصور هادی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن از آزادی صدها زندانی در راستای اجرای اقدامات مربوط به مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخست وزیر دولت نجات ملی یمن از سازمان های بین المللی بشردوستانه خواست به بخش بهداشت و طرح های پیشگیرانه این کشور برای مقابله با ویروس کرونا کمک کنند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۰۰    
شفقنا- وزارت گردشگری یمن اعلام کرد که در پنج سال حملات ائتلاف سعودی به یمن، بسیاری از اماکن گردشگری نابود شده و در برخی شهرها اقدام به سرقت آثار باستانی شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن اظهارات سفیر عربستان سعودی در یمن درباره تماس های روزانه با صنعا را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت نجات ملی یمن اظهار داشت، حملات امروز ائتلاف تحت رهبری سعودی به پایتخت و برخی دیگر از استان ها نشان داد که این ائتلاف به دنبال متوقف کردن تجاوزها و جنایاتش علیه یمن نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت نجات ملی یمن گفت که موضع سازمان ملل و نماینده آن در سازمان ملل در راستای سرپوش گذاشتن بر جنایت های ائتلاف سعودی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر حمل و نقل دولت نجات ملی یمن اعلام کرد، در پی تجاوز ائتلاف سعودی به یمن و محاصره این کشور دستکم 5 میلیارد و 856 میلیون دلار خسارت به بخش حمل و نقل وارد شده که بخش هوایی در رتبه اول قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیراطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن با اشاره به پیشنهاد رهبر انصارالله به عربستان برای تبادل اسرای سعودی با فلسطینی گفت که اگر عربستان با این پیشنهاد مخالفت کند، خود را در کنار رژیم اشغالگر قرار داده است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۹   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به ابتکار صلح دبیرکل سازمان ملل متحد گفت: از هر ابتکاری که توقف جنگ و رفع محاصره مردم یمن را به همراه داشته باشد استقبال می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن امروز اعلام کرد که ائتلاف سعودی در پنج سال گذشته از آغاز تجاوز علیه یمن 39 دادگاه را بمباران کرده که طی آن 13 قاضی کشته شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن بسیج عمومی تمامی کادر پزشکی و درمانی این کشور را برای مقابله با ویروس کرونا اعلام کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۸    
شفقنا- وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن (مستقر در صنعاء) از بسیج کادر پزشکی جهت آمادگی برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت که کشورهای متجاوز به یمن به محاصره و جلوگیری از ورود تجهیزات پزشکی برای مقابله با کرونا ادامه می دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن ضمن ابراز تعجب از اقدامات عربستان سعودی در یمن همزمان با شیوع کرونا در جهان اعلام کرد، صنعاء برای آماده بودن جهت مقابله با کرونا در میان کادر بهداشتی و پزشکی خود اعلام بسیج کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اطلاع رسانی یمن و سخنگوی دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که عربستان، آمریکا و امارات درصدد انتقال ویروس کرونا در یمن هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن درباره تلاش های سعودی، اماراتی و آمریکایی برای انتقال ویروس کرونا به یمن هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۹    
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله و سخنگوی کمیته مصالحه در دولت نجات ملی یمن از فریب خوردگان در مأرب خواست هر چه زودتر به آغوش وطن بازگردند و به آنها اطمینان داد جان و مالشان در امان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت دولت نجات ملی یمن از افزایش پروازها از فرودگاه های عدن و سیئون در جنوب یمن انتقاد کرد و گفت، اینگونه اقدامات دولت هادی با توجه به شیوع کرونا عواقب وخیمی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن در بیانیه ای حمله جنگنده های آمریکا به تعدادی از پایگاه های نظامی و غیرنظامی در عراق را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی امور اسرا در دولت نجات ملی یمن اعلام کرد برادر رئیس جمهور دولت فراری یمن در توافق پیش رو مبادله خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن تأکید کرد فرزندان قبایل یمن قبول نمی کنند که حتی یک نظامی سعودی بر آن ها حکمرانی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
در پی مرگ ماهی ها در سواحل عدن، وزیر شیلات دولت نجات ملی یمن از آلودگی شیمیایی و بیولوژیک در این آب ها سخن گفت و انگشت اتهام را به سمت ائتلاف سعودی دراز کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن تأکید کرد که اوضاع سیاسی و میدانی اخیر به جهانیان ثابت کرد که توجیه ائتلاف عربی برای حمله به یمن با هدف احیای مشروعیت، واهی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن ضمن انتقاد از عملکرد فرستاده ویژه سازمان ملل در این کشور، گفت: مارتین گریفیتس به دنبال تجزیه یمن است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن با انتقاد از عملکرد نماینده ویژه سازمان ملل متحد، گفت که اقدام های وی، بیانگر نقش انگلیس در تجزیه یمن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که 38 ماهیگیری که توسط نیروهای اماراتی در اریتره گروگان گرفته شده بودند، آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی از وزرای دولت نجات ملی یمن ضمن تأکید بر آزادسازی همه اراضی اشغالی این کشور از دست متجاوزان، گفت صنعا مصمم است دست سعودی ها را از یمن کوتاه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در واکنش به اظهارات فرستاده سازمان ملل در امور یمن که خواستار آتش بس در مأرب شده بود، خصوصیات یک آتش بس واقعی را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن با تشکیل نشستی، طرحی برای مقابله با اشغالگری سعودی و امارات در استان های جنوبی و شرقی این کشور تصویب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، عبدالمجید الحنش عضو هیئت مذاکرات دولت نجات ملی یمن به این شبکه گفت نشست های فرستاده سازمان ملل متحد با مشاوران و احزاب و سازمان ها در امان برای ما هیچ اهمیتی ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در واکنش به قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر تمدید تحریم یمن، تأکید کرد که گزارش کمیته کارشناسان با استناد به اطلاعات رسانه های متخاصم بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد، برخی منابع به این شبکه خبر دادند فهرست اسیرانی که دولت نجات ملی یمن آنها را بر اساس توافق اردن آزاد خواهد کرد 15 اسیر سعودی و چهار سودانی را شامل می شود. ...
ابنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن گفت: اگر عربستان به حملات خود ادامه دهد، صادرات نفت آن کشور را که از طریق آرامکو به دیگر نقاط جهان فرستاده می شود، متوقف خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
حمله موشکی و پهپادی اخیر یمن به تأسیسات نفتی عربستان نشان می دهد دولت نجات ملی به این باور رسیده که پیش قدم شدن برای صلح و توقف جنگ بی فایده است و تنها راه توقف تجاوز ریاض، حملات تلافی جویانه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن از سکوت نماینده سازمان ملل در قبال تشدید حملات ائتلاف متجاوز سعودی انتقاد کرد.
ابنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته امور اسرا در دولت نجات ملی یمن از تحویل اسامی 1420 اسیر( 900 نفر از نیروهای صنعا و 520 نفر از طرف مقابل) به صلیب سرخ به عنوان ناظر توافق تبادل اسرا خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن اعلام کرد، در نتیجه نبود امکانات به دلیل ادامه جنگ علیه این کشور، هر سال 50 هزار نوزاد یمنی زیر 28 روز جان خود را از دست می دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که به دنبال نشستی یک هفته ای تحت نظارت سازمان ملل در اردن با دولت مستعفی درباره مبادله 1400 اسیر به توافق رسیده است.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
طرف های درگیر در جنگ یمن پس از یک هفته نشست در اردن، برای آزادی و تبادل اسرای خود به توافق رسیدند. به گزارش ایرنا؛ شبکه " المسیره " یمن یکشنبه شب به نقل از رئیس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن گزارش داد ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وزیر بهداشت یمن روز یکشنبه با تاکید بر شرایط وخیم پزشکی و بهداشتی در یمن اعلام کرد که سالانه 50 هزار کودک شیرخواره به سبب کمبود خدمات پزشکی جان خود را از دست می دهند. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت کشور دولت نجات ملی یمن از کشف دو شبکه تروریستی که به دست سازمان اطلاعات سعودی و اماراتی اداره و دست به اقدامات تخریبی می زدند، خبر داد. ...