چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۷:۲۲Jul 2020 15

جدیدترین‌های «ائمه جمعه»

 
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
شهرکرد- ایرنا- رییس جدید شورای سیاستگذاری ائمه جمعه چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر معاون اجرایی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور روز چهارشنبه معرفی شد.
رسا   ۲ ساعت پیش    
مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ایلام از برگزار نشدن نماز جمعه در هفته پیش رو در استان ایلام خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مسؤول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: نماز جمعه این هفته در 10 شهرستان و 14 پایگاه اقامه می شود.
گروه استان ها- مدیر دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ایلام از برگزار نشدن نماز جمعه در هفته پیش رو در استان ایلام خبرداد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: در پی افزایش شهرهای قرمز استان، نماز جمعه این هفته از مجموع 53 پایگاه در 14 پایگاه اقامه خواهد شد در حالی که هفته گذشته این مراسم عبادی و سیاسی در 21 پایگاه اقامه شد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۵ ساعت پیش    
با حضور فرماندهان و مسئولین منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی آیین تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی گروه پدافند هوایی شهید مجید عسکری هاشم آباد با حضور جانشین و رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی و ائمه جمعه شهر کوهپایه و تودشک برگزار شد . ...
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه| حجت الاسلام محمدزاده، با بیان اینکه انتخاب حجت الاسلام علی نژاد، به پیشنهاد نماینده ولی فقیه در خوزستان و تأیید شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور بوده است، گفت: از همان ابتدای طرح موضوع تغییر در مدیریت شورای سیاست گذاری ائمه جمعه، با انتخاب حجت الاسلام علی نژاد موافقت شده و در طول این مدت ...
بنا بر اعلام شورای سیاستگزاری ائمه جمعه خراسان شمالی٬ با توجه به قرمز بودن شرایط شیوع کرونا در سه شهر استان خراسان شمالی٬ نماز جمعه این هفته اقامه نمی شود.
شبستان   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ایلام از لغو برگزاری نماز جمعه مورخ 27 تیرماه سال جاری در سراسر استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ایلام گفت: برای پیشگیری از ویروس کرونا، نماز جمعه این هفته در ایلام برگزار نمی شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان ایلام گفت: با توجه به تصمیم های اتخاذ شده در ستاد استانی مبارزه با کرونا و تداوم وضعیت قرمز در استان و لزوم همکاری عمومی در جهت قطع زنجیره انتقال این ویروس، آیین عبادی ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی از عدم برپایی نماز جمعه 27 تیرماه در شهرهای بجنورد، شیروان و گرمه خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/طبق اعلام یک منبع آگاه، حجت الاسلام جلیل علی نژاد، به عنوان رئیس جدید شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خوزستان منصوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۰    
بجنورد- ایرنا- مسوول نمایندگی شورای هماهنگی ائمه جمعه در خراسان شمالی گفت: به علت وضعیت هشدارآمیز کرونایی، آیین نماز جمعه این هفته، در روز 27 تیرماه، در سه شهر بجنورد، شیروان و گرمه برگزار نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۸:۴۷    
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کرمان گفت: نماز جمعه یک جریان عبادی و سیاسی است که در بعد عبادی فکر، اندیشه و اخلاق انسان ها را الهی و ربانی می کند و در بعد سیاسی حاکم اسلامی را در رسیدن به قله های عزت یاری می رساند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه مهران گفت: ائمه جمعه زبان مردم هستند، ابوذر های زمان اند که نقش مهم آنها در بصیرت افزایی، دشمن ستیزی و بیان مطالبات مردم از جایگاه امامت جمعه یک جایگاه بی نظیر ساخته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۵    
مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان سمنان با اشاره بر اهمیت وحدت در نماز جمعه گفت: فقدان وحدت در نماز جمعه جامعه را به چالش می کشد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۷    
امام جمعه شهر آشخانه گفت: ائمه جمعه با بهره گیری از فرصت اجتماع عظیم مردم، می توانند مهم ترین مسائل روز کشور و جهان را برای مردم بازگو کنند چرا که نماز جمعه به عنوان اجتماع عظیم مردمی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۲    
ایسنا/سمنان مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان از تعطیلی نمازجمعه در پنج شهر این استان به دلیل شرایط پرخطر شیوع کروناویروس خبر داد.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۷    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: امسال برای اجرای طرح مروج سلامت در مدارس این منطقه 24 میلیارد ریال اعتبار از محل درآمدهای سازمان هزینه می شود. به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۳:۵۳    
حجت الاسلام حاج علی اکبری در گفتگو با خبر فوری گفت: امروز که جامعه ما به این ویروس منحوس دچار شده است، ما نباید خدای متعال را فراموش کنیم. لازم است در تمام زندگی به خصوص در این گرفتاری دست نیاز به سمت پروردگار دراز کنیم ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
ایلنا نوشت: تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه نگاه سکولار در روحانیت حوزه های علمیه را تهدید می کند، گفت: افرادی هستند که نماز می خوانند و روزه می گیرند و بسیاری از فروعات دین را تبلیغ می کنند اما به اینکه دین می تواند در عرصه های مختلف زندگی انسان اثرگذار باشد، اعتقادی ندارند. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه شرکت در نماز جمعه نوعی تمرین وحدت است، اظهار کرد: حضور در این مراسم عبادی سیاسی نماد و نمود حضور در صحنه است و نماز جمعه از عوامل بقا و دوام حکومت اسلامی است. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
ائمه جمعه امروز در خطبه های خود به موضوعات مهم کشور از جمله نوسانات بازار ارز و سکه و همچنین کمبود آب و برق در کشور اشاره کردند. در نماز جمعه این هفته سراسر کشور اهم صحبت های ائمه جمعه پیرامون مشکلات اقتصادی کشور به ویژه نوسانات ارز و طلا بود. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:ائمه جمعه چند شهر برخلاف واقعیت های جامعه و علیرغم حساسیت های موجود، در خطبه های نماز جمعه اخیر، مردم را علیه دولتمردان تحریک کردند و به جای آنکه علیه اخلالگران اقتصادی و ضرورت برخورد با آنها صحبت کنند، تلاش کردند دولت را زیر سوال ببرند. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۱    
نخستین نشست منطقه ای ائمه جمعه استان سمنان با حضور مسؤول دفتر استانی شورای سیاستگذاری و ائمه جمعه دامغان، دیباج و کلاته رودبار برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۸    
حکم 50 امام جمعه و جماعت مساجد در گرد همایی ائمه جمعه و جماعات شهرستان های ایرانشهر، دلگان و بمپور اعطا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: فرهنگ جدیدی در جامعه ایجاد شود که مردم برای ساماندهی در کنار بهزیستی باشند که فرهنگسازی این موضوع در تنگناهای مختلف بیش از گذشته ضرورت دارد و باید ائمه جمعه درباره مسائل اجتماعی همراهی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۶    
گروه استان ها علمای برجسته اهل سنت خراسان شمالی ضمن هشدار به افزایش آمار مبتلایان، بیماران بدحال و وضعیت قرمز برخی از شهرهای استان مردم را به رعایت نکات بهداشتی و خودداری از حضور در تجمعات برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دعوت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۶:۵۸    
چابهار- ایرنا- گردهمایی امامان جمعه شهرستان های راسک، سرباز و بخش آشار مهرستان با حضور حجت الاسلام دکتر بی نیاز جانشین نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۳:۰۷    
استاندار فارس گفت: نقش ائمه جمعه وحدت آفرینی، ایجاد انسجام اجتماعی، آگاهی بخشی، ترویج معارف دینی و فرهنگی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۰۵    
آئین تکریم سرهنگ پاسدار عباس شیخ الاسلامی و معارفه سرگرد پاسدار سیدحسین میرمهدی فرماندهان سابق و جدید حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) شهرستان دامغان با حضور ائمه جمعه شهر های دیباج و کلاته رودبار، فرمانده سپاه ناحیه دامغان، مسئول نمایندگی، ولی فقیه در این ناحیه ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۱    
خبرماکو: موضوع الحاق بخشی از شهرستان خوی به منطقه آزاد ماکو بحث داغ فضاهای مجازی، محافل دور همی های مردم و نگرانی آنها و سخنرانی های ائمه جمعه سه شهرستان ماکو ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز گفت: یکی از وظایف امامان جمعه تبیین معارف اسلامی در جامعه است و از این رو باید جایگاه ائمه جمعه تبیین شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۴    
حوزه/ رئیس شورای فرهنگ عمومی استان فارس گفت: ما در نظام جمهوری اسلامی سوالی داریم که پاسخ به آن دشوار است، و آن سوال این است که ائمه جمعه در نظام چه کاره هستند؟ مسئولیت ها و مأموریت های جدید ائمه جمعه باید تبیین و نهادینه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار فارس گفت: ائمه جمعه می توانند به ایفای نقش قانونی و واگذار شده به مسئولان کمک کنند و مشتاقانه پذیرای انتقادات سازنده هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس گفت: یکی از وظایف هایی که به عهده ائمه جمعه است ایجاد وحدت در جامعه اسلامی با توجه به برنامه ریزی های دشمن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: برای آنکه بتوانیم نقشمان را به درستی انجام دهیم از ائمه جمعه یاری گرفته ایم؛ چه انتقاد بوده باشد و چه تعریف و تمجید، هر دو از نظر ما پذیرفتنی است و وجود این شبکه وسیع را برای تحکیم پایه های نظام مغتنم می شماریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۳    
ایسنا/فارس استاندار فارس با تاکید بر اینکه شان مسئولان در دولت، خدمتگزاری به مردم است و هیچ شأن دیگری برای خود قائل نیستیم، گفت: برای اینکه نقش قانونی مسئولان، اجرایی شود به همراهی و کمک ائمه جمعه نیاز است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۱    
حوزه/ استاندار فارس گفت: مسئولان نباید هیچ گاه از ایفای نقش های مانند، روشنگری و اطلاع رسانی، مشارک افزایی، ترویج معارف دینی، فرهنگی و نظارت عمومی ائمه جمعه دلخور شوند، این نقش های ائمه جمعه است و باید به آن نیز تاکید شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد طی سفر به شهرستان کهگیلویه، با با ائمه جمعه شهرهای دیشموک، قلعه رئیس و سوق دیدار و گفتگو کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۳    
استاندار فارس گفت: نقش ائمه جمعه یک نقش بصیرت، مشارکت افزایی، آگاهی بخشی، ترویج مبانی دینی و فرهنگی و همچنین ترویج نظارت دارند که هیچ گاه از این نقش ها نباید مسئولین دلخور باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۳    
آیت الله دژکام گفت: در نظام جمهوری اسلامی سئوالی وجود دارد که ائمه جمعه چه نقشی در نظام وجود دارد، نقش ائمه جمعه در نظام باید تبیین و نهادینه شود، متاسفانه تبیین دقیقی از وظایف برای ائمه جمعه شکل نگرفته است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس برنامه ها و فعالیت های هفته بزرگداشت اقامه نماز جمعه در فارس را تشریح کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۱    
حوزه/ مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در سه محور خود سازی، جامعه پردازی و تمدن سازی بررسی کند که چه اقداماتی انجام شده است و چه اقداماتی را باید به ویژه در بخش جوانان انجام دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- احکام امامت 50 نفر از ائمه جمعه اهل سنت شهرستان های ایرانشهر، دلگان و بمپور در جنوب سیستان و بلوچستان طی مراسمی با حضور جانشین نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان، فرماندار و جمعی از مردم و مسوولان اعطا شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۷    
حوزه/ چهارمین گردهمایی استانی ائمه جمعه خوزستان در سال جاری با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به برگزاری نشست با ائمه جمعه استان، گفت: در این جلسه درباره مسائل گرانی نیز بحث و دغدغه ها و مشکلات نیز گفته شد و قول داده شد نظارت بیشترب صورت بگیرد تا بلکه بتوانیم شرایط را مقداری بهبهود ببخشیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۲    
شریعتی گفت: ائمه جمعه خوزستان مردم را از حضور در مراسم ها و تجمعات منع و بر رعایت پروتکل های بهداشتی ترغیب کنند تا بتوانیم هر چه زودتر بیماری کرونا را کنترل کنیم.