دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۰۶:۳۴Jul 2018 23

جدیدترین خبرهای «قیمت های نفت»

ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۶    
قیمت های نفت امروز، پنج شنبه تحت تاثیر سیگنال های مختلفی که بازار از وجود تقاضای بالا برای بنزین در آمریکا و اظهارات تولیدکنندگان درباره افزایش بیشتر تولید دریافت کرد، جهت حرکت متفاوتی پیدا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
پس از این که داده های رسمی نشان داد که هفته گذشته ذخایر بنزین، گازوئیل و نفت سفید آمریکا به طور غیرمنتظره ای افت کرده، قیمت های نفت که دیروز 1 درصد جهش کرده بودند، باز هم بالاتر رفتند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۰    
تهران- ایرنا- قیمت های نفت صبح امروز(چهارشنبه) در پی افزایش ناگهانی موجودی انبارهای نفت خام آمریکا در هفته گذشته کاهش یافت.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۱    
فرارو - دولت آمریکا، در آستانه انتخابات مهم میان دوره ای این کشور، نسبت به افزایش قیمت های نفت حساس است و در نتیجه بعید است که پیش از انتخابات تنش ها را با ایران بالا ببرد. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۲    
درحالی که نگرانی ها در مورد اختلال در عرضه کاهش یافته و بنادر لیبی فعالیت های صادراتی خود را از سر گرفته اند، با تقویت احتمال افزایش تولید، قیمت های نفت افت کرد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۳    
نماینده ایران در سازمان اوپک به رئیس جمهور آمریکا در خصوص استفاده از ذخیره استراتژیک نفت برای تعدیل قیمت ها هشدار داد. به گزارش فرارو، یک مقام بلندپایه نفتی ایران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، را ترغیب کرد که برای پایین آوردن قیمت های نفت از ذخیر استراتژیک نفت کشورش استفاده نکند و در مقابل ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۵    
یک بار دیگر دونالد ترامپ با استفاده از توییتر خود؛ اوپک را به خاطر افزایش قیمت های نفت تحت فشار قرار داده است. اما این فشار ها باعث کاهش قیمت نفت نمی شود بلکه تنها راه برای دستیابی به این هدف تغییر سیاست های او در قبال ایران است ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۵۱    
قیمت های نفت که روز سه شنبه تا مرز 80 دلار رشد کرده بود، پس از این که آمریکا گفت درخواست های معافیت از تحریم نفت ایران را در نظر خواهد گرفت، افت کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۰    
تهران-ایرنا- هند به اوپک هشدار داد تا نسبت به کاهش قیمت های نفت اقدام کند، در غیر این صورت میزان تقاضای خرید از این سازمان را کاهش خواهد داد .
فرارو   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۰    
فرارو - تحلیلگران حوزه نفت و انرژی معتقدند اگر ایران تهدید های نفتی خود را اجرا کند، قیمت های جهانی نفت ممکن است به طور نجومی بالا برود. اما حتی اگر این تهدیدها عملی نشود، مشکلات عرضه جهانی نفت در کنار اجرای تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران، احتمالا باعث افزایش قیمت های نفت خواهد شد. ...
شفاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۰    
قیمت های نفت پس از این که آمریکا اعلام کرد درخواست ها برای معافیت از تحریم ها علیه صادرات ایران را بررسی خواهد کرد، در معاملات روز چهارشنبه سقوط کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۱    
تهران- ایرنا- کاهش برآورد اداره اطلاعات انرژی آمریکا از رشد تقاضای نفت، برآورد بانک انگلیسی از رشد قیمت های نفت در 2 سال آینده، واکنش هند به تحریم های ضد ایرانی آمریکا و احتمال کاهش تولید نفت روسیه، مهمترین اخبار نفتی جهان در 24 ساعت اخیر است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۹    
تهران- ایرنا- کاهش برآورد اداره اطلاعات انرژی آمریکا از رشد تقاضای نفت، برآورد بانک انگلیسی از رشد قیمت های نفت در 2 سال آینده، واکنش هند به تحریم های ضد ایرانی آمریکا و احتمال کاهش تولید نفت روسیه، مهمترین اخبار نفتی جهان در 24 ساعت اخیر است.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۵    
هند به اوپک هشدار داد تا نسبت به کاهش قیمت های نفت اقدام کند، در غیر این صورت میزان تقاضای خرید از این سازمان را کاهش خواهد داد . پایگاه خبری بلومبرگ نوشت؛ این اظهارات سانجیو سینگ رئیس شرکت نفت هند، بزرگترین پالایشگاه این کشور است و افزود، چنانچه قیمت های نفت همچنان با شتابی [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، افزایش مورد انتظار در تولید نفت باعث نخواهد شد بازار با مازاد عرضه مواجه شود و در واقع در صورتی که اقدام بیشتری صورت نگیرد در طول سال آینده نیز جهان با کمبود نفت روبرو خواهد شد. ...
مرور نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۵    
وزیر نفت با بیان این که تصمیم ترامپ مبنی بر خروج از برجام مهم ترین دلیل افزایش قیمت های نفت است، ادامه داد: اکنون قیمت ها براساس بنیان ها نیست، بلکه بر اساس تصمیم های سیاسی است.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۸:۳۱    
پول نیوز - رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر اوپک را متهم کرد. دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری آمریکا، امروز -چهارشنبه- در حساب توئیتری خود بار دیگر به سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) حمله کرد و بار دیگر ائتلاف کشورهای تولیدکننده نفت خام را متهم به افزایش قیمت نفت کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۸    
تهران-ایرنا- پایگاه خبری اویل پرایس آمریکا نوشت، قیمت های نفت ممکن است به دلیل خطرات ژئوپلیتیکی بار دیگر افزایش پیدا کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۵    
تهران- ایرنا- تغییر قیمت های نفت صبح روز سه شنبه همسو نبود، اما قیمت ها همچنان در نتیجه انتظار افزایش تولید توسط روسیه و عربستان برای جبران کسری عرضه نفت در بازارها تحت فشار قرار دارند.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۰    
نگرانی از عرضه نفت و احتمال اختلال در صادرات ایران موجب شد بازارهای نفت، معاملات روز پنج شنبه خود را اندکی بالاتر به پایان ببرند.
ایران اکونا   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۵    
تشدید بحران اقتصادی در ونزوئلا که عرضه نفت این کشور را تهدید می کند، موجب شد قیمت نفت آمریکا برای اولین بار از نوامبر 2014 تا کنون به بالای 70 دلار برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۶    
درحالی که تاجران درحال بررسی تاثیر افزایش ذخایر نفت انبارهای آمریکا در تقابل با تداوم محدودیت تولید اوپک بودند، قیمت های نفت بالا رفت.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۵    
پس از این که یکی از مدافعین کلیدی تجارت آزاد در کاخ سفید، استعفا داد، بازار سهام سقوط کرد و متعاقب آن قیمت های نفت هم با افت مواجه شد. به نقل از رویترز، روز چهارشنبه پس از این که یکی از مدافعین کلیدی تجارت آزاد در کاخ سفید، استعفا داد و سرمایه گذاران را نگران کرد [...]
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۲    
در پایان معاملات روز سه شنبه درحالی که پیش بینی می شد میزان ذخایر انبارهای نفت آمریکا بالا رفته است، قیمت های نفت افت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۰۵:۰۹    
در پایان معاملات روز سه شنبه درحالی که پیش بینی می شد میزان ذخایر انبارهای نفت آمریکا بالا رفته است، قیمت های نفت افت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۷    
تهران - ایرنا - بازار جهانی نفت در هفته ای که گذشت، شاهد رویدادهایی بود که در نهایت منجر به افزایش پیاپی قیمت های نفت شد، از جمله این رویدادها، نشست کمیته نظارتی اوپک و تاکید توافق کنندگان بر ادامه برنامه کاهش تولید و افزایش برآورد صندوق بین المللی پول از رشد اقتصادی عربستان در پی جهش قیمت های نفت ...
ایرنا   ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۲    
تهران-ایرنا- همزمان با رکوردزنی قیمت های نفت و صعود آنها به سطحی که پس از روزهای نخست سقوط قیمت ها در دسامبر 2014 (دی-آذر 1393) سابقه نداشت، بانک های سرمایه گذاری بزرگ جهان اکنون یا در حال افزایش قیمت هدف نفت هستند، یا هشدار می دهند که بزودی باید این کار را انجام دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۴    
قیمت نفت برنت روز سه شنبه افت کرد اما همچنان نزدیک به 70 دلار باقی ماند؛ نرخی که بازارها بعد از افت شدید قیمت نفت از 2014 تا کنون به خود ندیده بودند.
ایسنا   ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۴    
نفت خام و طلا سال نو میلادی را با قیمت های بالا آغاز کردند اما سوال این است که آیا این کالاها در سال 2018 به روند افزایشی ادامه خواهند داد؟