دوشنبه ۱۸ آذرساعت ۱۱:۴۸Dec 2019 9

جدیدترین‌های «شرکت شهرک های صنعتی»

جماران   ۱۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمد امین فرشی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز به خبرنگاران گفت: رویداد تبادل فناوری صنایع کوچک و متوسط و استارتاپ به مدت 2 روز به میزبانی استان البرز ادامه دارد. ...
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از برگزاری رویداد ملی و بین المللی تبادل فناوری بنگاه های کوچک و متوسط در استان البرز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: نظام مبادلات پیمانکاری فرعی، یکی از راهکارهای مهم برای حمایت از واحدهای صنعتی خرد، کوچک و متوسط است و عزم تولیدکنندگان در این حوزه و حضور در بازارهای جهانی جدی است تا از این طریق حجم صادرات خود را افزایش دهند.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۱    
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: 18درصد واحدهای تولیدی به بهره برداری رسیده مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان صنایع غذایی می باشند. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان؛ "اخلاق محمدیان"گفت: صنایع غذایی با 6421 میلیارد ریال سرمایه گذاری و 5327 نفر اشتغال ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: شهرک های صنعتی استان با کمبود تجهیزات و امکانات آتش نشانی مواجه بوده و باید نسبت به ایجاد امکانات مدرن پیشگیری از آتش سوزی در این شهرک ها اقدام اساسی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس بر اجرای پروژه توسعه خوشه انجیر استهبان با مشارکت فعالان بخش خصوصی و ذینفعان انجیر در شهرستان استهبان خبرداد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
با حضور مسئول شرکت شهرک های صنعتی و به همت بسیج مهندسین صنعتی خراسان جنوبی کلینیک صنعتی بسیج در مرکز کسب وکار مستقر در شهرک صنعتی بیرجند راه اندازی شد.
مدیر اینفو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به ارتباط حوزه صنعت و دانشگاه که از مهم ترین رخدادهای امروز در فضای آکادمیک است، شرکت شهرک های صنعتی مازندران در سال 97 اولین رویداد استارتاپی حوزه صنعت را با همکاری دانشگاه مازندران برگزار کرد و با استقبال دانشجویان کارآفرین و صنعتگران مواجه شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: وجود مشکلاتی از جمله اختلاف بین شرکا، قدیمی بودن دانش فنی و غیره موجب تعطیلی واحد تولیدی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه گفت: در صورت تخصیص اعتبار می توان در زمان کوتاهی زیرساخت های ناحیه کارگاهی نان برنجی را تکمیل کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی چهارشنبه شب با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس قانون، شوراهای حل اختلاف صنایع کوچک باید با همکاری مراجع قضایی و به منظور رفع اختلافات حقوقی و مالی واحدهای تولیدی تشکیل شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری مناقصه و تعیین شرکت مجری پروژه شبکه توزیع آب شرب و صنعتی شهرک صنعتی سبزوار2 و پروژه شبکه توزیع و خط انتقال آب ناحیه صنعتی ششتمد، خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: 2 مرکز خدمات فناوری و کسب و کار در شهرک های صنعتی این استان فعال بوده که مشاوران شرکت های مشاوره جهت ارائه خدمات به واحدهای تولیدی و صنعتی موجود در شهرک ها در این مراکز مستقر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: قرارداد 5 واحد صنعتی و تولیدی به وسعت حدود یک هکتار در شهرک های صنعتی استان به دلیل راکد ماندن فسخ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: در دو سال اخیر شاهد شتاب در تکمیل زیرساخت های ناحیه صنعتی انجیره مرودشت هستیم و طرح های مختلفی با هدف تکمیل زیرساخت ها انجام شده و این روند ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان با بیان اینکه بیش از 100 واحد برتر صنعتی کوچک و متوسط در ششمین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان حضور دارند، گفت: شرایط حضور خوشه های صنعتی مبل منبت، کشمش، قطعه سازی، چرم، پوشاک و فرش در این نمایشگاه فراهم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: در این نشست بیش از 40 نفر از مدیران و ذیحسابان با بررسی مباحث تخصصی، به بحث و تبادل نظر پرداختند
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت: 19 واحد صنعتی راکد و غیرفعال در شهرک ها و نواحی استان با 180 فرصت شغلی احیا شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۶    
تسنیم نوشت:مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز از بازگشت و احیای 57 واحد صنعتی در استان در 8 ماه گذشته خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی و تکلیف شرکت شهرک ها تا پایان سال باید 99 واحد احیا شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: در سدد هستیم تا قرارداد خواهرخواندگی بین شهرک های صنعتی البرز با برخی شهرک های صنعتی کشور کره را امضا کنیم که می تواند در حوزه انتقال تکنولوژی موثر باشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از راه اندازی 19 واحد صنعتی راکد و غیرفعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: در روزهای 18 و 19 آذر ماه، رویداد ملی و بین المللی تبادل فناوری بنگاه های کوچک و متوسط و استارت آپ ها در دانشگاه آزاد کرج برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: تا پایان سال جاری باید 99 واحد صنعتی غیر فعال استان البرز، مجدد به چرخه تولید باز گردند که از ابتدای سال جاری تاکنون این اقدامات در مورد 57 واحد صنعتی عملیاتی شده و باقی آنها نیز تا آخر امسال به نتیجه می رسد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۸    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه، با اشاره به انعقاد 32 قرارداد تجاری سازی در نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای کشور خبر داد و گفت: بیش از 60 درصد ارزش فناوری های تجاری شده متعلق به استان کرمانشاه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه، با اشاره به انعقاد 32 قرارداد تجاری سازی در نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای کشور خبر داد و گفت: بیش از 60 درصد ارزش فناوری های تجاری شده متعلق به استان کرمانشاه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: برای توسعه مبادلات تجاری و افزایش صادرات بین قزوین و کنیا با توجه به علاقه بخش خصوصی استان، ایجاد نمایشگاه تولیدات قزوین در این کشور آفریقایی رو به توسعه ضروری است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
12 آذرماه (سه شنبه) سال جاری ششمین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی همدان افتتاح می شود. در این نمایشگاه 100 واحد تولیدی و صنعتی حضور دارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز از کسب رتبه دوم اشتغال کشور توسط استان در بخش صنعتی خبر داد و گفت: 66 طرح صنعتی با ایجاد اشتغال یک هزار و 100 نفر در استان البرز به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر گفت: تاثیرگذاری نزدیک و موثر دانشگاه ها در ارتباط آنها با صنعت نمود پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه، از احداث 10 سوله کارگاهی در شهرک صنعتی زاگرس خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در کارگروه های استانی مانند ستاد تسهیل و رفع موانع تولید پیگیر حل مسایل و مشکلات مربوط به این واحدها هستیم تا بتوانند با ظرفیت مناسبی به تولید خود ادامه دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: 114 قطعه زمین صنعتی راکد در شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری تعیین تکلیف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دستاوردهای سفر رئیس سازمان صنایع کوچک به این استان گفت: 200 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای توسعه صنعت اختصاص یافت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: مادامی که کلیه واحدهای صنعتی و تولیدی استان نسبت به احداث سیستم بازچرخانی آب مصرفی خود اقدام نکنند، با مشکل تامین آب مواجه خواهند بود چون منابع آبی محدود است و در طولانی مدت پاسخ گوی نیاز موجود نخواهد بود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این توسعه مساحت شامل شهرک صنعتی کاسپین یک، کاسپین 2 (آبیک) و حیدریه می شود. ...
توازن   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، یکی از برنامه های در دستور کار مجلس شورای اسلامی اختصاص یک درصد از مالیات های ارزش افزوده اخذ شده از واحدهای تولیدی برای توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی است که بنا به گفته محسن صالحی نیا رئیس سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی این مهم بعد [...]
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۵    
نوشهر- ایرنا - مدیر شرکت شهرک های صنعتی نوشهرو چالوس ، گفت: منع تردد خودروهای سنگین در جاده کرج - چالوس (کندوان ) از دغدغه های جدی تولید کنندگان محصولات صنعتی دراین شهرستان ها است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار داشت: عملیات اجرایی احداث و کار آماده سازی زیرساخت های مربوط به این شهرک صنعتی از دهه مبارک فجر امسال در شهرستان آبیک آغاز خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اصفهان گفت: شهرستان سمیرم موقعیت و شرایط خوبی برای ایجاد و احداث دومین شیمی پارک این استان را دارد.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بویرنیوز، جبار کیانی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایران برگزار شد اظهار کرد: از مجموع 14 شهرک صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد تنها 7 شهرک صنعتی استان اکنون خدمات می دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۶    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد از استقبال خوب و کم سابقه سرمایه گذاران برای راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی در این شهرک خبر داد.
توازن   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، 6 پروژه عمرانی عصر امروز با حضور معاون وزیر صنعت، زارعی عضو کمیسیون صنایع و معادن، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و برخی مدیران استانی در شهرک ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و به بهره برداری رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه سازمان بسیج مهندسین صنعتی و شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان گروه های متخصص جهادی مشکلات واحد های صنعتی نیمه فعال را شناسایی و در کارگروه های رفع موانع تولید برای احیای این واحد ها چاره اندیشی می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج مهندسی صنعتی استان کرمان و شرکت شهرک های صنعتی استان با هدف احیا و راه اندازی مجدد واحد های صنعتی نیمه فعال در استان امضا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: 51 هزار تُن محصول به ارزش بالغ بر 94 میلیون دلار نیمه اول امسال از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی این استان صادر شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/کرمان تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی کرمان و بسیج مهندسین استان کرمان به منظور عارضه یابی و احیا واحدهای صنعتی راکد به امضا رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۱    
تیم کارمندان شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی در مسابقات سراسری قهرمانی جام بسیج حوزه دو ادارات کل شهید طرحچی به مقام قهرمانی رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: میزان جذب سرمایه گذار در شهرک صنعتی روزبدان فیروزآباد در یک سال گذشته شتاب داشته و تعداد قرارداد ها از رشد 4 برابری برخوردار است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نشان ملی مدیریت استراتژیک سال 1398 کشور در سیزدهمین دوره کنفرانس مدیریت استراتژیک به شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی اهدا شد.
سفیر تجارت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه گفت : بیش از 700 واحد مستقر در شهرک های صنعتی استان و طرح صنعتی از شبکه روشنایی معابر برخوردار شدند.