چهارشنبه ۰۱ اسفندساعت ۰۷:۲۹Feb 2019 20
 

جدیدترین‌های «قیمت های نفت»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۰    
بانک گلدمن ساکس نظرش در مورد قیمت های نفت تغییر داد و بیانیه جدیدی در مورد قیمت های نفت که صعودی خواهد بود منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۵:۴۹    
قیمت های نفت در حالی با کاهش شدید تولیدات اوپک بیش از 2 درصد جهش کرد چراکه عربستان اعلام کرد در ماه مارس تولید خود را بیش از نیم میلیون بشکه در روز کمتر از سطح متعهد شده اولیه، کاهش می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۶    
دبیرکل اوپک در واکنش به ادعای نمایندگان مجلس آمریکا که گفته بودند اوپک باید قیمت نفت را کاهش دهد گفت: این سازمان هرگز قیمت نفت را دستکاری نمی کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۷    
دبیرکل اوپک در واکنش به تصویب لایحه ضد اوپک از سوی کمیته قضائی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد این گروه در تعیین قیمت های نفت دست ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۲    
بازارهای نفت جهانی هستند و بنابراین قیمت های نفت در سراسر جهان همسو با آن ها حرکت می کنند، با این حال اختلاف هایی در قیمت های نفت بر مبنای کیفیت و جغرافیا وجود دارد و معمولاً شاخص های قیمت فاصله چندانی از سایر شاخص ها پیدا نمی کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۶:۲۶    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از بلومبرگ انگلیسی، رییس صندوق بین المللی پول (IMF)، کریستن لاگارد گفت صادرکنندگان نفت هنوز از آسیبی که با سقوط شدید قیمت های نفت در سال 2014 متحمل شدند، بهبود نیافته اند و این درحالی است که آینده روشن نیست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۰۶:۰۶    
روز جمعه قیمت های نفت اندکی رشد کردند، اما با تجدید نگرانی ها در مورد کند شدن تقاضای جهانی و درحالی که دلار بهترین هفته خود در 6 ماه اخیر را ثبت کرد، قیمت ها از لحاظ هفتگی پایین آمدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۱    
قیمت های نفت در ادامه روند سقوط دیروز خود، افت کردند اما کاهش تولیدات اوپک پلاس و تحریم نفتی ونزوئلا، از افت بیشتر قیمت ها جلوگیری کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۹:۰۰    
با انتشار گزارشی مبنی بر رشد ذخایر انبارهای نفت آمریکا و همچنین کاهش نگرانی از تحریم های این کشور علیه ونزوئلا، قیمت نفت بیش از یک درصد سقوط کرد. به گزارش مهر به نقل از رویترز، روز چهارشنبه ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۴    
، با وجود جدیدترین اظهارات برایان هوک، نماینده ویژه امور ایران در وزارت خارجه آمریکا، بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند آمریکا پس از منقضی شدن معافیت های فعلی در چهارم مه، معافیت های جدیدی صادر کند. آنها پیش بینی می کنند سیر قیمت های نفت نهایتاً در تمدید معافیت ها تعیین کننده باشد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۰:۲۶    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از رویترز، قیمت های نفت روز سه شنبه افت کرد. یک روز پس از این که داده ها نشان داد سفارشات کارخانجات آمریکا کاهش یافته است، هر دو شاخص نفتی از بالاترین رکوردهای خود در 2019 پایین آمدند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۵    
اقتصادآنلاین -منصوره محمدی ؛ قیمت نفت روز دوشنبه و با آغاز معاملات در هفته جدید میلادی پایدار مانده است. این اتفاق عمدتا به دلیل کاهش عرضه نفت اوپک و تحریم های ایالات متحده علیه ونزوئلا است که بر بازار اثر مثبت گذاشته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۲    
قیمت های نفت که روز جمعه حدود 3 درصد جهش کرده بود، به رشد خود ادامه داد. چشم انداز کاهش عرضه نفت در آینده و امید به توافق تجاری آمریکا و چین، قیمت ها را تقویت کرده است.
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۳    
با کاهش صادرات نفت عربستان سعودی به آمریکا و به دنبال تحریم های آمریکا بر علیه صنعت نفت ونزوئلا، قیمت های نفت پس از جهش 3 درصدی دیشب، به رشد خود ادامه دادند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۵    
با کاهش صادرات نفت عربستان سعودی به آمریکا و به دنبال تحریم های آمریکا بر علیه صنعت نفت ونزوئلا، قیمت های نفت پس از جهش 3 درصدی دیشب، به رشد خود ادامه دادند.
پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۵۳    
مقیم/با کاهش صادرات نفت عربستان سعودی به آمریکا و به دنبال تحریم های آمریکا بر علیه صنعت نفت ونزوئلا، قیمت های نفت پس از جهش 3 درصدی دیشب، به رشد خود ادامه دادند.
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۰    
با کاهش صادرات نفت عربستان سعودی به آمریکا و به دنبال تحریم های آمریکا بر علیه صنعت نفت ونزوئلا، قیمت های نفت پس از جهش 3 درصدی دیشب، به رشد خود ادامه دادند. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۰    
با کاهش صادرات نفت عربستان سعودی به آمریکا و به دنبال تحریم های آمریکا بر علیه صنعت نفت ونزوئلا، قیمت های نفت پس از جهش 3 درصدی دیشب ....
فانوس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۰    
با کاهش صادرات نفت عربستان سعودی به آمریکا و به دنبال تحریم های آمریکا بر علیه صنعت نفت ونزوئلا، قیمت های نفت پس از جهش 3 درصدی دیشب، به رشد خود ادامه دادند.
ساعت24   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۰    
ساعت24-با کاهش صادرات نفت عربستان سعودی به آمریکا و به دنبال تحریم های آمریکا بر علیه صنعت نفت ونزوئلا، قیمت های نفت پس از جهش 3 درصدی دیشب، به رشد خود ادامه دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۲۱:۳۵    
پس از این که آمریکا تحریم هایی را علیه شرکت ملی نفت ونزوئلا اعمال کرد، قیمت های نفت بیش از 2.5 درصد جهش کردند و تقریبا سقوط 3 درصدی دیشب خود را جبران کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۰    
موسسه وودمکنزی مدعی شد، رکود اقتصادی احتمالا منجر به کاهش تقاضا برای نفت خام و گاز طبیعی مایع می شود و این موضوع موجب کاهش قیمت های نفت و گاز در سال 2019 خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
در بازارهای جهانی، قیمت های نفت در حالی بالا و پایین شد که نگرانی های جدید در مورد چشم انداز اقتصادی جهان، تاثیر خطر تحریم های آمریکا بر ضد ونزوئلا را که قیمت ها را تقویت می کرد، از بین برد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۰    
قیمت های نفت با نگرانی از داده هایی که نشان می داهد اقتصاد چین، دومین اقتصاد بزرگ جهان و مصرف کننده بزرگ نفت ، در حال کند شدن است، افت کرد. به گزارش بازتاب به نقل از رویترز، در معاملات امروز بازارهای جهان، قیمت های نفت با نگرانی از داده هایی که نشان می دهد اقتصاد چین ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۳:۴۵    
دولت ترامپ با اجازه دادن به ایران برای ادامه صادرات نفت، فضایی را ایجاد می کند که در ادامه امسال می تواند کاتالیزوری برای کاهش قیمت های نفت باشد.
فرارو   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۵    
فرارو - چند ماه پیش، در آستانه اجرای دور دوم تحریم های آمریکا، که صادرات نفت ایران را هدف قرار گرفت، با هر اظهارنظر آمریکایی ها درباره قطع کامل صادرات نفت ایران، قیمت های جهانی نفت بالا می رفت ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۵    
وزیر انرژی عربستان سعودی اعلام کرد کشورش قصد دارد یک پالایشگاه نفت 10 میلیارد دلاری در شهر بندری گوادار پاکستان احداث کند. به گزارش خبرگزاری همسو، پاکستان به دنبال جذب سرمایه گذاری و سایر حمایت های مالی برای مقابله با کسری حساب جاری روبه رشدی است که تا حدودی ناشی از افزایش قیمت های نفت بوده است ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۱    
به گزارش بازتاب به نقل از رویترز، در پایان معاملات روز جمعه، با نگرانی سرمایه گذاران در مورد کند شدن اقتصاد جهان قیمت نفت خام 2 درصد سقوط کرد و به روند رشد 9 روزه خود پایان داد ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۵    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از رویترز، روز پنج شنبه، پس از این که هیچ نتیجه واضح و مشخصی از مذاکرات چین و آمریکا منتشر نشد، با انتشار داده هایی که نشان می داد ذخایر سوخت آمریکا دوباره رشد کرده اند، قیمت های نفت افت کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۳    
امید به این که چین و آمریکا اختلافات تجاری خود را، که باعث کند شدن اقتصاد جهان شده است، حل کنند، قیمت های نفت جهش کرد و رشد دیروز خود را ادامه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از رویترز, وزیر انرژی امارات عربی متحده اعلام کرد نوسان و بی ثباتی قیمت های نفت در سال 2018 میلادی غیر سازنده و غیرقابل قبول بود.
ایفنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۹    
پایگاه خبری فولاد ایران - بانک های مهم سرمایه گذاری جهان به دنبال کاهش قابل توجه قیمت های نفت پس از ماه اکتبر اقدام به بازنگری پیش بینی های خود نمودند. متوسط قیمت نفت خام برنت در سال 2019 که توسط مهم ترین بانک های سرمایه گذاری جهان پیشبینی شده است برابر 69 دلار در هر بشکه است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۹    
روز پنج شنبه، با تلاطم شدید بازارهای سهام و ارز و نیز نگرانی از کند شدن اقتصاد جهان در سال 2019 که باعث کاهش تقاضای نفت می شود، قیمت های نفت 1 تا 2 درصد سقوط کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۷    
رشد انفجاری شیل آمریکا رشد قیمت های نفت را محدود و تلاش های اوپک برای کاهش تولید و حذف اشباع عرضه را بی اثر کرد.
میهن صنعت   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۹    
قیمت های نفت در سال گذشته برای نخستین بار از سال 2015 ارزش سالانه خود را ازدست دادند و در حالی که سرمایه گذاران بازار نفت نگران تحریم های آمریکا علیه ایران، افزایش عرضه و آشفتگی بازار بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۴:۲۸    
در آخرین روز سال2018، به دنبال سود بازارهای سهام، قیمت های نفت حدود 2 درصد جهش کردند، اما با تداوم نگرانی از عرضه مازاد، اولین سقوط سالانه قیمت، از 3 سال گذشته تا کنون ثبت شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۶    
به گزارش ایسنا، برای این که علت واقعی این نوسان شدید قیمت نفت مشخص شود و روند حرکت قیمت در سال 2019 مورد ارزیابی قرار گیرد باید اتفاقات گذشته مرور شود. چرا قیمت های نفت در سال 2018 افزایش یافت ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۰:۳۴    
قیمت های نفت در معاملات اندک روز چهارشنبه وضعیت یکسانی نداشت و در حالی که شاخص قیمت نفت آمریکا از ضرر سنگینی که در معاملات پیشین داشت، اندکی بهبود پیدا کرد اما نفت برنت افت بیشتری داشت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۲:۱۷    
تحلیلگران اظهار کردند ریزش قیمت های نفت نشان می دهد که بازار نسبت به رکود در سال 2019 نگران است.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۷    
کسی تصور نمی کرد که در سال 2018 قیمت نفت به این سطح برسد. قیمت های نفت برنت در مدت کوتاهی حدود 30 دلار سقوط کرد، تا به 55 دلار برسد و به نظر نمی رسد در سال پیش رو قیمت نفت شرایط بهتری داشته باشد؛ چرا که بازار همچنان از وجود افزایش تولید و کاهش تقاضا نگران است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۲:۱۵    
درحالی که مازاد عرضه در جهان، پیش از آغاز تعطیلات دو هفته آینده، خریداران را از بازارها دور نگاه داشت، قیمت های نفت تا پایین ترین سطح خود از ربع سوم سال 2017 سقوط کردند.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۰:۰۵    
بر اساس گزارش رویترز، قیمت های نفت از رکورد بالایی که در اوایل اکتبر به ثبت رساندند، به دلیل نگرانی ها نسبت به کاهش تقاضا و اشباع عرضه نفت، بیش از 30 درصد سقوط کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۲۰:۰۹    
قیمت های نفت دوباره سقوط کردند تا تمام سود جلسه دیروز را از دست بدهد و به افت این هفته خود که با تشدید نگرانی از عرضه مازاد و چشم انداز ضعیف اقتصاد جهان کلید خورده بود، ادامه دهند.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۳۶    
پس از این که فعالیت های حفاری به کمترین میزان خود در 2 ماه اخیر رسید، رشد کردند اما افزایش نگرانی در مورد رشد اقتصادی کمتر از حد انتظار اقتصادهای بزرگ جهان، رشد قیمت ها را محدود کرد. ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۴    
با قدرت گرفتن دلار و افت تقاضای کالاهای قیمت گذاری شده به آن، قیمت نفت سقوط کرد و از لحاظ هفتگی به منطقه منفی وارد شد. قیمت گاز طبیعی هم با بدترین سقوط هفتگی خود از 2016 روبرو شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۳    
قیمت های نفت پس از سقوط 2 درصد دیشب که تمام سود توافق اوپک را از بین برد، با اختلال در صادرات نفت لیبی از میدان نفتی شراره، اندکی از سقوط خود را جبران کرد.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۶    
فرارو - در پی کاهش چشمگیر قیمت های نفت در هفته های اخیر، سازمان اوپک جلسه حساسی در وین برگزار کرد که شاهد تنش لفظی میان وزرای نفت ایران و عربستان بود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۲    
اقتصادنیوز؛ انتشار اخباری مبنی بر آمادگی روسیه برای کاهش 200 هزار بشکه ای تولید نفت خود، باعث شد قیمت های نفت سقوط امروز خود را جبران کنند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۶    
بازارهای سهام جهان روز جمعه تلاش کردند از سقوط روز گذشته خود که به دنبال سقوط قیمت های نفت رخ داد، بازگردند. سهام آسیایی و اروپایی امروز رشد کردند.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۰    
پول نیوز - در حالی که مذاکرات اوپک بر سر معافیت احتمالی ایران از توافق کاهش تولید ادامه دارد و این گروه در تلاش است تا روسیه را با خود همراه کند، قیمت های نفت سقوط کرد. ...