سه شنبه ۲۸ اسفندساعت ۲۰:۳۶Mar 2019 19
 

جدیدترین‌های «معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش»

روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۳:۲۰    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امروز، 27 اسفند ماه آخرین مهلت ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان است گفت: پیش بینی می کنیم 14 میلیون نفر-روز از اسکان نوروزی فرهنگیان استفاده کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۸:۰۸    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ثبت نام 9 هزار نفر در طرح معلم تمام وقت گفت: به طور میانگین 500 هزار تومان به حقوق این دسته از معلمان اضافه می شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۶    
تسنیم نوشت: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با ارائه توضیحاتی درباره صدور "فیش های حقوقی نجومی" برای برخی معلمان گفت: حدود هزار و 700 میلیارد تومان از کسری ها به سال 98 منتقل می شود.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۹    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با ارائه توضیحاتی درباره صدور "فیش های حقوقی نجومی" برای برخی معلمان گفت: حدود هزار و 700 میلیارد تومان از کسری ها به سال 98 منتقل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۰    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با ارائه توضیحاتی درباره صدور "فیش های حقوقی نجومی" برای برخی معلمان گفت: حدود هزار و 700 میلیارد تومان از کسری ها به سال 98 منتقل می شود.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت پرداخت معوقات فرهنگیان را در روزهای پایانی سال تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۷    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت پرداخت معوقات فرهنگیان را در روزهای پایانی سال تشریح کرد.
پانا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۲    
تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که تمام مطالبات باقی مانده از سال 96 و بخشی از مطالبات سال 97 فرهنگیان تا پایان سال پرداخت می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۶:۱۷    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش گفت: معتقدیم راه حل مشکلات آموزش وپرورش از طریق قانون خاص برای اصلاح فرایندها است تا سهم منابع مالی آموزش و پرورش از GDP مشخص شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۲:۱۰    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اخیراً حداقل حقوق فرهنگیان را معادل 2 میلیون و 100 هزارتومان اعلام کرد؛ در حالی که درصد بالایی از معلمان شاغل رقمی کمتر از 1 میلیون و 300 هزار تومان دریافت می کنند و این حاکی از اختلاف 800 هزار تومانی بین واقعیت و ادعای این مقام مسئول است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۳    
ایلنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به نیازآموزش وپرورش به استخدام 55 هزار نیروی جدید گفت: موافقت اولیه برای جذب این تعداد انجام شده است و سعی می کنیم در ابتدای سال 98 آزمون استخدامی را برگزار کنیم ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۴    
تسنیم: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به نیاز آموزش و پرورش به استخدام 55 هزار نیروی جدید اظهار کرد: موافقت اولیه برای جذب این تعداد انجام شده است و سعی می کنیم در ابتدای سال 98 آزمون استخدامی را برگزار کنیم. علی ا.. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۲    
گرگان- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: حدود یک سوم نیروهای آموزش و پرورش در سن بازنشستگی قرار دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۸    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی در اوایل سال 98 گفت: استخدام معلمان حق التدریسی نیز سال آینده انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۸    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز ثبت نام در طرح اسکان نوروزی گفت: امکان اسکان 12 میلیون نفر روز در نوروز 98 برای فرهنگیان فراهم شده است.
بازار نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۲    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش وزارت آموزش و پرورش گفت: معوقات فرهنگیان تا پایان سال مالی جاری پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۰۳    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش وزارت آموزش و پرورش گفت: معوقات فرهنگیان تا پایان سال مالی جاری پرداخت می شود.
دانا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۹:۱۸    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در آیین تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری گفت: الگوی توسعه منطقه ای باید مبتنی بر نیاز، شرایط، ظرفیت های منطقه تدوین باشد، چراکه اعتلای آموزش و پرورش آن منطقه نیاز به تحقق سیاست های تعیین شده دارد.
نمناک   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۱    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش آمار درس خواندن دانش آموزان ایرانی را اعلام کرد.
خودرو تک   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۱    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در قانون اساسی آموزش رایگان را داریم اما الزامات آن فراهم نیست، گفت: بار برنامه های درسی در ایران سنگین تر از متوسط جهانی است. ...
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۲۳:۲۵    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضمن انتقاد از نحوه مدیریت منابع آموزشی در کشور اشاره کرد که دانش آموزان ایرانی در طول 12 سال تحصیلات مقدماتی نزدیک به 14 هزار ساعت را در کلاس درس می گذرانند. ...
پانا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۸    
تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد اکنون حقوق معلمان بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری تعیین می شود و وزارت آموزش و پرورش نقشی در تغییر آن ندارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۱    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در قانون اساسی آموزش رایگان را داریم اما الزامات آن فراهم نیست، گفت: بار برنامه های درسی در ایران سنگین تر از متوسط جهانی است.
خودرو تک   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۲    
معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان گفت: ستادهای اسکان در استان ها فعال شده اند. علی الهیار ترکمن با اشاره به اینکه فرهنگیان برای اسکان نوروزی باید در سامانه مدنظر تاریخ سفر و منطقه مورد نظر خود را مشخص کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۱    
معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان گفت: 60 درصد تقاضاهای نقل وانتقال انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۰    
تهران - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: ستادهای اسکان نوروزی در ادارات آموزش و پرورش فعال شده است و ما آمادگی پذیرایی از 11 میلیون نفر روز از همکاران فرهنگی در ایام نوروز را داریم.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۰    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: برای انتقال موقت، فرهنگیان به داشتن حداقل دو سال سابقه کار و برای انتقال دایم، حداقل 5 سال خدمت تمام وقت و نداشتن تعهد به منطقه مبدا نیاز دارند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۸    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: برای انتقال موقت، فرهنگیان به داشتن حداقل دو سال سابقه کار و برای انتقال دایم، حداقل 5 سال خدمت تمام وقت و نداشتن تعهد به منطقه مبدا نیاز دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۲    
معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به تشریح شرایط اسکان نوروزی فرهنگیان در سال 98 پرداخت.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۵    
آموزش وپرورش شیوه نامه نقل وانتقال فرهنگیان در سال 98 را ابلاغ کرد و براین اساس تعیین تکلیف نهایی متقاضیان انتقال دائم و موقت درون استانی حداکثر تا تاریخ 31 فروردین 98 و برون استانی حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت 98 پایان پذیرد. ...
خودرو تک   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۲    
در این مطلب گفته های معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در مورد طرح معلم تمام وقت بازخوانی شده است: علی الهیار ترکمن اظهار کرد: به استناد قوانین بالا دستی باید وظایفی را برای ارتقای معیشت، بهبود کیفیت آموزش و نقش محوری معلم در مدرسه ایفا کنیم ...
پانا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۲    
تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به یکی از فرهنگیان کرمانشاهی علت پرداخت نشدن حق مناطق جنگی برای فرهنگیان فرهیخته شهر کرمانشاه را محدودیت های قانونی دانست که خارج از اختیارات وزارت آموزش و پرورش است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۲    
تهران - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه اقتصاد آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین فصل مشترک دولت و مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: اقتصاد بدون آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت بدون تفکر اقتصادی جلو نخواهد رفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۳    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش از پرداخت 95 درصد مطالبات سال 96 فرهنگیان تا پایان سال 97 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۰    
تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت 95 درصد از مطالبات فرهنگیان تا پایان امسال خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۳    
صبح امروز آئین افتتاحیه مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان رباط کریم با حضور علی اللهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در رباط کریم برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۱:۵۱    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه به دنبال واگذاری مدارس دولتی در قالب طرح خرید خدمات آموزشی نبوده و نیستیم گفت: از نمایندگان مجلس می خواهیم این فرصت را به آموزش و پرورش بدهند تا موانع و مشکلات طرح خرید خدمات آموزشی را با کمک آنها بررسی و برطرف کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۰    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: باید از ظرفیتهای دانش آموزان در مدارس استفاده کرد تا نام کشور عزیزمان را در عرصه های بین المللی بدرخشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۶    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش گفت: آموزش وپرورش در سال آینده 70 هزار میلیارد تومان نیاز دارد تا به طور مطلوب فعالیت کند، ولی 56 هزار میلیارد تومان به وزارت آموزش وپرورش اختصاص داده شده است و 14هزار میلیارد کسری بودجه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۵:۳۱    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش با تأکید براینکه تمام وقت شدن معلمان در سند تحول بنیادین آمده است، گفت: با اجرای طرح "معلم تمام وقت" ساعت کاری آنها افزایش ...
خودرو تک   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۵    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره علت صدور حکم پیمانی برای دانشجومعلمان ورودی 97 دانشگاه فرهنگیان توضیحاتی ارائه و از پیگیری وزیر آموزش و پرورش برای اصلاح احکام صادر شده خبر داد. ...
تدبیر 24   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۷    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش گفت: رایزنی ها برای حل مشکل استخدام "پیمانی" دانشجومعلمان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۸:۱۳    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مجوزهای استخدام پیمانی برای دانشجو معلمان ورودی سال97 از سوی سازمان امور اداری استخدامی کشور اعلام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۲    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش درباره 50هزار ابلاغ مورددار در این وزارتخانه توضیحاتی داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۵    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره روند پرداخت معوقات فرهنگیان در سال جاری گفت: با فرض تخصیص 110 درصدی بودجه در ردیف های آموزش و پرورش استان ها، 1100 میلیارد تومان از معوقات و کسری بودجه ما به سال 98 منتقل می شود.
خودرو تک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۷:۴۲    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه پیش بینی می کنیم طرح رتبه بندی به سال 98 برسد، گفت: دولت اجرای رتبه بندی جدید را بر اساس روش سال 94 در نظر گرفته است و طبق معیارهای این طرح، 11 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۹    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه پیش بینی می کنیم طرح رتبه بندی به سال 98 برسد، گفت: دولت اجرای رتبه بندی جدید را بر اساس روش سال 94 در نظر گرفته است و طبق معیارهای این طرح، 11 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش توضیحاتی درباره چرایی و دستاوردهای سفر 9 نفره مسئولان آموزش و پرورش به "سوئد" ارائه کرد و بررسی "کیفیت آموزش" در آن کشور را از جمله اهداف این سفر اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۱    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از عدم اجرای قانون معافیت مدارس از پرداخت بهای انرژی از سوی وزارت نیرو گلایه کرد و گفت: ما به میزانی که از پرداخت بهای برق معاف شدیم؛ به وزارت نیرو مبلغی پرداخت نمی کنیم تا تکلیف قانون روشن شود ...
کودک پرس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۴    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به رشد 25 درصدی بودجه آموزش و پرورش در لایحه بودجه 98 گفت که اعداد و ارقام لحاظ شده بدین منظوررضایت ندارند چرا که باید 94 درصد اعتبارات را بابت هزینه های اجتناب ناپذیر که عمدتا حقوق و دستمزد فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش را در بر می ...