یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۹:۱۴Dec 2018 16

جدیدترین‌های «بازار مولوی تهران»

عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۸    
در حال حاضر عملیات اطفای حریق از سوی آتش نشانان آغاز شده و آتش نشانان از چند جهت اقدامات خود برای مهار آتش در این انبار را آغاز کردند و عملیات ادامه دارد.
خبرنکار   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی انبار پارچه در بازار مولوی تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۰۹:۲۱    
مدیر کل استاندارد استان تهران از شناسایی و توقیف هفت برند قند و شکر غیراستاندارد، در بازار مواد غذایی مولوی تهران در مرداد ماه، خبر داد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۲    
رئیس اتحادیه پارچه فروشان تهران از ناامنی پاساژ پارچه فروشان تهران ابراز نگرانی کرد و گفت: پاساژ پارچه فروشان روحی در بازار مولوی تهران ایمن نیست. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران ...
ایرنا   ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۳    
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به آتش سوزی یک انبار سه طبقه برنج و حبوبات در بازار مولوی گفت: این آتش سوزی با حضور و اقدام به موقع آتش نشانان در کوتاهترین زمان ممکن بطور کامل مهار و خاموش شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۱    
تابناک تهران- در جلسه شورای مبارزه با قاچاق کالا و ارز تهران اعلام شد: 29 میلیارد نخ تولید سیگار در داخل کشور داریم و 14 میلیارد نخ واردات رسمی و 18 میلیارد نخ هم واردات قاچاق گزارش شده است که در مجموع می توان گفت 60 میلیارد نخ سالانه در کشور مصرف می شود.