چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۸:۵۶Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «نوشهر»

خلیلی گفت: جهت ساماندهی سواحل و دریاها با تمامی ساخت و سازها برخورد می شود. به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، حمید خلیلی مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی در بیست و هفتمین نشست مشترک کارگروه تخصصی ساماندهی سواحل ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس بیمارستان نوشهر از مسمومیت 100 نفر در یکی از روستاهای بخش مرکزی نوشهر از شب گذشته خبر داد.
تهران پرس   ۲ ساعت پیش    
نوشهر - ایرنا - استاندار مازندران با اشاره به قوانین و ضوابط موجود در آزاد سازی سواحل گفت: اعضای کمیته آزاد سازی سواحل استان با اقتدار عمل کنند و در برخورد با متصرفان دولتی و خصوصی استثنا قائل نشوند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
نوشهر - ایرنا - استاندار مازندران با اشاره به قوانین و ضوابط موجود در آزاد سازی سواحل گفت: اعضای کمیته آزاد سازی سواحل استان با اقتدار عمل کنند و در برخورد با متصرفان دولتی و خصوصی استثنا قائل نشوند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
نوشهر - ایرنا - معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی کشورگفت : تنها راه جلوگیری از تخریب مناطق ساحلی کشور، اجرای طرح مدیریت مناطق یکپارچه ساحلی با همکاری ساکنان مناطق ساحلی و نیز مسئولان دستگاههای اجرایی است.
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
نوشهر - استاندار مازندران گفت: در پهنه بندی و کاربری اراضی ساحلی و جنگلی باید نقشه راه تهیه شود و دولتی ها برای آزادسازی نوار ساحلی پیشگام شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
تاکنون 60 نفر از روستاییان بندپی نوشهر با علائم بیماری ویروسی به بیمارستان شهید بهشتی مراجعه کردند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
نوشهر - رئیس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر از شیوع بیماری ویروسی همراه با تب، استفراغ و تهوع در یکی از روستاهای این شهر خبر داد و گفت: 60 بیمار از دیروز تاکنون درگیر این بیماری شدند.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
نوشهر - دومین روز بیست و هفتمین نشست کارگروه ملی سواحل بنادر و جزایر شورای امنیت کشور با حضور مقامات کشوری و استانی در بندر نوشهر آغاز به کار کرد.
تهران پرس   ۹ ساعت پیش    
نوشهر - ایرنا - پلیس راه کشور با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای استان مازندران از یکطرفه شدن تردد خودروها در محور کندوان از عصر جمعه تا یک بامداد روز شنبه خبر داد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
نوشهر - ایرنا - پلیس راه کشور با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای استان مازندران از یکطرفه شدن تردد خودروها در محور کندوان از عصر جمعه تا یک بامداد روز شنبه خبر داد.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۱    
ساعت24 - پسر جوان که در یک میهمانی شبانه مرتکب قتل شده بود با ردیابی های پلیس در کمتر از 12 ساعت دستگیر شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵    
نوشهر - ایرنا - برج و باروهای قلعه نظامی مارکوه در ` کتالم ` شهرستان رامسر که در گذشته های دور در برابر هجوم بیگانگان ایستادگی می کرد ، امروز استوار و پا بر جا پذیرای مسافران و گردشگران است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۰    
نوشهر - ایرنا - برج و باروهای قلعه نظامی مارکوه در ' کتالم ' شهرستان رامسر که در گذشته های دور در برابر هجوم بیگانگان ایستادگی می کرد ، امروز استوار و پا بر جا پذیرای مسافران و گردشگران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۰    
بیست وهفتمین نشست مشترک کارگروه تخصصی ساماندهی سواحل، بنادر وجزایرمازندران از امروز به مدت 2 روز به میزبانی اداره کل بنادر ودریانوردی استان در نوشهر برگزار شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۱    
نوشهر- ایرنا - بیست و هفتمین نشست مشترک کارگروه تخصصی کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان مازندران و با موضوع شورای حفظ حقوق بیت المال استان های شمالی روز سه شنبه در نوشهر آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۵    
نوشهر- ایرنا - بیست و هفتمین نشست مشترک کارگروه تخصصی کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان مازندران و با موضوع شورای حفظ حقوق بیت المال استان های شمالی روز سه شنبه در نوشهر آغاز شد.
کیاپرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۴    
رئیس شبکه بهداشت نوشهر: : پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نوشهر، گفت:منطقه درگیر با تب کریمه کنگو در بخش کجور است چون منطقه دامی محسوب می شود و جزء مناطق اندمیک و آلوده استان مازندران است ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۰    
رئیس هواشناسی نوشهر گفت: بر اساس گزارش مرکز ملی خشکسالی کشور، بارش هشت ماهه اول سال زراعی 97 _96 در استان مازندران نسبت به میانگین دوره آماری 16.5 درصد و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 16 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۲:۳۱    
رکنا نوشت: بامداد یکشنبه 24 تیرماه جوان 23 ساله چالوسی در جریان درگیری با دوستش در یک جشن تولد با ضربات چاقو از پا درآمد. سرهنگ شعبان مهری، فرمانده انتظامی نوشهر گفت: این واقعه هنگام برگزاری جشن تولد در یکی از ویلاهای منطقه شمعجاران نوشهر بین دو دوست حدود 23 ساله که هر دو از اهالی چالوس بودند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۹    
نوشهر - ایرنا - تیم فوتبال ساحلی موج سواران نوشهر عصر دوشنبه در هفته چهارم دور رفت رقابت های فوتبال ساحلی لیگ یک کشور2 بر 1 تیم فرش حداد اصفهان را شکست داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۲    
نوشهر - ایرنا - فرمانده انتظامی نوشهر از دستگیری متهم فراری خبر داد که یک جوان 23 ساله چالوسی را در جشن تولد به قتل رسانده بود .
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۱:۴۰    
یک جوان در یک مهمانی تولد در نوشهر قربانی جنایت خونینی شد. به گزارش صدای ایران عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران ،گفت: فرد 23 ساله اهل چالوس شب گذشته در یک مهمانی تولد در نوشهر به علت درگیری در این جشن براثر ضربات متعدد چاقو به قتل رسید. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۱    
مسابقات بین المللی غواصی نظامی امسال برای نخستین بار به میزبانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی برگزار می شود. به گزارش پرس شیعه ، امسال نیروی دریایی ارتش میزبان رقابت تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی غواصی نظامی است که برای نخستین بار به میزبانی جمهوری اسلامی ایران ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۰    
نوشهر - ایرنا - معاون آموزش متوسط اداره کل آموزش و پرورش مازندران از تاسیس هنرستان علوم دریایی غرب مازندران با مرکزیت شهرستان نوشهر در سال تحصیلی جدید آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۱    
نوشهر - فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در کمتر از 24 ساعت حین فرار به سمت یکی از استان های کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۰    
نوشهر - به نظر می رسد که جابجایی روستاهای درمعرض خطر مازندران از جمله منجیر پس از گذشت 14 سال به بن بست رسیده باشد و این پرونده بین ریزش سنگ و کاغذ بازی سرگردان باشد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۸    
رئیس اداره جنگلداری اداره کل منابع طبیعی مازندران نوشهر گفت: بخشی از جاده های جنگلی به حال خود رها شده است و هیچ تلاشی برای مرمت و بازسازی آن نمی شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۵    
جوان 23 ساله چالوسی بامداد یکشنبه در جشن تولدی در نوشهر کشته شد. به گزارش قانون، این واقعه هنگام برگزاری جشن تولد در یکی از ویلاهای منطقه شمعجاران نوشهر بین دو دوست حدود 23 ساله که هر دو از اهالی چالوس بودند، رخ داد که در نهایت منجر به قتل یکی از آنان شد. ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۳    
این دریاچه که به تالاب ارواح نیز شهرت دارد در 5 کیلومتری شمال روستای چلندر از توابع نوشهر واقع است. دریاچه در میان جنگل انبوه پنهان است