سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۲:۳۵Apr 2020 7

جدیدترین‌های «شرکت شهرک های صنعتی»

 
تحلیل بازار   ۳۴ دقیقه پیش    
سمنان - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: سال گذشته 982 میلیارد تومان تسهیلات از محل تبصره 18 و اعتبارات رونق تولید به شرکت های صنعتی تحت پوشش شهرک ها پرداخت شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی 571 طرح تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین در دست احداث است که در سال جهش تولید برای راه اندازی سریع تر آنها تلاش خواهیم کرد. ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۱    
اینفوگرافیک زیر ماموریت های شرکت شهرک های صنعتی مازندران را نشان میدهد. با این ماموریت ها آشنا شوید:
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۰    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین بیان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده امسال با بیش از 65 میلیارد تومان اعتبار زیرساخت های شهرک های صنعتی استان قزوین توسعه و تقویت می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین روز دوشنبه نشست شورای معاونین این دستگاه اظهار داشت: این مقدار اعتبار دولتی صرف توسعه زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: طرح الحاق فرودگاه بجنورد به منظقه ویژه اقتصادی منتظر انجام تفاهم با شرکت فرودگاه های کشور است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق شرکت شهرک های صنعتی ایران بر نیاز صنایع کشور به برنامه ریزی پسا کرونایی به دور از وعده و تنها در راستای تقویت بنیه تولید با ابزارهای نوین از سوی متولیان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۶    
اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: قوانین کارفرمایی و کارگری برای امنیت شغلی کارگران و توسعه و حفظ اشتغال موجود، نیازمند بازنگری و به روزرسانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۱    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی با اشاره به اهمیت حمایت از تولید در شرایط فعلی از استمهال 3 ماهه وام واحدهای تولیدی فعال در استان مرکزی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان گفت: برای تحقق شعار سال تحت عنوان جهش تولید در تلاش هستیم با برنامه ریزی سه ساله خوشه های صنعتی چرم و فرش همدان را ایجاد کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به افزایش تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک در استان تهران گفت: در حال حاضر روزانه 450 هزار ماسک و 100 هزار لیتر ژل ضدعفونی کننده در استان تولید می شود که با قیمت دولتی به فروش می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز اعلام کرد که با تحقق 158 درصدی پروژه های اقتصاد مقاومتی درسال گذشته ظرفیت اشتغال 9 هزار و 487 نفر در شهرک های صنعتی استان فراهم شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: همچنین در سال 98 که به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده بود، 41 واحد تولیدی که از سال 93 غیرفعال بودند فعالیت خود را با اشتغال زایی 800 نفر آغاز کردند. ...
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت: 40 واحد تولیدی در استان تهران خطوط خود را برای تولید مواد بهداشتی و درمانی مرتبط با کرونا تغییر داده اند و 52 واحد دیگر به افزایش ظرفیت تولید خود مبادرت ورزیدند.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۳    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران ازفعالیت 17 واحد تولیدی و صنعتی تولید کننده محصولات بهداشتی، محلولهای ضد عفونی کننده وشوینده در شهرکهای صنعتی استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان چهارمحال و بختیاری گفت: برای تامین نیازمندی های مردم استان، شهرک های صنعتی استان تولیدات خود را افزایش داده اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۶    
سمنان - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سمنان با اشاره به حجم قراردادهای واگذاری این مجموعه گفت: طی سال گذشته 247 قرارداد واگذاری با مساحت 103 هکتار در نواحی صنعتی تحت پوشش این شرکت منعقد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: واحد تولیدکننده ماسک های بهداشتی و دستکش یک بار مصرف مستقر در شهرک صنعتی بیدک بجنورد شروع به فعالیت کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
موسوی جهان آباد از راه اندازی 8 ناحیه صنعتی در همه شهرستان های استان خبر داد و گفت: این امر در راستای تحقق شعار سال یعنی "جهش تولید" برنامه ریزی شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری از راه اندازی خط تولید ماسک سه لایه در شهرک صنعتی شهرکرد خبر داد و گفت: ظرفیت این خط تولید 6 هزار ماسک در روز است که با لحاظ کردن تمهیداتی این ظرفیت به 20 هزار در روز خواهد رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۰    
نکا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران با بیان اینکه 17 واحد مشغول تولید مواد و اقلام بهداشتی در استان هستند، گفت: این واحدها با ظرفیت سه برابری مشغول تولید هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۸    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: حفاظت از محیط زیست و ایجاد تصفیه خانه ها از اولویت های امسال این شرکت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خلیل زاده مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان با اشاره به تکمیل زیرساخت های نواحی و شهرک های صنعتی، حفاظت از محیط زیست و ایجاد تصفیه خانه ها را از اولویت های امسال این شرکت دانست.
تحلیل بازار / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: چند واحد تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان مبلغ 13 میلیارد ریال را به صورت نقدی و غیر نقدی به بخش بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی کمک کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۸    
سمنان - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان بابیان اینکه فرسودگی ماشین آلات یکی از موانع تولید در بخش صنایع محسوب می شود، گفت: محدودیتی برای ارائه تسهیلات نوسازی و بازسازی ماشین آلات شهرک های استان وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران: 17 واحد تولیدی مستقر در این شهرک مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز مردم استان را تامین می کنند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان روز یکشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا، گفت: واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی این استان، همکاری، همراهی و مشارکت لازم را با ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا دارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اصفهان گفت: با توجه به اجرای طرح محدودیت تردد و فاصله گذاری اجتماعی، برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان و کارکنان آنان کارت تردد صادر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: در سال رونق تولید این شرکت از طریق راه اندازی کلینیک صنعت موفق شد 110 واحد صنعتی راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی استان را دوباره فعال و هزار و 100 فرصت شغلی را احیا کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۰۸    
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: 63 واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان، که دچار رکود و تعطیلی شده بود تنها با ارائه خدمات و کمک های مشاوره ای به چرخه تولید بازگشت.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد امین فرشی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: این استان با داشتن 11 شهرک صنعتی دولتی وخصوصی و بیش از سه هزار و 500 واحد تولیدی به عنوان یک استان صنعتی در کشور محسوب می شود و رفع برخی موانع می تواند شکوفایی تولید را در آن تسریع بخشد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از خارج شدن شهرک های صنعتی اشتهارد از شعاع 120 کیلومتری تهران خبرداد.
تحلیل بازار / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از صدور کارت تردد به کارکنان واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان توسط امور اداری خود واحدهای تولیدی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اجرای طرح محدودیت تردد و فاصله گذاری اجتماعی، برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان و کارکنان این واحدها کارت تردد صادر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: 42 واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان در سال 98 که به رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب نام گرفته بود به بهره برداری رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۴۷    
قزوین – ایرنا – مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: با توجه به شعار جهش تولید 9 سرمایه گذار جدید در زمینه تولید آب آشامیدنی، بسته بندی قند و شکر، خوراک آماده آبزیان، دام و طیور، میوه خشک، قهوه و فراورده های آن و روغن موتور در شهرک های صنعتی قزوین جذب شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۱    
سمنان - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سمنان با تأکید بر لزوم افزایش بهره وری و حداکثر بازچرخانی آب در واحدهای صنعتی گفت: تأمین آب شهرک های صنعتی استان امروز به یک چالش جدی تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: تا پایان اردیبهشت ماه هیچ گونه افزایش قیمتی در واگذاری زمین به متقاضیان واحدهای صنعتی نخواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۳    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان گفت: فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بانه امسال به بهره برداری می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۱    
گرگان- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: ایجاد شهرک متالوژی در حد یک تئوری از سوی مسئولان وقت صنعت و معدن استان مطرح شد بدون آنکه ابزار عملیاتی آن فراهم باشد و معایب زیرساختی استان دیده شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
محسن صالحی نیا در تماس های تلفنی جداگانه با مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی استان های بوشهر، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، کرمان، گیلان، لرستان و هرمزگان در جریان آخرین وضعیت شهرک ها و نواحی صنعتی این استان ها درپی بارندگی های شب گذشته و تمهیدات اندیشیده شده برای مدیریت و مهار سیلاب های ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: اقساط اسفند، فروردین و اردیبهشت واحدهای صنعتی بدون تعدیل به آخرین قسط استمهال می شود.
تحلیل بازار / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در سال گذشته با جذب 107 سرمایه گذار داخلی و خارجی از استان های برتر در کشور بودیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: واحدی ناشی از کرونا تصمیم به تعدیل نیرو نمی گیرد، ممکن است واحدهای تولیدی زیان های مالی داشته باشند، اما فعلا مطلبی مبنی بر تعدیل نیرو نداریم و تا شب عید هم که واحدهای تولیدی را رصد کردیم، برنامه ای برای تعدیل نیرو پیش بینی نکرده بودند.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با بیان اینکه 18 درصد واحدهای تولیدی و صنعتی آذربایجان شرقی غیرفعال است، گفت: باید امسال تلاش کنیم تا شعار جهش سال را به خوبی محقق کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی بر اهمیت نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: در سال 98، شاهد رونق تولید در واحدهای تولیدی و صنعتی بودیم و در سال جدید نیز امید است بتوانیم زیرساخت های لازم را برای واحدهای صنعتی تامین کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۴    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به فعالیت 4 هزار و 500 شرکت دانش بنیان در شهرک های صنعتی گفت: در سال های گذشته نزدیک به 1500 قلم کالا وارد کشور می شد اما این رقم به 100 قلم رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای هیئت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی لردگان انتخاب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۵    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: به تبع تولیدات یک شرکت فعالی در حوزه فناوری نانو و تولید ماسک های تنفسی در البرز، توانایی تأمین نیاز 50 درصدی شبکه بیمارستانی کشور را داریم.