چهارشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۲:۵۶Feb 2019 20
 

جدیدترین‌های «سازمان ثبت اسناد و املاک»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۳    
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص ادعای عدم همکاری با وزارت راه برای راه اندازی سامانه املاک و اسکان، گفت: طبق قانون عمل می کنیم و به نیات یا خواست اشخاص کاری نداریم.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۶    
ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روز جمعه 17 اسفند 97 برای جذب نیرو در 20 دستگاه اجرایی برگزار می شود؛ در این آزمون 20 دستگاه اجرایی شامل سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ساختمان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و ثبت اسناد و املاک ناحیه یک یاسوج با حضور مدیر کل، معاونین و روسای واحد های ثبتی بصورت ویدئو کنفرانس با رئیس سازمان ثبت اسنادواملاک کشور در بهمن ماه سال جاری افتتاح و راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۱:۰۲    
مدیر کل کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، توضیحاتی را پیرامون چگونگی تبدیل اسناد دست نویس به اسناد تک برگی رسمی در کشور ترکیه ارائه داده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۸    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از سازمان ها و دستگاه های اجرایی خواست تا برای جلوگیری از هرگونه زمین خواری در حوزه اراضی ملی، حریم املاک و زمین های خود را تعیین کنند.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- حوزه مقاومت بسیج سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی یک بیانیه ای مردم را به حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری میزان- مرکز داده جدید اداره کل ثبت استان فارس با حضور هاشم کارگر، معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور افتتاح شد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۹    
یک شنبه 97/11/21 ، (اخبار رسمی) : متقاضیان ثبت اختراع نرم افزار در کشور ایران باید به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، اداره کل مالکیت صنعتی مراجعه کنند و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت یوم الله 22 بهمن بیانیه ای منتشر کرد.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۴    
احمد تویسرکانی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ایجاد بانک جامع املاک، حذف دفترنویسی به صورت سنتی، حذف اوراق بهادار، ایجاد شبکه یکپارچه تبادل اطلاعات ثبتی و داده آمایی پرونده های ثبتی در 10 سال اخیر اشاره کرد و گفت ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۱    
خبرگزاری میزان- سمینار آموزشی اجرای حقوق مالکیت معنوی به همت معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان تهران و مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و با همکاری اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری دانمارک به مدت دو روز برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۱    
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اعتقاد ما این است که هیچ نقص و ایرادی در مورد آزمون سردفتری اسناد رسمی 97 وجود نداشته است و کار به نحو دقیق در حال پیگیری است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۸:۱۲    
قدرت حاجی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اسناد مالکیت روستائیان با کمترین هزینه صادر و تحویل می شود. وی افزود: یکی از مهم ترین محورهای ارائه خدمات به روستاییان صدور اسناد مالکیت اراضی و املاک است که این مهم پیش از انقلاب وجود نداشته و پس از انقلاب و با همکاری بنیاد مسکن ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۶:۰۰    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: از سال 88 تا سال جاری، 653 هزار و 152 شرکت و 82 هزار و 591 مؤسسه غیرتجاری به ثبت رسیده است؛ همچنین مراحل اداری و قانونی پلمب 5 میلیون و 441 هزار و 835 دفتر تجاری در این مدت به سرانجام رسیده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۰:۰۴    
ایسنا : احمد تویسرکانی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با اقدامات این سازمان برای شناسایی وحید مظلومین و فرهاد زاهدی فر متهم پرونده سکه ثامن سازمان ثبت گفت ...
آی تی آنالایز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۹    
آیین بهره برداری همزمان از پروژه های عمرانی و فناوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد با حضور رئیس سازمان ثبت برگزار شد. به گزارش فارس صبح امروز آیین بهره برداری همزمان پروژه های عمرانی و فناوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۳    
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز از دو سامانه بهره برداری کرد که با راه اندازی آنها اطلاعات مربوط به تأسیس اشخاص حقوقی، سهام و سرمایه آنها و همچنین اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات آنلاین به سازمان امورمالیاتی کشور ارسال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۲۶    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ارائه 530 میلیون خدمت ثبتی به مردم و وصول بیش از 376 هزار میلیارد ریال معوقات بانکی طی 10 سال گذشته توسط سازمان ثبت خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۹    
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر لزوم اعتبارسنجی شرکت های متقاضی تسهیلات از سوی بانک مرکزی تاکید کرد.
وانا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۵    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در طول ده سال اخیر رشد خدمات ثبتی 160برابر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۰    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: مستندات املاک مربوط به سلطان سکه و متهم پرونده سکه ثامن به مرجع قضایی اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۱    
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک :سازمان ثبت طی 10 سال گذشته 376 هزار و 628 میلیارد ریال از معوقات بانکی را وصول کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۳    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با اقدامات این سازمان برای شناسایی وحید مظلومین و فرهاد زاهدی فر متهم پرونده سکه ثامن سازمان ثبت، گفت: پس از دستگیری این افراد اسامی خود افراد و اقوام و بستگان به ما داده شد و ما در لحظه تمام مالکیت ها در حوزه اموال منقول و غیرمنقول ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۹    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: خدمات 10 ساله این سازمان از رشد 160 درصدی برخوردار بوده و حجم خدمات الکترونیکی این سازمان با عبور از فرایندهای سنتی به 99درصد رسیده است.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در آئین بهره برداری همزمان پروژه های عمرانی و فناوری اطلاعات این سازمان گفت: در بازه زمانی سال های 88 تا 97، 530 میلیون خدمت به مردم ارائه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۵    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در طول ده سال گذشته 530 میلیون خدمت ثبتی به مردم ارائه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۳    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اطلاعات اموال منقول و غیر منقول و اطلاعات نقل و انتقال املاک وحید مظلومین و فرهاد زاهدی به دادگاه اعلام شده است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۶    
در این نشست مردمی محمد حسن بهادر و مدیران تابعه این اداره کل به صورت حضوری به حل و فصل برخی مشکلات ثبتی و مالکیتی مراجعان و ارائه راهکارهای کارشناسی پرداختند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۰    
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از اجرای پروژه "TISC" را با هدف تأسیس دفاتر حمایت از فناوری و نوآوری و پروژه "EIE " را با هدف توانمندسازی محیط مالکیت فکری خبر داد و افزود: در صددیم خدمات الکترونیکی تجاری سازی مالکیت های صنعتی راه اندازی کنیم.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۸:۳۳    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، گفت: فعالیت های دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها مبتنی بر دارایی های فکری اعم از اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری است که باید حسب مورد با استفاده از زیرساخت های حقوقی فراهم شده ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۹    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز ، احمد تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در افتتاح سمینار تجاری سازی مالکیت معنوی که با حضور کارشناسانی از کشور سوئیس و دانش پژوهانی از دانشگاهها، پارک های علم و فناوری و استارت آپ ها برگزار شد ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار با رئیس کمیسیون همکاری های بین المللی اتحادیه جهانی سردفتران با اشاره به سابقه طولانی نظام سردفتری در ایران گفت: حاکمیت برای سند رسمی اعتبار قائل است و به همین جهت قوه قضائیه ناظر و پشتیبان نظام سردفتری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به اینکه مردم به رواج سند عادی در معاملات دامن می زنند گفت: در ایران هیچ کس مایل نیست که کسی از مالکیت هایش چیزی بداند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۱    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: تجاری سازی اختراعات نیروی محرکه قوی برای تشویق صاحبان فکر و اندیشه است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۳    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: پیش نویس طرح جامع حمایت از مالکیت صنعتی تدوین شده است و اکنون در مسیر تصویب مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۰    
رئیس مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از گسترش همکاری های بین المللی این مرکز با سایر کشورها و اعضای فعال عضو وایپو خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارگاه مشترک نیازسنجی کارگزاران اختراع و مالکیت معنوی ایران و دانمارک با حضور مسئولین، قضات، وکلا و کارشناسان حوزه مالکیت معنوی ایران و دانمارک در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آغاز شد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۹    
نهادها و دستگاه های اجرایی (موضوع مواد 5 و 6 مانند بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران؛ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران؛ سازمان بورس و اوراق بهادار؛ وزارت صنعت ...
شما نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۲    
سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیادشهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۵    
به گزارش ایکنا از فارس، همایش سراسری شناسه ملی موقوفات و اماکن متبرکه با حضور نمایندگان اعتاب مقدس جمهوری اسلامی ایران و هیئت ماده 9 سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز، 26 دی ماه در شیراز برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۵    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، توجه به مزایای ثبت رسمی از جمله در مورد قانون پیش فروش ساختمان را نیاز جامعه دانست و با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی در این زمینه گفت: رسانه ها به ویژه رسانه ملی نباید اطلاع رسانی درباره این قانون را مانند تبلیغ تنقلات بدانند و برای آن وجه مطالبه کنند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۳    
در سالهای اخیر طرحی درخصوص انتزاع سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از قوه قضائیه و الحاق آن به بدنه دولت ( وزارت کشور ) توسط گروهی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تدوین گردیدکه با برخی ابهامها روبه رو شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۳    
دبیر کمیسیون دولت الکترونیکی از دیجیتالی شدن خدمات نیروی انتظامی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در آینده ای نزدیک خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۳۸    
تویسرکانی اظهار کرد: در حوزه سیاست های خصوصی سازی و اصل 44 که بر روی کاغذ بسیار زیبا است، در عمل اتفاقی که افتاده جای تامل دارد. تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جشنواره حاتم(حمایت از تولید ملی) اظهار کرد ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) از کسب رتبه اول ایران در دنیا در رشد تقاضای ثبت برند در سال 2018 خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۵    
گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان به خبرگزاری ایرنا حاکیست، این دانش آموز 13 ساله لشت نشایی دستگاه آبسلانگ هوشمند مدرن که فناوری نوین علم پزشکیست را اختراع کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۹    
تهران-ایرنا- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: ایران در سال 2018 میلادی، مقام نخست اقبال به ثبت مالکیت معنوی از سوی صنعتگران جهان را کسب کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۷    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، با یادآوری اینکه اجرای طرح کاداستر تا پایان سال 96 حدود1200 میلیارد تومان درآمد به همراه داشته، از مجلس و دولت خواست که برای اجرای این طرح به حکم قانون دائمی برگردند.
روزنامه نور خوزستان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۲    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: قانون پیش فروش ساختمان باید با دقت اجرا شود و همه بخش ها و ادارات ثبت اسناد و دفاتر اسناد رسمی مکلف به اجرای این قانون هستند و حتما باید سند این معاملات در دفاتر اسناد رسمی صادر شود . ...