چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۹:۰۹Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «سازمان بسیج جامعه زنان»

رسا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۲۱:۳۳    
رییس سازمان بسیج جامعه زنان درباره نقش حوزه های علمیه در زمینه حجاب و عفاف، گفت: مبلغان حجاب و عفاف باید از نظر جامعه شناسی و روان شناسی اطلاعات عمیق و کاربردی داشته باشند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۲    
تهران- ایرنا- مینو اصلانی رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: هر چند سال ها از تصویب قانون عفاف و حجاب در شورای عالی انقلاب فرهنگی می گذرد، اما این قانون تاکنون به دلایل مختلف اجرایی نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۶    
تهران- ایرنا- مینو اصلانی رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: هر چند سال ها از تصویب قانون عفاف و حجاب در شورای عالی انقلاب فرهنگی می گذرد، اما این قانون تاکنون به دلایل مختلف اجرایی نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۷:۴۱    
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان قم از برگزاری همایش عفاف و حجاب در قم خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۵    
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه کربلای مازندران از اجرای 2 هزار برنامه هفته حجاب و عفاف در مازندران خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور درباره برخوردهای توام با خشونت با موضوع حجاب گفت: هیچ فرد، گروه یا سازمانی موافق برخورد خشونت آمیز با مساله فرهنگی مانند حجاب نیست چون این موضوع اجتماعی و یک قانون به شمار می رود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۱    
گروه اجتماعی - مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه کربلای مازندران از اجرای بیش از 2 هزار برنامه در سطح استان به مناسبت هفته عفاف و حجاب خبر داد.
طنین یاس   ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۱    
دوره نهمین دوره توانمندسازی فرمانده هان پایگاه های بسیج سراسرکشور، تحت عنوان دوره توانمندسازی شهید مرجان نازقلیچی شب گذشته، با ورود بیش از 450 بانوی فرمانده بسیجی از استان های تهران، مازندران، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، همدان و بوشهر آماده برگزاری شد.
زنان کویر   ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۳    
مینو اصلانی، مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور، در واکنش به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: از تمام زنان آزاده ی جهان که دوستدار امنیت و صلح جهانی هستند می خواهیم که در مقابل این اقدام واکنش نشان داده و دولت ها با اعمال فشار های خود علیه دولت آمریکا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۷    
سازمان بسیج جامعه زنان کشور پیروزی تاریخ ساز جبهه مقاومت اسلامی عراق و سوریه بر فتنه تروریسم تکفیری را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۰۸:۱۲    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به اینکه همزمان با آغاز هفته بسیج، 350 مهد قرآنی جدید برای تربیت قرآنی کودکان، در سراسر کشور راه اندازی می شود گفت: دوره آموزش مربیان این مهدها تا دو هفته آینده برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۷:۴۶    
تهران- ایرنا - رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: در حال حاضر مشاهده می شود که برخی از قوانینی که خانواده را مستحکم می کند از قوانین جاری کشور حذف می شود و این برای خانواده ها بسیار نگران کننده است.
طنین یاس   ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۵    
" ام قصی" بانوی شجاع عراقی است که در واقعه یورش تروریست های داعش به پایگاه هوایی اسپایکردر تکریت در فاصلهٔ میان یازدهم تا پانزدهم ژوئن 2014 میلادی؛ ده ها تن از جوانانی را که گریخته بودند پناه داده و سپس زمینه خروج آنان از منطقه را فراهم کرد ...
خبر استان   ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۰    
خبر استان: سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر به سمت ریاست کارگروه بانوان سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر منصوب شد.
زنان کویر   ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۰    
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشورگرفتن اذن ولی و همسر برای دریافت پاسپورت و خروج از کشور را بر اساس دیدگاه های فقهی لازم دانست و ادامه داد : این امر باعث تحکیم بنیان خانواده می شود و ربطی به زن و مرد بودن ندارد زیرا زن و مرد در کنار هم باید یک خانواده ای را داشته باشند .
خبر استان   ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۵    
خبر استان:آیت الله صفایی بوشهری افزود: نگاه دشمنان این است که با تخریب بانوان، شخصیت مردان نیز تخریب خواهد شد به همین خاطر تهاجمات گسترده ای در این زمینه انجام می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۲    
سازمان بسیج جامعه زنان کشور، با انتشار بیانیه ای از تمام بانوان کشور برای حضور هرچه پرشورتر در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
زنان کویر   ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۴    
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: به طور یقین زنان با حضور پرشور و گسترده خودشان در دو انتخابات پیش رو، آینده ای روشن برای کشور رقم خواهند زد.
زنان کویر   ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۲    
اصلانی گفت: رونمایی از زیر زمینی های موشکی اقتدار دفاعی کشور ما را نشان می دهد و این یک فرصت مناسب برای پیام دادن جدی به دشمن است تا بدانند ما برای دفاع از مردم و کشورمان صد در صد و با تمام توان آماده ایم.
زنان کویر   ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۹    
اصلانی گفت: بسیاری از تصمیمات کلان متناسب با خانواده و جایگاه زن نیست و اگر برای هر پدیده و پروژه ای در کشور بحث فرهنگی مطرح شود حتمأ جایگاه و شخصیت زن هم در آن لحاظ می شود.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۳    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: برخی از شوراهای اسلامی شهر و روستا دچار جناح بازی و سیاست زدگی شده اند که این موضوع به جایگاه واقعی شوراها لطمه می زند.
زنان کویر   ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۸:۲۴    
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، خطاب به کسانی که به اسم عدالت جنسیتی دنبال تحقق تساوی جنسیتی بر اساس برنامه توسعه سازمان ملل موسوم به 2030 هستند گفت ...
زنان کویر   ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۳    
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور در مورد تغییر روز قشر بسیج جامعه زنان گفت: به جهت جامعیت پیام رهبر معظم انقلاب در خصوص الگوی سوم تا کنون پیشنهادات زیادی داشتیم که روز این قشر را، سالروز صدور پیام رهبر معظم انقلاب به کنگره 7 هزار زن شهید قرار دهیم و امسال نخستین سالی است که 16اسفندماه ...
سبلانه   ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۸:۲۰    
سازمان بسیج جامعه زنان استان اردبیل در بیانیه ای با گرامی داشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از تمام زنان انقلابی و بانوان بسیجی برای شرکت در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22بهمن دعوت کرد.
دانا   ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۷    
سازمان بسیج جامعه زنان استان همدان ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) و شهداء والامقام و تبعیت از فرامین رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه ای (مدظله العالی) همگام با زنان انقلابی کشورمان با حضور پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی عظیم 22بهمن همچون گذشته پاسخی کوبنده به یاوه گویی های آمریکا وهم ...
دانا   ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۵    
در پی حادثه فرو ریختن ساختمان پلاسکو که منجر به شهادت تعدادی از آتش نشانان شد، سازمان بسیج جامعه زنان کشور با صدور پیامی با بازماندگان این حادثه ابراز هم دردی کرد.
شوشان   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۲۲:۰۰    
شهیندخت مولاوردی از شکایت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از از مسئول سازمان بسیج جامعه زنان و خبرگزاری فارس خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۹:۱۱    
رصد خانه تابناک خبرهایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند؛ تیترهایی مانند: روحانی مراقب نزدیکانش باشد/یک استاد موسیقی ایرانی در جمع نامزدهای گرمی/ادعادی کار سیاسی در حوزه یک اتهام است و ... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند.
دانا   ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۱    
سازمان بسیج جامعه زنان شهرستان بهار ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعیفین به فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی، در بیانیه ای بر نقش آفرینی زنان بسیجی در انقلاب اسلامی تأکید کرد.
زنان کویر   ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۴    
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور، گفت: رفتار همراه با متانت، محبت، صبر و حوصله بانوان ایرانی مومن و محجبه در مسیر راهپیمایی اربعین می تواند انتقال دهنده فرهنگ ایرانی اسلامی باشد.