شنبه ۱۷ خردادساعت ۲۲:۲۸Jun 2020 6

جدیدترین‌های «مستمری مددجویان»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در سال 98، 20 درصد افزایش یافته و دولت 240 میلیارد تومان به این موضوع تخصیص داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
واریز مستمری به حساب خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور توسط سازمان هدفمندسازی یارانه ها و بدون واسطه دستگاه های ذیربط خلاف قانون اعلام شد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه سازمان برنامه و بودجه سال 99، 15 درصد به مستمری مددجویان کمیته امداد اضافه و از اردیبهشت ماه این میزان بر روی مستمری دریافت شده اعمال شد. بر این اساس جزئیات پرداختی به خانواده های تحت پوشش امداد به شرح زیر است؛
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۸    
نشست خبری رئیس کمیته امداد با موضوع ارائه گزارش عملکرد این نهاد، طرح اکرام ایتام، افزایش مستمری مددجویان در سال 99 و گزارش عملکرد اطعام مهدوی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از پرداخت افزایش 15 درصدی مستمری مددجویان در اردیبهشت ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مستمری مددجویان کمیته امداد در سال جاری 15 درصد افزایش یافته است که با احتساب آن مستمری خانوار یک نفره 282 هزار تومان و خانوار 5 نفره و بیشتر 987 هزار تومان در ماه است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از افزایش 15 درصدی مستمری مددجویان این نهاد از این ماه خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداداستان سمنان از افزایش مستمری مددجویان در سال 99 خبر داد و گفت: مستمری اردیبهشت ماه خانواده های تحت حمایت با افزایش 15 درصدی به حساب سرپرستان خانوار واریز شد
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از افزایش مستمری مددجویان در سال 99 خبر داد و گفت: مستمری اردیبهشت ماه خانواده های تحت حمایت با افزایش 15 درصدی به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بیش از 6 میلیون غذای گرم برای نیازمندان و بیش از یک میلیون بسته معیشتی در مناطق صعب العبور توزیع شد. به گزارش بازارکار سید مرتضی بختیاری روز دوشنبه در نشست خبری به افزایش مستمری مددجویان در سال 99 و گزارش عملکرد اطعام مهدوی اشاره کرد و افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی از افزایش 15 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد در سال 99 خبر داد وگفت: این افزایش از اردیبهشت ماه اعمال شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی گفت: در ماه رمضان 5 هزار غذای گرم به نیازمندان ارائه دهیم که تا پایان دیشب به بیش 6 هزار وعده غذای گرم رسید و تا پایان ماه مبارک به بیش از 7 هزار وعده غذایی خواهد رسید.
تحلیل بازار / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
بختیاری، رئیس کمیته امداد گفت: افزایش 15 درصدی مستمری ها از اول اردیبهشت اعمال شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از افزایش 15 درصدی مستمری مددجویان امداد از اردیبهشت ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد، به ارائه تازه ترین برنامه ها برای بهبود وضع معیشتی مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
صادقی، از خسارت 4 میلیاردی سیل به طرح های اشتغال کمیته امداد در جنوب کرمان خبر داد و گفت: مستمری مددجویان جوابگوی زندگی آنها نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۷    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از خسارت 4 میلیاردی سیل به طرح های اشتغال کمیته امداد در جنوب کرمان خبر داد و گفت: مستمری مددجویان جوابگوی زندگی آنها نیست.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اکوفارس: قبادی دانا از مبلغ افزایش مستمری آنها از محل هدفمندی یارانه ها در تاریخ 27 و 28 فروردین ماه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت مستمری مددجویان بهزیستی و مبلغ افزایش مستمری آنها برای فروردین ماه خبر داد.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در صورتی که اعتبارات افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان از سوی سازمان برنامه و بودجه تأمین شود، این افزایش از فروردین امسال پرداخت خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
افزایش 20 درصدی مستمری ماهانه مددجویان، کمک هزینه های موردی، یارانه فرزندان و امدادبگیران را بخشی از اقدامات سال 88 اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: پیش بینی می شود برای سال آینده 20 درصد به میزان مستمری مددجویان کمیته امداد بر اساس آنچه در کمیسیون تلفیق به تصویب رسیده است افزوده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
احمدلو درباره زمان پرداخت عیدی و مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور با تایید تصویب افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
احمدرضا شجیعی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور درباره زمان پرداخت مستمری و عیدی مددجویان بهزیستی، اظهار کرد: مستمری مددجویان همانند گذشته در تاریخ 31 هر ماه به حسابشان واریز می شود. ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۸:۴۶    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از تصویب افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان در کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد و گفت: یک میلیون و 200 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد هستند.
رئیس کمیته امداد از تصویب افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان در کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد و گفت: 10 میلیون تومان بلاعوض و 40 میلیون تومان وام قرض الحسنه به مددجویان سیل زده جنوب کشور ارائه می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: وحید قبادی دانا در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان به شهرستان های آسیب دیده از سیل استان اشاره کرد و افزود: بیشترین آسیب سیل به منطقه بلوچستان این استان وارد شده است که شهرستان های چابهار، کنارک، فنوج، دلگان، نیکشهر و قصر قند از این جمله هستند. ...
هرمز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از آسیب دیدن حدود یک هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد در سیل استان هرمزگان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از پرداخت دوبرابری مستمری دی و بهمن ماه مددجویان در مناطق سیل زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان خبر داد و گفت: محموله های کمک های مردمی آماده ارسال به مناطق سیل زده کشور است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با اشاره به اینکه مستمری مددجویان باید به واسطه افزایش تورم در کشور افزایش یابد گفت: افزایش مستمری مددجویان در بودجه 99 لحاظ شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور از پیشنهاد ارائه شده این نهاد برای افزایش 50 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد امام و بهزیستی کشور به دولت و مجلس خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور از پیشنهاد ارائه شده این نهاد برای افزایش 50 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد امام و بهزیستی کشور به دولت و مجلس خبر داد. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۸:۲۸    
بسته اخبار اجتماعی - شنبه هفتم دی ماه - اختصاص دارد به افزایش 15 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد، بارش برف و باران در محورهای 7 استان کشور، پایان عملیات امدادی پیست توچال با یک فوتی و یک مصدوم، واگذاری فرزند خواندگی 130 کودک به دختران مجرد و شلیک مرگبار پدر به قلب پسر که در ادامه می خوانید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به میزان افزایش مستمری در سال آینده گفت: در بودجه سال آینده 15 درصد افزایش مستمری بگیران را برای مددجویان این نهاد نسبت به امسال خواهیم داشت.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۲۳:۳۸    
بختیاری با بیان اینکه مستمری مددجویان کمیته امداد طی سال آینده افزایش می یابد، گفت: در خصوص مسائل معیشتی یک سری اختلافات آماری وجود داشت که بخشی از آن مرتفع شده است و در این خصوص مددجویان تحت پوشش کمیته امداد دغدغه ای نداشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۲۱:۱۲    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: در بودجه سال 99 میزان 15 درصد افزایش مستمری برای مددجویان این نهاد نسبت به امسال خواهیم داشت.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۰    
رئیس سازمان بهزیستی کشور با انتقاد از اینکه بودجه جاری بهزیستی در لایحه 99 نسبت به سال 98 تنها 6.6 درصد افزایش یافته است، گفت: اگر وضعیت بودجه ای کمیته امداد و بهزیستی با این وضعیت پیش رود با کسری بودجه چهار هزار و 300 میلیاردی برای پرداخت مستمری مددجویان مواجه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی بهزیستی کشور از واریز مستمری مددجویان خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی با انتقاد از اینکه بودجه جاری بهزیستی در لایحه 99 نسبت به سال 98 تنها 6.6 درصد افزایش یافته است، گفت: اگر وضعیت بودجه ای کمیته امداد و بهزیستی با این وضعیت پیش رود با کسری بودجه 4 هزار و 300 میلیاردی برای پرداخت مستمری مددجویان مواجه خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۰۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اتخاذ تصمیمی مبنی بر رهایی بودجه کشور از وابستگی به درآمدهای نفتی گفت: اگر در این روند مستمری مددجویان کاهش یابد، با مشکل روبرو خواهیم شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: با توجه به تورم و نوسانات بازار، باید مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد افزایش یابد؛ بر این اساس، این موضوع را در بودجه سال 99 تقاضا کرده ایم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز 11 آذر ماه مشاهده می کنید. تاریخ انتشار: 19:27 - 11 آذر 1398 - کد خبر: 573287
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: درخواست افزایش 50 درصدی مددجویان کمیته امداد امام خمینی برای سال 99 را به سازمان برنامه و بودجه داده ایم و همه چیز بستگی به نظر آن ها دارد. تاریخ انتشار: 07:55 - 11 آذر 1398 - کد خبر: 572768
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: مکاتباتی با دولت برای افزایش مستمری مددجویان در سال 99 داشته ایم.
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۷    
سلامت نیوز :رییس کمیته امداد از دولت خواسته که ضمن موافقت با پذیرش 650 هزار خانواده نیازمند جدید، مستمری مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی، برای سال 99 تا چهار برابر افزایش پیدا کند ...
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۸    
سید مرتضی بختیاری صبح امروز در آیین واگذاری 500 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه نگاه های جدیدی به مددجویان تحت پوشش شده است اظهار داشت: در بند ب تبصره 14 قانون بودجه به افرادی که در نوبت تحت پوشش قرار دارند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - رئیس کمیته امداد امام (ره) گفت:دربودجه سال 99 ، نگاه های جدیدی برای مددجویان دیده شده که پیش بینی می شود مستمری مددجویان بین سه تا چهار برابر افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از پرداخت مستمری مددجویان این نهاد با اعمال افزایش 20 درصد خبر داد و گفت: متاسفانه هنوز مابه التفاوت افزایش 20 درصد مستمری ماه های گذشته از سوی سازمان برنامه و بودجه اعمال نشده است.