شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۳:۱۳Sep 2019 21

جدیدترین‌های «شورای شهر یزد»

گذار نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۹    
یک عضو اصلاح طلب شورای شهر یزد نامگذاری شهدا را در اولویت شورای پنجم دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۵    
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد گفت: تفکیک خودسرانه اراضی یزد از سوی افراد سودجو بستر مناسبی را برای تخلفات ساختمانی فراهم کرده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۸:۵۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از یزد ؛ در این جلسه اعضای شورای شهر خواستار استفاده از قابلیت های سرمایه گذاری در حوزه شهری، بررسی روندهای سرمایه گذاری در شهرداری و شناسایی ایده ها در بخش خصوصی شدند. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر یزد در دیدار با وزیر نیرو گفت: در حال حاضر بخش قابل توجهی از آب فضای سبز شهر یزد توسط پساب تامین می شود و میزان استفاده از آب شرب برای آبیاری فضای سبز شهر از 8 درصد به 3 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رئیس شورای شهر یزد با بیان اینکه برای جداسازی آب فضای سبز از شرب افزون بر 100 میلیارد تومان بودجه نیاز است،گفت: شهرداری و شورا به تنهایی قادر به تامین این مبلغ نیستند و خواهان کمک وزارت نیرو در این مورد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر یزد، با بیان اینکه سلامت ساکنین بافت تاریخی یزد در خطر است، گفت: فاضلاب بافت تاریخی شهر در وضعیت خطرناکی قرار دارد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رضا اردکانیان عصر امروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر یزد با اشاره به اینکه اینکه 34 پروژه صنعت آب و برق با اعتباری نزدیک به 101 میلیارد تومان فردا در یزد افتتاح می شود ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار یزد در نشستی که با هدف امضاء تفاهمنامه همکاری بین شهرداری و شورای شهر یزد با سازمان جهانی تبلیغات(IAA) برگزار شد، بر ضرورت پرهیز از آموزش های ویترینی و غیرکاربردی در سیستم اداری استان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۲    
رئیس شورای شهر یزد با اشاره به لزوم توجه به تعویض تأسیسات شهری بافت تاریخی، گفت: جداسازی آب شرب از فضای سبز در یزد نیازمند 100 میلیارد تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد رئیس شورای شهر یزد گفت: یزد در برگزاری مراسم عزاداری صاحب سبک است اما به نظر می رسد مهاجرت ها به تدریج بر سبک و شیوه عزاداری های یزد اثر گذاشته است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای شهر یزد گفت: جشنواره ملی گردشگری معلولین به دنبال ارتقای خدمات شهرداری، ایجاد زیرساخت های لازم برای حضور بیش از پیش معلولین در سطح شهر و نیز راه اندازی نهضت ملی مناسب سازی فضاهای شهری است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ابوترابی، عضو شورای شهر یزد گفت: مدعیانی که همیشه دم از مردم و احترام به رای مردم می زنند شورا را انحصاری کرده و احترامی برای 5 عضو دیگر شورا قائل نیستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر یزد در پیامی حضور پیرغلامان حسینی در شهر جهانی یزد را گرامی داشت.
یزد آوا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر یزد برگزاری اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی را فرصت خوبی برای معرفی یزد به جهانیان ارزیابی کرد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر یزد گفت: متاسفانه چون 6 نفر در شورای شهر به اکثریت تبدیل شده و سیاسی رای می دهند، اکثر تصمیمات و رای گیری های شورا سیاسی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر یزد در سال سوم مشخص شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات اعضای کمیسیون های شورای شهر یزد در حالی انجام گرفت که اختلافات اعضا به شکل گسترده ای به چشم می خورد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر یزد در آغاز سومین سال فعالیت خود، علی رغم ابقای رئیس شورا، ترکیب هیئت رئیسه را تغییر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
غلامعلی سفید و سیدحسین آزادی به ترتیب به عنوان رئیس و نائب رئیس شورای شهر یزد در سومین سال معرفی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر یزد گفت: امروز زباله هایی که پیش از این مشکلی در سطح شهر به حساب می آمد در حال تبدیل به درآمدی قابل توجه برای شهر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۵۹    
سخنگوی شورای شهر یزد در پایان دومین سال فعالیت این شورا در دور پنجم از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد.
یزد آوا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر یزد از تولید روزانه 900تن نخاله شاختمانی و 300 تن زباله در یزد خبر داد و گفت: در سالیان نه جندان دور یزد مردمان یزد هیچ گونه زباله ای تولید نمی کردند اما امروزه این حجم زباله تهدیدی جدی برای زندگی در شهر یزد به شمار می رود.
موج   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد گفت: پیاده محوری از دیگر محورهای جدی این دوره شورا برای اختصاص بودجه سالانه شهرداری است. به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن عباسی هرفته سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد با بیان این که توسعه فرهنگ عمومی و احیای فرهنگ یزدی در مسائل مختلف را یکی از مهمترین رویکردهای این دوره ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سخنگوی شورای شهر یزد با تاکید بر اینکه تقویت فرهنگ شهروندی و نشاط اجتماعی نخستین رویکردی است که در فعالیت های شهرداری یزد در نظر گرفته شده گفت: سرانه زیرساخت های فرهنگی استان یزد نسبت به استانداردهای ملی و جهانی پایین تر است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۴    
سخنگوی شورای شهر یزد با بیان اینکه پزشکان و وکلا برای مشارکت در ساماندهی سیمای بصری شهر یزد همراهی کنند گفت: عمده تابلوهای پرچمی شهر متعلق به پزشکان و وکلا است.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۳    
سلام نو - سرویس سیاسی : مشکلات پیش پای نمایندگان شوراهای شهر از همان روز نخست شروع شد و هنوز که هنوز است به اشکال مختلف ادامه دارد. یک روز حضور سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد تعلیق می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد، گفت: تمام طرح ها و مصوبات شورای شهر یزد باید پیوست اجتماعی و رسانه ای داشته باشد. به گزارش ایسنا-منطقه یزد، سپنتا نیکنام در صدو هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد که با حضور اکثر اعضا برگزار شد ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیته بانوان کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد گفت: با برگزاری همایش توانمندسازی زندگی ویژه بانوان در پارک های سطح شهر یزد به معرفی زنان توانمند یزدی از طریق سخنرانی و مستندسازی زندگی آنان پرداخته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۵    
رییس کمیسیون عمران شورای شهر یزد گفت: ما امروز از ارزش های اصیل خود فاصله گرفته ایم و موج مدرنیته به ارزش های اصیل ایرانی آسیب رسانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
لوح پیوستن یزد به شهر های جهانی یادگیرنده جهان امروز در نشست شورای شهر یزد رونمایی شد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۱۰    
یزد- خبرنگار کیهان: رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد از عزم جدی یزدی ها برای ساخت و ساز مستحکم با خشت خبرداد. مقرر شد تا پایان سال جاری پیش نویس آیین نامه ساخت و ساز با خشت تهیه شود. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۰    
مهدی حاجتی و سپنتا نیکنام 2عضو شورای شهر یکی از شیراز و دیگری از یزد، 2قصه مشترک با 2 پایان متفاوت داشتند، تلاش ها برای منع حضور این دو نفر در صحن شورا؛ فصل مشترک فعالیت اجتماعی- سیاسی آنها بود، اگر سپنتا نیکنام ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای شهر یزد گفت: هرچند مبالغی اعلام شده صحت ندارد اما این موضوع به اعتماد مردم نسبت به شهرداری و اعتبار کارکنان خدشه وارد کرده و از همین رو از شهردار محترم خواستم در یک فرصت یک ماهه نسبت به تعیین تکلیف این مغایرت ها و اعلام آن به افکار عمومی اقدام کند.
یزد آوا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد هدف از تشکیل کمیته بانوان را افزایش خود باوری و توانمند سازی بانوان در حوزه های مختلف اجتماعی فرهنگی اقتصادی و مشارکت آنها در حل مسائل و مشکلات شهر یزد عنوان کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای شهر یزد با اشاره به شروع پایش محلات و مناطق مختلف شهرداری برای مناسب سازی معلولان گفت: نخستین جشنواره گردشگری معلولین امسال در آذر ماه به میزبانی یزد و با حضور تعدادی از معلولین از سراسر کشور برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۰۷:۲۹    
ایرنا - یزد - تعدادی از خبرنگاران رسانه های گروهی به مناسبت روز خبرنگار( 17 مرداد) عصر چهارشنبه همراه با شهردار و اعضای شورای شهریزد از بافت تاریخی، برخی آثار و بناهای فرهنگی بازدید کردند. عکاس: کاظم سبحان زاده
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۲۲:۰۷    
از ضرب الاجل تکمیل نمای ساختمانی در یزد تا انتقاد عضو شورای شهر یزد از شفاف نبودن سیستم مالی شهرداری را در ویژه ها خبری ببینید.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد با بیان اینکه بخش زیادی از مغایرت های مالی در اسناد شهرداری مربوط به سال های 92 تا 96 است گفت: مغایرت اسناد شهرداری یزد از سوی موسسه حسابرسی بررسی و گزارش خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد با بیان اینکه مغایرت مالی اسناد دریافتی این نهاد از سوی یک موسسه حسابرسی بررسی و دقیقا گزارش می شود، تاکید کرد: بخش زیادی از مغایرت ها مربوط به سال های 92 تا 96 است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و عمران شورای شهر یزد گفت: صدور مجوز ساخت و ساز با خشت در این شهر ، گام بزرگی در جهت ساخت و ساز سبز و دوست دار محیط زیست و اتفاقی مبارک در عرصه احیا معماری بومی کشور محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۷:۴۱    
️رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد از تقلیل محدوده باغ بزرگ شهر و حل مشکل بیست ساله ساکنین این منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۰    
یزد - ایرنا - ویژه برنامه شب فرهنگ و معماری با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر یزد و جمعی از مسئولان و اهالی فرهنگ، ادب و هنر در فرهنگسرای شهرداری یزد برگزار شد و سخنرانان تاکید کردند که فرهنگ و معماری این شهر، مهم ترین عامل معرفی میراث جهانی این شهر به جهانیان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رئیس شورای شهر یزد گفت: معماری ساختمان های خشتی یزد و بم می تواند نقش موثری در احیای معماری سنتی در ناحیه مرکزی ایران داشته باشد، باید این شیوه ساخت و ساز را برای همیشه در تاریخ حفظ کرد و آن را زنده نگه داشت.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر یزد گفت: با پیگیری صورت گرفته، فقط تعداد انگشت شماری از شرکتهای تامین نیروی شهرداری، هنوز حقوق کارگران را پرداخت نکرده اند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر یزد در خصوص دلایل جمع آوری پل های عابر پیاده گفت: بعضی از پل های عابر پیاده در حقیقت برای مردم زده نشده اند و صرفاً برای شرکت های تبلیغاتی احداث شده اند و کارکرد دیگری ندارند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دومین سال از ثبت جهانی بافت تاریخی شهر یزد می گذرد و این اثر کهن و تاریخی و قطب گردشگری همچنان در مظلومیت، بی اعتنایی و بی اعتباری و بی توجهی مسئولان، روزگار را سپری می کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و عمران شورای شهر یزد در برنامه رادیویی صدای شهر گفت: رویکرد شورای پنجم در تعریف پروژه های عمرانی، اصلاح وضع موجود است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد با اشاره به ضرورت مناسب سازی فضای شهری برای حضور تمام اقشار جامعه به ویژه معلولین، گفت: جشنواره گردشگری معلولین فرصت مناسبی برای نمایش همزیستی یزدی ها است. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر یزد گفت: در جریان جزئیات مغایرت حساب شهرداری نیستم و موضوع هنوز در صحن شورای شهر مطرح نشده است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۴    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد اعلام کرد: در جلسه علنی شورای اسلامی یزد نام یکی از میادین پایتخت کتاب ایران، به عنوان کتاب نامگذاری شد.