چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۹:۱۹Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «فدراسیون کونگ فو»

ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۴:۲۵    
کرج-ایرنا- رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت که رقابت جهانی رشته ورزشی کونگ فو و ورزش های رزمی به میزبانی کشورمان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۲    
سنندج - ایرنا - ایستادن بوکسورهای کردستانی بر سکوی دوم رقابت های منطقه 6 کشور، آغاز رقابت های قهرمانی موی تای دختران نوجوان و جوان کشور در سقز و انتخاب مربی کردستانی به عنوان رئیس سازمان لیگ فدراسیون کونگ فو از جمله مهمترین رویدادهای ورزشی کردستان در هفته گذشته بود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۲    
سنندج - ایرنا - ایستادن بوکسورهای کردستانی بر سکوی دوم رقابت های منطقه 6 کشور، آغاز رقابت های قهرمانی موی تای دختران نوجوان و جوان کشور در سقز و انتخاب مربی کردستانی به عنوان رئیس سازمان لیگ فدراسیون کونگ فو از جمله مهمترین رویدادهای ورزشی کردستان در هفته گذشته بود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۳    
رضا حیدری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا در پاسخ به این سوال که آیا این تعداد سبک برای کونگ فو زیاد نیست ؟ افزود: نه این گونه نیست، چرا که با توجه به رشته های رزمی دیگر که تا 8 برابر این فدراسیون دارای سبک ها هستند، این تعداد سبک برای فدراسیون کونگ فو ناچیز است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۱:۲۳    
باقر محمدی" مربی سنندجی به عنوان رئیس سازمان لیگ فدراسیون کونگ فو منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۱    
دبیرکل فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی کشور گفت: 15 درصد از اعتبارات فدراسیون ها به هیات های استانی تعلق دارد که علیرغم اعتبارات محدود فدراسیون، این تقسیم اعتبار به مساوات صورت خواهد گرفت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۳    
دبیر فدراسیون کونگفو از رشته های زیر مجموعه این فدراسیون به عنوان رشته هایی کاملا ایرانی نام برد و افزود: این فدراسیون تنها فدراسیونی است که رشته های رزمی داخلی را توسعه می دهد و انها را صادر می کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۰:۵۶    
رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: هدف ما عضویت در شورای المپیک آسیا است که به این مهم نیز نزدیک شده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۰۱    
سنندج - ایرنا - دبیر فدراسیون کونگ فو و ورزش های رزمی گفت: امسال برنامه و محوریت کارهای این فدراسیون در حوزه فرهنگی است و تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان این رشته ورزشی در شمار این برنامه ها قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۰:۲۷    
دبیر فدراسیون کونگ فو گفت: امسال محور فعالیت های فدراسیون کونگ فو در حوزه فرهنگی خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۶    
" رضا حیدری "رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی به لرستان می آید
ایثار   ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۴    
رییس کمیته جنگاوران و نایب رییس این سبک کونگ فو از رضا عرب بهارلو قهرمان مسابقات جهانی کونگ فو بلغارستان و کارشناس روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس تقدیر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۵    
مشهد- ایرنا- دبیر فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی جمهوری اسلامی ایران گفت: ورزش پل ارتباطی برای معرفی فرهنگ ایرانی اسلامی به دنیا است. کونگ فو توآی به عنوان ورزشی که خاستگاه آن ایران است می تواند محل صدور فرهنگ ایرانی اسلامی به دنیا باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۵    
رییس فدراسیون کونگ فو گفت: نام فدراسیون تغییر نمی کند و ما به عنوان نخستین فدراسیون آسیایی با ثبت رسمی توآی یا رزم ملی ایرانی متولی آن هستیم.
میزان   ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون آسیایی کونگ فوتوآ گفت: ما به عنوان اولین فدراسیون رسمی آسیایی تو آی ثبت رسمی شدیم و قانونا متولی رزم های ایرانی هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۲    
رشت - ایرنا - رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: تاکنون هیچ رشته ورزشی با نام ایران به ثبت جهانی نرسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۵    
دبیر فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: از برگزاری اردوهای تیم ملی و مسابقات کشوری در استان بوشهر حمایت می کنیم.
گیل خبر   ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۰    
وزارت ورزش و جوانان یکبار برای همیشه باید تکلیف فدراسیونهای غیر ضروری را مشخص کند. همه دنیا رشته های مثل کاراته و تکواندو و جودو و ووشو را به رسمیت می شناسند و صاحب فدراسیون های جهانی و مجامع بین المللی هستند کشور ما نیز باید به این رشته های رزمی بها دهد و سایر هنرهای زیبای رزمی را تحت عنوان انجمن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۱    
رییس فدراسیون کونگ فو گفت: تصمیم گیرنده نهایی در مورد فعالیت قانونی فدراسیون های کونگ فو و ووشو، برعهده وزارت ورزش است.
ایسنا   ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۰۷:۰۰    
رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: ما قصد داریم سازمان جهانی"توآی" را به نام ایران ثبت کنیم و نه فدراسیون جهانی؛ این اتفاق این هفته می افتد.
ایسنا   ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۵:۲۱    
رییس فدراسیون کونگ فو و هنر های رزمی معرفی بیشتر و بهتر رشته کونگ فو را در سطح جهان از اولویت های فدراسیون دانست. رییس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی ظهر امروز در حاشیه مجمع انتخابی استان مرکزی در گفتگو با ایسنا، منطقه مرکزی ...
ایرنا   ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۹    
قزوین- ایرنا- رئیس فدراسیون کونگ فو گفت: علی رغم نیم قرن فعالیت و وجود استعدادهای فراوان، متاسفانه ظرفیت های این رشته ورزشی جذاب در کشور نادیده گرفته شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶    
سازمان ورزش بسیج و فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی بر همکاری مشترک و اضافه شدن رشته کونگ فوی ایرانی به ورزش های مورد حمایت بسیج تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۹    
مشهد- ایرنا- دبیر فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی جمهوری اسلامی ایران گفت: این فدراسیون توجه ویژه ای به مباحث فرهنگی داشته لذا تقویت منش قهرمانی در ورزشکاران از رویکردهای اصلی آن است.
میزان   ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مسئول سازمان لیگ فدراسیون کونگ فو گفت: فدراسیون کونگ فو نگاه ویژه ای به لیگ دارد و ترکیب تیم ملی از دل لیگ انتخاب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۴    
شیراز- ایرنا- رئیس فدراسیون کونگ فو : هدف مهم فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی، به ثبت رساندن سبک رزمی ملی ایران در سازمان های جهانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۴    
کرج - مجمع سالیانه فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی کشور با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در توسعه ورزش همگانی، مسئولان کمیته های فدراسیون و هیئت های استانی به میزبانی البرز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۵    
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، رضا حیدری پیش از ظهر امروز در مجمع سالیانه هیئت کونگ فو استان کردستان اظهار کرد: تعامل میان هیئت کونگ فو و دستگاه ورزش کردستان یک شاخص خوب است. ...
ایسنا   ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۶    
رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی ایران از ثبت رسمی کنفدراسیون"توآی" در آسیا خبر داد و گفت: انتخابات این فدراسیون هم برگزار شد که رییس و دبیرکل آن از ایران انتخاب شدند. ...