دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۰۶:۵۸Nov 2018 19

جدیدترین خبرهای «اداره اوقاف و امور خیریه»

روزنامه اطلاعات   ۱۰ ساعت پیش    
کاشان خبرنگاراطلاعات: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: 80 نفر از افراد نیک اندیش امسال نزدیک به 36 میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمرانی بقاع متبرکه امامزادگان این شهرستان، وقف کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۴    
یزد - ایرنا - امام جمعه ابرکوه گفت: مسئولان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برای ترویج فرهنگ و احیا وقف تلاش کنند، زیرا آثار این سنت حسنه برای همیشه در تاریخ به یادگار باقی خواهد ماند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۱    
گروه فرهنگی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با تاکید بر اینکه در دهه پایانی صفر حدود 65 ایستگاه صلواتی مرتبط با اوقاف در مشهد و محورهای منتهی به مشهد برپا شد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۴    
سبزوار- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه جغتای گفت: یک وقف جدید به ارزش سه میلیارد ریال به نیت ساخت حوزه علیمه خواهران در سامانه جامع موقوفات این شهرستان ثبت شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۲    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه بهشهر گفت: اداراتی که فضای آموزشی و اداری خود را در بنای وقفی بنا کرده اند باید نسبت به پرداخت اجارات اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۵۴    
قشم - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه قشم گفت: همزمان با هفته وحدت بیش از 2 هزار وعده غذایی نذری در مساجد منتخب این شهرستان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۴    
بیرجند - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سربیشه گفت: این شهرستان از نظر فعالیت های حوزه وقف دارای رتبه برتر در خراسان جنوبی است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۰    
گروه اجتماعی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دلیجان گفت: اگر در موقوفات کشاورزی شرکت های تولیدی در قالب ثمرات کشاورزی ورود پیدا کرده و تبدیل به شرکت های توسعه کشاورزی شوند، قطعا نتیجه بخش خواهد بود. وقتی موقوفات را به بهره وری مناسب برسانیم طبیعتا در توسعه اقتصادی جامعه هم تاثیر دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۱    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس گفت:17 وقف جدید از آغاز سال در شهرستان طبس ثبت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۱    
رامسر - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رامسر اظهار کرد: مرمت و بازسازی بقاء متبرکه با هزینه کرد 150 میلیون تومان در سال جاری انجام شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۰    
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه دزفول با اشاره به وجود 489 موقوفه دراین شهرستان، گفت: درسال جاری 14 وقف جدید شامل مسجد، منزل، حسینیه و مغازه در دزفول ثبت شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همکاری اداره کل راه و شهرسازی برای تخصیص زمینی برای راه اندازی بیمارستان ویژه اصحاب رسانه امری ضروری است و در صورت تخصیص زمین اوقاف پیگیری های قانونی را برای احداث این مرکز انجام می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مُهر از شناسایی چند موقوفه در این شهرستان که ارزش یکی از آن ها به 4 میلیارد تومان می رسد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسلام آبادغرب از وقف 3 هزار مترمربع زمین و 350 مترمربع ساختمان مسکونی برای توسعه زیارتگاه حضرت داوود خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۰    
شهرری- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری از وقف یک باب مغازه به ارزش سه میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۱    
دزفول - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شوش گفت: 38 موقوفه جدید طی سه سال اخیر در شهرستان شوش ثبت شده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۲۶    
گروه فعالیت های قرآنی - رئیس اداره اوقاف محلات گفت: متأسفانه هنوز تشنگی دریافت معارف قرآنی در جامعه ما شدت نگرفته است. می توان با شناساندن ظرفیت های عظیم قرآن در سطح جامعه ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۱۷    
گروه اجتماعی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماکو از کسب رتبه سوم اوقاف این شهرستان بین ادارات آذربایجان غربی خبر داد و گفت: طی سال جاری، هفت وقف جدید در ماکو به ثبت رسیده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۰۵    
گروه اجتماعی - رئیس اداره اوقاف خمین با تأکید یر اینکه جامعه قرآنی و مدیران مؤسسات قرآنی مروج وقف های قرآنی باشند، افزود: با جامعه قرآنی در خمین همکاری تنگاتنگ داریم و بسیار مشتاقیم تا از این پتانسیل برای تبلیغ موقوفه ها به ویژه وقف های قرآنی استفاده کنیم.
نارین خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۱    
با حضور رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد صفحه خبری ویژه وقف در پایگاه خبری نارین، راه اندازی شد.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۷    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ابرکوه ضمن اعلام خبر ثبت اولین وقف این شهرستان در حوزه رشد علم و فناوری، گفت: تاکنون در ابرکوه بیش از یک هزار رقبه وقفی به ثبت رسیده و سه میلیون مترمربع از اراضی وقفی سنددار شده است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۰۳    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه الیگودرز گفت: برای زیرسازی و آسفالت جاده امامزاده محمد بن حسن ( ع) مبلغ 22 میلیارد تومان اختصاص یافت.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۷    
گروه فرهنگی- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرعباس گفت: موقوفه علیداد امیری در منطقه سیاهو برای مرکز بهداشت این دهستان اجرای نیت شد
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۷    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد از واقفان جدید خواست تا موقوفات خود را حسب نیاز جامعه انجام دهند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۳    
فرماندار ویژه لارستان گفت: برای احیا بافت فرسوده و تاریخی لارستان اداره اوقاف همکاری مستمری با شهرداری داشته باشد بمناسبت هفته وقف، رییس اداره اوقاف و امور خیریه لارستان و...
بهارستانه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۸    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهارستان گفت: قریب به 25 هکتار از اراضی موقوفه در بهارستان به تصرف ادارات درآمده است و به نوعی از دسترس اداره اوقاف خارج شده است.
صدای زرند   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۹:۰۸    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه زرند با بیان اینکه ثبت اطلاعات موقوفات را به صورت الکترونیکی است گفت: موقوفه ای که ثبت سازمان اوقاف نمی شود ای دست سودجویان در امان نمی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۹:۰۱    
خمین - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امورخیریه خمین گفت: 9 میلیارد ریال نذورات از ابتدای امسال تاکنون با مشارکت شهروندان و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت از بقاع متبرکه این شهرستان کسب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۳۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان کرمان از وقف منزل مسکونی جهت امور قرآنی و ترویج فرهنگ مهدویت در این شهرستان خبر داد.
اصفهان شرق   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۸    
به گزارش اصفهان شرق ، در هفتمین روز از دهه وقف امرالله اصغری سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا به همراه حجت الاسلام و المسلمین کریمی مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ریاست محترم اداره آموزش و پرورش جرقویه علیا با حضور در دبیرستان دخترانه محمد یاوری روستای رامشه برنامه زنگ ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۰    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از تالش، مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه گیلان ظهر امروز در آیین راه اندازی دفتر مشاوره وقف در دفتر امام جمعه تالش اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون 35 وقف جدید در استان گیلان به ثبت رسیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۹    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودراهنگ از ثبت هشت وقف جدید به ارزش 400 میلیون تومان طی دهه وقف در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۲    
تیران-رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: انجام فعالیت فرهنگی و عام المنفعه در این شهرستان با استفاده از اعتبارات وقف امکان پذیر نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۱    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندورود گفت: دهه وقف فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ حسنه وقف است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۰    
اردبیل - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردبیل گفت: امسال 18 مورد به موقوفات این شهرستان افزوده شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 10 درصد افزایش داشته است.
نارین خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد گفت: موقوفات می تواند در مواردی چون ایجاد پارکینگ و کنترل ترافیک نیز نقش آفرین باشند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۸    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: از ابتدای امسال تا کنون 4 موقوفه به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال با صلح و سازش از دست متصرفان خارج و در سامانه جامع موقوفات کشور ثبت شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۷    
گروه شهرستان ها- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار با بیان اینکه به زودی مرکز قرآنی برای برگزاری کلاس های قرآنی در این شهرستان راه اندازی می شود، گفت: نهمین وقف در سال جاری برای فعالیت های قرآنی در دهه وقف به ثبت رسید.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۱    
گروه فرهنگی- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بندرلنگه گفت: وقف یکی از مهم ترین و بهترین راه های حمایت از منابع طبیعی است.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۲    
حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان بیرجند با بیان این که در سال گذشته 2 وقف در بحث قرآن در شهرستان بیرجند داشته ایم، گفت: از روحانیون و مبلغین امور دینی تقاضا می شود که بازوان اداره اوقاف باشند و به واقفین مشاوره بدهند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۲    
گروه اجتماعی- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو کرمانشاه با بیان اینکه وقف یکی از مطمئن ترین راه ها برای رفع مشکلات در جامعه است، گفت: دامنه موقوفات در سطح جامعه به گونه ای است که می تواند با همکاری و همراهی مردم در رفع بسیاری از مشکلات و رفع محرومیت ها و حمایت از نیازمندان مؤثر باشد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۱    
گروه فرهنگی - سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت گفت: به همت مسئولان شهرستان اراضی موقوفه ای پس از 37 سال از نیت واقف تعیین و تکلیف شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۲    
گروه اجتماعی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماهان گفت: اوقاف در سه حوزه قرآن، موقوفات و بقاع متبرکه فعالیت می کند و در همین راستا اخذ سند مالکیت موقوفات، تنظیم و تجدید اسناد اجاره رقبات موقوفات، احیاء و عمران تعدادی از موقوفات و ... در 6 ماه گذشته انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۹    
دزفول - رئیس اداره اوقاف و امورخیریه دزفول گفت: نقش خیران و واقفان در توسعه زیرساخت های این شهرستان از دیرباز تاکنون بسیار پر رنگ بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۱    
یزد- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد از مردم خواست در ایجاد وقف جدید بر نیازهای واقعی و نیازهای روز جامعه، بیشتر تمرکز داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۳    
بیرجند - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فردوس از پیشرفت 80 درصدی عملیات ساخت زائرسرای امامزادگان این شهرستان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۵    
گروه اجتماعی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان از اجرای طرح پیوند آسمانی در قالب تامین جهیزیه، کمک هزینه ازدواج خبر داد و گفت: این طرح با هزینه ای بالغ بر 15 میلیون تومان در شهرستان در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۴۶    
ارومیه- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سلماس گفت: امسال 10 وقف جدید توسط واقفان در این شهرستان به ثبت رسید.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۰    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه مهریز گفت: حدود 660 موقوفه در این شهرستان وجود دارد که هنوز وضعیت آنها مشخص نیست و در دست افراد است .
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۵    
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه میبد گفت: امروزه بحث نیازهای واقعی و احتیاجات به روز در جامعه باید مورد توجه واقفین عزیز قرار گیرد.