پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۰۶:۱۰Nov 2018 15

جدیدترین خبرهای «قیمت های نفت»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۰    
در معاملات امروز بازارها در حالی که رشد عرضه و چشم انداز افت تقاضا، سرمایه گذاران را به وحشت انداخته است، قیمت های نفت پس از سقوط سنگین 7 درصدی روز گذشته، همچنان به افت خود ادامه داد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۶    
پس از این که ترامپ اوپک را تحت فشار گذاشت که تولید خود را برای تقویت قیمت ها کاهش ندهد، قیمت های نفت بیش از 2 درصد سقوط کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۵    
نخست وزیر مالزی در اظهاراتی عنوان کرد اوپک در تثبیت قیمت های نفت تاثیرگذار نبوده و بازار به تولید شیل آمریکا وابستگی بیشتری نسبت به اقدامات این گروه دارد.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل جام نیوز ، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، با انتشار توئیتی گفت امیدوار است عربستان و اوپک تولید نفت خود را کاهش ندهند و قیمت های نفت باید بر اساس عرضه، بسیار پایین تر باشد. ...
امین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۷:۰۷    
نخست آنکه در غیاب اوپک، همه تولیدکنندگان بزرگ نفتی، از جمله عربستان، رقابتی عمل می کنند و برای تصرف سهم در بازار با یکدیگر مبارزه خواهند کرد. بر اساس سناریوی دوم؛ عربستان از اهرم صادرات نفتی عظیمش برای ایجاد تعادل در عرضه و تقاضای جهانی نفت استفاده می کند تا قیمت های نفت را باثبات کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۱    
روز جمعه، درحالی که داده های اقتصادی ضعیف چین، تقاضا برای سهام را کاهش داد و قیمت های نفت دوباره ارزان شد، سهام جهان بزرگترین افت خود در دو هفته اخیر را تجربه کردند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۸    
به نقل از رویترز، در پایان معاملات روز جمعه، درحالی که عرضه جهانی نفت افزایش یافته است و سرمایه گذاران در مورد کند شدن رشد تقاضا نگران هستند، قیمت نفت حدود یک درصد سقوط کرد تا نفت آمریکا بلندترین توالی افت قیمت خود از 1984 تا کنون را ثبت کند. ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۰    
تهران (پانا) - نماینده ایران در هیات عامل اوپک می گوید عربستان و روسیه با افزایش تولید نفت، درخواست های رئیس جمهوری آمریکا درباره کاهش قیمت های نفت را اجابت کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۷    
تهران- ایرنا- قیمت های نفت صبح روز دوشنبه کاهش یافت، زیرا معافیت هشت خریدار بزرگ از تحریم خرید نفت ایران از شدت کاهش صادرات نفت ایران کاست و خیال واردکنندگان نفت را راحت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۵    
به گزارش اقتصاد آنلاین روز گذشته، نفت خام پایه برنت به قیمت هر بشکه 72 دلار و 77 سنت معامله شد که بیش از دو دلارکمتر از روز قبل بود و قیمت خرید نفتWTI آمریکا برای تحویل آتی نیز 63 دلار و 60 سنت تنزل کرد. نفت اوپک در هفته گذشته نیز همانند سایر انواع دیگر نفت سیر نزولی به خود گرفت. ...
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۵:۰۷    
قیمت های نفت با جهش بیش از یک درصدی به 76.71 دلار افزایش پیدا کرد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۶:۵۷    
خرداد: با نگرانی از این که اختلافات تجاری آمریکا-چین رشد اقتصادی جهان را کاهش دهد روز سه شنبه، قیمت های نفت افت کرد. به گزارش خرداد به نقل از رویترز، روز سه شنبه، با نگرانی از این که اختلافات تجاری آمریکا-چین رشد اقتصادی جهان را کاهش دهد و با نشانه هایی از افزایش عرضه جهانی ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۴    
تهران- ایرنا- قیمت های نفت صبح امروز(دوشنبه) کاهش یافت، زیرا پس از سقوط هفته گذشته بازارهای مالی که سرمایه گذاران را نگران رشد اقتصاد جهانی کرد، خریداران با احتیاط عمل می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۵    
قیمت نفت با وحشت از تحریم نفتی قریب الوقوع ایران بالا رفت، اما با سقوط بازار سهام و نگرانی ها از جنگ تجاری که چشم انداز تقاضا را با ابهام روبرو کرده است، قیمت ها از لحاظ هفتگی افت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۴    
قیمت های نفت روز جمعه، پس از این که عربستان سعودی در مورد عرضه بیش از حد هشدار داد، افت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۰۶:۲۷    
با بازگشت وال استریت از بدترین سقوط خود از 2011 تا کنون، قیمت های نفت هم بهبود یافتند. سقوط سنگین سهام نگرانی از کاهش تقاضای نفت را هم به دنبال داشت.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۲    
به گفته لوکمان اوتونوگا - تحلیلگر شرکت "اف ایکس تی ام"، قیمت های نفت تحت فشار فروش، کاهش پیدا کردند، زیرا عقبگرد بازارهای سهام نگرانی های سرمایه گذاران را نسبت به لطمه دیدن تقاضا برای نفت برانگیخته است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۰    
اقتصاد نیوز: با افت بیش از انتظار ذخایر بنزین و گازوییل آمریکا، که نشان از افزایش فصلی تقاضای پالایشگاهی این کشور دارد، قیمت های نفت جهش کرد و به چند روز نتایج ضعیف خود پایان داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۰۶:۳۰    
روز سه شنبه، با افت شدید بازار های سهام که نگرانی هایی در مورد تقاضای آینده نفت به وجود آورد و پس از این که عربستان سعودی اعلام کرد در صورت نیاز بازارها، فورا تولید خود را افزایش خواهد داد، تا نگرانی از تحریم ایران کاهش یابد، قیمت های نفت با سقوط سنگین 5 درصدی روبرو شدند. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۰    
قیمت نفت در هفته ای که گذشت تحت تاثیر عواملی چون تنش های ژئوپلیتیک بر سر ناپدید شدن یک خبرنگار برجسته سعودی، نگرانی بازار نسبت به افت صادرات ایران در آستانه بازگشت تحریم های آمریکا علیه تهران در نوامبر و افزایش ذخایر نفت آمریکا نوسان داشت و در نهایت هفته کاهشی دیگری را ثبت کرد ...
اقتصاد ایرانی   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۱    
اقتصاد ایرانی: در گزارش روز گذشته رویترز از ساعات آغازین معاملات نفت در روز پایانی هفته، افزایش تقاضای چین، دلیل بالارفتن قیمت های نفت عنوان شد. وب سایت فوربس از سمت و سوی دیگری به این قضیه نگاه کرده و دلیل افزایش قیمت ها در روز جمعه را افزایش ارزش سهام در ایالات متحده بعد از 5 هفته عنوان کرده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۶    
ایسنا : قیمت گاز طبیعی مایع (LNG) در آسیا به دنبال افزایش قیمت های نفت و محدود شدن عرضه، بالاتر خواهد رفت. افزایش قیمت همزمان با جهش تقاضا برای LNG در آسیا به دلیل جایگزینی گاز طبیعی با زغال سنگ در چین، روی می دهد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۰    
قیمت های هر بشکه نفت برنت در لندن به 84 دلار رسیده است. این در حالی است که نزدیکی موعد اجرایی شدن تحریم های امریکا علیه صادرات نفت ایران به هر نقطه از جهان، نگرانی های را در بازار های نفت برانگیخته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۵    
با نشانه هایی از افزایش تقاضای چین، قیمت های نفت بالا رفت، اما با نگرانی از کاهش فعالیت های اقتصادی و افزایش ذخایر نفت آمریکا، قیمت ها از لحاظ هفتگی با افت همراه شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۴    
با اعلام کاهش ذخایر نفت آمریکا و در حالی که تنش ها در مورد ناپدید شدن روزنامه نگار عربستانی نگرانی هایی در رابطه با عرضه ایجاد کرده است، قیمت های نفت برای چهارمین جلسه متوالی رشد کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۷    
قیمت های نفت با شواهدی از افزایش تولید نفت آمریکا و بالا رفتن میزان ذخایر این کشور، افت کرد اما با اخباری از کاهش صادرات ایران، افت قیمت ها محدود شد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۰    
تحلیلگران به این مساله اشاره می کنند که علت اصلی افزایش قیمتهای نفت و احتمال بیشتر شدن آن تا مرز 100 دلار، در پایان سال جاری، نشان دهنده ترس از تحریمهای آمریکا علیه ایران و کاهش تولید نفت ونزوئلاست ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۵    
تنش های ژئوپولیتیکی در مورد ناپدید شدن و قتل احتمالی یک روزنامه نگار برجسته سعودی تبار، نگرانی ها در مورد عرضه را بالا برد و قیمت های نفت جهش کرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۶    
مدیرعامل غول نفتی BP به شبکه CNBC گفت که ابهام پیرامون صنعت نفت ایران در آستانه تحریم های امریکا، ممکن است باعث نوسان شدید قیمت های نفت شود.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۲:۵۲    
بزرگترین شرکت های بازرگانی نفت جهان پیش بینی کردند قیمت های نفت به دلیل تحریم های آمریکا، در سال آینده به پایین 65 دلار در هر بشکه سقوط نخواهد کرد و احتمالا بالای مرز 100 دلار را خواهد شکست. ...