چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۸:۵۸Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «ضیاءالدین دری»

خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۱    
نوید دری، پسر ضیاءالدین دری، کارگردان سینما و تلویزیون می گوید در حال حاضر به همراه پدرش در شیراز است اما این کارگردان در حال حاضر در بیمارستان بستری نیست و منتظر تصمیم پزشکان برای ادامه درمان و یا پیوند کبد هستند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۱    
فرزند ضیاءالدین دری گفت: بر اساس برخی از آزمایش های انجام شده این احتمال وجود دارد که شورای پزشکی تا غروب امروز نظر خود را درباره بستری شدن و انجام عمل پیوند کبد اعلام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۶    
علی رغم برخی از بی وفایی هایی که در حق بنده به عنوان یک فیلمساز مستقل غیروابسته شده، جالب است بدانید شاهد حمایت از سوی شخصیت هایی هستیم که غبار از این تفرق های عده ای ناآگاه کنار می زنند و از ما در بستر بیماری حمایت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۸    
فرزند ضیاءالدین دری می گوید که پدرش برای ادامه درمان به شیراز رفته است و شورایی از پزشکان باید اعلام کنند که او باید پیوند کبد داشته باشد یا خیر.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۲    
ضیاء الدین دری برای ادامه درمان به بیمارستان شیراز انتقال یافت.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۷    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی طی تماسی تلفنی جویای حال ضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون شد که به تازگی در بیمارستان بستری شده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۵    
سیدضیاءالدین دری، کارگردان سینمای ایران همچنان در بستر بیماری است اما روند درمان وی مثبت پیش می رود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۱    
معاون امور استان های صداوسیما با حضور در بیمارستان محل بستری ضیاءالدین دری، از این هنرمند عیادت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۷    
معاون امور استان های صدا و سیما با حضور در بیمارستان محل بستری ضیاءالدین دری، از این هنرمند کشورمان عیادت کرد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۱:۵۷    
باشگاه خبرنگاران جوان: ضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان، در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر حالم بهتر است؛ اما همچنان باید در بیمارستان بستری و تحت نظر پزشکان باشم. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۰    
رئیس دفتر رئیس جمهور با حضور در بیمارستان آتیه تهران از دو هنرمند برجسته کشورمان؛ جمشید مشایخی و سید ضیاءالدین دری عیادت و برای آنان آرزوی سلامتی کرد.
آخرین نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۵    
رئیس دفتر رئیس جمهور با حضور در بیمارستان آتیه تهران از دو هنرمند برجسته کشورمان؛ جمشید مشایخی و سید ضیاءالدین دری عیادت و برای آنان آرزوی سلامتی کرد.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۰    
حال عمومی کارگردان سریال های کیف انگلیسی و کلاه پهلوی که در بیمارستان بستری است، هم اینک مساعد است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۸    
به گفته فرزند ضیاءالدین دری کارگردان تلویزیون، وضعیت پدرش بعد از بستری شدن در بیمارستان بهتر است اما همچنان باید بستری باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۸    
در سطح عالی از طرف سفارت بریتانیا با شورای سرپرستی صدا و سیما تماس گرفته و به آنها می گویند ما دوست نداریم خاکستر اختلافات گذشته کنار زده بشود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۷    
سینمای کمدی در ایران مانند همه جای دنیا ژانری عامه پسند محسوب می شود اما به نظر می رسد سینمای ایران هر قدر جلوتر می رویم به جای قدم گذاشتن بر جای پای بزرگان کمدی جهان و ارتقای این ژانر، صرفاً فتح گیشه را هدف قرار داده است.
هفت راه   ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۵    
سید ضیاءالدین دری در گفتگو با روزنامه سازندگی به بهانه بازپخش سریال کیف انگلیسی گفت: من خرافه نمی بینم بگویم هر اتفاقی در این مملکت رخ می دهد، کار انگلیس ها است ...
ایسنا   ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۵    
سری جدید برنامه کافه فیلم از امشب با اجرای اکبر نبوی و با حضور ضیاءالدین دری به روی آنتن می رود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۴    
روزنامه جوان نوشت:ضیاء الدین دری می گوید طرح ساخت سریال حضرت زینب(س) را سال ها پیش به رسانه ملی ارائه داده ولی این سازمان هنوز اراده ای برای ساخت این سریال از خود نشان نداده است.
شبستان   ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری شبستان: دری گفت: این سریال به فعالیت های قهرمانانه سنجرخان وزیری و جنگ علیه روس ها و انگلیس ها در خطه کردستان که همزمان با میرزاکوچک خان بوده، می پردازد.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۵    
تهران - ایرنا - کارگردان مجموعه تلویزیونی کیف انگلیسی گفت: ظاهر و باطن گروه تروریستی داعش که مملو از خشونت، کشتار، آدم کشی و ویرانگری است باید در آثار سینمایی به نمایش در آید.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۸:۰۷    
تهران- ایرنا- کارگردان سریال تلویزیونی کلاه پهلوی گفت: با خلق درام های قوی سینمایی، می توان فرهنگ عمومی جامعه را ارتقا داد و به ترویج سبک زندگی ایرانی پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۳    
تهران - ایرنا - کارگردان سریال تلویزیونی کیف انگلیسی معتقد است، بحث ممیزی و صدور مجوز فیلم های سینمایی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیاز به بازتعریف و به روز رسانی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۶    
برنامه تلویزیونی جهان آرا همزمان با سالروز شهادت رئیسعلی دلواری به موضوع نقش استعمار انگلیس در تاریخ معاصر ایران می پردازد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۹    
در همایش ملی باشگاه خبرنگاران بسیج از ضیاءالدین دری و ابوالقاسم طالبی تجلیل می شود.
سیمرغ   ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۵:۳۸    
حجت الله ایوبی رئیس سابق سازمان سینمایی به سخنان ضیاء الدین دری درباره توقف نمایش خانه پدری به کارگردانی کیانوش عیاری واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۰    
تهران - ایرنا - کارگردان سریال تلویزیونی کلاه پهلوی گفت: هنرمندان ایرانی برای حضور در رویدادها و جشنواره های خارجی باید از لحاظ نوع پوشش ظاهری آموزش ببینند.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۷:۵۲    
تهران - ایرنا - کارگردان سریال تلویزیونی کلاه پهلوی گفت: اصحاب رسانه و هنرمندان لازم و ملزوم یکدیگرند و باید با هم ارتباط معقولی داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۸:۰۴    
تهران- ایرنا- کارگردان سریال تلویزیونی کلاه پهلوی گفت: برای دنباله سازی سینمایی، باید داستان مستقل، خوب و کاراکتر جذاب داشت.