پنجشنبه ۲۸ شهریورساعت ۰۰:۴۳Sep 2019 19

جدیدترین‌های «مستمری مددجویان»

خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه در ازای دریافت وام اشتغال نباید مستمری مددجویان قطع نشود، گفت: باید نظارت صورت گیرد تا مددجو به یک حدی از توانمندی برسد و بعد از اینکه خانواده خودکفا شد، مستمری قطع شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۰۰:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
"نوبخت" با زیرکی تمام سعی کرده ضمن پوشاندن خلف وعده دولت در پرداخت افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، این تخطی از قانون را تبدیل به منتی بر سر خانواده های بی بضاعت کند!
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۸:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی از همین ماه خبر داد. رئیس سازمان برنامه و بودجه مطلب جدیدی در توئیتر خود منتشر کرد. ...
فانوس زاگرس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی کهگیلویه گفت: دولت تدبیر و امید مستمری افراد تحت پوشش بهزیستی را تا 5 برابر افزایش داده و از 20 هزار تومان برای هر نفر در ماه آن را به 128 هزار تومان رسانده است. به گزارش فانوس زاگرس ، جهانگیر افشانده با اشاره به توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی، اظهار [...]
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بهزیستی چهارمحال وبختیاری گفت :افزایش مستمری مددجویان و همچنین افزایش تعداد مستمری بگیران از مهمترین برنامه ها در راستای رفع مشکلات جامعه هدف بود که دردولت کنونی انجام شد
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، از سوی دیگر دولت تلاش کرده با تصویب و ابلاغ دستورالعمل های اجرایی و تزریق بودجه لازم، ضمن حمایت از عملکرد این نهادها، در مسیر دستیابی به عدالت اجتماعی و فراگیرسازی خدمات بهتر برای بهبود معیشت اقشار مختلف جامعه گام های مفیدی بردارد ...
رکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۰    
رکنا: رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره زمان واریز مستمری مددجویان سازمان بهزیستی کشور و افزایش حقوق آن ها توضیحاتی داد. رکنا: خبر قطع مستمری مددجویان برخی نهادهای تحت پوشش بهزیستی کشور تکذیت شد. رکنا: رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه تا امروز هیچ... ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۷:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی از تامین اعتبار افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در سال جاری خبر داد و گفت: به محض ابلاغ شیوه نامه،افزایش مستمری پرداخت می شود.
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: قبادی درباره زمان واریز مستمری مددجویان سازمان بهزیستی کشور و افزایش حقوق آن ها توضیحاتی داد. وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور در گفت وگویی، درباره زمان واریز مستمری مددجویان این سازمان و افزایش حقوق آن ها ...
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۰    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگارگروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، شاهد پربازدید ترین اخبار باشگاه خبرنگاران جوان مازندران در این بسته خبری هستید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از افزایش مستمری مددجویان بهزیستی امسال به 2 هزار و 760 میلیارد تومان خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور از اختصاص 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت افزایش مستمری مددجویان در سال 98 خبر داد و گفت: کارنامه کمیته امداد به ویژه در حوزه توانمندسازی مددجویان، سراسر افتخار و سرفرازی است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره افزایش مستمری و زمان آن توضیحاتی را ارائه کرد. وحید قبادی دانا با اشاره به تشکیل جلسه ای با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی، ایزدی رئیس سازمان هدفمندی یارانه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۹    
سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: ازجمله اقدامات بسیار خوبی که امسال در راستای کمک به معلولان صورت گرفته است سه برابر شدن مستمری مددجویان معلول سرپرست خانوار بر اساس بعد خانواده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت:اعتبار مربوط به افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان هنوز تامین نشده است و به محض تامین اعتبار آن را بین مددجویان توزیع می کنیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
امینی از افزایش مستمری مددجویان بهزیستی از محل هدفمندی اعتبارات سازمان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: با وجود افزایش 4.5 برابری مستمری مددجویان این نهاد مشکلات موجود کاهش نمی یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۲    
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: تورم افسارگسیخته شیرینی افزایش یارانه و مستمری مددجویان را از بین برده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: در سال 98 افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد لحاظ شده، دولت با تامین درآمدها باید این مصوبه را اجرا کند.
پانا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا)- مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت به دلیل تخصیص نیافتن اعتبارلازم افزایش 20درصدی مستمری مددجویان هنوز اعمال نشده است. داریوش بیات نژاد در حاشیه بازدید خبرنگاران از مرکز درمان اعتیاد ماده 16 اخوان در شهرستان ملارد با اشاره به سیاست سازمان بهزیستی در راستای شفافیت همگام با گام دوم ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۴    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه میزان پرداخت مستمری مددجویان سازمان بهزیستی باید مورد بازنگری قرار بگیرد: گفت: مستمری مددجویان سازمان بهزیستی در مقابل افزایش سرسام آور قیمت ها بسیار ناچیز است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۱    
کاشان - معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور از افزایش دو برابری بودجه مستمری مددجویان خبر داد و گفت: یک میلیون و 400 هزار معلول تا سه سال آینده غربالگری می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
احتمال افزایش مستمری مددجویان بهزیستی، ساخت مجتمع تجاری بلندمرتبه در 90 متری دریاچه چیتگر، ثبت نام کتب درسی کلاس اولی ها، دو کانون فساد در وزارت بهداشت و... عناوین برخی از مهم ترین اخبار امروز تحریریه اجتماعی ایسنا هستند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم آغاز به کار مجتمع توانبخشی و مراقبتی سالمندان ستارگان درخشان اظهار کرد: 6 میلیون نفر در کشور تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند که از این تعداد 719 هزار نفر آن ها سالمند هستند. ...
فانوس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۵    
رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان این که بودجه مستمری خانوارهای تحت پوشش امسال بیش از یک هزار میلیارد تومان افزایش یافته است، گفت: امیدواریم سرانه دریافتی مددجویان به زودی افزایش پیدا کند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۰    
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت ودیعه مسکن به مددجویان بهزیستی برای نخستین بار خبر داد. به گزارش ایسنا، وی با اشاره به جزئیات بودجه سازمان بهزیستی در سال98 اظهار کرد: در سال گذشته افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی 500خانوار بود که امسال 550خانوار دیگر به آن اضافه شده و در نوبت قرار گرفتند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور با بیان این که میزان بودجه مستمری خانوارهای تحت پوشش این سازمان امسال بیش از یک هزار میلیارد تومان افزایش یافته است، گفت: این رقم امسال از 1700 میلیارد تومان به 2760 میلیارد تومان رسیده است و امیدواریم سرانه دریافتی مددجویان نیز به زودی افزایش پیدا کند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۰    
گروه جامعه رئیس سازمان بهزیستی با تأکید بر اینکه هیچ خانواری از چرخه دریافت مستمری حذف نمی شود، از افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی قم گفت: مستمری مددجویان در سال 98 نزدیک به حدود 2 هزار 700 میلیارد تومان افزایش یافته است. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، هادی کریمی اصل، امروز در نشست خبری که در سالن جلسات اداره کل بهزیستی قم برگزار شد، بیان کرد: شعار امسال بهزیستی در سی و نهمین سالگرد تاسیس آن، شفافیت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 178هزار خانواری که مستمری شان تک نفره بود، مستمری خود را از این پس براساس تعداد نفرات خانوارشان می گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۷ - ۰۸:۱۷    
قزوین - ایرنا - مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: ماهانه 39 میلیارد ریال از اعتبارات ملی طرح هدفمندی یارانه ها برای مستمری مددجویان تحت پوشش این اداره کل پرداخت می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۰    
سلم آبادی در پاسخ به سوالی درخصوص افزایش مستمری مددجویان، گفت: بالا رفتن مستمری مددجویان مصوب شده، اما هنوز ابلاغیه برای تخصیص منابع صادر نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۵    
مدیرکل کمیته امداد استان قم گفت: کل منابع دولتی کمیته امدادقم در سه ماهه اخیر، 12میلیارد و 500میلیون بود که از این مبلغ 9میلیارد و900میلیون تومان مستمری مددجویان بوده است؛ ولی در این مدت حدود 14میلیارد تومان کمک های مردمی دریافت شده است که بیش از منابع دولتی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از حقوق معلولان به سازمان بهزیستی پیشنهاد کرد تا مستمری مددجویان به دنبال پرداخت وام اشتغال به آنها قطع نشود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه مبلغ مستمری مددجویان این نهاد را بین 200 تا 750 هزار تومان اعلام کرد. حسین خدرویسی با حضور در خبرگزاری ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به جمعیت 200 هزار نفری خانواده کمیته امداد در استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۰    
پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهمان هفتمین قسمت از فصل دوم برنامه 10:10 دقیقه باشگاه خبرنگاران جوان است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر ضرورت افزایش یارانه مددجویان نیز گفت: با وجود افزایش سه تا 5 برابری مستمری مددجویان باید دید آیا یک معلول می تواند با این مبلغ زندگی خود را اداره کند؟ قطعا با این مبالغ مشکل است و نیاز به کمک خیرین داریم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۰۰:۵۷    
جشن گلریزان به نفع معلولین، ایتام و زنان سرپرست خانوار به همت بهزیستی شهرستان شهریار با حضور احسان سبز گلین رئیس بهزیستی شهرستان در تالار شباهنگ شهریار برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: تلاش می شود تا پایان اردیبهشت ماه افزایش مستمری 20 درصدی مددجویان اعمال شود ضمن اینکه ما به التفاوت افزایش مستمری فروردین ماه نیز به آنها پرداخت خواهد شد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
حسین نحوی نژاد در رابطه با افزایش میزان یارانه مددجویان بهزیستی، گفت: طبق برنامه ششم توسعه باید افزایش 20 درصدی برای مستمری مددجویان در سال جدید لحاظ شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل بهزیستی مازندران گفت که وعده افزایش سه برابری مستمری مددجویان سیلزده استان محقق و در قالب مستمری ماه فروردین به آنان پرداخت شده است.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از واریز مستمری فروردین ماه مددجویان بهزیستی خبر داد و گفت: مبلغ واریزی به حساب مددجویان علی الحساب است و پس از تصویب افزایش، مابه التفاوت آن واریز می شود. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
1528 خانوار آسیب دیده و ساکن مناطق سیل زده کالپوش، بسطام، امیرآیاد، دامغان، مهدی شهر، آرادان و سرخه مستمری فروردین ماه را به میزان سه برابر دریافت خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل بهزیستی ایلام از واریز مرحله دوم پرداخت سه ماه مستمری به عنوان حمایت مالی این سازمان از مددجویان سیل زده خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۲۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: واریز کمک معیشت دو برابری جدا از پرداخت های ماهیانه است و مستمری مددجویان با افزایش 20 درصدی همزمان با پایان فروردین به حساب مددجویان واریز می شود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن اعلام فعال شدن 211 تیم محب در سطح کشور جهت ارایه خدمت به سیل زدگان، در عین حال جزییات واریز مبلغ 3برابری مستمری به کارت بانکی مددجویان در مناطق آسیب دیده سیل را توضیح داد. ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۲    
60هزار واحد مسکونی مددجویان امداد در سیل اخیر تخریب شدند. مستمری فروردین ماه مددجویان در مناطق سیل زده افزایش 3 برابری خواهد داشت. بازسازی و تعمیر منازل آسیب دیده مددجویان از هفته آینده شروع می شود ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نحوی نژاد گفت: شب گذشته طی دستوری 3 ماه از مستمری افراد تحت پوشش آسیب دیده سیل پرداخت شد. نحوی نژاد گفت: شب گذشته طی دستوری 3 ماه از مستمری افراد تحت پوشش آسیب دیده سیل پرداخت شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
سید پرویز فتاح با هموطنان سیل زده در سراسر کشور ابراز همدردی کرد و گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده، تاکنون 60 هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در سیل اخیر در سراسر کشور دچار خسارت یا تخریب کامل شده است. ...