سه شنبه ۲۳ مهرساعت ۱۰:۲۸Oct 2019 15

جدیدترین‌های «اداره اوقاف و امور خیریه»

ایکنا   ۳۶ دقیقه پیش    
کانون خبرنگاران نبأ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طرقبه شاندیر از پرپایی دو موکب خدمات رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع) توسط این اداره همزمان با ایام پایانی ماه صفر در مسیر عبور زائران پیاده امام رئوف خبر داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه گرگان از تجمع کاروان بزرگ جاماندگان اربعین در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) همزمان با روز اربعین حسینی(ع) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۸    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به مطالبه خانواده شهدا نسبت به بهبود وضعیت گلزار شهدا در این شهرستان، گفت: با وجود بی اعتنایی برخی دستگاه های مسوول ما این مهم را عملیاتی کردیم.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۰    
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه زیرکوه گفت: دفتر همیار وقف از اواسط مهرماه امسال در بخش زهان شهرستان زیرکوه راه اندازی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهبندان با بیان اینکه موکب های مسجد حضرت ابوالفضل(ع) و آستان مقدس سید علی(ع) نهبندان برای پذیرایی از زائران پاکستانی برپا شده است گفت: تاکنون به یک هزار و 500 نفر از زائران خدمت رسانی شده است.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان از برگزاری برنامه های اربعین در بقاع این شهرستان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر موکب شهدای مدافع حرم اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس از توزیع بیش از 72 هزار آب معدنی میان زائران اربعین حسینی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه فارس از استقرار موکب شهدای مدافع حرم در مرز خسروی (منذریه) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان از کمک 210 میلیون ریالی اوقاف سمنان به بیماران بی بضاعت در راستای رفع مشکلات آنها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان از تجهیز و راه اندازی مرکز اجتماعی، فرهنگی و قرآنی افق در آستان مقدس امامزاده یحیی بن موسی الکاظم (ع) این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۵    
مهاباد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: یک باب ساختمان مسکونی به ارزش 20 میلیارد ریال در این شهرستان از متصرفان بازپس گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ماهان - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماهان از پذیرایی و اطعام روزانه بیش از 10 هزار زائر ایرانی و پاکستانی در موکب خدمتگزاران حسینی این اداره در ماهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سیرجان - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سیرجان گفت: مراسم پیاده روی روز اربعین ازسیرجان به سمت امامزاده علی(ع) این شهرستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کانون خبرنگاران نبأ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از پخت روزانه بیش از پنج هزار پرس غذای گرم در وعده های شام و ناهار و تدارک دو هزار پرس صبحانه، میان وعده و چای به صورت روزانه در موکب فاطمة الزهرا(س) این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از پخت روزانه غذا برای 5 هزار نفر از زائران راه پیمایی اربعین در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رودان از ایجاد 14 موکب با مدیریت مرکز افق امامزاده سیدسطان محمد (ع) برای میزبانی زائران اربعین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بسطام گفت: تاکنون با بررسی وقف نامه ها، بیش از 714 نوع نیت شناسایی شده که خود بیانگر تأثیر وقف و اعتقاد راسخ به سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سال هاست وعده احیای نگارگری های بقعه های تاریخی شرق گیلان با وجود تولیت اداره اوقاف و امور خیریه در حد سخن باقی مانده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رامسر با اشاره به مفقود شدن سنگ یادمان شهدای نهضت جنگل در روستای جواهرده این شهرستان گفت : سنگ قبر مفقود شده که یادمان 17 تن از یاران میرزا کوچک خان جنگلی است ، ارزش تاریخی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری از ثبت هفتمین وقف جدید در سال جاری در شهرستان ری خبر داد و گفت: در آستانه اربعین حسینی و دهه وقف زمینی به متراژ 20 هزار مترمربع وقف ساخت بیمارستان در حسن آباد فشافویه شد.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نصر: در دیدار علی اکبر بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی با حجت الاسلام و المسلمین سید شهاب الدین حسینی مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان، ضرورت افزایش سطح ارتباطات و همکاری های متقابل مورد تاکید قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند گفت: روزانه 4 هزار نفر در موکب های نهاوند پذیرایی می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ماهان - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماهان از اطعام بیش از 6 هزار زائر ایرانی و خارجی اربعین در موکب این شهر خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۰    
کانون خبرنگاران نبأ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز گفت: از یک میلیارد و 600 میلیون تومان کمک های نقدی به مساجد، هیئت های مذهبی و برگزاری مراسم های عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در شهرستان طرقبه ...
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۳    
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی امناء مساجد بین راهی در ارائه خدمات به زائرین اربعین در محل اداره اوقاف و امور خیریه برگزار شد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
زرند - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند گفت: 112 موقوفه با نیت عزاداری و اطعام در ایام ماه محرم و صفر در این شهرستان وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۱    
موکب شهدای اداره اوقاف و امور خیریه زنجان روزانه 10 هزار قرص نان را در سامراء طبخ کرده و میان زایران حسینی توزیع خواهد کرد..
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۷:۲۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند گفت: مراسم عزاداری امام حسن مجتبی(ع) در تکیه جانباز کربلا همراه با اجرای امینانه نیت از محل موقوفه محمدابراهیم و امیراسماعیل برگزار شد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۰    
مربی قرآن و بازرس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند با گلایه از عدم حمایت مسئولان از مربیان قرآنی گفت: در مجموع به کودکان در کلاس های قرآن خوش نمی گذرد چرا که مربی به دلیل عدم حمایت انگیزه چندانی برای تدریس خلاقانه ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کهنوج گفت: اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در روز اربعین حسینی در محل امامزاده ابوالقاسم (ع) و بقعه متبرکه فضل بن عباس (ع) برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه ماکو گفت: امسال 2 وقف جدید به ارزش بیش از 300 میلیون ریال در این شهرستان ثبت شده و تعداد موقوفه های این منطقه به 239 مورد رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۹    
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود گفت: به همت مردم شهرستان شاهرود و از محل کمک های مردمی، نذور بقاع متبرکه و نیات منطبق، 40 هزار عدد کیک و کلوچه به موکب امامزادگان استان در مهران ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه خوی از شروع فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و قرآنی در امامزاده سید بهلول و میرهادی (ع) این شهرستان تحت عنوان مراکز افق خبر داد و گفت: انجام برنامه های متنوع مورد نیاز برای اقشار مختلف مردم جزء اولویت های این مراکز فرهنگی و اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۹    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسلام آبادغرب گفت: حجت الاسلام امین صیدی که در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله کشوری موفق به کسب رتبه ممتاز و مقام اول در رشته حفظ 10 جزء شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: در اربعین حسینی که جوشش خون اباعبدالله در آن پیدا است، همه باید سعی کنند رسانه باشند تا توطئه استکبار و صهیونیسم را خنثی کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۲    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دزفول گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه (ع) اجتماع بزرگ غنچه های حسینی در حرم سبز قبا (ع) دزفول برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۲    
اخیرا با توافقات صورت گرفته با اداره اوقاف و امور خیریه برای واگذاری تپه تاریخی پنج پیران لاهیجان به سازمان میراث فرهنگی، درصورت تامین اعتبار از سوی فرمانداری، وعده چندساله ایجاد سایت موزه سنگ قبور محقق می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده از اطعام 6 هزار نفر در قالب طرح بصیرت عاشورایی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان گفت: عملیات عمرانی امامزاده میرجبرئیل(ع) تویه دروار، پس از تصویب طرح جامع و تخصیص اعتبار لازم، آغاز شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیین خاطره گویی جمعی از روحانیون مجاهد، روز پنج شنبه یازدهم مهرماه در محل اداره اوقاف و امور خیریه کرمان (ناحیه 2) برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۱    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: امام زاده ای با نام عینعلی در سبزوار در این سامانه وجود ندارد و براساس تحقیقاتی که انجام شده ساختمان آن در دوره های گذشته چندین مرتبه تخریب شده اما مجدداً برخی افراد آن را احیا کرده اند که از طریق دادستانی پیگیر این موضوع هستیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۸    
ابراهیم پور گفت: مرکز افق در امامزاده سید بهلول (ع) و بقعه میرهادی (ره) به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوی به منظور تقویت کارکرد های متنوع اماکن مقدس و با عمل به فرامین امام خمینی (ره) راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران گفت: 15 میلیارد و 200 میلیون ریال از محل اعتبارات نفت برای توسعه و بازسازی مساجد و امامزاده های این شهرستان امسال اختصاص یافت.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: طی 6 ماهه نخست امسال 60 جلد سند مالکیت برای موقوفات شیروان صادر شده است.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - خبرنگار کیهان: چهل و دومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم به میزبانی اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد. مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در آستانه این مسابقات اظهار داشت ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲    
کانون خبرنگاران نبأ مسئول اداره اوقاف و امور خیریه داورزن گفت: چهار قطعه از اراضی موقوفه مرحوم عبدالصانع در شهر داورزن استان خراسان رضوی با همکاری بسیج سازندگی این شهرستان دیوارکشی شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهدشت، از اارئه خدمات برق هوشمند با رویکرد صرفه جویی در مصرف برق در بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
غلامی گفت: همزمان با ایام اربعین حسینی 4 موکب به همت اداره اوقاف و امور خیریه استان همدان در شهرستان های استان برپا خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آستارا از دستگیری سارق آلومینیوم قاب های عکس شهدای آرامستان امام زادگان این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لارستان از آزادی یکی از محکومین جرائم غیر عمد از محل عواید موقوفات این شهرستان در محرم امسال خبر داد.