پنجشنبه ۲۸ شهریورساعت ۰۴:۵۹Sep 2019 19

جدیدترین‌های «اردستان»

ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اردستان از اجرای طرح مرمت آسیاب خان زواره توسط سرمایه گذار بخش خصوصی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۴    
فرماندار اردستان گفت: انتصاب در شعبه تأمین اجتماعی اردستان را به رسمیت نمی شناسیم و از همه روسای ادارات و سازمان ها هم درخواست داریم از دعوت فرد منصوب شده به جلسات خودداری کنند. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۳    
مهدی مشهدی با بیان اینکه عملیات مرمت و تعویض آجرهای فرسوده مسجد جامع اردستان تا یک ماه آینده ادامه دارد، گفت: بناهای تاریخی شاخص شهرستان که در اولویت آثار ملی به ثبت رسیده اند به صورت اضطراری مرمت و بهسازی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان گفت: سرقت از مسجد جامع اردستان در یک ماه گذشته سه یا چهار بار اتفاق افتاده است. به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که پرداخت شهریه در مدارس دولتی به استثنای هزینه کتاب و بیمه دانش آموزان اختیاری اعلام شده، بسیاری از مدارس دولتی در اردستان ثبت نام و تحویل کتاب دانش آموزان را مشروط به پرداخت وجه کمک به مردم عنوان کرده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۰    
اردستان- مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: اعتباری بالغ بر 38 میلیارد ریال از تملک دارایی برای تکمیل تجهیزات مدارس شهرستان اردستان در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردستان گفت: از دستگاه های شهرستان انتظار داریم که به هیچ عنوان پیش از موعد انتخابات، آلوده به فرایندهای انتخاباتی نشوند. به گزارش خبرنگار ایسنا -منطقه اصفهان در اردستان، حمیدرضا تاملی عصر امروز(سه شنبه) در شورای اداری شهرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۰    
فرماندار اردستان گفت: 38 میلیارد ریال از محل اعتبارهای تملک دارایی ها برای تکمیل طرح های نیمه تمام آموزش و پرورش این شهرستان اختصاص داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۰    
اجرای طرح های آبخیزداری راهکار استفاده بهینه از منابع آبی در شهرستان اردستان است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۶    
بصیرت گفت: 42 کانون فرهنگی هنری مساجد فعال در شهرستان اردستان وجود دارد که از این تعداد 17 کانون دارای کتابخانه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اردستان- فرماندار اردستان گفت: تحول کانونهای فرهنگی هنری مساجد اردستان در گرو تشکیل اتحادیه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴    
اردستان- فرماندار اردستان گفت: یکی از دغدغه های آموزش و پرورش تکمیل پروژه هایی است که بعضا 10 سال از شروع ساخت آنها می گذرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: مبلغ 38 میلیارد ریال از محل اعتبارهای تملک دارایی ها برای تکمیل طرح های نیمه تمام آموزش و پرورش این شهرستان اختصاص داده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردستان گفت: آموزش و پرورش در اردستان به شدت تحت تاثیر محیط های خارج از بدنه خود قرار گرفته به طوری که سیستم آن را مختل کرده است. به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه اصفهان در اردستان، حمیدرضا تاملی عصر امروز (دوشنبه) در کارگروه آموزش و پرورش شهرستان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان گفت: کلاس های آموزشی مبارزه با مواد مخدر در 480 کارگاه کوچک و بزرگ شهرستان که جمعیت آماری بیش از 1500 نفر را تشکیل می دهد برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اردستان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اردستان گفت: تشکیل سمن در حوزه مبارزه با مواد مخدر به ویژه در ارتباط با ترک اعتیاد خواهران یکی از نیازهای ضروری شهرستان اردستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۴    
اردستان- مدیر حوزه علمیه شهید مدرس اردستان گفت: دشمن از آگاه شدن مردم می ترسد و از جهل مردم هم استفاده ابزاری بر علیه خودشان می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۰    
واقعیات و تخیلات درباره آب های ژرف، سفرهای پرخطر، مظلومیت در مظلومیت، برداشت پسته از باغات اردستان آغاز شد، اصفهان دوستدار محیط زیست و صادرات سنگ آهن ممنوع؛ از عناوین نخست روزنامه های امروز اصفهان بودند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- شماری از باغداران پسته در شهرستان اردستان با اشاره به افزایش هزینه فرآیند کاشت و برداشت این محصول و با هدف توسعه سطح باغ ها و اشتغالزایی بیشتر، خواهان حمایت همه جانبه و ارایه تسهیلات کم بهره از سوی مسوولان امر شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون روستایی اردستان فعالیت 11 شرکت تعاونی کشاورزی در اردستان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اردستان-مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردستان گفت: برداشت پسته در شهرستان اردستان آغاز شده و با تمهیدات انجام شده نسبت به سال قبل عملکرد بهتری در این زمینه خواهیم داشت.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان، ازجان باختن 2 نفر و مجروحیت یک فرد بر اثر واژگونی سواری سمند در محور" اردستان _ بادرود" خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در جاده بادرود نطنز، شامگاه جمعه به آسیب دیدن سه نفر از جمله فرمانده انتظامی اردستان منجر شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
آیین نمادین کفن و دفن پیکر شهدای کربلا ، شامگاه پنجشنبه با حضور گسترده مردم عزادار اردستان بازآفرینی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اردستان- امام جمعه اردستان با بیان اینکه مفهوم مقاومت به عنوان بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی به دیگر کشورهای دنیا از جمله لبنان و فلسطین صادر شده است، گفت: معامله قرن طرحی شکست خورده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۴    
امام جمعه اردستان گفت: یکی از آثار فرهنگ عاشورا این بود که عده ای از دشمنان قسم خورده ایران فردی به نام جان بولتون را از کاخ سفید اخراج کردند. به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های این هفته نمازجمعه اردستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اردستان - امام جمعه اردستان گفت: دشمنان تلاش می کنند تا شور و حرارت عزاداری امام حسین(ع) را در کشورمان کمرنگ کنند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،محمد رضا حبیبی مدیر کل دادگستری استان اصفهان امروز در مراسم تودیع و معارفه ریاست دادگستری و دادستان شهرستان اردستان با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) از مسئولان خواسته اند که خدمتگزار مردم باشند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
واژگونی سواری سمند در محور اردستان - مهاباد دو کشته و چهار مصدوم برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۱    
نماینده ولی فقیه در سازمان جنگل ها و مراتع کشور گفت: اختیارات یک قاضی در هر شهر، استان و کشور بسیار بالا است و گاها می تواند رئیس جمهور را زیرسوال ببرد، اما به دلیل اینکه استقلال مالی ندارد و به دولت متصل است، مشکلات بعدی را خواهد داشت پس نمی تواند مستقل تصمیم بگیرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اردستان-فرمانده ناحیه سپاه اردستان گفت: با برنامه ریزی انجام شده نمایشگاه ادوات جنگی سنگین و نیمه سنگین در محله نینوای شهر زواره اردستان به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اردستان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اردستان گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران با بهره گیری از فرهنگ عاشورایی محقق شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۳    
اردستان-فرماندار اردستان گفت: مشکل اشتغال اردستان با جذب نیروهای غیر بومی برطرف نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اردستان- رئیس حوزه علمیه شهید مدرس اردستان گفت: مکتبی که الگویی همچون سیدالشهدا دارد هیچ گاه زیر بار ذلت و زور نخواهد رفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردستان گفت: مرکز فنی و حرفه ای اردستان آموزش ها و مهارت هایی را که انجام می دهد بر اساس نیازهای شهرستان ساماندهی کند. به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در اردستان، حمیدرضا تأملی ظهر امروز (چهارشنبه) در کارگروه کمیته مهارت شهرستان در فرمانداری اردستان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: تدوین سند آموزش های مهارتی در این شهرستان از سوی مرکز فنی و حرفه ای ضروری بوده و سایر دستگاه ها نیز باید در این سند نقش آفرینی کنند.
شرکت مخابرات ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان در اثر اجرای این عملیات ترافیک های سوئیچ، موبایل، دیتا و ایرانسل ایستگاه های جنبه کوه – جنبه روستا - کهنگ – تپه ظفرقند -نیسیان -قهساره -سیمان اردستان – بغم از ساعت 9:00 الی 11:00 و 14:00 الی 16:00 مورخ 24 /06 ...
موج   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اصفهان از واژگون شدن سواری سمند و فوت 2 نفر و مجروح شدن 5 فرد دیگر در اردستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین پورقیصری گفت: در حادثه واژگونی یک خودروسمند در محور ظفرقند – اردستان 2 سرنشین خودرو در دم فوت و راننده و چهار سرنشین دیگر نیز مجروح شدند. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۹:۰۰    
مراسم عاشورای حسینی امروز سه شنبه با حضور پرشور مردم و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در شهرستان اردستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
واژگونی سمند در محور اردستان - نایین دو کشته و 10 مصدوم بر جای گذاشت
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان گفت: سه سال است که درخواست خود را برای راه اندازی رشته پرستاری به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه کرده ایم، اما پاسخی دریافت نکرده ایم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم هنرمند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وزش باد به نسبت شدید همراه با گرد و خاک محلی خواهد بود و باعث ایجاد غبار رقیق در برخی نقاط از جمله شرق استان می شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد روز سه شنبه در آیین عزاداری روز عاشورا در روستای چرمهین اردستان اظهارداشت: انسان ها باید شکرگزار خداوند بلندمرتبه باشند تا نعمت ها افزایش یابد، در غیر این صورت دچار عذاب شده و نعمت کم می شود. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۰۲:۴۷    
رییس بنیاد اردستان گفت: پیگیری امور تحصیلی و مشاوره ای دانش آموزان شاهد و ایثارگر از مهترین وظایف ستاد شاهد است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۰    
دسته ها و هیاتهای عزاداری پیش از ظهر دوشنبه در قالب دسته های زنجیر زنی و سینه زنی با تجمع در امامزاده اسماعیل(ع) شهر اردستان به عزاداری پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۵    
اصفهان - رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان اردستان گفت: به دست آوردن معرفت نسبت به ولایت فقیه و افزایش بصیرت دینی در جامعه مهم ترین درس قیام عاشوراست.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرنگار ایسنا: محمدرضا کیانی در کارگروه ترافیک شهرستان در فرمانداری اردستان، اظهار کرد: متأسفانه در یک هفته گذشته حوادث ناگواری در سطح جاده های شهرستان اردستان داشتیم که طی این اتفاقات مجموعاً 5 نفر فوت و بالغ بر 18 نفر زخمی شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اردستان- معاون عمرانی فرماندار اردستان گفت: تعداد پنج نقطه حادثه خیز در شهرستان اردستان شناسایی و به اداره راهداری منعکس شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان گفت: هشت درصد بودجه دانشگاه به امور پژوهشی و دانش بنیان اختصاص می یابد و هم اکنون هشت هسته پژوهشی در این واحد فعال هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۶    
اردستان- امام جمعه اردستان گفت: عزاداران حسینی باید در احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بکوشند و و هر فردی به اندازه وسع خود آن را عملیاتی کند.