یکشنبه ۲۷ آبانساعت ۰۶:۱۰Nov 2018 18

جدیدترین خبرهای «وزارت نیرو»

وزارت نیرو   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۱    
هجدهمین نمایشگاه کتاب و منابع چندرسانه ای وزارت نیرو همزمان با فرارسیدن بیست وششمین دوره هفته کتاب در مرکز اطلاعات علمی، اسناد و کتابخانه این وزارتخانه آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۳    
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر گفت: مسابقات سراسری دارت و تیراندازی ویژه صنعت آب و برق کشور در مجموعه های ورزشی شهدای پنجم مرداد و برق منطقه ای باختر برگزار شد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۶    
وزیر نیرو در خصوص تعامل دولت و بخش خصوصی در خصوص صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی در زمینه آب و برق گفت : وزارت نیرو موضوع صادرات و ارز آوری با محوریت نمایشگاه ها را در دستور کار جدی خود قرار داده است.
تابا خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۰    
معاون رییس جمهور با بیان این که وزارت نیرو باید سالانه حدود 450 تا 500 میلیون متر مکعب آب مداوم برای بحث مبارزه با ریزگردها اختصاص دهد، گفت: باید تخصیص آب جدید برای مهار ریزگردها در خوزستان داده شود. ...
پایگاه خبری ماسال   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۵    
در حضور میدانی نماینده وزارت و محمود شکری از محل سد تخریب شده، نه شهردار ماسال حاضر می شود و نه شورای شهر!
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۷    
تیم آبفای آذربایجان غربی در هجدهمین مسابقات سراسری تنیس روی میز برادران وزارت نیرو که به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در شهرستان سرعین برگزار شد به مقام نخست دست یافت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۲۹    
از دو سال قبل که تولید انرژی خورشیدی در ایران آغاز شد، تاکنون 40 نیروگاه خورشیدی به مدار تولید برق وارد شده و باتوجه به تمهیداتی که وزارت نیرو اخیرا برای توسعه این نیروگاه ها درنظر گرفته، می توان نسبت به آینده تجدیدپذیرها امیدوار بود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۲    
مدیرکل منابع آب وزارت نیرو خواستار اختصاص ردیف اعتباری مستقل برای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه شد و گفت: اعتبارات سالانه وزارت نیرو پاسخگوی تامین همه نیازهای مالی برای جبران خسارت های ناشی از سیل نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۰    
نوشهر- ایرنا- مدیرکل منابع آب وزارت نیرو خواستار اختصاص ردیف اعتباری مستقل برای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه شد و گفت: اعتبارات سالانه وزارت نیرو پاسخگوی تامین همه نیازهای مالی برای جبران خسارت های ناشی از سیل نیست.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۸    
وقتی صحبت از قطعی برق به میان می آید، متهم ردیف اول وزارت نیرو و احیانا سوء مدیریت این وزارتخانه است؛ اما اگر بخواهیم در خصوص مسئله خاموشی های تابستان قضاوت صحیحی داشته باشیم، بایستی نقش وزارت نیرو در بروز این مشکل را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۵    
هجدهمین دوره مسابقات سراسری تنیس روی میز کارکنان وزارت نیرو با حضور32 تیم ، به میزبانی شرکت برق اردبیل در سرعین برگزار شد.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۶    
نام شخص حقوقی شرکت توزیع نیروی برق استان قم کد فراخوان 3,181,522 - سه میلیون و صد و هشتاد و یک هزار و پانصد و بیست و دو تاریخ آخرین به روز رسانی 23 / 8 / 1397 - بیست و سوم آبان ماه یک هزار و سیصد و نود و هفت تعداد دفعات بازدید 3 - سه نوع انتشار فراخوان نوع فراخوان ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۹    
درگاه خبری وزارت نیرو امروز گزارشی با عنوان "کدام استان ها در نصب نیروگاه های تجدیدپذیر پیشرو هستند؟" منتشر کرد اما نامی از استان اصفهان در بین آنها نبود.
پاون   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۶    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو در حاشیه بازدید و بررسی آخرین وضعیت خدمات آب و برق در مناطق زلزله زده کرمانشاه، گفت: تاکنون بیش از 75 هزار مورد برق رسانی به کانکس ها و مکان های اسکان موقت و اضطراری صورت گرفته و بیش از دو هزار و 800 مورد انشعاب موقت آب در روستاهای منطقه نصب شده ...
روزنامه نور خوزستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۸    
هم زمان با سفر وزیر نیرو به استان خوزستان، کلنگ احداث پنج آب شیرین کن جدید استان خوزستان به ظرفیت 46 هزار مترمکعب در شبانه روز به زمین زده شد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، رضا اردکانیان در نخستین برنامه سفر خود به استان خوزستان ضمن حضور در محل تصفیه خانه ثامن ...
موج   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۳    
یکی از برنامه های وزارت نیرو حمایت از اجرای پروژه های نیروگاه سیکل تبریزی بوده است که تا شش ماه آینده فاز اول نیروگاه هریس وارد شبکه توزیع می شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیر کل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد وزارت نیرو به مشکلات پیش روی صنعت برق اشاره کرد و گفت: به طور قطع تحریم ها مشکلاتی را برای صنعتگران ما ایجاد کرده است؛ اما ما سال ها تجربه این سنگ اندازی ها را داشته ایم و از قبل شاهد این خباثت ها بوده ایم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۶    
برخورد عجیب در حد اخطار کتبی و قطع 3 تا 4 ساعته آب شرب برای مشترکانی که بسیار بیشتر از سایر مشترکان مصرف کنند، به هیچ وجه برخوردی بازدارنده نبوده و وزارت نیرو به دنبال یک ابزار قیمتی موثرتر از اخطار و قطع چندساعته آب است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۶    
اهواز - ایرنا - نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این شهرستان به گواه مطالعات انجام شده بهترین منطقه خوزستان برای تولید برق خورشیدی است خواستار حمایت وزارت نیرو از سرمایه گذاری بخش خصوصی برای توسعه برق خورشیدی شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۴    
اهواز- ایرنا - وزیر نیرو با اشاره به اینکه استقرار پست های GIS تاثیر بسیاری در پایداری شبکه برق خوزستان دارد گفت: بومی سازی این تکنولوژی توسط بخش خصوصی در دستور کار وزارت نیرو قرار دارد.
موج   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۷    
رئیس مرکز مطالعات اجتماعی وزارت نیرو گفت: 92 درصد مشترکین در استان اصفهان مطابق الگو آب مصرف می کنند. به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، فاضلی در دومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران با بیان اینکه هم اکنون در استان اصفهان 92 درصد مشترکین مطابق با الگوی مصرف آب استفاده می کنند ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق از ابلاغ نرخ های جدید خرید برق تجدیدپذیر تا پایان آبان ماه خبر داد و گفت: پیش بینی می شود رقمی بین افزایش 20 تا 30 درصدی نرخ خرید برق تجدیدپذیر ها مورد تایید وزارت نیرو قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۳    
اهواز - ایرنا - مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی وزارت نیرو گفت: مجوز سرمایه گذاری برای تولید هفت هزار و 200 مگاوات برق حرارتی در کشور با هدف توسعه و افزایش تولید برق کشور و افزایش ضریب پایداری آن صادر شده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۷    
مشاور وزیر نیرو گفت: مرکز امور اجتماعی آب و انرژی در وزارت نیرو تاسیس شده که البته نباید انتظار معجزه در کوتاه مدت را داشته باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۴    
مشاور وزیر نیرو گفت: مرکز امور اجتماعی آب و انرژی در وزارت نیرو تاسیس شده که البته نباید انتظار معجزه در کوتاه مدت را داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۹    
وزیر کشاورزی گفت: 40 تا 50 هزار هکتار از بیابان های شرق اهواز مراکز فوق بحرانی ریزگردها هستند که با همکاری وزارت نیرو و جهاد نصر با احداث کانال 47 کیلومتری و ایجاد کانال های فرعی توانستیم 20 هزار هکتار از اراضی منطقه را نهال کاری کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۱    
اهواز-ایرنا- نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از وزارت نیرو خواست تا در انجام طرح های انتقال آب از کارون تجدیدنظر کند.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۴    
با توجه به پیشنهاد وزارت نیرو مبنی بر افزایش تعرفه برق مشترکین پرمصرف و اجماع کارشناسی بر آن، این مسئله باید هر چه سریعتر توسط هیئت دولت و شخص رئیس جمهور تعیین تکلیف شود ...
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اهواز تأکید بر لزوم تجدید نظر وزارت نیرو در اجرای طرح های انتقال آب ازسرشاخه های کارون تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۷    
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ما انتظار داریم وزارت نیرو طرح هایی که در رابطه با انتقال آب به جای دیگر تصویب شده است مورد تجدیدنظر قرار بگیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۴    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اولین بار حدود 10 سال پیش فردی توانست مهر رودخانه را بشکند و در کوه های چهارمحال و بختیاری باغ احداث کند ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۷    
به گزارش ایرنا، هادی میرابوالقاسمی روز سه شنبه در آئین آغاز به کار چهارمین کنگره مهندسی و مدیریت آب و خاک ایران و ششمین جشنواره مهندسی و مدیریت آب ایران در کرج افزود: تا یک دهه پیش چیزی به نام منابع آب در ایران مطرح نبود و زمانیکه مسایل مرتبط با مدیریت و برنامه ریزی آب پیش آمد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۰    
وزیر نیرو در اهواز با اشاره به بهره برداری از فاز نخست طرح 550 هزار هکتاری گفت: کار بزرگ و مشترکی با همکاری وزارت نیرو و جهادکشاورزی انجام شده است و برای فاز دوم نیز هرآنچه از تامین آب مورد نیاز بود صورت گرفته است.
دهقان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
دهقان آنلاین(اخبار کشاورزی ایران): به گزارش خبرنگار مهر، رضا اردکانیان پیش از ظهر امروز سه شنبه در مراسم بهره برداری از فاز اول طرح احیای 550 هزار هکتار اراضی خوزستان و ایلام در سطح 295 هزار هکتار اظهار کرد: وزارت جهاد کشاورزی برای اجرای طرح 550 هزار هکتاری کار مشترکی با وزارت نیرو انجام داده [...]
پاون   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۹    
فاز اول طرح احیای 550 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان های خوزستان و ایلام موسوم به طرح مقام معظم رهبری، با حضور معاون اول رییس جمهوری در اهواز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۰:۵۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تاکید بر اینکه مصرف آب در تهران در نقطه سربه سر تولید و مصرف قرار دارد، گفت: قیمت آب مشترکان پرمصرف افزایش می یابد و طرحی را در وزارت نیرو برای قطع آب طولانی مدت مشترکان پرمصرف پیگیری می کنیم.
برق نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۸    
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر کشور در حاشیه رونمایی از سامانه مانیتورینگ تعمیرات و نگهداری شبکه های توزیع برق کشور با بیان اینکه وزارت نیرو در سال 98 برنامه های متعددی در بخش تولید، انتقال و توزیع برق خواهد داشت، گفت: با اجرای این برنامه ها خاموشی در کشور به صفر می رسد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۳    
به گزارش ایرنا، بر اساس مصوبه کارگروه ملی 'سازگاری با کم آبی'، هیات وزیران اسفند سال گذشته پیشنهاد تشکیل کارگروه ملی سازگاری با کم آبی را تصویب و در همین تاریخ کنترل سطح زیر کشت بهاره و زمستانه و اعمال محدودیت یا ممنوعیت کشت برنج خارج از استان های گیلان و مازندران با توجه به محدودیت های منابع آبی ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۲    
معاون مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو گفت: هم اکنون میزان هدررفت آب در شبکه های توزیع آب شهری کشور 25,5 درصد است.
برق نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۷    
استراکچر پنل خورشیدی (سازه پنل نیروگاهی)،باید تمامی استاندارد های سازمان انرژی های نو و وزارت نیرو را دارا باشد که بتوان به راحتی از آن ها در نیروگاه خورشیدی در رنج 5 کیلووات تا 1 مگاووات استفاده نمود.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۰    
نام شخص حقوقی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان کد فراخوان 3,181,008 - سه میلیون و صد و هشتاد و یک هزار و هشت تاریخ آخرین به روز رسانی 20 / 8 / 1397 - بیستم آبان ماه یک هزار و سیصد و نود و هفت تعداد دفعات بازدید 2 - دو نوع انتشار ترک تشریفات نوع فراخوان آگهی مناقصه ...
هفته نامه کلید ملی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۲:۱۸    
آنچه بیش از هر موضوع دیگری اهمیت دارد، این است که محیط زیست فراتر از بهشهر، نکا و گلوگاه است و اگر محیط زیست آسیبی ببیند همه مردم فارغ از اینکه در کدام شهرستان ساکن باشند از آن آسیب می بینند ...
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۰:۰۰    
اقتصاد برق و رشد بیش از حد مصرف آن سال هاست که به یکی از دغدغه های اصلی دولت تبدیل شده است. به طوری که برق به عنوان یک کالای مصرفی خانوار مانند نان است و باید هر مصرف کننده ای قیمت تمام شده آن را پرداخت کند ...
مرور نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۸:۴۴    
اردکانیان تصریح کرد: وزارت نیرو و دولت به طور جدی در صدد رفع برخی مشکلات پیش آمده است و ما امیدوار هستیم که همکاری ها در زمینه های مختلف با جدیت دنبال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۵۲    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: دولت 10 هزار و 200 میلیارد ریال برای تنش آبی با استفاده ماده مربوطه در مدیریت بحران کشور در نظر گرفت تا از این طریق در اختیار وزارت نیرو قرار گیرد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۴    
اسماعیل کهرم با انتقاد از تغییر مرجعیت کنوانسیون تنوع زیستی، سوء مدیریت را آفت محیط زیست دانست و گفت: آقای کلانتری مدیریت آب را از وزارت نیرو گرفته، مرجعیت کنوانسیون تنوع زیستی را به وزارت جهاد واگذار کرده و حفاظت از حیات وحش را به شکارچی سپرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۷    
زنجان - ایرنا - شهردار زنجان گفت: طبق رایزنی های انجام گرفته، وزارت نیرو قول مساعد داده تا 30 درصد قیمت خرید برق برای سرمایه گذار احداث کارخانه تبدیل زباله به انرژی برق در این شهر را افزایش دهد که در صورت عدم تحقق، این طرح اجرایی نخواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۲    
سومین نیروگاه خورشیدی مجهز به سیستم ردیاب خورشیدی کشور عصر شنبه طی آیینی با حضور معاونان وزارت نیرو و سید مهدی صادقی استاندار در منطقه کوه سفید قم به بهره برداری رسید.