چهارشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۱:۴۴Feb 2019 20
 

جدیدترین‌های «ائمه جمعه»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۷    
مهرداد فتحی بیرانوندگفت: ائمه جمعه و جماعات، در تبیین آموزه های زیست محیطی نقشی کلیدی و اثرگذار دارند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۵    
ائمه جمعه خوزستان بیانیه ای را در حمایت از آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان صادر کردند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۴    
به گزارش همسو نیوز به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛ مراسم رونمایی از این دایرۃ المعارف قرآنی که اثر محمد طاهر القادری، رئیس و بنیانگذار مؤسسه بین المللی منهاج القرآن و حزب جنبش ملی پاکستان است، با حضور محمدرضا باقری، مسئول خانه فرهنگ ایران در کراچی، حجت الاسلام شیخ حسن صلاح الدین ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۲۳:۵۱    
شب گذشته در جلسه ای تعدادی از ائمه جمعه استان خوزستان با آیت الله جزایری دیدار کردند و در این دیدار درخواست کردند وی نسبت به تصمیم کناره گیری خود تجدیدنظر کند.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۲۳:۰۹    
حوزه/ بی پول ترین مسئول در نظام جمهوری اسلامی ایران، ائمه جمعه و در مقابل، پاسخگوترین مسئول نیز همین ائمه جمعه می باشند و کار در این سمت بسیار سخت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۲۱:۵۱    
دبیرخانه ائمه جمعه استان زنجان به مناسبت شهادت 27 نفر از پاسداران و مرزبانان ایران اسلامی در جنایت تروریستی بیانیه ای منتشر کرده است.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۵    
حوزه/ ائمه جمعه خوزستان در نشستی، با تأکید بر اینکه آیت الله جزایری، عمود خیمه خوزستان بوده و به ایشان اجازه کناره گیری نمی دهیم، تصریح کردند: علمدار مجموعه کارهای فرهنگی خوزستان، آیت الله موسوی جزایری بوده و فقدان وجود ایشان برای دشمن مایه مسرت و خوشحالی است و از آنجایی که معظم له ...
رویداد 24   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۶:۲۶    
چالش تغییر ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان های ایران، تا امروز ماجرا های زیادی را پدید آورده است
حوزه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۲:۳۵    
حوزه/ یک مقام آگاه گفت: رویکرد کلی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه بر این است کسانی که به سن بازنشستگی رسیده اند، کنار بروند و ائمه جمعه جوان تر جایگزین شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۱:۳۱    
ائمه جمعه و رؤسای ادارات شهرستا ن های تهران در خصوص پاک شدن پرچم آمریکا و اسرائیل از ورودی فرمانداری پاکدشت واکنش نشان دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۱    
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قزوین برای ترویج فرهنگ صلح وسازش، تعمیق فرهنگ پیشگیری و کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی با شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۰    
قزوین – ایرنا - تفاهم نامه همکاری دادگستری با شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین روز شنبه در راستای ترویج فرهنگ صلح وسازش، تعمیق فرهنگ پیشگیری و کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۷    
با حضور مدیرکل دادگستری استان قزوین تفاهم نامه همکاری دادگستری با شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین به امضاء رسید.
گفتارنو   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۶    
راهپیمایی مردم در 22 بهمن ماه امسال، حادثه تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان محور اصلی سخنان این هفته ائمه جمعه را تشکیل می داد. همچنین اشاره به بیانیه ی گام دوم انقلاب از سوی رهبر انقلاب و نیز مدیریت جهادی و انقلابی از دیگر سخنان مهم این هفته ائمه جمعه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۰    
ائمه جمعه فارس در خطبه های امروز نماز، از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۷:۵۶    
نمایش اقتدار مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد ملت هیچ وقت فریب دشمن نخورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۵    
ائمه جمعه شهرستان های تهران ضمن تأکید کردند که مسئولان برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی قدم های محکم تری بردارند.
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۳    
ائمه جمعه خراسان شمالی در خطبه های این هفته نماز جمعه حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را مهمترین محور سخنان خود قرار دادند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۱    
ائمه جمعه سراسر کشور امروز در نمازجمعه با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن و حضور گسترده مردم در آن، به توجه بیشتر مسئولان به حل مشکلات مردم تاکید کردند. آنها هم چنین ضمن محکوم کردن حمله تروریستی اخیر در زاهدان و شهادت جمعی از پاسداران انقلاب در آن ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۵    
اهواز-ایرنا- آیینهای عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرها و روستاهای مختلف استان خوزستان برگزار شد و ائمه جمعه در خطبه های این هفته به تبیین مسایل روز کشورو جهان اسلام پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۰    
ائمه جمعه استان کرمان با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، این حضور را موجب یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی در توطئه ها و نقشه های آنان دانستند.
هرمز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۴    
ائمه جمعه استان هرمزگان با تاکید بر اینکه فرزندان انقلاب از دشمنان هراسی ندارند، تاکید کردند: عاملان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان از انتقام شدید در امان نخواهند بود و خون شهدای مظلوم دامان کثیف مستکبران را خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۳    
ائمه جمعه شهرستان های خراسان رضوی در خطبه های نماز جمعه ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، آن را نمایش حمایت از نظام و ولایت فقیه دانستند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۵    
کرمان – ایرنا – تفکر انقلابی راه برون رفت مشکلات، پاسخ دندانشکن مردم به دشمنان با حضور گسترده در راهپیمایی 22بهمن و تبیین بیانیه مهم مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب از جمله محورهای سخنان ائمه جمعه شهرهای مختلف استان کرمان است.
ساعت24   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۹    
ساعت24 - ائمه جمعه سراسر کشور امروز در نمازجمعه با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن و حضور گسترده مردم در آن، به توجه بیشتر مسئولان به حل مشکلات مردم تاکید کردند ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۹    
ائمه جمعه سراسر کشور امروز در نمازجمعه با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن و حضور گسترده مردم در آن، به توجه بیشتر مسئولان به حل مشکلات مردم تاکید کردند. آنها هم چنین ضمن محکوم کردن حمله تروریستی اخیر در زاهدان و شهادت جمعی از پاسداران انقلاب در آن ...
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۲    
امام جمعه موقت تهران به تبیین ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت و گفت: نخبگان، حوزویان و ائمه جمعه باید برای تبیین گام دوم انقلاب به میدان آیند.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۷    
حوزه/ ائمه جمعه شهرستان های آذربایجان غربی در پی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیت صادر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۱:۳۰    
بندرعباس- ایرنا- نماینده ولی فقیه درهرمزگان، استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و جماعات اهل سنت، انجمن صنفی روزنامه نگاران و کارفرمایی مطبوعات، نهادهای نظامی در استان با صدور پیام های جداگانه ای، شهادت جمعی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۱:۱۵    
ائمه جمعه و جماعات سنی و شیعه استان کردستان با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۵    
علما و ائمه جمعه و جماعات شیعه و اهل سنت خراسان رضوی و جنوبی با صدور بیانیه ای حمله تروریستی در محور خاش- زاهدان را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۹    
ارومیه - ایرنا - مسوول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه آذربایجان غربی گفت: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب افق روشن در ذهن مردم این استان ترسیم و شعار امید به آینده و افتخار به گذشته است را محقق کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۳    
به گزارش ایرنا، محمدمهدی زاهدی روز پنجشنبه در شورای مشترک اداری و فرهنگ عمومی استان کرمان به بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید نهال امید به آینده را پرورش دهیم و ائمه جمعه و جماعات و رسانه ها در این رابطه نقش مهمی بر عهده دارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۸    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و جماعات اهل سنت، خانه مطبوعات و برخی از نهادها، ارگان ها و دستگاه های اجرایی در پیام های جداگانه ای شهادت جمعی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در سیستان و بلوچستان تسلیت گفتند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۰    
سرپرست معاونت سیاسی ، اجتماعی و امنیتی استان خراسان رضوی گفت: ائمه جمعه در افزایش کارآیی مثلث توسعه اقتصادی نقش مهمی برعهده دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۷:۴۸    
به دنبال وقوع حادثه تروریستی حمله انتحاری به اتوبوس سپاه در محور زاهدان- خاش، ائمه جمعه شیعه و سنی و جمعی از دانشگاهیان و نهادهای مختلف سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه این حادثه تروریستی را محکوم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۰    
روسای ستاد و روابط عمومی های دفاتر ائمه جمعه فارس در دوره توانمندسازی رسانه ای شرکت کردند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۰    
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان با اشاره به جنگ فرهنگی آمریکا علیه انقلاب اسلامی، گفت: ائمه جمعه پرچمداران پیشتاز ترویج باورهای شیعی هستند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان، پیش از ظهر امروز ...
فاخته نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۶    
دکتر علیرضا قامتی در جلسه ستاد پیشگیری از آنفلوآنزای پرندگان استان خراسان رضوی اظهار داشت: ضروری است از ظرفیت های مختلف آموزشی و اطلاع رسانی دستگاه های مختلف استان برای آگاه سازی عمومی استفاده شود ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۸    
تهران- ایرنا- ورشو و مونیخ صحنه، رویارویی ایران و آمریکا در اروپا ، چرا مردم در راهپیمایی 22 شرکت کردند؟ ، چرا مخالفان تعامل با گروه اقدام مالی دچار خودسانسوری شدند؟ و فاضل میبدی: تندروی ها به برخی ائمه جمعه رسیده ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۰    
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت:با برگزاری جشنواره های کاربردی با موضوع قرآن و عترت معارف و نکات دینی، قرآنی، فرهنگی و خرده فرهنگ ها در جامعه برجسته سازی می شود.
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۰    
نطنز- معاون بازرسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: انقلاب اسلامی به وسیله خون شهدا بیمه شده و در واقع آن ها وارثان اصلی انقلاب هستند، خانواده شهدا نیز سرمایه اجتماعی بزرگی هستند که باید قدر وجود آن ها را بدانیم.
تهران نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۷    
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، دو سوله امدادی به مساحت 1500 متر مربع با حضور دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد، کتابدار رئیس جمعیت هلال احمر استان تهران، سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور، ائمه جمعه ملارد و صفادشت ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۵    
حجت الاسلام و المسلمین فاضل میبدی می گوید: برای تندروها رییس مجلس، رییس جمهور و ... فرقی ندارد. در واقع هرکسی که مثل خودشان فکر نمی کند را به فکر حذفش می افتند. هزینه های چنین رویکردی برای هیچ کس نمی تواند پوشیده باشد. متاسفم که تندروی ها به برخی ائمه جمعه رسیده است ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۴    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه برخی ازدواج ها باعث مفسده اخلاقی خواهد شد، بر لزوم فرهنگ سازی درخصوص تبعات کودک همسری تاکید کرد.
سیرجان خبر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۱    
عضو شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت:کم توجهی به فرامین رهبری موجب اشرافی گری مسئولان، تورم، بیکاری، رکود اقتصادی و تولید داخلی و از همه مهمتر گستاخی و زیاده خواهی دشمنان شده است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۱    
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همزمان با سراسر کشور در رباط کریم به رسم هر ساله در آخرین روز از دهه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور ائمه جمعه و جماعات، حجت الاسلام حیدری، سرپرست و کارکنان اداره تبلیغات اسلامی، مسئولین ادارات، هیئت های مذهبی ...
همشهری   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۲    
مردم انقلابی البرز روز گذشته همزمان و هم صدا با مردم سراسر ایران در راهپیمایی 22بهمن حضور گسترده یافتند و به روال سال های پیشین، با آرمان های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۵    
ایلام - ایرنا - طی حکمی از سوی رئیس شورای سیاستکذاری ائمه جمعه کشور، حجت الاسلام و المسلین ' سیدمحمد حسینی امیری ' بعنوان امام جمعه جدید شهرستان ملکشاهی معرفی شد.
تهران نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۲    
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین سید یدالله شیرمردی معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در مراسم سخنرانی راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن انقلاب اسلامی ایران در شهرستان قدس، اظهارکرد: مهمترین پیام شما با این حضور حماسی با توجه به شرایط جوی و نزول رحمت الهی ...