چهارشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۰:۴۴Sep 2018 26

جدیدترین خبرهای «اداره اوقاف و امور خیریه»

شبستان   ۲ ساعت پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بندرعباس از برگزاری یادواره شهدای جاویدالاثر این شهرستان در امامزاده سید مظفر(ع) خبرداد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۰    
گروه فعالیت های قرآنی معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شمال غرب تهران از اجرای طرح تربیت حافظان این منطقه با پوشش چهار هزار نفری قرآن آموزان خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۲    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: پس از 70 سال برای موقوفه ای که به گورستان یحیی آباد کاشان معروف است سند مالکیت اخذ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۶    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید 90 عدد کیف با لوازم التحریر به ارزش 15 میلیون تومان از سوی اداره اوقاف و امور خیریه اسلا م آباد غرب به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۶    
گروه اجتماعی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه چایپاره از حضور بیش از 4 هزار زائر در تکیه گاه حضرت ابوالفضل(ع) این شهرستان طی تابستان سال جاری خبر داد و گفت: در این سه ماه بیش از 300 قربانی در این تکیه گاه ذبح شد.
موج   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۵    
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه فریدن گفت: همزمان با بازگشایی مدارس 100 بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان بی بضاعت غرب استان اصفهان توزیع شد. به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علی معینی بیان کرد: 100 بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند شهرستان های فریدن، فریدونشهر ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۹    
بجنورد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: هم اکنون 400 موقوفه در این شهرستان خراسان شمالی معادل 30 درصد بدون درآمد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۵    
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: تجمع رهروان زینبی همزمان با سراسر کشور در امامزاده سید عباس (ع) بجنورد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۵    
همایش رهروان حضرت زینب (س) توسط اداره اوقاف وامور خیریه درمحل سالن اجتماعات امامزاده سید طاهربردسکن، برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافت، رابر و ارزوئیه از اختصاص اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای برای اماکن مذهبی این شهرستان ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۷:۴۵    
معاون فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف و امورخیریه استان یزد گفت:همایش رهروان زینبی برای پنجمین سال متوالی در امام زاده شاهزاده فاضل یزد برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۶    
گروه اجتماعی - رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان اردکان گفت: همزمان با سراسر کشور تجمع بزرگ بانوان با عنوان رهروان زینبی در این شهرستان برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۰    
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان مراغه گفت: یک هزار و 350 بسته مهر تحصیلی در بین دانش آموزان نیازمند مراغه ای توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۱    
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه رودان از برگزاری همایش رهروان زینبی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۱    
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت:همزمان با دوازدهم محرم، تجمع رهروان زینبی با شرکت بانوان عاشورایی در هشت امامزاده شاخص استان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۷    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: امامزاده سیدحمزه (ع) این شهرستان در روز عاشورا میزبان بیش از 27 هئیت مذهبی از سراسر شهرستان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان از تجمع نوجوانان عاشورایی در بقاع متبرکه و آستان مقدس امام زادگان جعفر و محمد (ع) دامغان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۷:۲۱    
مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: یقیناً ساخت مدرسه از جمله کارهای نیک و پسندیده است اما خیرین باید در کنار ساخت مدرسه به تأمین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند هم توجه کنند.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۲    
مردم نیوز : آیین شبیه خوانی در سبزه میدان شش سال است به همت موسسه میراث باستان پارسیان شهرداری منطقه 12 و اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه 3 در زمینی که در سال 1104 ق توسط مرحوم حکیم هاشمی وقف شده بر پا می شود. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵    
گروه اجتماعی - سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان گفت: براساس سنت دیرینه مردم شهرستان لنجان ظهر روز عاشورا به زیارت قرآن منتسب به دست خط حضرت علی(ع) واقع در روستای سعید آباد بخش باغبادران شهرستان لنجان مشرف می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۷    
گروه اجتماعی مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه اوقاف گیلان از اجرای 28 خیمه معرفت در بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت: در برگزاری طرح بصیرت عاشورایی 363 مبلغ اعزامی از قم و بومی با اوقاف گیلان همکاری می کنند.
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵    
امیری : حسین بن علی (ع) از کسانی نبود که خلافت را برای جاه و جلال آن بخواهد و یا آرزوی سلطنت و یا رغبت جبروت پادشاهی داشته باشد به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های گلستان ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۰    
گروه اجتماعی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مهاباد از ثبت دو وقف جدید در این شهرستان خبر داد و گفت: شهرستان مهاباد یکی از شهرستان های پیشرو در ثبت وقف های سال 97 است.
تابا خبر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۹    
در قالب طرح مهر تحصیلی تعداد 150 بسته نوشت افزار از محل موقوفه نظام السلطنه به دانش آموزان نیازمند اهدا شد. به گزارش تابا ، طرح مهر تحصیلی با عواید حاصل از موقوفه نظام السلطنه رامشیر از امروز با حضور مسئولان شهرستانی و استانی اجرا شد. ...
نارین خبر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۸    
اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد در اقدامی خداپسندانه 120 بسته لوازم التحریر را در قالب طرح مهر تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد اهدا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۶    
بجنورد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: هم اکنون 65 درصد موقوفه های این شهرستان مربوط به ماه محرم و مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۴۰    
بافت - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافت از توزیع اعتبارات ایمن سازی مساجد شهرستان های بافت، رابر، ارزوئیه خبر داد.
آناج   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۳    
مدیرکل اداره اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی گفت: بسته مهر تحصیلی در بین 1500 دانش آموز نیازمند آذربایجان شرقی توزیع می شود
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بجستان روز دوشنبه در طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا به اختصاص یک میلیارد و 530 میلیون ریال درآمد موقوفات متصرفی و غیرمتصرفی این شهرستان به برگزاری آیینهای محرم و صفر اشاره و بیان کرد ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۷    
گروه شهرستان ها - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های تایباد و باخرز از اهدای 130 بسته مهر تحصیلی به ارزش 78 میلیون ریال از محل موقوفات میان دانش آموزان اهل تشیع و تسنن این دو شهرستان خبر داد.