سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۱۱:۲۱Jul 2020 14

جدیدترین‌های «آستان قدس رضوی»

 
روزنامه ابتکار   ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
روستای موسویه از توابع بخش کردیان شهرستان جهرم از جمله مناطق روستایی است که بخش قابل توجهی از موقوفات آستان قدس رضوی را در خود جای داده است ، در نشستی که اخیرا با حضور رئیس اداره املاک و اراضی آستان قدس رضوی و جمعی از مسوولان و کارشناسان محلی و استانی برگزار شد ...
مدیرعامل به نشر گفت: با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و جلب رضایت مخاطبان و علاقه مندان به کتاب، به صورت مستمر و مناسبتی تخفیف هایی در عرضه کتاب به صورت مجازی و حقیقی در فروشگاه های انتشارات آستان قدس رضوی در دستور کار است.
سازمان هواشناسی   ۳ ساعت پیش    
نشست نمایندگان شرکت کشت کشاورزی آستان قدس رضوی با مدیرکل هواشناسی استان نشست مشترک نمایندگان شرکت کشت کشاورزی آستان قدس رضوی با مدیرکل هواشناسی استان درخصوص همکاری های مشترک اجرایی و پژوهشی، اقدامات موثر در سطح ملی و استانی و استفاده از امکانات و ظرفیت های دو طرف برگزار شد. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
ایلنا نوشت: تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه نگاه سکولار در روحانیت حوزه های علمیه را تهدید می کند، گفت: افرادی هستند که نماز می خوانند و روزه می گیرند و بسیاری از فروعات دین را تبلیغ می کنند اما به اینکه دین می تواند در عرصه های مختلف زندگی انسان اثرگذار باشد، اعتقادی ندارند. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
به روال اغلب سالها ایت الله مکارم شیرازی در سالروز ولادت امام رضا (ع)نماز را در حرم مطهر رضوی برگزار کردند اما طبق گفته معاون تبلیغات آستان قدس رضوی فارس ایشان بین نماز مغرب و عشا در حرم مطهر رضوی دچار کسالت شده بود اکنون آخرین خبرها حاکی از این است که ایشان در صحت و سلامت کامل به سر می برد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: امام جمعه مشهد گفت: باید با همکاری آستان قدس رضوی بتوانیم کمیسیون مشترکی برای رفع مشکلات زندگی طلبگی و اهل علم ایجاد کنیم تا طبق فرموده مقام معظم رهبری شرایط زندگی این عزیزان را راحت تر کنیم. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه فقه و اصول بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی یکی از اصلی ترین فعالیت های این گروه را احیاء تراث اسلامی از طریق احیا آثار نفیس و ارزشمند اسلامی دانست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۱    
معاون حقوقی آستان قدس رضوی از مختومه شدن بیش از 500 پرونده اختلافی بین آستان قدس رضوی و اشخاص حقیقی و حقوقی در سه سال گذشته خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مجازی شعر با موضوع عفاف و حجاب و قیام گوهرشاد از سوی مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی برپا می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به همت معاونت سرمایه انسانی آستان قدس رضوی نخستین دوره کانون ارزیابی مدیران این مجموعه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: طبق تفاهم نامه همکاری بسیج رسانه استان و آستان قدس رضوی امکان خدمت افتخاری اهالی رسانه این استان در این مکان مقدس فراهم شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۵    
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در تشریح برنامه های این مرکز در دهه کرامت، گفت: یکی از برنامه ها تقدیر از پیشکسوتان، اساتید و چهره های فعال قرآنی استان ها بود که با همکاری کانون های خدمت رضوی انجام شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ حکومت طاهریان از آغاز تا انجام عنوان اثری است که با توجه به استقبال مخاطبان به تازگی از سوی بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی تجدید چاپ شده است.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه فقه و اصول بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: قیام خونین 21 تیرماه سال 1314 مسجد گوهرشاد، یادآور خروش مردم برای پاسداشت و صیانت از تاریخ و هویت ملی بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره پاسخگویی به سؤالات دینی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب نمایشگاه شهدای مسجد گوهرشاد در حرم مطهر رضوی برپاشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۳۳    
مشهد- ایرنا- پژوهشگر بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی گفت: حمله به مسجد گوهرشاد در مشهد همانند رفتار داعش در از بین بردن خرده فرهنگ ها بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی از ابتدای امسال تاکنون، بیش از 6 هزار کتاب به مراکز فرهنگی و مناطق محروم مشهد و شهرستان ها اهدا کرده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۴۵    
این کتاب به قلم مصطفی ابراهیم الزلمی و ترجمه حسین صابری توسط انتشارات بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی به رشته تحریر در آمده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مجلس نمایشنامه خوانی نقشبند از سوی مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی به صورت زنده در بستر مجازی اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده آستان قدس رضوی در قم با اشاره به فعالیت 3200 خادم یار زیر نظر آستان قدس رضوی در استان گفت: این خادمان در 140 مصداق خدمت و 25 عرصه مشغول فعالیت هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان اردبیل گفت: حجاب و عفاف همواره جزو وصیت ها و سفارشات مهم شهدای بزرگوار ما در دوران دفاع مقدس بوده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی اظهار کرد: جمعی از علما و خدام بارگاه امام رضا(ع) با اجتماع در حرم مطهر رضوی برای شکست کرونا به درگاه الهی دعا و استغاثه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۶    
ایسنا/سیستان و بلوچستان جلسه کارگروه اجرایی تفاهم نامه منعقده فیمابین استانداری، وزارت جهادکشاورزی و آستان قدس رضوی به منظور توسعه همه جانبه کشاورزی، اشتغال مولد و معیشت پایدار جامعه روستایی دشت سیستان برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۶    
رجبی مقدم گفت: شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، منطقه ویژه اقتصادی و املاک و اراضی آستان قدس رضوی سرخس به زودی اقداماتشان را برای رفع مشکلات عمرانی بیمارستان لقمان سرخس شروع می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۱    
آستان قدس رضوی در نظام بهره برداری از طرح بزرگ آبرسانی به اراضی دشت سیستان مشارکت می کند.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۲    
منطقه آزاد ماکو – خبرماکو – امام جمعه ماکو گفت: 42 بسته گوشت قربانی طی روز گذشته /چهارشنبه/ بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد. حجت الاسلام سید محمد هاشمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهار داشت ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری و مسابقه حفظ احادیث معصومین(ع) در حرم مطهر رضوی و آغاز دوره جدید آموزش مهارت های زندگی ویژه زوجین جوان از جمله اخبار کوتاه از آستان قدس رضوی است.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۱:۰۹    
در نشست مدیرعامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی ودبیر هیات والیبال خراسان رضوی بر توسعه مراودات هیات والیبال و تربیت بدنی آستان قدس تاکید شد .
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۲۱    
حسین نصراله رئیس بنیاد شهرستان ری از مشارکت خادمیاران آستان قدس رضوی در طرح دیدار و تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: در استفاده از نقطه نظرات افراد و بهره گیری از پشنهادات، ایده ها و طرح های خوب هیچ ممیزی قائل نیستیم و دایره مشورت و همفکری این آستان مقدس محدود به یک جریان یا افراد خاصی نخواهد بود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
این پست 22 بار بازدید شده به گزارش خبرنگار حج و زیارت و وقف خبرگزاری فارس حاج محمد حسین مسئله گو دٌرّی قدیمی ترین خادم حرم نورانی امام رضا (ع) شب گذشته در سن 97 سالگی درگذشت. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره ملی عکس خانه دوست یکی از رویدادهای مهم هنری کشور است که برگزاری اختتامیه هفتمین دوره آن همچون بسیاری از رویدادهای جهان تحت تأثیر بیماری کرونا، این میهمان ناخوانده قرار گرفت و این مراسم به دور از حضور پرشور و هیجان هر ساله عکاسان کشور و تشویق باشکوه برگزیدگان آن در مشهد زیر نظر مؤسسه آفرینش ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه در استفاده از نقطه نظرات افراد و بهره گیری از پشنهادات، ایده ها و طرح های خوب هیچ ممیزی قائل نیستیم، گفت: دایره مشورت و همفکری آستان قدس محدود به یک جریان یا افراد خاصی نخواهد بود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی مجازی تذهیب و حل کاری به همت کتابخانه و موزه ملی ملک بزرگترین موقوفه فرهنگی آستان قدس رضوی در تهران برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با روز ادبیات کودک و نوجوان، کتاب شعر رضوی "این لحظه ها را دوست دارم" به همت آستان قدس رضوی منتشر شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۷    
به گزارش خبرگزاری بسیج از ناحیه امام رضا(ع)؛خادمین آستان قدس رضوی در ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (علیه السلام) به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا (علیه السلام) حضور پیدا کردند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
مسئول موزه فرش آستان قدس رضوی گفت: موزه فرش این آستان بزرگ ترین موزه تخصصی فرش در خاورمیانه است که بیشتر فرش های آن، به دست عاشقان حضرت رضا (ع) به این مجموعه اهدا شده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۶    
قدیمی ترین محرابهای حرم رضوی در موزه آستان قدس، چاپ کتاب اسناد صفویه تا قاجار با نام اسناد ماندگار و معرفی دو فرش بی نظیر از واقف بزرگ موزۀ آستان قدس، اخبار این حوزه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
از ابتدای دهه کرامت تاکنون بیش از 3 هزار دقیقه برنامه به طور زنده و مستقیم از شبکه های مختلف سیما حال و هوای حرم و آستان قدس رضوی را در قاب تلویزیون به تماشا گذاشته اند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۰    
یکی از موضوعات مورد توجه در طرح خادمیاری آستان قدس رضوی، کانون قرآن است که به همت تعداد کثیری از دغدغه مندان عرصه تعلیم و تعلم قرآن در منطقه 4 شهر تهران به ویژه ناحیه دو، محله کوهک درحال اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی، عروج شهادت گونه مصطفی اخلاقی فعال جبهه فرهنگی و رسانه ای استان کرمانشاه را تسلیت گفت.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۱    
ا هدای خون کارکنان آستان قدس رضوی همزمان با دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع) به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان لرستان؛ به مناسبت دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع) ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۶    
احکام جدید هیات امنای آستان قدس رضوی روز گذشته توسط حجت الاسلام مروی صادر شد؛ ترکیبی از چهره های شناخته شده و کلیدی کشور که مسئولیت های مختلفی دارند، به عنوان هیئت امنای حرم امام رضا (ع) انتخاب شدند. رویداد24 در گزارش خود ترکیب اعضا را بررسی کرده است.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۱    
15 نفر از خدام آستان قدس رضوی با حضور در پایگاه انتقال خون آباده ، خون خود را به بیماران نیازمند به خون اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون فارس ، نیکویی مدیر پایگاه آنتقال خون آباده ، ضمن تقدیر و تشکر از حضور جمعی از خدام آستان مقدس ...
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی از توزیع 2 هزار و 500 بسته گوشت گرم گوسفندی بین محرومان و قشر آسیب دیده از کرونا در استان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان علمی فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: باید در حوزه فرهنگ و به ویژه کتاب به دنبال حرکت های نوآورانه و ابداعی باشیم. تاریخ انتشار: 09:48 - 17 تیر 1399 - کد خبر: 635380
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
محرومان کلیدواژه هر دو منشوری است که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال های اخیر، در احکام انتصاب دو تولیت آستان قدس رضوی، تقریر فرموده اند. به همین بهانه به سراغ قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی رفتیم تا از فعالیت های این آستان مقدس در این خصوص بپرسیم .
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
دریانیوز: پهلوانی از اجرای طرح قربانی ماه ذی القعده به همت ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور و با همکاری آستان قدس رضوی و برنامه تلویزیونی سمت خدا در استان هرمزگان خبرداد و گفت: یک محموله گوشت برای توزیع بین نیازمندان وارد این استان می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۳۰    
مشهد- ایرنا- قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: این آستان مقدس بر اساس دستور رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در امر انتصابهای درون نهادی خود نگاهی ویژه نسبتب به اقشار محروم دارد.