چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۸:۵۴Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «کار دانشجویی»

خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۰:۳۰    
انیمیشن کوتاه آبی / Az l اثر مشترک رمی بوسون، فرانسیس کانیترت، آئرلین دوهاین، سباستین ایگلاسیاس، ماکسینه مارتین و پائول مونگه، یک کار دانشجویی است که توسط این گروه در سال 2012 ساخته شد ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۲    
به گزارش جماران؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار دانشجویان گفت: اردوی وزارت خانه ای برگزار کنید و برای موضوعات کاریِ یک وزارت خانه، مشکلات پیش روی آن را شناسایی کرده و سپس برای کمک به حل مشکل آن اقدام و کار تعریف کنید. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۵    
کار دانشجویی در بسیاری از کشور های دنیا از جمله ایران، سال هاست که به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد از سوی دانشجویان نیازمند به منابع مالی مورد توجه قرار گرفته است؛ فرصتی که البته در ایران و کشور های توسعه یافته تنها در عنوان تشابه دارد و در مقام عمل از زمین تا آسمان تفاوت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۰:۲۲    
دانشجویان کشورهای مختلف با شرایطی که دانشگاه ها برایشان ایجاد می کنند، مؤفق به انجام کار دانشجویی و درآمدزایی می شوند تا تمرکزشان تنها بر روی درس و پایان تحصیلات باقی بماند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۹    
در پی اعتراض دانشجویان دانشکده دانشکده علوم پزشکی نیشابور در خصوص عدم پرداخت مابه التفاوت دستمزد های کار دانشجویی، مسئولین دانشکده در تماسی با دانشجویان آنان را تهدید به اخراج کردند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۴    
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در نامه ای از معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی خواست، پرداخت کار دانشجویی به فعالان فرهنگی این دانشگاه ها لغو شود.
قم فردا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۸    
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم با بیان این که کار آفرینی اولویت اصلی مرکز علمی کاربردی شهرداری قم، گفت: 74 طرح به بخش داوری مسابقه طرح کسب و کار دانشجویی راه یافتند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۶    
حقیقتی که نسبت به طرح کار دانشجویی وجود دارد درآمد پایین دانشجویان از آن است که موجب نارضایتی و گلایه آن ها شده. همچنین موجب گردیده این طرح از سوی دانشجویان خیلی با استقبال مواجه نشود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۱    
معاون دانشجویی دانشگاه شریف گفت: نرخ پرداخت ها در کار دانشجویی اصلا متعارف نیست و از دستمزد هایی که یک دانشجو می تواند بیرون از دانشگاه مشغول به کار شود، بسیار پایین تر است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۷:۵۸    
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به افزایش دستمزدهای پرداختی به دانشجویان در قبال کار دانشجویی گفت: مبلغ پرداختی به دانشجویان نسبت به سال گذشته به سه برابر افزایش یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۶    
معاون دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با اشاره به میزان دستمزد های پرداختی به دانشجویان دعوت به کار در دانشگاه گفت: امسال پیشنهاد ما این است که ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۱    
بر اساس نرخ حق الزحمه کار دانشجویی در سال تحصیلی 97-96 که پیشتر از سوی دکتر عطوف مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد، حداقل مبلغ هر ساعت فعالیت (کار) دانشجویی در مقاطع تحصیلی کارشناسی و پایین تر 30 هزار ریال است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۴    
در اصل این یک تخفیف دانشجویی است که ما برای آنها در نظر گرفته ایم یعنی می خواهیم به دانشجو کمک کنیم. معمولا دانشجویان به واحد های مختلف دانشگاه مراجعه می کنند و درخواست تسهیلات یا تخفیفات شهریه می دهند که ما نیز با توجه به استعداد آنها فعالیتی که در شأن دانشجو باشد در نظر می گیریم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۵    
این در حالی است که بهره برداری از این حجم عظیم نیروی انسانی می تواند تاثیر قابل توجهی بر چرخه اقتصادی کشور بگذارد و از طرف دیگر خود افراد با کسب مهارت های جدید توانمند خواهند شد. کار دانشجویی یکی از شیوه های اشتغال جوانان و بهره برداری از این سرمایه است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۰    
نرخ حق الزحمه کار دانشجویی در سال تحصیلی 97-96 از سوی مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۰    
برخی از نمایندگان تشکل های دانشجویی سراسر کشور در نشستی با هاشمی "افزایش حق الزحمه کار دانشجویی" را از مطالبات مهم خود عنوان کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۲    
سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: 4 هزار نفر از دانشجویان این دانشگاه در طرح سجا مشارکت کرده و 4 و نیم میلیارد تومان از محل تولیدات دانشجویی صرفه جویی شده است .
روزنامه شهروند   ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۰:۱۵    
شهروند| با پیگیری های به عمل آمده، آیین نامه کار دانشجویی اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در سال 96 توسط سازمان جوانان، تدوین و برای تأیید و ابلاغ به دبیرکل جمعیت هلال احمر ارایه خواهد شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۰    
مسئولیت بر عهده دانشجویانی است که بودجه خاصی هم ندارند و باید کاری تولید کنند که مخاطب ببیند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۷    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: قطب الدین صادقی معتقد است، کار دانشجویی بسیار فقیر است و در هیچ جای دنیا گروه های دانشجویی پول زیادی ندارند تا بخواهند تمامی امکانات را فراهم کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۳    
معاون دانشجویان امور داخل وزارت علوم از تخصیص بودجه برای اشتغال دانشجویان خبر داد و تاکید کرد، کار دانشجویی درسال گذشته 2 برابر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۶    
دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم،تحقیقات و فناوری از برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و سومین المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی در تاریخ هفتم و هشتم اردیبهشت ماه در اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۰    
در آخرین جلسه شورای اداری و مالی دانشگاه در سال 95 حق الزحمه کار دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس تصویب شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۵    
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: بسیاری از کارهای دانشگاه از جمله خوابگاه ها، کتابخانه و ... توسط دانشجویان انجام می شود اما حقوقی که طبق مصوبه سازمان امور دانشجویان به آن ها داده می شود امیدوار کننده نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۲    
رئیس سازمان امور دانشجویان از افزایش تعرفه های کار دانشجویی خبر داد و گفت: برای دانشجویان با معدل خوب امکان افزایش این تعرفه ها تا 20 درصد وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۶    
معاون امور دانشجویان داخل وزارت علوم از بازنگری آیین نامه کار دانشجویی و ابلاغ آن به دانشگاه ها خبر داد.
میزان   ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت:براساس شیوه نامه ای که مصوبه وزارت علوم است 10 درصد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان را برای کار دانشجویی به کار میگیریم که متاهل ها جزو اولویت های ما هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۰    
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، گفت: برای کار دانشجویی متاهلان خانواده ایثارگران و افراد با توانایی بالای علمی اولویت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۰۶:۰۲    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد از شرکت های دانش بنیان فرهنگی با هدف ترویج این موضوع مهم حمایت همه جانبه انجام می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۶    
معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از تدوین و نهایی شدن آیین نامه کار دانشجویی خبر داد و گفت: آیین نامه برای تمامی مقاطع تحصیلی تهیه شده و به زودی به دانشگاه ها ابلاغ می شود.