چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۹:۱۱Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «بیمه ما»

3بن   ۶ ساعت پیش    
شرکت بیمه “ما” طی فراخوانی از بیمه گذاران خود درخواست کرد نسبت به افزایش سرمایه بیمه بدنه اتومبیل خود سریعا اقدام کنند.
پولی مالی   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۸    
اخبار پولی مالی - شرکت بیمه "ما" طی فراخوانی از بیمه گذاران خود درخواست کرد نسبت به افزایش سرمایه بیمه بدنه اتومبیل خود سریعا اقدام کنند.
3بن   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۴    
طرح “حامی ما” در حوزه بیمه های آتش سوزی توسط بیمه “ما” ارائه می شود.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۵    
خسارت جانی یک میلیارد و 682 میلیون ریالی ناشی از حمله یک قلاده پلنگ از سوی بیمه ما پرداخت شد.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۶    
منبع: روابط عمومی بیمه ما
بدر پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۴    
به منظور ایجاد و گسترش همکاری های دوجانبه و ارائه خدمات بیمه گری ، تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزارت صنعت، معدن ، تجارت و شرکت سهامی بیمه "ما" امضا شد.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۴:۴۸    
مراسم هفتمین سالروز تشکیل شرکت سهامی بیمه "ما" با حضور مدیران و پرسنل بیمه "ما" در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.
دارا خبر   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۲:۲۰    
به گزارش داراخبر، در ابتدای این مراسم حجت بهاری فر مدیرعامل شرکت بیمه “ما” ضمن برشمردن وضعیت صنعت بیمه در جهان، ایران و بیمه “ما” در خصوص برنامه های این شرکت در سال گذشته گفت: بهبود سیستم منابع انسانی، مشتری مداری ...
افق تازه   ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۸    
به نام او که کمال مطلق است هدهد، مرغکان را وادی به وادی پیش برد تا از "هفت 0 شهر عشق" بگذرند و در ایستگاه نهایی، سی مرغی شوند که در آینه ی "سیمرغ"، خویش را بنگرند و فاتح قلّه قاف باشند . ... و اکنون هفت ساله شده ایم ! ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۴۵    
بانکداری ایرانی بیمه ما ، در سه ماهه نخست سال97 بیش از یک هزار و 169 میلیارد ریال بیمه نامه فروخت. این در حالی است که در همین دوره زمانی در سال 96 حدود 867 میلیارد بیمه نامه صادر کرده بود.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۴    
شرکت بیمه "ما" ، افزایش سرمایه 500 میلیارد ریالی را محقق کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۶    
بیمه "ما" به عنوان یکی از حامیان اصلی همایش بین المللی و جشنواره ملی شمس و مولانا حضور فعال خواهد داشت.
دارا خبر   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۶    
به گزارش خبرنگار ما در دیدار رئیس شعبه بیمه” ما” استان آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان تبریز ، مهندس علیار راستگوبا اشاره به جایگاه بسیار مهم صنعت بیمه در استان آذربایجان شرقی بخصوص شهر تبریز گفت: شهرستان تبریز یکی از مهمترین شهرهای کشور در امر صنعت ...
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۹    
تیم های فوتسال شعب ارومیه، غرب تهران و رفسنجان بیمه "ما" در مسابقات فوتسال جام رمضان شرکت کردند.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۴:۴۵    
پول نیوز - شعبه مشهد شرکت بیمه "ما" به منظور پشتیبانی از تولیدکنندگان داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی، با شرکت فولاد خراسان قرارداد همکاری منعقد کرد. ...
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۱    
مدیرکل بیمه ایران در استان گلستان اولویت بیمه ایران را خدمت رسانی مناسب به مردم عنوان کرد و افزود: خانه مطبوعات میتواند پل ارتباطی این مجموعه با اهالی رسانه استان باشد تا این قشر هم از خدمات این مجموعه با شرایط بهتری برخوردار گردند.
پولی مالی   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۹    
اخبار پولی مالی- شرکت بیمه "ما " که با یک هزار میلیارد ریال سرمایه فعالیت می کند، برنامه افزایش سرمایه 500 میلیارد ریالی را در دستور کار دارد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۱:۱۸    
بانکداری ایرانی بیمه ما صورت های مالی سال 96 را منتشر و اعلام کرده است که چهارهزار و 465 میلیارد ریال بیمه نامه صادر کرده که بر اساس آن بالغ بر دو هزار و 464 میلیارد ریال درآمد کسب کرده است.
افق تازه   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۲    
برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
نمایه بانک   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۷    
نمایه بانک : ساختمان جدید شرکت بیمه "ما" در استان مازندران افتتاح و راه اندازی شد.
تابا نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۴    
لینک کوتاه: http://tabanews.ir/?p=32527
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۱    
در سومین کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در صنعت توریسم سلامت ، بیمه "ما" موفق به دریافت تندیس سلامت به عنوان بیمه گر پیشرو در حوزه سلامت و گردشگری شد و احسان همتی، سرپرست بیمه های اتکایی و امور بین الملل شرکت به نمایندگی از شرکت بیمه "ما" تندیس را دریافت کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۶    
آیین معارفه سرکار خانم یوسفی سرپرست جدید شعبه اهواز بیمه "ما" با حضور صالح شیری معاون شبکه فروش و توسعه بازار، امیر شفیعی مدیر امور شعب و سید محمدرضا نوربها مدیر خسارت بیمه های اشخاص برگزار شد.
افق تازه   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۲    
نخستین گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب شرکت بیمه "ما" در سال 97 با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل ، دکتر تاجیک رییس هیات مدیره، علیرضا هادی عضو هیات مدیره، معاونین، مدیران ستاد و روسای شعب در تهران برگزار شد
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۲    
مدیرعامل و سرپرست بیمه های اتکایی و روابط بین الملل بیمه "ما" با رئیس شعبه بانک ملت شهر استانبول ترکیه دیدار و گفت و گو کردند.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۰    
شرکت بیمه "ما" به منظور توسعه و گسترش فعالیت های بخش گردشگری سلامت در بازار بین المللی با مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی قرارداد همکاری منعقد کرد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۹    
ایستانیوز: روز گذشته شرکت بیمه ما با مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی قرارداد همکاری منعقد کرد.
خرد و کلان   ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۳    
شرکت بیمه ما در ادامه توسعه فعالیت های بیمه گری خود، تفاهم نامه همکاری با مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی را امضا کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان ...