چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۹:۰۴Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «شهر کمشچه»

فرمانداری برخوار   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۴:۱۶    
پیام تبریک سرپرست فرمانداری برخوار در پی انتصاب امام جمعه جدید شهرکمشچه به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار ؛ پیام تبریک محمّدحسن قمی سرپرست فرمانداری برخوار در پی انتصاب امام جمعه جدید شهرکمشچه منتشر شد. باسمه تعالی جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای کیانی با سلام و تحیت ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۲    
نمایشگاه مشاغل خانگی با هدف حمایت، ساماندهی و ارائه دستاوردهای مشاغل خانگی شهرستان برخوار از فردا در شهر کمشچه دایر است.
فرمانداری برخوار   ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۶    
گزارش تصویری جلسه تودیع و معارفه شهرداران سابق و جدید شهر کمشچه روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار
صاحب نیوز   ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۴    
رئیس شورای اسلامی شهر کمشچه گفت: طبق رأی گیری اعضای شورای اسلامی کمشچه در دوره پنجم، اعضای هیئت رئیسه این شورا انتخاب شدند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۰:۲۴    
برنامه سه شنبه های مهدوی هر هفته سه شنبه ها از ساعت 17 عصر در مکان های متغیر در سطح شهر کمشچه برگزار می شود و عده ای از نوجوانان و جوانان برای نذر سلامتی امام زمان (عج) از عابران و رهگذران پذیرایی می کنند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۸    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چشم برخوار؛ مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار در گفتگویی گفت: به منظور تثبیت و صدور اسناد مالکیت موقوفات و رقبات شهرستان، اسناد پنج موقوفه تجاری و مذهبی شهر کمشچه دریافت شد ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۹    
حجت الاسلام فاضلی گفت: در راستای تثبیت و صدور اسناد مالکیت موقوفات و رقبات شهرستان، اسناد پنج موقوفه تجاری و مذهبی شهر کمشچه دریافت و در سامانه جامع اطلاعات بقاع و موقوفات بارگزاری شد.
فرمانداری برخوار   ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۴    
منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کمشچه با فرماندار دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار اسفندیار تاجمیری با تبریک انتخاب اعضاء جدید شورا آمادگی مدیریت شهرستان را برای همکاری قاعده مند با اعضای شوراهای اسلامی شهری و روستایی در مسیر خدمت به مردم و رشد و پیشرفت شهرستان اعلام نمود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۲    
نمایشگاه کتابی امروز با حضور مسئولان در محل کتابخانه عمومی مصباح الهدی شهر کمشچه افتتاح شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۲۳:۲۰    
والدین دانش آموزان دبستان دخترانه راضیه در شهر کمشچه نسبت به نبود بخاری در کلاس های این مدرسه اظهار نارضایتی کرده و خواستار پیگیری سریع مسئولان شدند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۹    
شهر کمشچه در شهرستان برخوار استان اصفهان واقع شده، نام (های) دیگر آن گمشچه، کمشچه است، شغل اصلی مردم آن، نانوایی بوده و فسیل کشف شده در این شهر نیز ثبت جهانی شده است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۲:۳۵    
نیکوکار کمشچه ای شش دانگ یک منزل مسکونی به مساحت 260 متر مربع خود را وقف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۵    
نان دست پخت بانوان شهر کمشچه در اصفهان شهرت جهانی پیدا کرده است
کارشناسان گروه مهندسی بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان برخوار در قالب 3 تیم 2 نفره از مراکز حساس تهیه و تولید مواد غذایی مانند نانوایی های شهرستان بازدید به عمل آوردند.
ایکنا   ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۰    
گروه فعالیتهای قرآنی: محفل انس با قرآن روز جمعه، پنجم تیرماه همزمان با اقامه نماز با صلابت جمعه با حضور استاد شیخ عبدالناصر حرک در مصلی نماز جمعه شهر کمشچه برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۳    
اصفهان- نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: با اجرای تصمیم کارگروه هدایت و مدیریت آرد و نان استان مبنی بر آزادسازی قیمت آرد و پخت نان در شهر کمشچه شهرستان برخوار مخالفم.
صاحب نیوز   ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۶    
اظهارنظر امام جمعه های شهرستان برخوار در مورد چهارشنبه سوری در این نوشتار آمده است.