جمعه ۰۳ خردادساعت ۱۹:۴۷May 2019 24

جدیدترین‌های «آستان قدس رضوی»

تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با فعالان حوزه حمل و نقل گفت: انقلاب و شهدا به ملت ایران عزت و آبرو دادند که برای به دست آوردن این سرمایه ارزشمند باید هزینه های زیادی پرداخت شود.
حوزه   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان گفت: در ماه رمضان بیش از 500 مبلغ و مبلغه به مناطق سیل زده از سوی کانون تخصصی خادمیاری تبلیغ دفتر نمایندگی آستان قدس در خوزستان اعزام شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی بیش از پنج هزار و 800 نفر طی اردیبهشت امسال در اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) پذیرش شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در اطلاعیه ای آمادگی خود را برای میزبانی از اردوهای باشگاهی کشور اعلام کرد.
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از آمادگی کامل پایگاه های فوریت های پزشکی حرم مطهر رضوی برای خدمت رسانی به زائران رضوی در شب های قدر خبر داد.
قدس آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بافت حاشیه شهر مشهد از کمترین استاندارهای برنامه های شهری نیز برخوردار نیست.
آنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر آستان قدس رضوی شاهرود گفت: در جنگ های اقتصادی و جنگ نرم خرمشهرها در پیش رو داریم و باید با مقاومت مانع تصرف اراده خود توسط دشمن شویم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
8 عنوان کتاب از سوی ناشر آستان قدس رضوی شامگاه پنجشنبه دوم خرداد در نمایشگاه قرآن کریم رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی از تعطیلی پارکینگ های حرم مطهر رضوی در شب های قدر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با مشارکت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان، 25هزار وعده غذای گرم در بین نیازمندان استان، توزیع شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه دانشگاه امشب از 8 عنوان کتاب بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی در نمیشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: هم زمان با لیالی قدر بیش از 400 هزار مترمربع از صحن ها، بست ها و دوربرگردان های ورودی حرم مطهر رضوی مفروش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول نمایندگی آستان قدس رضوی در نجف آباد گفت: با کمک نمایندگی آستان قدس رضوی و خادم یاران نجف آبادی در ماه مبارک رمضان میزبان 10 هزار نفر بر سر سفره پربرکت امام رضا(ع) بودیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
موزه قرآن آستان قدس رضوی یکی از غنی ترین گنجینه های قرآنی جهان است. اولین موزه قرآن جهان با ماهیت دینی و هنری در 22 بهمن سال 1364 توسط آستان قدس رضوی در ساختمانی به مساحت 800 متر مربع گشایش یافت ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۰    
اقتصاد ایران: مشهد- معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی جزئیات برگزاری مراسم شب های قدر در حرم رضوی را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه اجتماعی - مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: کانون اشتغال دفتر استانی در راستای اشتغال زایی برای جوانان ایجاد می شود تا بتوان اشتغال این قشر جامعه را فراهم آورد، چرا که اعتماد به نیروی جوان در تمامی حوزه ها سبب عمران و آبادانی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: در طول برگزاری مراسم شب های قدر، درب های حرم مطهر باز است تا زائران بدون محدودیت بتوانند تردد کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت:پارکینگ های حرم رضوی در شب های قدر پذیرش خودرو ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی از برگزاری ویژه برنامه های شب های قدر در بارگاه منور رضوی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی(ع) با تأکید بر اینکه "هر جا رویکرد انقلابی وجود داشته موفق بودیم" گفت: فرمایشات امام خمینی(ره)، حکم مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سند بالادستی آستان قدس رضوی است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۵    
مقومی با اعلام برنامه های مرکز قرآن آستان قدس رضوی در نمایشگاه قرآن، گفت: طرح نذر قرآن، نقالی زندگی نامه امام رضا(ع) و آموزش روخوانی قرآن به کو دکان 5 تا 6 سال ازجمله این برنامه ها است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۰    
حوزه/ مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: چهارشنبه های امام رضایی با هدف خدمت به مناطق محروم و اعزام افراد نیازمند به زیارت امام رضا (ع)، در ارومیه برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسان مشاور معماری و شهرسازی آستان قدس رضوی از پیشرفت 80درصدی پروژه طراحی مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) توسط این شرکت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه شب های پر فیض قدر، مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی برنامه های ویژه ای برای زائران عرب و اردوزبان حرم مطهر رضوی تدارک دیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۵    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امور آستان قدس برای رفع نواقص احتمالی و تقویت نقاط قوت مورد بازنگری قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۰:۴۴    
همایش خادمیاران آستان قدس رضوی استان اردبیل با حضور بیش از 800 خادمیار رضوی در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از کرمانشاه ، اعزام تیم جهادی پزشکان خادمیار به مناطق محروم استان کرمانشاه توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی همچنان ادامه دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۱    
مسؤول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل گفت: در حال حاضر بیش 2 هزار خادمیار در استان اردبیل داریم که به تدریج در 25 عرصه ساماندهی شده و به مشغول خدمت رسانی می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- کتاب رهیافت احکام روزه توسط آستان قدس رضوی منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی گفت: در آستانه شب های قدر 10 هزار نفر از خادمان بارگاه منور رضوی برای میزبانی هر چه بهتر از زائران و مجاوران آماده می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: تاکنون 80 درصد از اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی هوشمند شده است.
مهاجر افغانستانی در برنامه ماه نشان موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی که از شبکه افق بر روی آنتن می رود، گفت: صحبت های اخیردر خصوص مهاجران افغانستانی شاید به لحاظ دیپلماتیک درست باشد اما از منظر رفاقت، برادری و خون شریکی درست نبود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۲    
گروه اجتماعی مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: ترویج فرهنگ رضوی، مهمترین برنامه های فرهنگی آستان قدس رضوی در کشور است و طرح چهارشنبه های امام رضایی با هدف ترویج فرهنگ و سیره رضوی در ارومیه برگزار می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۴    
در پی امضای تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی و پژوهشی بین آستان قدس رضوی و بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسرا ارتباط اینترنتی کتابخانه پژوهشگاه معارج و کتابخانه آستان قدس رضوی برقرار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مشهد-سرپرست معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: برنامه ریزی های لازم برای میزبانی از شب زنده داران لیالی قدر در حرم رضوی انجام شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: بر اساس اسناد موجود در مرکز اسناد سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، تمامی برنامه ها و فعالیت های حرم مطهر رضوی دارای اسناد تاریخی و موقوفاتی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بسیجیان ادارات آستان قدس رضوی همزمان با سوم خرداد در حرم رضوی تجمع خواهند داشت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۳    
قرآن بایسنغری بزرگترین قرآن کتابت شده در طول تاریخ تمدن اسلامی است که به همت آستان قدس رضوی این روزها در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در معرض دید عموم قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به همت بسیج سازندگی بردسکن و کانون خادمیاری آستان قدس رضوی ، 25 کیسه آرد و 6 هزار قرص نان رایگان بین نیازمندان توزیع شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۴    
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در حالی این روزها در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) در حال برگزاری است که غرفۀ آستان قدس رضوی در این نمایشگاه به یکی از شلوغ ترین و پربازدیدترین غرفه های نمایشگاه تبدیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نام نویسی در کلاس های ورزشی طرح اوقات فراغت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی از امروز (چهارشنبه، اول خرداد) آغاز شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۶    
آیین رونمایی در قالب نهمین سه شنبه فرهنگی موزه های آستان قدس رضوی برگزار شد که برگزارکننده آن سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی است.
رایزنی فرهنگی ایران در قرقیزستان از تلاش برای امضای تفاهم نامه همکاری مابین مرکز بین الملل آستان قدس رضوی و کتابخانه ملی قرقیزستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش همسو نیوز از چهارمحال و بختیاری، کرسی تلاوت رضوی روز گذشته 30 اردیبهشت ماه با قرائت سید عبدالله میراحمدی، محسن مولوی، صادق حیدری و جابر علیمحمدی و با حضور رئیس و جمعی از کارکنان جهاد دانشگاهی استان به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و دفتر قرآنی آستان قدس رضوی در سالن همایش های جهاد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در نیمه ماه مبارک رمضان و سالروز ولادت باسعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، مراسم ضیافت افطار و اکرام ایتام و پاکبانان شهرستان مهریز با حضور خانواده های آنان و اعضای شورای شهرو با همت اعضای دفتر آستان قدس رضوی این شهرستان در بیت الحسین برگزار شد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اسناد تاریخی آستان قدس رضوی با عنوان آئین های ماه مبارک رمضان در حرم مطهر رضوی رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسان مشاور معماری و شهرسازی آستان قدس رضوی از اتمام طراحی بخشی از طرح توسعه حرم مطهر امام حسین(ع) توسط این شرکت تا پایان سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۴    
گزارشی از بازدید حجت الاسلام مروی، تولیت آستان قدس رضوی از مناطق سیل زده کلات را می بینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۵    
کتابخانه های وابسته به آستان قدس رضوی در سطح مشهد و شهرستان ها، سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) را با برگزاری نمایشگاه مناسبتی گرامی داشتند.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از گنجینۀ رضوی، رئیس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در مراسم رونمایی از اسناد تاریخی آستان قدس با موضوع مراسم ماه مبارک رمضان در حرم مطهر از دورۀ صفویه تا عصر حاضر ...