دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۱۴:۰۴Aug 2018 20

جدیدترین خبرهای «روزه خواران»

ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ - ۲۲:۱۹    
تهران - ایرنا -نتایج یک نظرسنجی در مغرب نشان می دهد، 68 درصد از شهروندان این کشور خواهان مجازات افرادی هستند که در ملاء عام روزه خواری می کنند.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۱    
فردا: هر ساله و با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، مسئولان نیروی انتظامی با صدور بیانیه و انجام مصاحبه های متعدد، ضمن بیان باید ها و نباید های برخی اصناف در این ماه، از برخورد جدی با کسانی که تجاهر به روزه خواری کنند، خبر می دهند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۱    
همزمان با ماه مبارک رمضان، شما می توانید گزارش، گفتگو و احکام شرعی در خصوص این ماه عزیز را در این مطلب بخوانید.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۵    
هرچندماه رمضان ماهی است که در آن به قول اکثر رسانه های جمعی ومسئولین امر، آمار جرایم کاهش می یابد و این مهم را می توان از برکات معنوی این ماه دانست اما نباید غافل ماند که ارتکاب جرم روزه خواری که می توان گفت تنها مختص ماه مبارک رمضان می باشد ، موجب جریحه دار کردن عفت عمومی خواهد شد. ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۸    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب با اظهار تاسف از ناآگاهی افرادی که در ملأ عام تظاهر به روزه خواری می کنند، گفت: وظیفه نهادهای انتظامی و متولیان امر فرهنگ است که با روزه خواران برخورد و آحاد جامعه را نسبت به لزوم نگه داشتن حرمت و عظمت ماه مبارک رمضان متوجه سازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۲۶    
یکی از اعضای جدا شده از گروه تروریستی داعش, تجربه اولین ماه رمضانش را در پایتخت داعش بیان می کند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۸    
با وجود اعلام دستگاه های قضایی و انتظامی برای برخورد با هنجارشکنی و روزه خواری در ماه رمضان اما شاهد اشاعه علنی این موضوع هستیم.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۳    
برنامه "از دین می پرسم" در رادیو معارف نگاه دین به روزه خواری را در ایام ماه مبارک رمضان بررسی می کند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۱    
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: پلیس به عنوان ضابط دستگاه قضایی در ماه رمضان با روزه خواران و هنجارشکنان برخورد می کند.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۹    
برخی در زمستان که می خواهند روزه بگیرند می گویند ای وای! کی می تونه 8 ساعت روزه بگیره! آن شخص وقتی روز 10 ساعت می شود همان جمله را تکرار می کند و باز به راحتی قادر است این واجب را بجا بیاورد ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۵    
استاد دانشگاه تبریز گفت: امر به معروف و نهی از منکر روزه خواران نباید موجب بدبینی به دین شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۰    
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: پلیس آذربایجان شرقی در ایام ماه مبارک رمضان، با افرادی که در ملاء عام روزه خواری می کنند، برخورد قاطع می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۶    
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با تاکید بر این که روزه خواری در ملاء برابر قانون جرم است، گفت: با افرادی که در انتظار عمومی تظاهر به روزه خواری کنند برابر قانون برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۳    
امام جمعه گناوه گفت: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همه آحاد جامعه است که همه باید در ماه ضیافت الهی این امر را مد نظر داشته باشند و با روزه خواران و حرمت شکنان این ماه مبارک برخورد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۶    
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: روزه خوارانی در ملاء عام منتظر برخورد قاطع و بدون ملاحضه دستگاه قضایی باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۴    
پلیس زنجان درماه مبارک رمضان با افرادی که درملاء عام اقدام به روزه خواری کنند برخورد می کند
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۵    
گروه معارف یک کارشناس دینی یا بیان اینکه فلسفه روزه، ساخته شدن انسان و رسیدن او به تقوا است، گفت: روزه گرفتن آثار روحانی، جسمانی و اجتماعی زیادی برای فرد به همراه دارد که از آثار روحانی آن تقویت اراده فردی است، زیرا اراده قوی رمز موفقیت انسان در زندگی است.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۲:۲۶    
پلیس با تمام توان در راستای حفظ حقوق عامه با هرگونه مظاهر علنی فساد و روزه خواری در ماه مبارک رمضان برخورد قانونی خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی ...
موج   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۲    
فرمانده انتظامی پلدختر گفت: نیروی انتظامی براساس وظیفه ذاتی خود، با روزه خواران و هنجارشکنان در ماه مبارک رمضان برخورد قانونی می کند. به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سرهنگ صفر عبدالوند ، گفت: امر به معروف و نهی از منکر اولویت نخست نیروی انتظامی در ایام ماه رمضان است که همگام با علما، روحانیت ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۱    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از تشدید اقدامات پلیس در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: پلیس با افرادی که به صورت علنی اقدام به روزه خواری می کنند برخورد قاطع و قانونی می کند.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۶    
واحدهای صنفی پزنده از نظر پخت تا یک ساعت قبل از اذان مغرب اجازه فعالیت ندارند و در صورت رویت پلیس حتما با آنها برخورد خواهد شد.
صبح الوند   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۵    
فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به تمهیدات و پیش بینی های پلیس با توجه به ورود به ماه مبارک رمضان، گفت: تمهیدات و برنامه ریزی ها در حوزه انتظامی، ترافیکی، جلوگیری از روزه خواری در ملأ عام، بازدید از رستوران ها و اغذیه فروشی ها و مسائل شرعی مورد توجه در ماه رمضان مد نظر است.
آنا   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۰    
رئیس پلیس پایتخت به تشریح اقدامات پلیس به منظور آغاز ماه مبارک رمضان پرداخت و گفت: در ماه مبارک رمضان ساعت اجرای طرح ترافیک از ساعت 19 به 18 کاهش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۵    
رئیس اداره آموزش فرهنگ ترافیک پلیس راهور گلستان با گرامیداشت ماه مبارک رمضان گفت: روزه خواری در ملا عام جرم محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۴    
فرمانده انتظامی لرستان گفت: با کسانی که در ایام ماه رمضان تظاهر به روزه خواری کنند برخورد قانونی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۵    
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: افرادی که بدون توجه به حرمت ماه مبارک رمضان در مکان های عمومی روزه خواری کنند مجرم محسوب می شوند .
میزان   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۹    
خبرگزاری میزان- نیروی انتظامی در آستانه ماه رمضان اعلام کرد: با اشخاصی که در این ماه به طور مشهود هنجارشکنی کنند، برخورد قانونی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۸    
امام جمعه رفسنجان گفت: حرمت ماه مبارک رمضان باید حفظ شود و نیروی انتظامی و دستگاه قضایی با روزه خواران برخورد کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۴    
نیروی انتظامی در آستانه ماه رمضان اعلام کرد: با اشخاصی که در این ماه به طور مشهود هنجارشکنی کنند، برخورد قانونی خواهد شد.