سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۶:۵۹Sep 2018 25

جدیدترین خبرهای «منابع طبیعی»

ایرنا   ۸ ساعت پیش    
اهواز-ایرنا-رییس اداره منابع طبیعی شهرستان اندیکا گفت: آتش سوزی دوشنبه شب در منطقه دره پیر شلا از توابع بخش چلو اندیکا شعله ور شد.
روزنامه اطلاعات   ۱۰ ساعت پیش    
ارومیه خبرنگاراطلاعات: معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی آذربایجان غربی گفت: برای 20 حوزه آبخیز استان طرح آبخیزداری مطالعه شده و هفت طرح از آنها اجرا و عملیاتی شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۹    
رئیس منابع طبیعی پلدختر گفت: آتش سوزی گسترده درختان مله کوه پلدختر که شب گذشته مهارشده بود به علت وزش باد شدید دوباره شعله ور شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۶    
نعمت اله دستیاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکشنبه عصر آتش به مدت بیش از 9 ساعت به جان جنگل ها بلوط مله کوه در منطقه کول خانی افتاد که با تلاش نیروهای منابع طبیعی ، بسیج ، سپاه ، دوستداران طبیعت وگروه کوهنوردان بسیج و مردم منطقه مهار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۳    
شیراز- قاچاقچیان زغال درختان جنگلی به ایست بازرسی منابع طبیعی کهمره سرخی فارس شلیک کردند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۴    
معاون حفاظت و امور اراضی منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز از مشارکت مردمی در حوادث آتش سوزی و تصرف اراضی، تجلیل کرد و گفت: تجهیز سرجنگلبانی های جاده کرج-کندوان ضرورت دارد.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۵    
پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست صبح امروز با انتشار توضیحاتی که به آگهی فروش حیات وحش به شکارچیان شباهت دارد خبر از آغاز ثبت نام از متقاضیان مجوز شکار چهارپایان در مناطق چهارگانه محیط زیست و عرصه های منابع طبیعی داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۰    
پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست صبح امروز با انتشار توضیحاتی که به آگهی فروش حیات وحش به شکارچیان شباهت دارد از آغاز ثبت نام از متقاضیان مجوز شکار چهارپایان در مناطق چهارگانه محیط زیست و عرصه های منابع طبیعی خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۵    
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اندیکاگفت: برای پنجمین بار متوالی در یک هفته اخیر آتش باردیگر در تالاب منطقه حفاظت شده شیرین بهار شعله ور شد. به گزارش تابا ؛مصطفی یوسفی اظهارداشت:این آتش سوزی حوالی ساعت 13در نزدیکی محل قبلی اتفاق افتاده که نیروهای محیط زیست و منابع طبیعی به محل اعزام شدند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۵    
البرز- مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان البرز با بیان اینکه مشکلات متعددی برای اهالی روستاهای مسیر احداث پروژه های عمرانی از جمله بزرگراه تهران به شمال ایجاد شده است گفت:تلاش کرده ایم درجلسات متعدد با مجریان طرح آنها را به حداقل رساندیم.
دانا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۱    
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با برپایی نمایشگاهی اقدام به مشاوره به دانشجویان جدیدالورود و خانواده هایشان نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۰    
مدیر منابع طبیعی شهرستان ایلام گفت: آتش سوزی در جنگل های" چوار "جان یک نفر را گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۱    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نرماشیر گفت:شش هزار و یکصد متر مربع از اراضی ملی منطقه کدور و مهدی آباد سرجنگل از توابع شهرستان نرماشیر رفع تصرف شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۹    
البرز- معاون حفاظت و امور اراضی منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز با بیان اینکه مشارکت مسئولان بخشداری ها و شوراهای حوزه آبخیز با اداره کل منابع طبیعی نباید کم شود، گفت:ما امانت دار اراضی ملی هستیم و بایستی شیوه حاکمیتی ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۹    
البرز- جانشین یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: برای هر پنج هزار هکتار از اراضی ملی یک نیروی حفاظتی ازجمله سرجنگلبان نیاز است.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۵    
استنادنیوز؛ عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت:واردات برنج با هدف حمایت از تولید تا اطلاع ثانویه ممنوع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 20 هزار هکتار از مراتع استان لرستان بیمه شده است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۶    
خرداد:پس از 5 ساعت تلاش بی وقفه خوشبختانه آتش سوزی گسترده جنگلهای چوار مهار شده و همکاران ما در حال حاضر مشغول خاموش کردن کنده های سوخته شده در اتش هستند. یک سرباز حین خاموش کردن آتش سوزی جنگل های چوار ایلام به شهادت رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۶    
ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی بندرعباس 8 هزار متر مربع زمین ملی را رفع تصرف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۴    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: طی چند سال گذشته هشت هزار متر مربع از معادن استان البرز واگذار شده است که در این میان پنج معدن متعلق به شهرستان اشتهارد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۹    
جانشین یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: نیروهای حفاظتی ما در حوزه اراضی ملی 15 نفر هستند که به 60 نیروی دیگر برای محافظت از اراضی نیازمندیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۰    
کرج - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: اولویت واگذاری معادن در استان مشتمل بر رعایت بحث اشتغال زایی و تأثیر فعالیت این معادن در توسعه اقتصادی منطقه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۰    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت :نمایشگاه تصویری یاد یاران با موضوع رشادت های دفاع مقدس در این اداره کل راه اندازی شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۰    
معاون حفاظت و امور اراضی استان البرز گفت: باید با ارتقاء سطح آگاهی مردم برای مراقبت و نگهداری از مراتع و منابع طبیعی تلاش کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۰    
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گیلانغرب گفت: 30 هکتار از مراتع و منابع طبیعی شهرستان گیلانغرب از ابتدای امسال تاکنون طعمه حریق شده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۵    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی گفت:رشد نرخ سود بانکی به سرمایه گذاری در بخش غیرمولد اقتصادی منجر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۹    
سنندج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: عملیات اجرای کنتور فارو برای حفظ رطوبت خاک و ذخیره نزولات آسمانی در 150 هکتار از مراتع این استان آغاز شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۰    
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: به دلیل دخالت دولت ها و سیاست های نا مناسب آنها قیمت ها در بازار واقعی نیست به همین دلیل کشاورزان به صورت نامطلوبی برای تولید و عدم تولید محصولات هدایت می شوند.
افق تازه   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۰    
قریب به 900 هزار هکتاراز مراتع استان یزد در سال زراعی 97-96 در شعب بانک کشاورزی تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار گرفتند