سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۹:۱۶Sep 2018 25

جدیدترین خبرهای «بوریس جانسون»

دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد : نیویورک تایمز در مقاله ای درباره متمایل شدن لحن بوریس جانسون به پوپولیسم نوشت: او طی ماه های گذشته تلاش کرده اقداماتی را علیه ترزا می ، نخست وزیر انگلیس انجام دهد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از نشریه دیلی تلگراف، بوریس جانسون که از طرفداران سرسخت برگزیت ( خروج انگلیس از اتحادیه اروپا) در حزب محافظه کار محسوب می شود، اعلام کرد با ترزا می نخست وزیر انگلیس هیچ مشکلی ندارد و فقط با طرح وی برای خروج از اتحادیه اروپا مخالفت می کند. ...
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۱    
ورزش کردن بوریس جانسون وزیر امور خارجه سابق انگلیس در نزدیکی خانه اش در آکسفوردشایر
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۶    
اقتصادنیوز: درحالی که اعتراض های داخلی به طرح ترزا می برای خروج از اتحادیه اروپا، شکاف عمیقی را در حزب محافظه کار ایجاد کرده است، وزیر خارجه اسبق انگلیس که از محبوبیت نسبتاً بالایی در میان هم حزبی های خود برخوردار است، برای تصدی نخست وزیری خیز برداشته است.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۰:۳۹    
گروه جهان| بوریس جانسون وزیر خارجه سابق بریتانیا، می گوید طرح ترزا می نخست وزیر این کشور، برای برگزیت مانند یک جلیقه انتحاری به دور قانون اساسی بریتانیا است
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۰    
اخبار جهان در روز دوشنبه 19 شهریور با تصاویر جالبی همراه بود.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۷    
وزیر خارجه سابق انگلیس که چندی پیش به دلیل مخالفت با طرح برگزیت نخست وزیر از سمت خود استعفا داد؛ بار دیگر راهکار وی برای خروج از اتحادیه اروپا را به باد انتقاد گرفت. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۴    
وزیر خارجه سابق بریتانیا برنامه فعلی خروج این کشور از اتحادیه اروپا را توهین آمیز خواند. به نقل از خبرگزاری رویترز، بوریس جانسون وزیر خارجه سابق بریتانیا ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۲    
وزیر امور خارجه پیشین انگلیس یک بار دیگر به طرح برگزیت حمله کرد و گفت که ترزا می با این اقدام، کمربند انتحاری به دور انگلستان پیچیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۹:۰۰    
یک نشریه انگلیسی در گزارشی نوشت که وزیر خارجه سابق انگلیسی به دلیل خیانت به همسرش الان دیگر با اون زندگی نمی کند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۲    
شفقنا- وزیر خارجه سابق انگلیس از همسرش جدا شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ بوریس جانسون سرانجام اعلام کرد از همسرش جدا شده است. جانسون وزیر خارجه کابینه ترزا می بود اما به خاطر اختلاف با او بر سر نحوه خروج از اروپا، دولت او را ترک کرد. ...
پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۹    
مقیم/ شبکه پرس تی وی طی برنامه ای به نقد و بررسی اظهارات بوریس جانسون وزیر امور خارجه سابق دولت بریتانیا درخصوص توهین به زنان مسلمان برقع پوش و تشبیه آنها به صندوق های پست و سارقین بانک خواهد پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۸:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، بوریس جانسون وزیر امور خارجه سابق انگلیس روز دوشنبه اعلام کرد راهبرد ترزا می نخست وزیر انگلیس در خصوص خروج این کشور از اتحادیه اروپا (برگزیت) این کشور را به سوی فاجعه پیش می برد ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۸    
جرمی هانت، وزیر خارجه انگلیس با ابراز خشنودی از مرخصی سه روزه نازنین زاغری رتکلیف گفت: امیدوار است این اقدام همان گونه که از سوی خانواده خانم زاغری نیز عنوان شده است، به آزادی دائمی وی منجر شود.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۸:۵۵    
وزیران خارجه آمریکا و انگلیس در واشنگتن پیرامون مسائل مختلفی از جمله ایران و روسیه گفت و گو کردند. هانت که ماه گذشته و پس از استعفای بوریس جانسون وزیر خارجه پیشین انگلیس جانشین او شد، در اولین سفر خود به آمریکا روز چهارشنبه وارد واشنگتن شد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۷:۲۲    
شفقنا- وزیر خارجه جدید انگلیس از آمریکا و کشورهای اروپایی خواست برای مقابله با اقدامات روسیه، جدیت بیشتری به خرج دهند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرانسه ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۳:۵۹    
لندن – ایرنا – دو هفته از انتشار یادداشت جنجالی وزیرخارجه پیشین انگلیس در دیلی تلگراف مبنی بر تمسخر پوشش زنان مسلمان، تحقیقات تازه هفته نامه ساندی تایمز از صفحه فیس بوک متعلق به بوریس جانسون از ثبت حجم زیادی از اظهارنظرهای اسلام ستیزانه کاربران علیه مسلمانان حکایت دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۳:۵۴    
لندن – ایرنا – تحقیقات جدید هفته نامه ساندی تایمز از صفحه فیس بوک بوریس جانسون وزیرخارجه پیشین انگلیس، از ثبت حجم زیادی از اظهارنظرهای اسلام ستیزانه کاربران علیه مسلمانان حکایت دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۰:۲۸    
پذیرایی بوریس جانسون وزیر خارجه سابق انگلیس از خبرنگاران
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کد ویدیو دانلود فیلم اصلی وزیر خارجه سابق بریتانیا برای خبرنگارانی که مقابل منزلش منتظر او هستند، چای آورده است. ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۴۸    
حوزه/ درحالی که زمانی طولانی از گفته های اهانت آمیز بوریس جانسون وزیر امور خارجه سابق انگلستان درباره پوشیه نمی گذرد، رهبر حزب استقلال پادشاهی متحد در ولز طی مصاحبه ای برقع و پوشیه را فرهنگ بیگانه و ناسازگار با جامعه بریتانیا توصیف کرد.
ستاره نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۲    
بوریس جانسون" وزیر خارجه سابق بریتانیا برای اصحاب رسانه که در مقابل خانه اش تجمع کرده اند چای آورده است. اظهارات اخیر او درباره زنان برقع پوش جنجالی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۹    
تهران-ایرنا- بزرگترین سازمان اسلامی انگلیس در نامه ای به ترزا می نخست وزیر این کشور خواستار تحقیقات کامل از بوریس جانسون وزیر امور خارجه سابق انگلیس به دلیل اظهاراتش درباره استفاده از پوشش صورت (برقع) توسط زنان مسلمان شدند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۵    
عصر ایران: "بوریس جانسون" وزیر خارجه سابق بریتانیا برای اصحاب رسانه که در مقابل خانه اش تجمع کرده اند چای آورده است. اظهارات اخیر او درباره زنان برقع پوش جنجالی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۸    
شورای مسلمانان انگلیس به عنوان بزرگترین سازمان اسلامی این کشور در نامه ای به ترزا می از او خواسته تا بوریس جانسون را به دلیل اظهارات تمسخر آمیز و توهین اخیرش علیه زنان مسلمان برقع پوش مورد تحقیقات انضباطی قرار دهد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۲    
استیو بنن، دستیار ارشد سابق دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا گفت بوریس جانسون، وزیر امور خارجه برکنار شده دولت انگلیس پتانسیل تبدیل شدن به یک نخست وزیر بزرگ برای این کشور را دارد.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۱۴    
تظاهرات علیه توهین بوریس جانسون به زنان برقع پوش ابنا: اظهارات ضد اسلامی وزیر سابق خارجه انگلیس خشم بسیاری از مردم این کشور را برانگیخت. ده ها معترض انگلیسی مقابل دفتر بوریس جانسون که اخیرا اظهارنظرهای توهین آمیزی علیه زنان مسلمان مطرح کرد تجمع کرده و به آنچه عادی شدن اسلام هراسی و نژاد پرستی ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۰۳    
ایرنا : کمتر از دو هفته پس از فروکش کردن بحران داخلی حزب محافظه کار بر سر راهبرد دولت برای خروج از اتحادیه اروپا، وزیر امورخارجه مستعفی و سیاستمدار جنجالی انگلیس بلوای تازه ای را در این حزب برپا کرده است.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۰    
تشبیه زنان برقع پوش به دزدان بانک از سوی بوریس جانسون جنجالی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۱    
ده ها معترض انگلیسی مقابل دفتر بوریس جانسون وزیر خارجه این کشور که اخیرا اظهارنظرهای توهین آمیزی علیه زنان مسلمان مطرح کرد تجمع کرده و به آنچه که عادی شدن اسلام هراسی و نژاد پرستی خواندند، اعتراض کردند.