یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۰:۱۸Dec 2018 16

جدیدترین‌های «وزارت بازرگانی چین»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۰:۳۰    
وزارت بازرگانی چین اعلام کرد: با توجه به آنکه پکن و واشنتگن به دنبال مذاکره برای حل اختلافات تجاری خود هستند، سیاست افزایش تعرفه بر واردات خودروها و لوازم یدکی از آمریکا را به مدت سه ماه به تعویق انداخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۰۱    
سخنگوی وزارت بازرگانی چین در نشست خبری گفت این کشور از دیدار با نماینده تجاری آمریکا استقبال می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۳    
وزارت بازرگانی چین امروز طی بیانیه ای از گفتگوی وزیر خزانه داری آمریکا و معاون رئیس جمهور این کشور در باره زمان بندی و جزئیات مذاکرات تجاری دوجانبه خبر داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۱    
براساس بیانیه منتشر شده از طرف وزارت بازرگانی چین لیو هی، نخست وزیر چین، استیو منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا و رابرت لایتیزر، نماینده تجاری آمریکا صبح امروز (سه شنبه) به صورت تلفنی با یکدیگر صحبت کردند. دو طرف به بیان نظرات خود درباره چارچوب و نقشه راه مذاکرات تجاری آینده پرداختند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : دستگیری یک مدیر ارشد فناوری چینی باید یک لحظه پیروزی برای دولت دونالد ترامپ بوده باشد. در مقابل بازداشت منگ وانژو مدیر مالی کمپانی غول آسای هوآوی در ونکوور کانادا تبعاتی داشت که از جمله می توان به واکنش بازارهای مالی اشاره کرد که ترس از لغو آتش بس بین چین و آمریکا را دارند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۱    
پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت بازرگانی چین با اشاره به اینکه هیات های تجاری چین و آمریکا تماس و همکاری خوبی با یکدیگر دارند اظهار امیدواری کرد ظرف 90 روز با آمریکا به توافق برسند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۶    
یکی از سخنگویان وزارت بازرگانی چین اعلام کرد، پکن و واشنگتن قصد دارند در راستای بهبود روابط تجاری، تمامی تعرفه های اضافی را ظرف 90 روز لغو کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ وزارت بازرگانی چین روز چهارشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد برای پیشبرد مذاکرات تجاری با آمریکا در سه ماه آینده تلاش خواهد کرد و در این راستا به منظور کاهش اختلافات تجاری خواهد کوشید نقاط اشتراک میان دو کشور را تقویت کند. ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۹:۲۱    
وزارت بازرگانی چین با انتشار بیانیه ای ابراز امیدواری کرد که چین و آمریکا به توافقی خوب در خصوص تعرفه ها دست یابند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک از پکن، وزارت بازرگانی چین درباره اجرایی شدن توافق تجاری روسای جمهور آمریکا و چین ابراز اطمینان کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۴    
پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت بازرگانی چین با بیان اینکه پکن در انتظار دستاوردهای مثبت و عملی در نشست سران گروه 20 در آرژانتین است نسبت به یکجانبه گرایی آمریکا در این نشست هشدار داد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۶    
وزارت بازرگانی چین اظهارامیدواری کرد که واشنگتن و پکن بتوانند در حاشیه نشست گروه 20 بر سر همکاری با یکدیگر توافق کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۵    
پکن- ایرنا- وزارت بازرگانی چین با انتشار بیانیه ای اعلام کرد این کشور از اصلاحات سازمان تجارت جهانی با هدف مقابله با یکجانبه گرایی حمایت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۰۵:۲۶    
پکن-ایرنا-سخنگوی وزارت بازرگانی چین اتهامات آمریکا مبنی بر اینکه پکن با کشورها تجارت ناعادلانه دارد و تدابیری یکجانبه برای تامین منافعش اتخاذ می کند را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۹    
تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت بازرگانی چین روز پنجشنبه اعلام کرد مذاکرات تجاری بین پکن و واشنگتن در سطوح بالا از سر گرفته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری رویترز ، وزارت بازرگانی چین روز پنجشنبه اعلام کرد آمریکا و چین مذاکرات تجاری خود را در سطح مقامات بلندپایه از سر گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۸:۴۰    
وزارت بازرگانی چین از آمریکا خواست اقدامات اشتباه خود را کنار بگذارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۸:۰۰    
پکن- ایرنا- وزارت بازرگانی چین روز سه شنبه با انتشار بیانیه ای به تصمیم دولت استرالیا برای توقف توزیع تجهیزات مخابراتی شرکت های چینی در آن کشور اعتراض کرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۰۸:۴۸    
همشهری آنلاین: سخنگوی مطبوعاتی وزارت بازرگانی چین گفت این که چین نرخ ارز را کنترل نمی کند، تفاهمی است که جامعه جهانی به آن رسیده است
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۰۸:۲۹    
وزارت بازرگانی چین امروز (چهارشنبه) از امضای یادداشت تفاهم تجارت آزاد میان این کشور و فلسطین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۱    
پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت بازرگانی چین از آمریکا خواست دست از اتهام زدن علیه پکن بردارد و به افزایش تعرفه ها، جنگ تجاری و نهایتا راهبرد یکجانبه گرایی پایان دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۰    
سخنگوی وزارت بازرگانی چین از اقدامات آمریکا علیه پکن انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۱    
سخنگوی وزارت بازرگانی چین در واکنش به اتهام زنی های واشنگتن اعلام کرد این کشور قصد مداخله در سیاست های آمریکا را ندارد.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۹    
وزارت بازرگانی چین اعلام کرد یوان را به عنوان ابزاری برای استفاده از جنگ تجاری با آمریکا تبدیل نمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۰    
یکی از مقامات وزارت بازرگانی چین درباره احتمال خروج آمریکا از توافقنامه تریپس ابراز نگرانی کرد.
تیک   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۳    
به دنبال تشدید تنش های تجاری میان پکن و واشنگتن پس از وضع سومین دور از تعرفه های جدید آمریکا علیه چین، این کشور آسیائی نرخ جدید تعرفه ها بر کالاهای آمریکائی را اعلام کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۰    
پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت بازرگانی چین اعلام کرد کشورش امروز سه شنبه از آمریکا به خاطر اعمال تعرفه بر 200 میلیارد دلار کالای صادراتی از چین بر پایه بررسی 301، به سازمان تجارت جهانی شکایت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۰    
وزارت بازرگانی چین اعلام کرد دوباره از آمریکا به دلیل تصمیم به اعمال تعرفه های جدید بر واردات به این کشور به سازمان تجارت جهانی شکایت کرده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۴    
وزارت بازرگانی چین در واکنش به تعرفه های جدید واشنگتن علیه کالاهای وارداتی این کشور تأکید کرد: مجبوریم به تعرفه های جدید آمریکا پاسخ دهیم. به گزارش پرس شیعه به نقل از اسپوتنیک ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۴    
چین اعلام کرد اقدام دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، در اعمال تعرفه های جدید بر کالاهای چینی را تلافی می کند. چین اعلام کرد اقدام دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، در اعمال تعرفه های جدید بر کالاهای چینی را تلافی می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۱    
وزارت بازرگانی چین اعلام کرد همزمان با اجرایی شدن تعرفه های جدید آمریکا بر روی محصولات چینی، پکن نیز قطعاً به این اقدام پاسخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۰    
سخنگوی وزارت بازرگانی چین اعلام کرد آمریکا علی رغم به راه انداختن جنگ تجاری، موفق به حل مشکل کسری تجاری خود نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۹    
سخنگوی وزارت بازرگانی چین اعلام کرد به رغم جنگ تجاری ای که آمریکا راه انداخته صادرات چین به آمریکا 7.7 درصد معادل 181 میلیارد دلار در 8 ماه نخست سال 2018 افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۵    
گائو فنگ Gao Feng سخنگوی وزارت بازرگانی چین اعلام کرد اقدام یکجانبه واشنگتن برای اعمال تعرفه های بیشتر، کسری تجاری آمریکا را حل نخواهد کرد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۳    
ایرنا : چین از پیشنهاد غیرمنتظره دولت آمریکا به پکن برای برگزاری دور تازه ای از گفت و گوها درباره اختلافات تجاری و تعرفه های فزاینده بر روی کالاهای وارداتی استقبال کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، به نقل از خبرگزاری شین هوا از پکن، وزارت بازرگانی چین روز سه شنبه اعلام کرد پکن از این که کانادا درخصوص حقوق ضد قیمت شکنی، به سازمان تجارت جهانی شکایت کرده، متاسف است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۰    
پکن- ایرنا- وزارت بازرگانی چین امروز سه شنبه با انتشار بیانیه ای به مقررات بازدارنده تجاری استرالیا اعتراض کرد.
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۶    
داده های جدید تجارت خدمات که وزارت بازرگانی چین منتشر کرده نشان می دهد، مبلغ واردات و صادرات خدمات چین در هفت ماه اول سال جاری به 2975 میلیارد و 400 میلیون یوان رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 9.9 درصد افزایش یافته و رقم تاریخی جدیدی ثبت کرده است ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۱    
وزارت بازرگانی چین هشدار داد اگر آمریکا هرگونه تعرفه جدیدی برروی واردات کالاهای چینی اعمال کند، پکن ناچار به تلافی خواهد بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۸:۰۱    
این پیمانه تیتر هایی همچون هشدار وزارت بازرگانی چین به ترامپ، سقوط رویپه هند در مقابل دلار، سقوط 12 درصدی قیمت بیت کوین در بازار جهانی، فروش بیش از یک میلیارد یورو ارز صادراتی در 31 روز، خروج بیش از 3 میلیون دلار برای واردات مداد تراش، رشد 30 درصدی حجم معاملات تجاری روسیه با ایران ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۰۰    
وزارت بازرگانی چین طی بیانیه ای اعلام کرد اعمال هرگونه تعرفه جدید از سوی ایالات متحده بر روی کالاهای این کشور، پکن را مجبور به اقدامات تلافی جویانه خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۱:۰۳    
پکن-ایرنا- سخنگوی وزارت بازرگانی چین گفت: بی تردید اگر آمریکا در راستای اعمال تعرفه های جدید روی کالاهای چینی حرکت کند، این کشور نیز تلافی خواهد کرد و ساکت نخواهد نشست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۵    
وزارت بازرگانی چین هشدار داد؛ در صورتی که آمریکا هرگونه تعرفه گمرکی جدیدی بر کالاهای ساخت چین اعمال کند، پکن نیز مقابله به مثل خواهد کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزارت بازرگانی چین هشدار داد در صورت اعمال تعرفه های جدید به کالا های چینی از سوی آمریکا، این کشور اقدامات تلافی جویانه را اتخاذ خواهد کرد.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۱    
وزارت بازرگانی چین اعلام کرد که اگر آمریکا تعرفه های جدید را اعمال کند در آنصورت مجبور به تلافی خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۳    
وزارت بازرگانی چین می گوید تنها زمانی که اصل برابری و مساوات در مذاکره رعایت شود؛ می توان انتظار رفع اختلافات تجاری پکن-واشنگتن را داشت.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۵    
چین در واکنش به تعرفه های واشنگتن روی واردات کالاهای چینی، در دومین دور تعرفه های تلافی جویانه، مالیات 25 درصدی برای محصولات نفتی و زغال سنگ آمریکا را به اجرا گذاشت. ...
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۹:۲۰    
این خبر را اسپوتنیک ساعاتی بعد از آن گزارش داد که مذاکرات واشنگتن و پکن بر سر خاتمه جنگ تجاری میان دو کشور بدون نتیجه پایان یافت تا آمریکا دور جدید تعرفه های گمرکی علیه کالا های چینی را از سر بگیرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۹:۰۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین وزارت بازرگانی چین اعلام کرد بار دیگر از آمریکا به علت عوارض جدید گمرکی، به سازمان تجارت جهانی شکایت کرده است.