جمعه ۲۵ آبانساعت ۰۰:۴۰Nov 2018 16

جدیدترین خبرهای «آزمون استخدامی»

عصر خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۸    
در این مصاحبه، دکتر رضا جعفری رئیس هیات مدیره، حسین حسینی قائم مقام مدیرعامل، سیداصغر دفین مدیر دفتر حراست، دکتر مهدی احراری سرپرست مدیریت دفتر مطالعات و تحقیقات بیمه ای، حمیدرضا حسنی سرپرست مدیر امور اداری و محمدعلی عسگری رئیس اداره کارگزینی ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۷    
صبح ساحل ، سیاسی - اعظم رام // با احدی تعارف ندارم، باید از ظرفیت نیروهای بومی استفاده شود سهم صنایع و هم پالایشگاه به شخص وزیر هم گفتیم که حق بومی های استان هرمزگان است. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۷    
اطلاعیه تمدید مهلت ثبت درخواست استرداد وجوه ثبت نامی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۰    
مدیر روابط عمومی شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس گفت: نتیجه آزمون استخدامی و پذیرفته شدگان نهایی این آزمون امروز و یا فردا بعد از برگزاری جلسه با مدیر عامل و مدیر منابع انسانی اعلام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۱    
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده اید، برترین اخبار امروز این سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۷:۰۱    
بطحایی با اشاره به آغاز تکلیف ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: این طرح برای افرادی که حدنصاب لازم را داشته باشند، اجرایی است. به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ امسال و بعد اما و اگر های بسیار ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۸    
شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی موردنیاز حفاظت فیزیکی(نگهبان) به صورت قرارداد موقت شرکتی نیرو جذب کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۰    
سازمان سنجش و آموزش کشور طی اطلاعیه ای زمان انتشار کارت آزمون استخدامی و برگزاری آزمون سازمان امور مالیاتی را اعلام کرد.
سازمان سنجش   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۱    
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور در سال 1397 می رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ 97/08/25 در شهر تهران برگزار می شود ...
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۱    
شرایط و ضوابط جذب 15 هزار نفر در آموزش و پرورش از طریق برگزاری آزمون استخدامی اعلام شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۲:۳۷    
رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی با اشاره به رسیدگی به اعتراضات داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: رسیدگی های لازم در این زمینه انجام شد تا حق کسی ضایع نشود. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۶    
خبرنگاران خلیج فارس در جریان پیگیری های خبری خود به زمزمه هایی برمی خورند که میهمان کردن خوانندگان به این شنیده ها خالی از لطف نیست:
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۹:۴۴    
رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی با اشاره به رسیدگی به اعترضات داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: رسیدگی های لازم در این زمینه انجام شد تا حق کسی ضایع نشود.
پانا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۹:۰۰    
تهران (پانا) - دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی با صدور اطلاعیه ای مراحل آموزش و دروش دوره های نظری و حضوری مربوط به دوره یک ساله مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش را اعلام کرد. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۱    
شرکت توسعه پلیمر پادجم واقع در عسلویه - منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را مطابق با مقررات شرکت در قالب قرارداد قانون کار و از طریق شرکت تامین نیروی انسانی و به صورت مدت معین جذب نماید. ؛
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۴    
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد که اگر در موضوع آزمون استخدامی آموزش و پرورش شکایات مستندی ارائه شود، این کمیسیون بررسی های لازم را انجام می دهد تا حق کسی پایمال نشود.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۸:۳۱    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، از خبرگزاری تسنیم اردیبهشت بود که سازمان حفاظت محیط زیست با انتشار دفترچه پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر که در آن مدارک تحصیلی نامربوط، شرط احراز مشاغل عنوان شده بود، موجی از اعتراضات را برانگیخت و با بی تفاوتی نسبت به اعتراضات، کار را به جایی رساند که معترضان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۶:۴۱    
سازمان محیط زیست که سال هاست در استخدام کارکنانش به جای بهره گیری از دانش آموختگان این رشته رویه استخدام فامیلی را پیش گرفته است امسال با برگزاری یک آزمون استخدامی فرمالیته حاشیه های فراوانی ایجاد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۰    
کارگران پیمانکاری صنعت نفت می گویند: امیدواریم آزمون نفت با در نظر گرفتن سهمیه مناسب برای بومی ها برگزار شود.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۲۲:۲۶    
وکیل ملت: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی جدید اعلام کرد : باید مجوز لازم را دریافت کنیم که در صورت تحقق، دی یا بهمن ماه اطلاع رسانی می شود و تعداد آن به میزان خروجی نیرو در سال 97 بستگی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۶:۵۸    
اهواز – ایرنا- جمعی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند بهبهان برای چندمین هفته متوالی با تجمع در حاشیه برگزاری نمازجمعه این شهرستان خواستار پاسخگویی مسئولان این پالایشگاه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۱    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت:تعداد سهمیه اختصاص یافته اولیه به استان در آزمون استخدامی پیمانی سال 97، 177 نفر بوده است.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۲۲:۴۶    
اکوفارس: اطلاعیه جدید شرکت ملی نفت ایران مبنی بر تمدید مهلت ثبت درخواست استرداد وجوه ثبت نامی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت منتشر شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۸:۴۹    
آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی روز سوم آبان ماه سال جاری توسط مدیریت های آموزش و امور اداری در محل ساختمان سعدی بیمه دانا برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۵:۲۰    
اطلاعیه تمدید مهلت ثبت درخواست استرداد وجوه ثبت نامی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت منتشر شد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۶:۱۶    
تهران (پانا) - معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با صدور اطلاعیه ای جزئیات ثبت نام مهارت آموزان سال 1397 استخدام پیمانی آموزش و پرورش در این دانشگاه را اعلام کرد. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۰    
در خصوص دستورالعمل اخیر سازمان دهیاری و شهرداریهای کشور در خصوص تبدیل وضعیت و برگزاری آزمون استخدامی این نیروها اظهار کرد: با توجه به اینکه نیروهای متخصص زیادی در شهرداریهای کشور چندین سال است که به صورت شرکتی فعالیت دارند باید این نیروها تبدیل وضعیت شده و در آزمون استخدامی شرکت داده شوند.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۵    
وزارت آموزش و پرورش نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی این وزارتخانه را اعلام کرد؛ این پذیرفته شدگان که 17هزار نفر هستند در تیرماه امسال در آزمون استخدامی شرکت کرده بودند که قرار است جایگزین معلمان بازنشسته در شهرهای مختلف کشور شوند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۷    
11 نفر از قبول شدگان آزمون استخدامی محیط بانی در لرستان استخدام می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۶:۵۶    
اهواز-ایرنا- جمعی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند2 در شهرستان بهبهان برای چندمین هفته متوالی با حضور در مصلای نماز جمعه این شهر ، خواستار افزایش سهمیه استخدامی نیروهای بومی در این پالایشگاه شدند..
نسیم   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۳    
406 پذیرفته شده نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر تهران باید فردا و پس فردا برای انجام مراحل استخدامی به امور اداری محل خدمت مراجعه کنند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۰    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست از برگزاری آزمون استخدامی 300 محیط بان طی سال جاری خبر داد.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۶    
مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش) و فرایند جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی تیرماه سال 1397 وزارت آموزش وپرورش را اعلام کرد.
میگنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۵    
مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات از اعلام نتایج گزینش و فرآیند جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تیرماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۴    
رئیس یگان حفاظت محیط زیست : یازده نفر از قبول شدگان این آزمون در لرستان استخدام می شوند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۰    
رئیس یگان حفاظت محیط زیست : یازده نفر از قبول شدگان این آزمون در لرستان استخدام می شوند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۵    
رئیس یگان حفاظت محیط زیست : یازده نفر از قبول شدگان این آزمون در لرستان استخدام می شوند .
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۹    
جمعی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش مقابل مجلس تجمع کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۲    
تعداد زیادی از معترضین به استخدام آموزش و پرورش، مقابل مجلس تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۵    
رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به اعتراض داوطلبان آزمون استخدامی پاسخ دادند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۵    
صبح امروز جمعی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۹    
اسامی پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت ایثارگری آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۵    
نزدیک به هزار تن از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سال جاری در اعتراض به آنچه عدم رعایت آیین نامه و دستورالعمل های مصوب فرایند استخدام اعلام می کنند، در هفته های اخیر، تجمع های اعتراضی برگزار کردند؛ جمعیتی قابل تأمل که هر یک برای اعتراض خود دلیل متفاوتی بیان می کنند و مدعی هستند ...
برق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۶    
آزمون استخدامی شرکت های وابسته (غیر دولتی) توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) مجموعه وزارت نیرو سال 1397 توسط سازمان سنجش، صبح روز پنچ شنبه 26 مهرماه سال 1397، در سراسر کشور برگزار شد. در اینجا تحلیلی بر این آزمون و سوالات تخصصی رشته برق نوشته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۸    
اهواز – ایرنا- جمعی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند2 مدت هاست نسبت به آنچه بی عدالتی در نحوه برگزاری آزمون و پذیرفته شدگان می خوانند، اعتراض دارند و خواستار رفع این نواقص و ابهامات هستند.
دیار میرزا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۶    
ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی سال 96 وزارت نفت، که هنوز وجوه ثبت نامی خود را دریافت نکرده اند، از امروز می توانند نسبت به اعلام شماره حساب بانکی خود اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۶    
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت : آزمون استخدامی وزارت نیرو در 2 حوزه و 6 مرکز در کرمانشاه برگزار شد .
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۸    
وزارت نفت، اطلاعیه استرداد وجوه ثبت نامی داوطلبان آزمون استخدامی این وزارتخانه را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ملی نفت ایران، در این اطلاعیه آمده است ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۰    
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو گفت: آزمون استخدامی سراسری وزارت نیرو امروز پنج شنبه 26 مهرماه در کشور برگزار شد.