یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۹:۴۲Dec 2018 16

جدیدترین‌های «طرح غدیر 2»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۰    
با پیگیری نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی سهم آبادان از آب غدیر افزایش یافت.
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۷    
فرماندار آبادان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی نباید برای انجام امور محوله به آنها، توپ را در زمین یکدیگر بیندازند و باید با همراهی و همگامی با یکدیگر کارهای مردم را از پیش ببریم. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: سه روستایی که در شهرستان خرمشهر سالیان سال از آب شرب با کیفیت مناسب برخوردار نبودند، با اقداماتی که در بهبود کیفیت آب شرب شهرستان های خرمشهر و آبادان با اجرای طرح غدیر 2 انجام گرفت، از آب شرب شیرین بهره مند می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۶    
معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به این که هنوز تنظیمات موردنیاز در طرح آبرسانی غدیر ادامه دارد، گفت: در حال حاضر که حدود 10 روز از بهره برداری آزمایشی طرح غدیر 2 می گذرد، سیستم به حالت پایدار در آمده است و توانسته ایم دبی موردنظر و نیاز شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان را تامین کنیم.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۳:۳۲    
به گزارش جماران؛ استاندار خوزستان گفت: با توجه به شوری بیش از حد آب رودخانه های بهمنشیر و اروند آب مورد نیاز برای کشت های دائمی بخصوص نخلستان های آبادان و خرمشهر رهاسازی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۲    
معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان گفت: طی چند روز آینده مردم آبادان از طرح غدیر 2 به صورت کامل بهره مند می شوند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۱:۱۸    
نماینده مردم خرمشهر در مجلس با بیان اینکه طرح غدیر 2 واقعاً اقدام شگفت انگیزی بود، گفت: مشکلات روز های اول را به هیچ وجه نداریم و مشکل آب شرب خرمشهر و حومه خرمشهر و روستا های شرق خرمشهر و شلمچه به طور کلی حل شده است.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۳    
اهواز نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از طی شدن مراحل نهایی اتصال طرح غدیر به منظور آبرسانی به روستاهای آبادان خبر داد. عامر کعبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تکمیل فاز دوم طرح آبرسانی غدیر طبق وعده قبلی عنوان کرد: برای کنترل شوری آب دریا ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۰    
اقتصاد نیوز: غلامرضا شریعتی با اشاره به قولی که برای تامین آب های خرمشهر و آبادان در 15تیرماه از طرح غدیر داده بود، اظهار کرد: روز گذشته آب از طریق طرح غدیر 2 به خرمشهر و سپس به آبادان رسید.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۲    
یک خبر خوب از وضعیت آبی خرمشهر و آبادان: شوری آب این دو شهر تقریباً به شرایط مشابه تابستان سال های گذشته بازگشته و تا پایان هفته بهتر نیز خواهد شد. این موضوع را صادق حقیقی پور، مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان در گفت و گو با ایران بیان کرد و با پیگیری هایی که از مردم شهر انجام دادیم، تأیید هم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۰۰:۳۳    
خرمشهر _ دستیار ویژه استاندار خوزستان گفت: با پایان اجرای طرح آبرسانی غدیر2 در 15 تیرماه جاری، برداشت آب از کارون و بهمنشیر قطع خواهد شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۲۱    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: ساختمان های بلند مرتبه در جاهای مختلف ساخته می شود بدون اینکه امکانات لازم برای حوادث در آنها مدنظر گرفته شود.