چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۹:۱۹Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «گردنه صلوات آباد»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۱    
آتش سوزی اتوبوس مسافربری تهران – مریوان در گردنه صلوات آباد سنندج توسعه کردستان نیازمند تبعیض مثبت مسوولان کشوری است کردستان جز امن ترین استان های کشور است و.... از اخبار پربازدید خبرگزاری فارس کردستان در19 تیر ماه جاری است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۲    
یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از تهران به مقصد مریوان در حرکت بود در گردنه صلوات آباد ( 24 کیلومتری سنندج) دچار حریق شد و در آتش سوخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۴    
بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری از تهران به سمت مریوان در حال حرکت بود که در گردنه صلوات آباد سنندج دچار حریق شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۸    
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز طرح 4خطه گردنه صلوات آباد سنندج، تا هفته دولت بهره برداری می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۹    
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان با بیان اینکه گردنه صلوات آباد بدلیل اتصال کردستان به مرکز کشور از حوزه های مهم ترافیکی استان است، افزود: تبدیل این گردنه 21 کیلومتری به چهار خطه 2 بانده از اردیبهشت سال جاری آغاز شده و هم اکنون دارای 45 درصد پیشرفت فیزیکی است.
ایرنا   ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۴    
سنندج - ایرنا - معاون راهداری اداره کل حمل ونقل جاده ای کردستان از ریزش کوه در گردنه صلوات آباد مسیر سنندج - دهگلان خبر داد و گفت: با حضور به موقع و تلاش بی وقفه راهداران، مسیر بسرعت پاکسازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۸:۲۹    
سنندج - ایرنا - گردنه صلوات آباد در ابتدای جاده سنندج به همدان این روزها با اجرای طرح ارتقا به چهار خطه و 2 بانده شدن، در شوق حذف همیشگی تصادف های شاخ به شاخ است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۶:۲۱    
استاندار کردستان چهار خطه کردن گردنه صلوات آباد سنندج را به سبب اهمیت آن مهم ارزیابی و بر تسریع در روند اجرای این پروژه تأکید کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۵:۳۲    
استاندار کردستان صبح امروز از پروژه احداث چهارخطه گردنه صلوات آباد سنندج بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۹    
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان بر تسریع در اجرای طرح چهار خطه شدن مسیر ارتباطی سنندج به همدان در محدوده گردنه صلوات آباد تاکید کرد و گفت: این مسیر اصلی اتصال استان بە مرکز کشور است کە باید هر چە زودتر و طبق برنامە بە نتیجە برسد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۷:۴۸    
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان از پیشرفت 35 درصدی پروژه احداث چهارخطه گردنه صلوات آباد- سنندج خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۸    
مدیر کل راه وشهرسازی استان کردستان از احداث باند دوم گردنه صلوات آباد به عنوان یکی از اولویت های اصلی توسعه راه های کردستان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان مزیت کریدور شمال -جنوب را برای کردستان فراوان ذکر کرد و ابراز داشت: اجرای این کریدور به دلیل نزدیکی با مرز و عبور از کنار سکونت گاه های شهر و روستایی نیاز به توجه جدی دارد و می تواند در توسعه کردستان نقش مهمی ایفا کند.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۵    
سنندج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: موفقیت در جذب سرمایه گذاران در گردنه صلوات آباد سنندج نیازمند تدوین بسته گردشگری است تا بخش خصوصی با اشرافیت کامل برای سرمایه گذاری وارد این منطقه شوند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۴    
استاندار کردستان عصر روز جمعه و در جریان بازدید از پروژه احداث چهارخطه گردنه صلوات آباد گفت: این مسیر به طول 21 کیلومتر با اعتباری بیش از 31 میلیارد تومان چهارخطه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۳    
مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان گفت: 11 کیلومتر از 21 کیلومتر پروژه چهار بانده کردن گردنه صلوات آباد در سال 96 به بهره برداری می رسد.
نوای آبیدر   ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۸    
استاندار کردستان از اتمام پروژه چهار خطه کردن گردنه صلوات آباد سنندج تا تابستان سال آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۲    
استاندارکردستان گفت: تا پایان سال97 به طور قطع مسیر چهار تونل از پنج تونل به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۱۳    
سنندج- ایرنا- استاندار کردستان گفت: محور گردنه صلوات آباد سنندج با 310 میلیارد ریال اعتبار به بزرگراه (چهار خطه) ارتقاء پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۰    
به منظور تسهیل در تردد، عملیات دو بانده کردن گردنه پُرپیچ و خم صلوات آباد سنندج سال 97 به پایان می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۴    
نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس با اشاره به پروژه گردنه صلوات آباد سنندج گفت: عملیات این گردنه شروع شده اما برای اتمام آن 50 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۱    
حادثه رانندگی در گردنه صلوات آباد سنندج یک کشته و 2 زخمی برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۸    
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان از آغاز عملیات ساماندهی گردنه صلوات آباد سنندج از مهرماه خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، شهرام ملکی، امروز(17 شهریور) در جلسه ستاد بازآفرینی و توانمندسازی محلات هدف استان کردستان ، اظهار کرد: در ستاد ملی بازآفرینی پایدار ...
تین نیوز   ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۳    
تین نیوز| رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان با اشاره به کاستی های فراوان استان در حوزه راه و ارتباطات، عنوان کرد: یکی از اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید در کردستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۱    
آبشاری کوچک و زیبا که در گردنه صلوات آباد استان کردستان قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۵    
ریزش کوه در بخشی از جاده سنندج – دهگلان در 15 کیلومتری محدوده گردنه صلوات آباد سبب کندی تردد شده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۲    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت :بر اثر تصادف یک دستگاه پراید با یک دستگاه خودرو 10 چرخ در محور گردنه صلوات آباد یک نفر کشته ویک نفر زخمی شد.
ایرنا   ۱۳۹۴/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۹    
سنندج - ایرنا- مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان از اختصاص پنج میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی روشنایی گردنه صلوات آباد سنندج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۴/۰۱/۰۶ - ۲۳:۳۲    
محمدراشد مدرس گرجی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: با توجه به بارشی که از دیروز شروع شده، امروز صبح تا عصر چندین مرتبه شاهد ریزش کوه در گردنه صلوات آباد در محور سنندج -دهگلان بودیم. ...