یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۱۹:۵۴Jul 2020 12

جدیدترین‌های «مدیریت پسماند»

 
فرتاک نیوز   ۸ دقیقه پیش    
این نشست در دفتر دادستان با حضور شریف ابراهیمی دادستان کل عمومی و انقلاب استان سمنان، سیدناظم رضوی شهردار سمنان ،دارینی معاون قضائی ، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان و دادستان مرکز استان سمنان،حسام معاون دادستان عمومی و انقلاب استان سمنان ...
پیام فوری   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فصلنامه آموزشی-پژوهشی مدیریت پسماند در آغاز فعالیت دوباره خود به منظور استفاده از نظرات صاحب نظران و ارتقای سطح دانش دست اندرکاران بخش مدیریت پسماند کشور، از متخصصان و صاحب نظران در عرصه مدیریت پسماند دعوت می کند تا تجربیات و دیدگاه های خود را در قالب مقالات علمی، گزارش های خبری ...
شعار سال   ۴ ساعت پیش    
در کلیپ زیر صدر الدین علیپور اظهار می دارد که طبق بررسی ها سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران،شرکت آب و فاضلاب و محیط زیست، حداقل 30کانون ثبت شده تولید بو در تهران وجود دارد.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد از کاهش 30 درصدی مصرف نایلون توسط شهروندان یزدی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریزاظهار کرد: حفاظت و حراست از محیط زیست وظیفه همگانی است که در صورت اهتمام، نسل های بعدی می توانند در سلامت کامل زندگی کنند.
دانا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه محمد بیگی، نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: اگر مجموعه پسماند محمدآباد و نوع دفع پسماندها مدیریت نشود قطعا تا چند سال دیگر قزوین به یک زباله دانی بزرگ تبدیل خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- شهردار ارومیه گفت: 20 دستگاه خودرو حمل زباله در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و نوسازی ناوگان، به خودروهای حوزه مدیریت پسماند مدیریت شهری اضافه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز گفت: زندگی امن و محیط زیست سالم در گرو کاهش استفاده از مواد پلاستیکی است که نیاکان ما در طول تاریخ همواره این مساله مهم را سر لوحه زندگی خود قرار داده اند.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: سالانه بیش از 570 هزار تن زباله پلاستیکی، تولید و در طبیعت رها می شود که بر اساس گزارش سازمان ملل متحد در ماه ژوئن 2018، 90.5 درصد از پسماندهای پلاستیکی قابل بازیافت هرگز بازیافت نمی شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه با اشاره به فرارسیدن روز جهانی پلاستیک و ضرورت کاهش مصرف این ماده دیربازیافت گفت: روزانه 500 هزار کیسه پلاستیکی تولید شده توسط خانواده های ارومیه به محل دفن زباله (سایت نازلو) ارسال می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار رشت با تاکید بر لزوم پیگیری مستمر جهت تکمیل پروژه های مدیریت پسماند شهرستان، گفت: به درازا کشیده شدن اجرای این پروژه ها به دلایل مختلف، منجر به تحمیل هزینه های اضافی و افزایش مشکلات در روند اجرای آن می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: سالانه بیش از 75 هزار تن پسماند در مشهد تولید می شود که 10 درصد آن پلاستیک است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۱    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قدس گفت: ساماندهی دریافت عوارض پسماند با واقعی و کانالیزه سازی فرمول های این عوارض، از برنامه های سازمان مدیریت پسماند در سال 99 خواهد بود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۳    
تهران (پانا) - یک کارشناس مدیریت پسماند با بیان اینکه ایران جزو 10 کشور اول مصرف کننده پلاستیک در دنیا است، گفت اکنون با شیوع بیماری کرونا مصرف پلاستیک به بهانه سلامت، به شدت افزایش یافته است و اگر برای کاهش مصرف پلاستیک فکری نشود، وضع بحرانی خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: مخازن ذخیره سازی پسماند خشک در آپارتمان ها توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز گفت: بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور از جمله ساخت مرکز دفن پسماند ویژه توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در تبریز در حال ساخت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۲۱    
ایسنا/مرکزی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساوه از اجرای مراحله دوم عملیات ضدعفونی، گندزادیی و سمپاشی اماکن عمومی و مراکز پرتردد شهری برای کنترل شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۲۰    
رسول کشت پور، شهردار منطقه 2 درگفتگو با شهر با بیان اینکه هوشمندسازی سیستم مدیریت پسماند شهری به منظور تحقق اهداف شهر هوشمند از جمله اقداماتی است که شهرداری منطقه 2 طی دو سال گذشته اجرا کرده است ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۲۲    
جلسه هماهنگی در خصوص طرح جامع مدیریت پسماند منطقه آزاد ماکو و تلفیق طرح های جامع مدیریت پسماند شهرستان های درون محدوده منطقه آزاد برگزار شد. خبر ماکو، آرش صادقیان، مدیر شهرسازی و معماری سازمان منطقه آزاد ماکو در این جلسه، با بیان اینکه این جلسه برای تهیه این طرح جامع برگزارشده است ...
ربیع   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید عبدالله میرابراهیمی با اشاره به اجرای طرح تبادل کتاب با پسماند خشک در غرفه های بازیافت، اظهار کرد: پیش از این طرح های متنوعی با محوریت تبادل با پسماند خشک در غرفه های بازیافت سطح شهر اجرایی شده است. ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۴    
نماینده سازمان منطقه آزاد ماکو در مطالعات محیط زیست گفت: مطالعات طرح جامع پسماند شوط بزودی مورد تصویب قرار می گیرد. به گزارش آوای آزاد آذربایجان، آرش صادقیان ...
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، فرماندار رشت در بازدید از کارخانه کودآلی و روند اجرایی عملیات کارخانه زباله سوز، ضمن قدردانی از تلاش های بی وفقه شورا و شهرداری رشت برای این پروژه اظهار کرد: حاصل این تلاش ها منجر به نتایج مطلوبی شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
کرج - رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: پس از شیوع کرونا شاهد افزایش 25 درصدی حجم زباله های تولیدی در حلقه دره هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین با بیان اینکه پسماندهای عفونی و بیمارستانی این شهر به صورت اصولی و بهداشتی دفع می شوند، گفت: شهروندان هیچگونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی در ایستگاه های بازیافت به مناسبت روز بدون پلاستیک خبر داد.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: در صورت ادامه روند دفع زباله آبادان در تالاب شادگان، این تالاب بین المللی از کنوانسیون رامسر خارج می شود. به گزارش ایرنا محمدجواد اشرفی چهارشنبه در کارگروه مدیریت پسماند استان اظهار داشت ...
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: جمع آوری و امحای پسماندهای عفونی در اهواز پس از 9سال هنوز حل نشده است و سرنوشت پسماند حدود 18درصد مطب ها دراین شهر مشخص نیست. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
"کاپ یا کاهش پسماند" عنوان طرحی است که از 24 خرداد ماه در منطقه 21 رسما آغاز شده است. طرحی که از طرف شهرداری تهران در 4 منطقه به عنوان پایلوت کلید خورده است. منطقه 21 اما در میان مناطق پایلوت، پیشگام در اجرا و داوطلب در انجام آن است. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: تالاب بین المللی شادگان عضو کنوانسیون رامسر است اما به دلیل تخلیه پسماندهای شهری آبادان، مقرر شده بود که تالاب شادگان از لیست کنوانسیون رامسر خارج شود؛ از طریق وزارت امور خارجه پیگیری های زیادی انجام و تاکنون از این کار جلوگیری شده است. ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۴۶    
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از بهره برداری از ایستگاه های ثابت جمع آوری پسماند خشک در مناطق هشت گانه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز گفت: در حال حاضر یک هزار و 800 مطب در اهواز وجود دارد که تنها 700 مطب از این تعداد با سازمان پسماند قرارداد منعقد کرده اند؛ هیچکس حاضر نیست پول بدهد و تنها سازمان پسماند است که باید کار کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۵    
ایسنا/خوزستان مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: در یک ماه گذشته، وضعیت نامناسب و اسف بار مدیریت پسماند و وضعیت محل دفن زباله های اهواز، بحران زیست محیطی برای شهروندان اهوازی و دیگر خوزستانی ها ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با بیان اینکه وضع مدیریت پسماند در شهرهای مختلف خوزستان بد است، از اعمال محدودیت در پرداخت عوارض آلایندگی به شهرداری هایی خبر داد که به فکر پاکیزگی محیط نیستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: مدیریت پسماند و رفع مشکلات سایت صفیره در اولویت برنامه های شهرداری اهواز قرار ندارد و بهترین شاهد این ادعا غیبت شهردار اهواز در کارگروه مدیریت پسماند است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اولین بوستان آموزش شهروندی با رویکرد مدیریت پسماند در قزوین افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: جهاد دانشگاهی در ماموریت های مهم استان همانند مدیریت پسماند و کیفیت نان ورود پیدا کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۳    
گروه استان ها- در حالی که جمعیت اردبیل رو به افزایش است، وضعیت دفن زباله در این شهر به مرز بحران رسیده و طرح جامع مدیریت پسماند شهری با گذشت 2 سال از تصویب اجرا نمی شود.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۱۶    
صدرالدین علیپور، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از آغاز جمع آوری مخازن زباله در تهران خبر داد و گفت: بخشی از مخازن زباله را به روشی جدید به خانه ها برده و به موازات آن، مخازن بیرونی را جمع آوری کرده ایم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از رونمایی 40خودروی نوسازی شده ناوگان حمل پسماندهای بیمارستانی در روزهای آینده خبر داد.
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک شهرداری تهران با رئیس اتاق اصناف تهران در راستای حل پاره ای موضوعات مرتبط با شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و سازمان مدیریت پسماند شهر تهران برگزار و در خصوص موضوعات مرتبط بحث و تبادل نظر و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۴    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اعلام خبر افزایش 10 درصدی زباله های عفونی در روزهای اخیر؛ از رونمایی 40 خودروی نوسازی شده ناوگان حمل پسماندهای بیمارستانی در روزهای آینده خبر داد.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 ؛ضد عفونی و گند زدایی مراکز پر تردد رشت از جمله بانک ها، عابر بانک ها، داروخانه ها و ... در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بامداد روز دوشنبه 16 تیر ماه توسط حوزه معاونت فنی و اجرایی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت انجام گردید. سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۷    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از آغاز جمع آوری مخازن زباله در تهران خبر داد و گفت: بخشی از مخازن زباله را به روشی جدید به خانه ها برده و به موازات آن، مخازن بیرونی را جمع آوری کرده ایم.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز از عزم مجموعه مدیریت شهری جهت مدیریت پسماند با بهره گیری از جدیدترین، کارآمدترین و محیط زیستی ترین روش ها خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان البرز از اقدامات جهادی مدیریت پسماند در رفع بوی بد حلقه دره و مدیریت پسماند از سنتی به صنعتی تقدیر کرد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و پردازش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از بهره برداری از پروژه لندفیل مهندسی ویژه دفن ریجکت خطوط پردازش کارخانه، در سایت شرق اصفهان (سجزی) خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس : مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از آغاز جمع آوری مخازن زباله در تهران خبر داد و گفت: بخشی از مخازن زباله را به روشی جدید به خانه ها برده و به موازات آن، مخازن بیرونی را جمع آوری کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز از آغاز احداث سلول جدید محل دفن سایت صفیره برای پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند گلستان گفت: عملیات احداث لندفیل بهداشتی در سایت شرق استان در آزادشهر با مساحتی بالغ بر 10 هزار مترمربع آغاز شد.