یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۰:۲۵Dec 2018 16

جدیدترین‌های «کنگو»

فاخته نیوز   ۱ ساعت پیش    
عبدالله بهمنش بررسی وضعیت بیماری خونریزی دهنده تب کریمه کنگو در دام های استان را از دیگر طرح های پژوهشی ویژه این اداره کل بیان کرد. وی ادامه داد: این اداره کل فعالیت های پژوهشی خود را هر ساله بر اساس نیاز واقعی خود و جامعه هدف با استفاده از کارشناسان خبره و با همکاری مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
روسای هیات های پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کنگو (برازاویل) در پایان گفتگوهای خود تفاهم نامه ای را امضا کردند.
همسو نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
کیانی کارشناس آموزش شبکه مدرس این دوره آموزشی ضمن تشریح بیماریهای قابل انتقال بین انسان و دام، مهمترین راه پیشگیری از ابتلا را رعایت مسائل بهداشتی برشمرد و بر جوشاندن شیرخام قبل از مصرف و عدم استقاده از گوشت گرم و تازه بلافاصله پس از ذبح دام تاکید نمود. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : باراک اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا در یک مراسم در سازمان حقوق بشر رابرت اف. کندی جشنواره فانوس در فرانسه یک طاووس بین اتومبیل ها در ژنو سوئیس حمل بار با یک پژو قدیمی در کنگو دو صیاد در حال صید میگو از یک دریاچه در شانشی چین ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۴    
حمیدرضا فولادگر رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کنگو با اپولا ژولین نایب رئیس مجلس سنا، اوبا گابریل رئیس کمیسیون روابط خارجی و انگویی پول نایب رئیس کمیسیون اقتصاد و دارایی در مجلس سنا دیدار و گفتگو کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۳    
حمیدرضا فولادگر رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران - جمهوری کنگو با ابومبی پی یر نایب رئیس مجلس ملی کنگو دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۶    
شیوع مجدد بیماری مرگبار ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو که دامنه آن به شهری با نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت کشیده شده، باعث نگرانی پزشکان شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۰۷    
محمدرضا فولادگر، رئیس و اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کنگو با مقامات کنگو دیدار و گفت و گو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۷    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه از کینشازا، مقامات جمهوری دموکراتیک کنگو از آتش گرفتن یک انبار کمیسون انتخابات در کینشازا پایتخت این کشور 10 روز مانده به انتخابات خبر دادند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۱    
رئیس و اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و کنگو با رئیس کمیسیون روابط خارجی، نایب رئیس کمیسیون طرح و برنامه و آمایش سرزمین، نایب رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس ملی و قائم مقام وزیر خارجه کنگو دیدار و گفت وگو کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۲    
محمدرضا فولادگر، رئیس و اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کنگو با رئیس کمیسیون روابط خارجی، نایب رئیس کمیسیون طرح و برنامه و آمایش سرزمین، نایب رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس ملی و قائم مقام وزیر خارجه کنگو دیدار و گفت و گو کردند.
پایگاه خبری صنایع مس ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۰    
کمپانی KCC، در واقع یک واحد تابعه از کمپانی معدنی Katanga به شمار می آید و 75 درصد آن، تحت مالکیت این کمپانی قرار دارد. کمپانی Katanga، یکی از شرکای تجاری کمپانی گلنکور است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۹    
حمیدرضا فولادگر رییس و اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کنگو (برازاویل) با مامونا فردیناند رییس گروه دوستی پارلمانی کنگو (برازاویل) و ایران صورت گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۰    
رئیس و اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و کنگو که به برازاویل سفر کرده اند، با همتای خود در مجلس ملی دیدار و پیرامون موضوعات مختلف سیاسی، اقتصادی، علمی و فرهنگی گفتگو و تبادل نظر کردند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۲    
مراسم اهدای جایزه صلح نوبل در سال 2018 به نادیا مراد زن جوان ایزدی و دنیس موک وگه، پزشک اهل جمهوری دموکراتیک کنگو در اسلو پایتخت نروژ برگزار شد. در این مراسم پادشاه، ملکه و شاهزاده و نخست وزیر نروژ و شماری از مقامات برجسته کشورهای خارجی حضور داشتند ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۰    
استقبال رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری کنگو و ایران از هیات پارلمانی ایران از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۵    
هیأتی از نمایندگان عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کنگو با دعوت همتای خود در مجلس کنگو به برازاویل سفر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۶    
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: سمپاشی برای مبارزه علیه عامل بیماری تب کریمه کنگو که یک بیماری ویروسی و مشترک بین انسان و دام است، در واحدهای دامی این شهرستان به پایان رسید.
متالز نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۹    
اخبار فلزات: به گفته پژوهشگر بین المللی فلزات و مواد معدنی، جاناتان بارنز، مشاور همکار مؤسسه مس راسکیل، افزایش مالیاتهای معدنکاری و حق امتیازها در زامبیا و جمهوری دموکراتیک کنگو به فضای عدم اطمینان در این کشورها دامن زده اند.
می متالز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۴    
می متالز - درآمد معادن کنگو در 9 ماهه اول سال 2018 با رشدی 147 درصدی مواجه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۰    
بیش از 34 هزار رأس دام در طرح مبارزه با بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در سربیشه سم پاشی و 8 هزار و 600 دام سبک و سنگین در نهبندان علیه بیماری شاربن پایش شدند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۸:۲۸    
کامیار داهیم روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا اداره کل دامپزشکی آذربایجان غربی سمپاشی اماکن نگهداری دام و بدن دام ها را بر اساس ضوابط بهداشتی و رعایت اصول زیست محیطی از ابتدای سال جاری تاکنون اجرا کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۱    
رییس شبکه دامپزشکی سربیشه گفت: بیش از 34 هزار رأس دام در طرح cchf در شهرستان سربیشه سم پاشی شدند.
متالز نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۴    
اخبار فلزات: جکاماینز کنگو روز دوشنبه گفت که یک قرارداد تولید مشترک برای معادن مس و کبالت را با شرکت معدنکاری هنگ کنگ اکسلن ماینینگ، که 40 میلیون دلار به عنوان شروع مشارکت خواهد پرداخت، امضاء کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۷:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، دولت جمهوری دموکراتیک کنگو اعلام کرد تهدید تروریستی علیه سفارت آمریکا در کینشاسا جدی است. به گزارش خبرگزاری فرانسه از کینشاسا، آمریکا با اشاره به اطلاعاتی مبنی بر وجود تهدید تروریستی ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۰    
سفارت آمریکا در جمهوری دموکراتیک کنگو در هشداری امنیتی اعلام کرد، ایالات متحده آمریکا اطلاعات معتبر و موثقی درباره احتمال حمله ای تروریستی علیه تاسیسات آمریکایی در کینشاسا دارد.
آیکافی   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۹    
آیکافی – کنگو سال دست به گریبان جنگ و ناآرامی های داخلی بوده. هرج و مرج و خون ریزی تمام جلوه های زندگی و کسب و کار در این کشور زیبای آفریقایی را زمین گیر کرده. صنعت قهوه ی کنگو هم از این آشوب مستثنا نبوده است. ...
می متالز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۳:۲۶    
می متالز - بانک مرکزی جمهوری دموکراتیک کنگو روز پنجشنبه گفت که تولید مس این کشور در نه ماهه نخست سال جاری با رشدی 8.7 درصدی به 908695 تن و تولید کبالت آن در همین دوره با افزایشی 92.5 درصدی به 115116 تن رسید.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۴    
تهران – ایرنا – سفارت آمریکا در جمهوری دمکراتیک کنگو در اطلاعیه ای خطاب به شهروندان این کشور اعلام کرد که به علت دریافت تهدید تروریستی، تا روز سه شنبه تعطیل خواهد بود.
می متالز   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۳:۱۲    
می متالز - مقامات جمهوری دموکراتیک کنگو ممنوعیت صادرات و واردات معدن بزرگ مس و کبالت معدن کاموتو متعلق به شرکت معدنکاری کاتانگا ماینینگ، شرکت محلی وابسته به گلنکور، را لغو کرده اند.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۱    
کنگو یکی از پرمشکل ترین کشورهای دنیاست و یکی از این مشکلات بزرگ "بیماری خوابیدن" است. کنگو یکی از پرمشکل ترین کشورهای دنیاست و یکی از این مشکلات بزرگ "بیماری خوابیدن" است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۲    
دیدار جمهوری دموکراتیک کنگو و تیم کنگو مرکزی در جام ملت های آفریقا به دلیل بارش باران و جاری شدن سیل ناتمام ماند.این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک از سر گرفته شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۰    
محققان در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو به دنبال یافتن راه هایی برای درمان بیماری مرگبار خواب هستند.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۴    
با حضورفرماندار و اعضاء ستاد مدیریت بحران شهرستان، مانور میدانی واکنش سریع کنترل و پیشگیری از بیماری تب خونریزی دهنده کریمه - کنگو در روستای فرمان آباد شهرستان تایباد برگزار شد.
می متالز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۹:۵۱    
می متالز - شرکت گلنکور روز جمعه از رشد 12 درصدی تولید مس و 44 درصدی تولید کبالت خود در سال جاری تا کنون به خاطر راه اندازی مجدد عملیاتهای فراوری کاتانگا در جمهوری دموکراتیک کنگو خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس بیست و چهار ؛ جمهوری دموکراتیک کنگو بدترین دوران شیوع ویروس ابولا در تاریخ کشورش را تجربه می کند. ...
می متالز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۹    
می متالز - پس از افزایش قیمت ها در سال گذشته، شور و شوق کبالت کاهش یافته است، این موضوع تا حدودی به دلیل افزایش عرضه جدید است. البته پس از شناسایی سطح پایین رادیواکتیو، احساسات می تواند تغییر کند، درواقع پس از آن واحد Glencore در جمهوری دموکراتیک کنگو فروش کبالت را معلق کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۱    
مقامات حوزه سلامت در جمهوری کنگو اعلام کردند که تلفات شیوع اخیر ویروس ابولا در این کشور به 200 تن رسیده است.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۰:۲۰    
وزارت بهداشت کنگو روز شنبه با ابراز نگرانی از شیوع بیماری ابولا در این کشور اعلام کرد که تاکنون 198 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری کشته شدند.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۹:۴۵    
همایش آموزشی پیشگیری ازبیماریهای مشترک بین انسان ودام با محوریت پدافندغیرعامل درروستای ییلاقی مربو املش برگزارگردید مدیرجهادکشاورزی شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر گفت: نظر به شیوع قابل توجه بیماریهای مشترک انسان و حیوان ازجمله آنفلوانزای مرغی ،تب کریمه کنگو و .. ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۰:۱۶    
باشگاه خبرنگاران جوان: مردم از خرید دل و جگر از دست فروشان اجتناب کنندبهمن نقیبی مدیر کل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های دامی سازمان دامپزشکی در گفت و گویی درباره آخرین وضعیت تب کریمه کنگو اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۴    
چابهار - ایرنا - معاون مدیر کل و مدیر دامپزشکی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 38 هزار و 300 مترمربع جایگاه دام در سالجاری علیه بیماری تب کریمه کنگو در این شهرستان سمپاشی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، یونیسف اعلام کرد هزاران کودک کنگویی اخراج شده از آنگولا به کمک های فوری نیاز دارند. به گزارش خبرگزاری شین هوا از ژنو، صندوق کودکان ملل متحد، یونیسف ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۰۵:۱۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه از مقر سازمان ملل در نیویورک، شورای امنیت سازمان ملل روز سه شنبه به اتفاق آرا به قطعنامه ای درباره بیماری ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو رأی داد ...
ابنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۶    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا سازمان جهانی حسین کیست؟ با توزیع بسته های غذایی و دارویی به بیماران در بیمارستان، توزیع آب و آب میوه و بروشور معرفی امام حسین(ع) و اهدای خون در ماه محرم، سیدالشهداء علیه السلام و یاران باوفای ایشان را در کینشاسا، پایتخت کنگو به دیگران معرفی کردند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۰۷:۴۸    
دکتر مهدی حسینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تنها راه مبارزه و ریشه کنی بیماری های دام، سم پاشی محل نگهداری و سطح بدن دام هاست اظهار داشت: سمپاشی این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل با 316 هزار و 298 متر مربع رشد 35 درصدی را نشان می دهد. ...