پنجشنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۵:۴۵Sep 2018 20

جدیدترین خبرهای «قیمت های نفت»

راه امروز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۱    
از زمانی که قیمت های نفت در سال 2014، پایین آمد، عربستان به طور متوالی از کسری بودجه رنج می برد. میزان این کسری ظرف چهار سال به 260 میلیارد دلار رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۸    
روز دوشنبه، در حالی که سرمایه گذاران تمرکز خود را بر تاثیر منفی تحریم های ضد آمریکایی ایران معطوف کرده اند، قیمت های نفت بالا رفت.
یکی از عواملی که روی قیمت های نفت تاثیر منفی گذاشت افزایش شمار دکل های حفاری نفت آمریکا بود. طبق گزارش شرکت خدمات انرژی بیکرهیوز، شمار دکل های حفاری نفت در هفته منتهی به اول سپتامبر، دو حلقه افزایش یافت و به 749 حلقه رسید.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۴:۲۳    
با نزدیک شدن به زمان انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا در نوامبر، دولت ترامپ نیاز مبرمی را برای پایین بردن قیمت های نفت و کنترل قیمت بنزین احساس می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۴    
اقتصادنیوز: اقتصاد ونزوئلا از سال 2014 که سقوط قیمت های نفت اجازه نداد این کشور آمریکای جنوبی بتواند سیستم سوسیالیست خود را با سوبسیدها و کنترل قیمت، حفظ کند، دائما در حال بدتر شدن است.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۵:۵۹    
وکیل ملت: اقتصاد ونزوئلا از سال 2014 که سقوط قیمت های نفت اجازه نداد این کشور آمریکای جنوبی بتواند سیستم سوسیالیست خود را با سوبسیدها و کنترل قیمت، حفظ کند، دائما در حال بدتر شدن است.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۳    
احتمالاً سال 1396 تنها سال اقتصاد ایران در ده سال اخیر بوده است که در آن اقتصاد از شرایط ثبات نسبی برخوردار بوده است. اقتصاد کشور در سال 1387 با پدیده خشکسالی کم سابقه ای مواجه شد و در سال های1388 تا 1390 شاهد اوجگیری قیمت های نفت از یک طرف و اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۱    
درحالی که قیمت های نفت با نگرانی از تحریم ایران و محدودتر شدن بازار در حال بالا رفتن بود، فعالان بازار با انتشار برخی اخبار تلاش کردند صعود قیمت را محدود کنند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۰    
آژانس بین المللی انرژی در گزارش ماهانه خود هشدار داد که قیمت های نفت ممکن است به بالای 80 دلار در هر بشکه صعود کند؛ مگر این که سایر تولیدکنندگان، عرضه کمتر از سوی ایران و ونزوئلا را جبران کنند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۵    
یکی از مهمترین اهداف عربستان سعودی مدیریت بازار جهانی نفت خام است. به طوری که می خواهد قیمت های نفت خام را در محدوده 70 تا 80 دلار برای هر بشکه حفظ کند. هرچند که چندی پیش قیمت نفت خام گران تر از 80 دلار برای هر بشکه بود؛ تا بتواند عرضه اولیه سهام آرامکو را با بالاترین قیمت به فروش برساند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۹:۰۰    
به گزارش جماران؛ مشاور شرکت انرژی JBC با اشاره به تمرکز بازار بر تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: ایران به دغدغه بازار نفت خام تبدیل شده است. به نقل از رویترز ...
فانوس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳    
به گفته یک متخصص صنعت انرژی، وقتی که در ماه نوامبر تحریم های آمریکا علیه ایران اجرایی شوند، به صورت بالقوه می توانند قیمت های نفت را به بالای 100 دلار بفرستند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳    
به گفته یک متخصص صنعت انرژی، وقتی که در ماه نوامبر تحریم های آمریکا علیه ایران اجرایی شوند، به صورت بالقوه می توانند قیمت های نفت را به بالای 100 دلار بفرستند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۶    
تهران-ایرنا- قیمت های نفت با افزایش تولید آمریکا و عربستان ثابت ماند و صبح امروز (سه شنبه) شرایط بوجود آمده، مانع بالا رفتن سطح قیمت های نفت شد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۸:۱۳    
در پایان معاملات دوشنبه، با انتشار اخباری در مورد این که ممکن است ذخایر آمریکا بر خلاف پیش بینی رشد کرده باشد، قیمت ها از تب وتاب افتادند. هرچند بازارهای نفت امروز دوباره رو به رشد هستند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۰    
تابناک: مسعود نیلی اقتصاددان دلیل تاثیر بدهی بانک ها به بانک مرکزی بر رشد پایه پولی را ناترازی نظام بانکی دانست و گفت: خالص بدهی بخش دولتی به بانک مرکزی و خالص دارایی های خارجی به بانک مرکزی نیز بر ترازنامه دولت بر رشد پایه پولی اثر گذار است ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۴    
قیمت نفت در شروع معاملات هفتگی بازار با رشد نکردن فعالیت های حفاری آمریکا و نزدیک شدن به موعد تحریم های آمریکا علیه ایران بالا رفت. به نقل از رویترز، روز دوشنبه، با رشد نکردن فعالیت های حفاری آمریکا و نزدیک شدن به موعد تحریم های آمریکا علیه ایران، قیمت های نفت در ابتدای معاملات این هفته بالا رفت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۷    
تهران- ایرنا- توقف فعالیت های حفاری در آمریکا سبب شد تا قیمت های نفت صبح امروز(دوشنبه) در بازارهای جهانی افزایش یابد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۶    
کمیته فنی اوپک و غیراوپک اواخر ماه جاری پیشنهادها درباره چگونگی توزیع افزایش یک میلیون بشکه در روز تولید نفت که در ژوئن توافق شده بود را بررسی خواهند کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۹    
قیمت نفت آمریکا با افت بازارهای سهام کاهش یافت، اما قیمت نفت برنت تحت تاثیر عوامل ژئوپولیتیکی بالا رفت.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۳    
تغییر جهت توفان گوردون التهاب بازار نفت را هم خواباند تا مصرف کنندگان نفس راحتی بکشند. روز سه شنبه توفان گوردن در خلیج مکزیک در حرکت بود و این امکان وجود داشت که خسارت هایی را به سکوهای نفتی واقع در این خلیج وارد کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۰    
قیمت های نفت درحالی افت کرد که یک طوفان گرمسیری با بادهای شدید و باران سنگین به سواحل خلیج آمریکا رسیده است، اما تاثیر آن بر میزان تولید نفت این منطقه، کاهش یافته است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۰    
روز سه شنبه، پس از این که دو سایت نفتی در خلیج مکزیک برای مواجهه با طوفان تخلیه شدند، قیمت های نفت به رشد دیروز خود ادامه داد و قیمت نفت آمریکا دوباره از 70 دلار بالاتر رفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۹    
اگر خاطر شریفتان باشد شاه بیت همه مقالات اقتصادی در سال های بعد از انقلاب به درستی حجم و اندازه دولت بوده است. اقتصاددانان همواره می گفتند که هر دو وضعیت رشد قیمت های نفت و یا افت این قیمت ها از هر دو سو به بروز فاجعه در اقتصاد ایران می انجامد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۰:۳۳    
نیپنا : قیمت تولوئن در بازارهای آسیایی به بالاترین سطح در چهار سال گذشته رسید. به گزارش پلاتس، منابع بازار اعلام کردند: قیمت های تولوئن آسیا روز پنج شنبه هشتم شهریور امسال به دلایلی چند از قبیل رشد قیمت های نفت خام در بازارهای آتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۲    
روز دوشنبه با افزایش تولید نفت اوپک و آمریکا، نگرانی از تحریم های آمریکا بر علیه صادرات نفت ایران، که از ماه نوامبر اجرایی می شود، کم رنگ شد و قیمت های نفت افت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۱    
خریداران نفت ایران 9 هفته فرصت تصمیم گیری دارند که آیا تجارت با ایران را لغو خواهند کرد و یا به دلیل سرپیچی از تحریم های آمریکا در پنجم نوامبر، خطر تحریم شدن از سیستم مالی آمریکا را بپذیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۶    
بازارهای نفت با اوج گرفتن مجدد نگرانی ها از جنگ تجاری و تاثیر منفی آن بر تقاضای نفت، شاهد افت قیمت بود؛ هرچند تحریم های قریب الوقوع ضد ایرانی و افت تولید ونزوئلا، باعث محدود شدن این افت شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۱۰:۵۴    
رویترز اعلام کرد قیمت های نفت از صبح امروز در بازار های بین المللی با افزایش همراه بوده است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۱:۳۰    
درحالی که ریسک اختلال در عرضه از سوی ونزوئلا، آفریقا و ایران، باعث پیش بینی هایی در مورد محدودتر شدن بازار شده است، قیمت های نفت که دیشب از 76 دلار عبور کرده بود، به رشد خود ادامه داد.