چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۹:۰۱Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «اداره اوقاف و امور خیریه»

خبرگزاری فارس   ۴ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: همزمان با روز بزرگداشت امامزادگان از خادمان و هیات امنای بقاع متبرکه و امامزادگان شهرستان ملایر تجلیل می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۱ دقیقه پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه جویبار گفت: وقف دو باب مغازه با قیمت تقریبی 500 میلیون تومان به عنوان عیدانه دهه کرامت در اداره اوقاف جویبار به ثبت رسیده است.
بلاغ مازندران   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جویبار گفت: تمدن سازی اسلامی و هدایت و انسان سازی در دستور کار تمام امامزادگان بوده است.
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
گروه فرهنگی- مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان همدان از چاپ کتابی در مورد معرفی شخصیت امامزاده حسین بن علی النقی(ع) در همدان خبر داد و گفت: این کتاب با استناد به مراجع موثق در حال حاضر در دست تحقیق است و به زودی چاپ می شود.
روزنامه اصفهان امروز   ۶ ساعت پیش    
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه تیران و کرون برگزار می شود.
دیار آفتاب   ۷ ساعت پیش    
مسئول امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: طرح جامع 80 بقعه متبرکه در استان مرکزی تهیه شده است.
ایکنا   ۷ ساعت پیش    
گروه فرهنگی - مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: شاهزاده حسین(ع) امامزاده ای هم تراز با شاهچراغ و شاه عبدالعظیم است، ایشان فرزند بلاواسطه امام علی النقی(ع) است، که متاسفانه در معرفی و ترویج شخصیت ایشان کم کاری صورت گرفته و ایشان مظلوم واقع شده است.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
گروه اجتماعی - رئیس اداره تبلیغات اسلامی قروه در دیدار با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان گفت: کارکردن در حوزه دینی مرز نمی شناسد؛ لذا با این اوصاف تعامل این دو اداره در سطح شهرستان بسیار کارگشا است و سبب اعتلای فرهنگی خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۱    
مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه استان گفت: تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی از اقدامات ضروری اداره اوقاف و امور خیریه استان است.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۶    
غلامحسین خدایار در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما اظهار داشت: خوشبختانه حضور مردم هر هفته در نماز جمعه صفادشت باشکوه بوده و با تمهیدات اندیشیده شده انتظار می رود در جوار آستان مقدس نیز به صورت مطلوبی برگزار شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۷    
دزفول- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دزفول از آغاز طرح تابستانه نشاط معنوی در 12 بقعه شاخص این شهرستان خبرداد.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۴    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوشهر گفت: سند مالکیت تک برگ موقوفه عالی بریمی تنها موقوفه قرآنی شهرستان بوشهر اخذ شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۴    
همدان-ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سه وقف جدید در این شهرستان ثبت شد که شامل یک واحد مسکونی و 2 قطعه زمین است.
دانا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۴    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه گفت: امسال همایش تکریم و تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر خراسان رضوی با هدف معرفی بی بی حسنیه و با حضور سخنرانان و مداحان کشوری روز پنج شنبه 28 تیرماه در بفعه متبرکه این بانوی اندیشمند و محدثه برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۰    
گروه فرهنگی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان گفت: 6 بقعه شاخص شهرستان همدان برگزار کننده و مجری طرح نشاط معنوی در تابستان سال 97 خواهند بود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۸    
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه تربت حیدریه با اشاره به برگزاری همایش تجلیل و بزرگذاشت بقاع متبرکه استان خراسان رضوی در تربت حیدریه از تجلیل 24 خدام استان در این مراسم خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۱    
تربت حیدریه - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه گفت: با هدف معرفی مقام بی بی حسنیه و تجلیل از خادمان وقف، همایش ملی بزرگداشت این امام زاده پنجشنبه هفته جاری در تربت حیدریه برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۸:۲۵    
رئیس اداره تربیت حافظان اداره اوقاف وامور خیریه استان از برنامه ریزی برای شرکت 15 هزار نفر در طرح حفظ قرآن کریم دراستان درسالجاری خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۷:۲۴    
رئیس ناحیه 3 اداره اوقاف و امور خیریه شیراز از برگزاری پیاده روی حرم تا حرم خبر داد و گفت: این مراسم امروز عصر از ساعت 17 و 30 دقیقه از حرم مطهر ام احمد مادر حضرت شاهچراغ (ع) آغاز می شود و با گلباران آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) خاتمه می یابد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۱    
گروه اجتماعی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه 3 شیراز از برپایی پیاده روی حرم تا حرم دختران احمدی در سالروز ولادت حضرت معصومه(س) در شیراز خبر داد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۲    
قشم - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قشم گفت: یک قطعه زمین به ارزش یک میلیارد ریال در سامانه جامع موقوفات شهرستان قشم به ثبت رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۵    
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی گفت:مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در بخش خواهران با حضور 200 نخبه قرآنی همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (ع) در مجتمع فدک آل محمد(ص) مشهد برگزار میگردد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۵۶    
یزد- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تفت از ثبت سه وقف جدید طی یک هفته گذشته در این شهرستان خبر داد که یک مورد آن وقف 12 میلیارد ریال اموال پدر 2 شهید است .
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۴۰    
یزد- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تفت از ثبت سه وقف جدید طی یک هفته گذشته در این شهرستان خبر داد که یک مورد آن وقف 12 میلیارد ریال اموال پدر 2 شهید است .
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۰    
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره اوقاف وامورخیریه بروجرد گفت: دهه کرامت فرصتی مناسب برای ترویج وتوسعه فرهنگ رضوی درسطح جامعه به خصوص جوانان ونوجوانان است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۸:۵۰    
گروه فعالیت های قرآنی- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد از برگزاری مرحله استانی آزمون معارف قرآن کریم شهرستان های غرب استان اصفهان به میزبانی نجف آباد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۲    
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: یادواره شهدای 8 سال دفاع مقدس محله جرم افشار در جوار حرم مطهر امامزاده سید ملکشاه(ع) شهرضا برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۰    
گروه معارف- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان گفت: قرآن از جانب خدا تنزیل شده و کسانی که با قرآن مأنوس هستند پیوسته از برکات آن بهره مند می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۲    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر از ثبت یک وقف جدید در این شهرستان خبرداد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۸:۳۲    
رئیس امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم، گفت: در این مسابقات 270 شرکت کننده با هم به رقابت می پردازند.